Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 01:21   #2821
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
U sridu pametno moje .

Fistful of Swoon
Bilo kakav dokaz gdje se ide omalovažavat drugog isključivo zbog svog vlastitog uvjerenja da si nadmoćniji intelektualno nije vredno pretjeranog klanjanja ma kako se to činilo ispravno. Treba zadržat uvijek gospodske manire i prihvatit da nisi uvijek baš u pravu ma kako se čovjek samome sebi dopao u tom svom obrazloženju.
https://www.youtube.com/watch?v=DVg2EJvvlF8
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:23   #2822
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Bilo kakav dokaz gdje se ide omalovažavat drugog isključivo zbog svog vlastitog uvjerenja da si nadmoćniji intelektualno nije vredno pretjeranog klanjanja ma kako se to činilo ispravno. Treba zadržat uvijek gospodske manire i prihvatit da nisi uvijek baš u pravu ma kako se čovjek samome sebi dopao u tom svom obrazloženju.
https://www.youtube.com/watch?v=DVg2EJvvlF8
Odjebi kompletno ? Eloise je sve tocno napisala . Imam pak pravo da se slozim sa jednim misljenjem a ne da gutam bilo sta od vaseg chata . Nikoga ona ne omalozava vec iznosi svoje misljenje na koje ima pravo kao i mi svi .
edit: nisaam nikada bio pasivan i nemam namijeru biti .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:23   #2823
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Bilo kakav dokaz gdje se ide omalovažavat drugog isključivo zbog svog vlastitog uvjerenja da si nadmoćniji intelektualno nije vredno pretjeranog klanjanja ma kako se to činilo ispravno. Treba zadržat uvijek gospodske manire i prihvatit da nisi uvijek baš u pravu ma kako se čovjek samome sebi dopao u tom svom obrazloženju.
https://www.youtube.com/watch?v=DVg2EJvvlF8
Jbt nisi ti tako ni glup
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:26   #2824
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
A da al to bi mene gusilo
I znas sta meni isto ne odgovara. Kad vidim da se previse trudi oko mene kad osjetim da je mogu sutnit nogom i da nece reagirat ono daj pokazi da ti smeta nesto ako sam kreten
To je realnost, a jbg ja sam jako realna osoba.
Mene patetika izludjuje.
Ja sam osoba za konkretne stvari, preći ću 1000 km za čoveka kojeg volim, i neću spavati tri noći, čekaću godinama, ali neću se prosipati šupljim pričama da bih glumila svetu anaforu iz koje teku hektolitri bezgranične ljubavi.
A onda u životu, ćorak.
Ili još gore, patološki opsednut manijak koji ne ume da diše ako nije zalepljen za drugo biće.
Mene takve stvari izludjuju, ja volim ljude na delu a ne na rečima.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:26   #2825
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
A to valjda babe



A da al to bi mene gusilo
I znas sta meni isto ne odgovara. Kad vidim da se previse trudi oko mene kad osjetim da je mogu sutnit nogom i da nece reagirat ono daj pokazi da ti smeta nesto ako sam kreten
Odlika je plemenitosti da se ne suta nogom ni kad se moze.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:27   #2826
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Odjebi kompletno ? Eloise je sve tocno napisala . Imam pak pravo da se slozim sa jednim misljenjem a ne da gutam bilo sta od vaseg chata . Nikoga ona ne omalozava vec iznosi svoje misljenje na koje ima pravo kao i mi svi .
edit: nisaam nikada bio pasivan i nemam namijeru biti .
Pa nije to tebi osobno išlo. Ti imaš pravo diviti se lijepoti teksta. Ja imam isto tako pravo upozoriti na neljepotu ovog citata jer sam bio prisutan kada je korišten i u koje svrhe.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:30   #2827
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Odlika je plemenitosti da se ne suta nogom ni kad se moze.
Tako je.
Dostojanstvo ispred svega.
Po tome se razlikuju veliki ljudi.

Laku noć dobri ljudi, lepe snove vam želim.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:33   #2828
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
To je realnost, a jbg ja sam jako realna osoba.
Mene patetika izludjuje.
Ja sam osoba za konkretne stvari, preći ću 1000 km za čoveka kojeg volim, i neću spavati tri noći, čekaću godinama, ali neću se prosipati šupljim pričama da bih glumila svetu anaforu iz koje teku hektolitri bezgranične ljubavi.
A onda u životu, ćorak.
Ili još gore, patološki opsednut manijak koji ne ume da diše ako nije zalepljen za drugo biće.
Mene takve stvari izludjuju, ja volim ljude na delu a ne na rečima.
Ukratko, bestija si sa stavom
Koliko ti imas godina, ako mogu znat? moze i na pm, ne sirim dalje imas prilicno zrelo razmisljanje pa me zanima

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Odlika je plemenitosti da se ne suta nogom ni kad se moze.
Mislio sam metaforicki samo kad ljudi nemaju muda rec partneru sta im smeta, jer se boje da ce ga onda izgubit. Meni je bolje izgubit nego sutit.
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:34   #2829
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Laku noć dobri ljudi, lepe snove vam želim.
Noc
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:35   #2830
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa nije to tebi osobno išlo. Ti imaš pravo diviti se lijepoti teksta. Ja imam isto tako pravo upozoriti na neljepotu ovog citata jer sam bio prisutan kada je korišten i u koje svrhe.
Jesam li pokusao da ti osporim to tvoje pravo na ne ljepotu ? Nisam ako se ne varam .
Ljepota je subijektivan pojam u svakom slucaju i ona je u oku promatraca .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:35   #2831
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Noc
Sutra cemo se svi probudit u banu
Daario Nahar1s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:40   #2832
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Jesam li pokusao da ti osporim to tvoje pravo na ne ljepotu ? Nisam ako se ne varam .
Ljepota je subijektivan pojam u svakom slucaju i ona je u oku promatraca .
Naravno.Ja sam pokušao osporiti da je to zaključak predivan koji je pogođen u sridu i da nije vredan klanjanja. Kaj je preveć je preveć. Nit je napisan u srijedu nit je toliko precizan. Možemo se složit da se ovdje nikada nećemo složit? Ili bumo bezveze dalje unedogled?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:42   #2833
Quote:
Daario Nahar1s kaže: Pogledaj post
Sutra cemo se svi probudit u banu
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:46   #2834
Ako se i dogodi takva nepravda iako po meni nema straha za nju pošto smo se ipak u načelu dodirivali sa temom kroz cijelu današnju diskusiju meni će biti čast potonuti sa svim sudicionima današnje komunikacije na ovom topicu bez iznimaka. I kada je došlo do iskrica,odrađena je i to na vrhunskom nivou! Laku noć svima koliko vas ima!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:47   #2835
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Laku noć svima koliko vas ima!
Noc

A odjavljujem se i ja... Jos se radi pa treba i zavrsiti prije 5-6 ujutro
Noc #2
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 01:50   #2836
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno.Ja sam pokušao osporiti da je to zaključak predivan koji je pogođen u sridu i da nije vredan klanjanja. Kaj je preveć je preveć. Nit je napisan u srijedu nit je toliko precizan. Možemo se složit da se ovdje nikada nećemo složit? Ili bumo bezveze dalje unedogled?!
Naravno da cemo prekinuti tu i odmah . U okviru debate i svega sta je izrecenoga , meni je sjeo perfktno .
Noc tebi i svim ucesnicima .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:01   #2837
Issss koliko toga

I ništa od savršenog muškarca
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:12   #2838
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ja volim da budem podredjena svoj mužjaku. :c erek:
Mužjak voli da mu se ženka bar malo koprca.


Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Alfe se dosta kvare, kazu :ka va:
Alfe se samo vole mazit i pazit.


Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo bas. Sori. : D

Kak se mogu kuziti jedan neurokirurg i kaj ja znam, fizicar recimo. Ako pricamo o poslu.

A sto se tice socijalne i emotivne inteligencije tu i obicni konobar moze biti puno inteligentniji od nekog drmrsc...

Mislim da ti vise pucas na razliku u stilu zivota, tj nekim drustenim normama i razlicitoj materijalnoj moci tj ekonomskoj klasi. : D
Meni se najozbiljnija veza raspala zbog razlika u školovanju. Počelo je kad sam bio prva godina faksa, a ona je još bila u srednjoj. Ona nije upisala faks. Do 3. godine faksa razlika se nije kužila, bilo nam je super, ali nakon toga je počelo sa nerazumijevanjem i različitim interesima. Mene muči neka tematika, a ona okrene kako nju muči odnos na poslu. Da ne duljim - razdor je bio sve veći, te smo na kraju nekako podsvjesno prestali uopće komunicirat.

Kako sam puno pričao sa kirurzima i doktorima specijalistima, a moje područje interesa je elektrotehnika, mogu ti reći da je stvar u razumijevanju što druga strana priča. Nije bitna školovanost, nego intelektualno razumijevanje, a njega ipak prije imaju osobe koje su sličnog školovanja. S doktorima sam najčešće pričao o ljudima i nj stanju svijesti. O sportu općenito, te razvoju tehnologija. Naime, doktori jako vole tehniku - oni znaju što ih muči u praksi, a ja ponešto o tome što je ograničenje koje je dovelo do problema u praksi. Najbitnije je što kraj doktora nisam morao birati riječi jer su me sve razumjeli.

Socijalna, tj. emotivna inteligencija je kao i općenita inteligencija poprilično stvar rođenja, a ne odrastanja.

A te razlike u krugovima i nisu bitne. Družio sam se s glavnim doktorom nogometne repke. Sasvim normalan čovjek. Stanje svijesti je bitno.
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
I ja mislim da je tu više problem u statusu nego u nekom formalnom obrazovanju, jer ono ne garantuje nikakvu posebnu pamet.

Obično tu i zapne, ko koliko zaradjuje ko se u kom društvu kreće itd...
Vidi moj odg iznad. Za statusom plaču samo balkanci.

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
meni ta borba oko dominacije ide na kurac
i uopce ne razumijem potrebu za dominacijom
ne razumijem ni inferiornost
ali opet tko sam ja da sudim:nog ica:

Ah rođo, mi Bosanci smo ugrožena vrsta.
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Čak 65% odraslih osoba u Republici Hrvatskoj vrlo rijetko ili nikada ne vježba dok u Europskoj uniji vježbanje izbjegava 59% punoljetnih osoba. Zabrinjavajuće je da čak 92% djevojaka u dobi od 15 godina nije dovoljno tjelesno aktivno. Samo osam posto ljudi u Hrvatskoj sebe opisuje kao redovito aktivne sportaše.

Zanimalo me pa kopam po netu. Eto kad baba ne moze zaspati. Jel puni mjesec il kaj. :m isli:
Tak nas je malo?! A u q...
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:42   #2839
Ima savršenih muškaraca samo kada shvatiš da nitko nije savršen. Zato sam oduvijek bila fan filma Neki to vole vruće.

"Nitko nije savršen", a kad se to shvati onda se shvati i da nesavršenosti čine osobu savršenom. Tebi. Jer kada ti osobu s manama i minusima zavoliš apsolutno takvu kakva je onda to nisu mane i nesavršenosti, tada ta osoba postaje savršena. Jer iako te možda neka mana nervira, ne čini to osobu manje voljenom i manje savršenom u tvojim očima jer si ju takvu prihvatio. Ahhh ta ljubav...

A autorici savjetujem da se fokusira na sebe, jer očito je da traži kako ste već ranije spominjali sterilnog Kena. Takvog neće nigdje nać osim da otputuje u budućnost gdje možemo klonirati i "praviti" ljude kako nam se prohtije. I onaj koji ispunjava 90% traženog opet će bit fan Rjeke ili će imati izgrađeno cijelo tijelo osim možda trbušnjaka pa bu joj to smetalo.
 
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:45   #2840
Hajde bar netko da to napiše. Najveće bogatstvo ljudskog roda je što smo toliko različiti i nesavršeni. S ljudima nikad nije dosadno i predvidljivo.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger