Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2016., 23:49   #181
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
dobar si
edit: nesto si editovao, prvobitno si napisao nesto sto je zvucalo malo... hm, prezaokruzeno pa nisam primjetio da si ispravio. moj prvi komentar se odnosio na drugi bold
Editovao sam da pojasnim da ako prodje ulet to nista ne znaci specijalno, jer to budu cesto neka kraca upoznavanje koja nece zavrsiti seksom I da pojasnim da je vazno i do lokacije gdje pridjes curi
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 23:57   #182
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jes jes, al drago mi je vidit da i mlade curice nisu sve pokleknule pred trendovima, ovak bi mislila do samo vintage koke tako razmišljaju.
a ne, ne.. i ove mlađahne generacije su vraćaju na "kak su to radili naši stari"

Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
kao promatrac (imam dosta frendova) i nesto iz osobnog iskustva nebi se slozio sa tom generalizacijom .. samo toliko .. ne kazem da nacelo nije prakticno i utemeljeno .. svaka cast
slažem se, generalizacija je, ali svi stereotipi su na nečemu nastali
meni frajer koji nema muda uletiti jednostavno nije napet
ono, nema inicijative na terenu, pa kak da ju očekujem u krevetu?

i kak ti znaš kakvi su ti frendovi u krevetu? imaš nešto za podijelit s grupom?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 00:05   #183
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Editovao sam da pojasnim da ako prodje ulet to nista ne znaci specijalno, jer to budu cesto neka kraca upoznavanje koja nece zavrsiti seksom I da pojasnim da je vazno i do lokacije gdje pridjes curi
da, razumijemo se
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 01:04   #184
Ha , pa vidio sam ja i neke ženske , kako se smrznu kad sam im uleti frajer i pol nije ni njima svejedno uvijek

Neke se poboje da će ih fascinirat do ludila , da neće moć kontrolirat emocije , da će postat ovisne o muškarcu , zaljubit će se do bola i slično -svašta ima i tu
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 01:53   #185
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
i kak ti znaš kakvi su ti frendovi u krevetu?
.. a kak ti znas za sve druge?
.. pa nije ti valjda svaki frajer uletio .. koji ti je uletio .. mislim .. svaka cast ak imas neku vecu brojku .. ja ne sudim

Quote:
imaš nešto za podijelit s grupom?
ovisi .. imas li inicijativu?

naime meni su pasivke predosadne .. bez maste = ljenost

a tezim balansu .. ravnopravnosti .. u svemu pa tako i u LJESu ... dok nas smrt ne poravna
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 02:00   #186
dođeš do neke kažeš cao i pobjegneš glavom bez obzira, a ako joj si se svidio bježat će za tobom
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 02:12   #187
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
dođeš do neke kažeš cao i pobjegneš glavom bez obzira, a ako joj si se svidio bježat će za tobom
hehehe respect!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 04:19   #188
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post

kasnije skužiš da je dovoljno bit opuštena i otvorena, uloviti mu pogled pa ga zadržat, pa ponoviti to, osmjehnuti se.. i to je to, ne treba ništa više.
I trepnuti koji puta.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 08:58   #189
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Usporedba ti nije baš najbolja. Jako malo ljudi (ma koliko dobar ti bio) će svjesno preuzeti rizik i preporučiti te svom šefu. Jer ako nešto zajebeš - na njima je. Ali to je skroz druga priča.
Pola poslova sam dobio preko raznih preporuka, a promijenio sam ih dosta.
Partnericama me nikad nitko nije preporucio.
Mozda kuze da sam daleko bolji u svom poslu nego u vezama.



Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
e, ali koji su to signali i kako očekuješ da reagira? jel to dodavanje preko mreže ili čekaš da ona odradi game, set, match i uhvati te za kurac?
Reciprocitet i progresiju. Nije bitno sto tocno napravi, bitno je da to nekamo vodi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 08:59   #190
ma teško je to na papir stavljat sve, svaka priča je drugačija. kao ples bez koreografije. ajme poetike.
idem kavu pit.

Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
I trepnuti koji puta.
ae, inače pariš psiho.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 09:39   #191
Problem je u neiskustvu, misliš da svaku žensku moraš fascinirat ne znam kak no više od polovice ženski isto ko i frajera, nema spiku, nesigurno je, ne zgleda niš posebno, nije pametno niš posebno..treba samo malo kut gledanja promijenit
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 12:53   #192
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
.. a kak ti znas za sve druge?
.. pa nije ti valjda svaki frajer uletio .. koji ti je uletio .. mislim .. svaka cast ak imas neku vecu brojku .. ja ne sudim
e do ovog zaključka već dođeš na temelju izmjene informacija s frendicama
oćeš mi reći da tebi frend, nakon što nešto mazne, dođe i ispriča kakav je bio? teško... a i nije baš neki objektivan kut
zlato, nije stvar u "suđenju", nego u izvoru informacija - moj je bolji

Quote:
ovisi .. imas li inicijativu?

naime meni su pasivke predosadne .. bez maste = ljenost

a tezim balansu .. ravnopravnosti .. u svemu pa tako i u LJESu ... dok nas smrt ne poravna :bonk :
ista stvar i sa frajerima

Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Problem je u neiskustvu, misliš da svaku žensku moraš fascinirat ne znam kak no više od polovice ženski isto ko i frajera, nema spiku, nesigurno je, ne zgleda niš posebno, nije pametno niš posebno..treba samo malo kut gledanja promijenit
hm.. ovo malo vuče na teoriju da treba igrati u "svom razredu"?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 14:05   #193
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jes jes, al drago mi je vidit da i mlade curice nisu sve pokleknule pred trendovima, ovak bi mislila do samo vintage koke tako razmišljaju.
Drži ti se to još u ženskom svijetu mada nije strano ako cura prva priđe muškom. Znam par takvih slučajeva, od havera brat je s curom koja je njemu prva prišla...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 16:30   #194
šta je bitno tko je kome prišao prvi... i kakve to veze ima s mudima...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 23:56   #195
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ae, inače pariš psiho.
Kratko i jasno.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 00:09   #196
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ja svakog vikenda upoznam nekoga, tako da nema potrebe da se pomirujem sa takvom cinjenicom koja nije tacna
Prelazimo u modus proučavanja metafizike!
Ljudi se inače(striktno)upoznaju samo vikendima i na mjestima za zabavu(klubovima) ... ..jer ako ih nisi upoznao.na taj način nisi zadovoljio prvi zakon "kalupa"zvan sveti gral uleta..
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 07:56   #197
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
e do ovog zaključka već dođeš na temelju izmjene informacija s frendicama : D
oćeš mi reći da tebi frend, nakon što nešto mazne, dođe i ispriča kakav je bio? teško... a i nije baš neki objektivan kut
zlato, nije stvar u "suđenju", nego u izvoru informacija - moj je bolji
nisam napomenuo da imam vise frendica od frendova ali naravno .. ne samo da ti je izvor najbolji .. ti si najbolja!
naime da .. frendovi dosta pricaju .. a nikada ih nisam pitao nista i ne zanima me sta ko radi ..

vise sam pricao sa zenama odnosno bilo mi je to puno zanimljivije

Quote:
ista stvar i sa frajerima
to je ono sto pokusavam objasniti

Quote:
hm.. ovo malo vuče na teoriju da treba igrati u "svom razredu"? : D
iznimke potvrdjuju pravilo
Deda Pero - Čiča Radi Što Ne Znaju Mladi

hop hop hopa
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:07   #198
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Prelazimo u modus proučavanja metafizike!
Ljudi se inače(striktno)upoznajusamo vikendima i na mjestima za zabavu(klubovima) ... ..jer ako ih nisi upoznao.na taj način nisi zadovoljio prvi zakon "kalupa"zvan sveti gral uleta..
Jes' siguran ? Imaš ti malih milion mjesta đe možeš upoznati žensku sem kluba. To da se vezivanje samo vezuje za klub je retardirano. Dapače, prije ćeš upoznati nekoga van kluba nego u njemu još pogotovo ako ne znaš đe izaći.
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 08:43   #199
Moras se jednostavno ohrabriti. U krajnjem slučaju nije nikakva sramota ni biti odbijen. Svi su to nekada prošli. .
sportingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 22:26   #200
Quote:
sportingman kaže: Pogledaj post
Moras se jednostavno ohrabriti. U krajnjem slučaju nije nikakva sramota ni biti odbijen. Svi su to nekada prošli. .
Da, nije nikakva sramota biti odbijen, pa ja sam toliko puta bio odbijen da mi se čini da sam se pretplatio na to. A kad si odbijen toliko puta, javlja se drugi problem: manjak samopouzdanja, odnosno nesigurnost, a kad ti osjećaji ovladaju, jebeno se teško (da ne kažem nemoguće) izvući iz tog ponora. Na kraju krajeva, kad lupaš glavom o zid uvijek najebe glava, a zidu ništa... I onda sve te priče kakvo bi upoznavanje trebalo biti, da treba prići s normalnom spikom itd, gube smisao. Ne kažem da sam sad u takvoj situaciji, ali bilo je i takvih razdoblja. Jbg, uvijek je najlakše bilo prosipati pamet, ali najjednostavnije rečeno, ako si muškarac, onda NEMA jednoznačnog odgovora kako prići curi. Neki dečki su otvoreniji po tom pitanju, pa će prić bez problema, a neki nisu. Oni koji jesu sigurno imaju više uspjeha kod žena, a oni koji nisu, e pa ko vas jebe kad ste takvi.... A sad je krajnje vrijeme da se spremim, pa pravac klub, ko zna možda se čudo večeras dosađuje.
afterhours is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger