Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 21:48   #4521
Quote:
mandolina2013 kaže: Pogledaj post
ma je....ali ipak nakon nekog vremena tipkanja poželiš te ljude upoznat uživo na nekoj kavici
jasno da je praktičnije da je netko blizu, ako komuniciraš s tim ciljem. osobno ne vidim to kao nešto važno...
wild rider7 is offline  
Old 13.04.2017., 22:25   #4522
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
nije pms. al' mora da su neki ludi hormoni. ili ne, znam, mogu li kriviti proljeće? na rubu suza cijeli dan zbog jednog đoletovog citata u prolazu, poprilično nevažnog uz to. totalno se ne prepoznajem. i sram me.
Kaj?Tko te rastužil? Treba li doć sa krečom to ofarbat da ne čitaš?
Mene buni proljeće. Šmrčem i grlo me boli ,a piše da bi to trebalo tek u 5 mjesecu mi krenut kad je alergija na trave najjača! Za svaki slučaj krenul sam pit da suzbijem simptome! Probaj i ti!
Joshua is offline  
Old 13.04.2017., 22:27   #4523
Quote:
mandolina2013 kaže: Pogledaj post
dobra vecer iz najlipšeg grada na svitu
Dobra večer i lijep pozdrav Trogiru.
Joshua is offline  
Old 13.04.2017., 23:18   #4524
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
i sram me.
Čega? Zašto?
Almost Rosey is offline  
Old 14.04.2017., 07:31   #4525
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
postoje ti neki aforistični trenuci, kada poželim promijeniti svijet.
Nisam ja to dobro objasnio: nisam propitkivao o (ne)postojanju ambicija popravljanja svijeta, nego o puno banalnijem predosjećaju nailaska fekalija na ventilator i posljedice toga susreta na potpuno nesudjelujuće - zapravo, na sve nas. Onako, gledam kako se glasovi naroda u onim morbidnim kontakt-emisijama raduju tome što je "Agrokorova kriza riješena" i nagađam... #štoćesnamabitisutra
Lord Byron is offline  
Old 14.04.2017., 08:07   #4526
Pas mater zakaj nisam kao oni neki normalni alkići kaj se naliju i onda lijepo zaspu i spavaju unedogled! 8 ujutro i ja budan i žedan! Prestrašno! Nemrem ni kukat mami jer ona spava ko beba neg moram tu od muke!
Joshua is offline  
Old 14.04.2017., 08:36   #4527
A gle, barem se nisi 10-ak puta dizao noću da popiješ vode. :P
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 14.04.2017., 08:40   #4528
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nisam ja to dobro objasnio: nisam propitkivao o (ne)postojanju ambicija popravljanja svijeta, nego o puno banalnijem predosjećaju nailaska fekalija na ventilator i posljedice toga susreta na potpuno nesudjelujuće - zapravo, na sve nas. Onako, gledam kako se glasovi naroda u onim morbidnim kontakt-emisijama raduju tome što je "Agrokorova kriza riješena" i nagađam... #štoćesnamabitisutra
Bar bi ovdje trebalo biti nekoliko svjedokova stvarnom "nailasku fekalija na ventilator i posljedice toga"; iz toga je proizašla stoička misao (ukradena piscu) "Sve će to narod pozlatiti".
Riona is offline  
Old 14.04.2017., 08:41   #4529
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
A gle, barem se nisi 10-ak puta dizao noću da popiješ vode. :P
Ma nisam se baš tolko jako nalil! ALi živcira me kaj postoje ljudi koji se naliju i lijepo zaspu ko bebe,a ja ne mogu u komadu ni 3 sata tada. A tek dok čekam da zaspem. Za popizdit. I sad sam nervozan i nadrkan.
Joshua is offline  
Old 14.04.2017., 09:55   #4530
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
nije pms. al' mora da su neki ludi hormoni. ili ne, znam, mogu li kriviti proljeće? na rubu suza cijeli dan zbog jednog đoletovog citata u prolazu, poprilično nevažnog uz to. totalno se ne prepoznajem. i sram me.
Kakvo je stanje danas?
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 14.04.2017., 11:41   #4531
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj?Tko te rastužil? Treba li doć sa krečom to ofarbat da ne čitaš?
Mene buni proljeće. Šmrčem i grlo me boli ,a piše da bi to trebalo tek u 5 mjesecu mi krenut kad je alergija na trave najjača! Za svaki slučaj krenul sam pit da suzbijem simptome! Probaj i ti!

nije ti dobar savjet. taj za pit.
zaspala sam jučer k'o da me netko omađijao. bez alkohola.
u trenu nisam znala za sebe i čudim se kako iz stanja potpune budnosti nestanem. probudila se u tri na kauču i samo preselila u krevet. suđe ostalo neoprano naravno.

rastužila me jedna kolegica. plasirala mi između redaka to nešto. evociralo neke uspomene, koje sam držala mrtvima. očito nisu. ali nema veze. valjda je sve to za ljude.

ako baš želiš možeš mi doći okrečiti kupatilo. mrva vlage se stisla taman u kutiću iznad tuša.



Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Čega? Zašto?

slabosti. ne imanja kontrole nad vlastitim emocijama. nije mi se odavno desilo, da nemam baš nikakve kontrole nad svojom reakcijom na nešto.


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nisam ja to dobro objasnio: nisam propitkivao o (ne)postojanju ambicija popravljanja svijeta, nego o puno banalnijem predosjećaju nailaska fekalija na ventilator i posljedice toga susreta na potpuno nesudjelujuće - zapravo, na sve nas. Onako, gledam kako se glasovi naroda u onim morbidnim kontakt-emisijama raduju tome što je "Agrokorova kriza riješena" i nagađam... #štoćesnamabitisutra

domino efekt na narod ni kriv ni dužan? hmmm... ne znam što ti reći...svaka čast agrokoru i radnim mjestima, ali pitam se u kojoj se to državi može izgraditi 'carstvo' na dugovima i zavrtiti takav krug ovisnosti, koji može ugroziti cjelokupno gospodarstvo, a da nitko na to na vrijeme ne reagira, već kupuje vrijeme i glasove.
mislim da svi pomalo snosimo krivicu za to. vladajući vladaju kako vladaju već godinama (desno lijevo, ista pašta ako mene pitaš). narod jede sve što mu se plasira, uz svekoliku medijsku manipulaciju, jer od nečega treba živjeti.
sranje je već dugo vremena zračno rasprostranjeno.


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nisam se baš tolko jako nalil! ALi živcira me kaj postoje ljudi koji se naliju i lijepo zaspu ko bebe,a ja ne mogu u komadu ni 3 sata tada. A tek dok čekam da zaspem. Za popizdit. I sad sam nervozan i nadrkan.

kako vi ono kažete; naj' se srditi od ranog jutra. i manje pit, više kretanja, bit će puno bolje.


Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Kakvo je stanje danas?
bolje. možda zato jer je dugi vikend pred vratima i radujem se slobodnom vremenu i malo bajkanju u prirodi.
wild rider7 is offline  
Old 14.04.2017., 16:07   #4532
Kažu da donosi sreću. Mrmlj. http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...ee8501ba97.jpg
Almost Rosey is offline  
Old 14.04.2017., 21:00   #4533
Javi ako funkcionira. I jel bitno da padne na pločice? Mora li biti ukrasna zdjela ili može i tanjur?

Prijavila sam se za šetanje pasa u nekoj udruzi
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 14.04.2017., 21:35   #4534
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kažu da donosi sreću.
Nije li već činjenica da na krhotinama nema vidljivih tragova krvi, sama po sebi sreća?

Već dugo nisam ništa razbio. Čaše ne brojim - imam neke koje pucaju kad ih se poprijeko pogleda, onda genije kupi nove iste takve, jer ih mora biti 6... #OKP
Lord Byron is offline  
Old 14.04.2017., 21:42   #4535
Ovo je neki prastari ćup, jedna od onih stvari za koje ne znaš koliko su stare ni odakle su. Imao je nacrtane ružice po sebi, stajao je u kupaonici i služio kao držač za češljeve i četke. Ironično, stradao je od ruke koja ga je, i njegov sadržaj, najmanje koristila.
Funkcionira, kupaonica je blistavo čista, uspio me natjerati i da pod prebrišem.
Ne funkcionira, plakala sam danas radi glupog natječaja i zato što me nitko ne razumije i kamo sreće da ga nisam ni vidjela.

Kakve pse šetaš, Wayf? Čije ili ničije?
Almost Rosey is offline  
Old 14.04.2017., 21:52   #4536
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Funkcionira, kupaonica je blistavo čista, uspio me natjerati i da pod prebrišem.
Psihologija kaže da ovo nema veze s ćupom, nego s nejebicom .
Quote:
Ne funkcionira, plakala sam danas radi glupog natječaja
Onoga na kojem su te odjebali pa ga onda ponovili?

Nadam se da financijska situacija nije toliko katastrofalna da se uzima bilokaj i štolikaj - ako nije (pa makar i po cijenu mamine kuhinje i šunkica - koje, dakako, nikad nisu besplatne ), možda pomogne perspektiva "a što će mi posao u sredini koja ne vidi da sam ja dobra za taj posao?"
Lord Byron is offline  
Old 14.04.2017., 22:01   #4537
Rosey, a da pokreneš sama nešto slično? Jel ti uopće palo na pamet?

Ja nikad neću pokrenuti nešto sama jer nemam to nešto moje, tu neku strast za nečim, nešto u što zaista vjerujem. Ti imaš.

Ne šećem još, tek se prijavila. Psi koji su u privremenom smještaju.

p.s. ja bi ti volontirala
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 14.04.2017., 22:23   #4538
Tehnički, naziv radnog mjesta nije isti, iako opis posla jest. Tako da ne mogu reći da se javljam za ono gdje su me odbili. :rolajz:

Ne radi se o egzistenciji, hvalasvemiru. Ali radi se o gotovo svemu drugome što nije gola egzistencija.
I smrdi mi cijela priča, onako intuitivno. A ne mogu objasniti što smrdi pa si ispadam razmažena.
Uglavnom, uopće ne vidim scenarij u kojem se ne javljam, a kada pokušam zamisliti kako ću se javiti, zgrči mi se želudac.

Wayfaring, ne mogu, taj "sektor" je više-manje baruština, nema tu prostora za nešto novo, a i svi su pod dvije-tri iste kabanice što se financija tiče.
Tebe bi mi bila poslovni faux pas ne zaposliti.
Bit ćeš teta čuvalica!
Almost Rosey is offline  
Old 14.04.2017., 22:28   #4539
I ovdje sad opsesiram, i to me ljuti još više.
Jesam ja jedina kojoj na tapatalku iskaču reklame za losione, kreme i ine pomade "for older men"?
Almost Rosey is offline  
Old 14.04.2017., 22:31   #4540
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
faux pas
Ma ne lisica, samo pas.
I neću biti teta čuvalica jer ne mogu, previše me nema doma. I kako bih ga dala nakon što bi mi već bio doma? Samo ću povremeno šetati, nadam se.

Možemo razgovarati o baruštini? Oprosti ako guram nos u baru o kojoj pojma nemam, no recimo da uspiješ dobiti financiranje od jedne od tih kabanica, bi li htjela pokrenuti nešto?

****

Nemam tapatalk. Imam AdBlock.

Ono što mene fascinira su reklame koje počinju sa 'doktori ne žele da ovo znate...'. Otvorim ih jednom u dva mjeseca da pročitam komentare korisnika. Očito mi AdBlock ne radi baš najbolje.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.