Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2015., 21:14   #1321
koliko bi došlo da se sašije ova haljina sa slike? od nekog finog materijala npr. viskoza...

http://images.asos-media.com/inv/med.../image1xxl.jpg
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 22:50   #1322
sašila sam si bijelu pamučnu tkaninu, e sad da ne bude monotono bijela, htjela bi nešt napisati ili nacrtati, nešt jednostavnije...ima neko neku originalni ideju?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 17:18   #1323
Bok svima,ja sam nova ovdje pa eto želim s vama podijeliti svoje iskustvo u šivanju
Od nedavno sam za svoj gušt i počela pisati svoj mali blog...pa eto možete pogledati http://malashvelja.blogspot.com/
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 17:21   #1324
Smile

Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
sašila sam si bijelu pamučnu tkaninu, e sad da ne bude monotono bijela, htjela bi nešt napisati ili nacrtati, nešt jednostavnije...ima neko neku originalni ideju?
Pa možeš napisati neki fora citat ili neku rečenicu...kao što imaš sada po dućanima za kupiti. ( RIP DIET, I HAVE NOTHING TO WEAR....)
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:07   #1325
pozdrav, molim nekoga tko se razumije da mi kaze da li se ova kombinacija sa slike da skratit...pitam radi materijala...nekako sumnjam ali trebam potvrdu

darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 14:31   #1326
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Bok svima,ja sam nova ovdje pa eto želim s vama podijeliti svoje iskustvo u šivanju
Od nedavno sam za svoj gušt i počela pisati svoj mali blog...pa eto možete pogledati http://malashvelja.blogspot.com/
Baš lijepo i definitivno te pratim
Drifter DIY is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 16:13   #1327
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Pa možeš napisati neki fora citat ili neku rečenicu...kao što imaš sada po dućanima za kupiti. ( RIP DIET, I HAVE NOTHING TO WEAR....)
uf, bas si mi pomogla....
pa to znam, ali sta napisati? trazim originalnu ideju kao sto sam napisala!
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 18:24   #1328
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Bok svima,ja sam nova ovdje pa eto želim s vama podijeliti svoje iskustvo u šivanju
Od nedavno sam za svoj gušt i počela pisati svoj mali blog...pa eto možete pogledati http://malashvelja.blogspot.com/
jel šivaš i za druge po narudžbi?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 21:36   #1329
Ima li netko možda savjet gdje bi mogla nabaviti materijal ovoga uzorka? Lokacija: ZG ili Mostar. Hvala puno
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 07:35   #1330
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
jel šivaš i za druge po narudžbi?
Po narudžbi šivam torbe,odjeću (suknje)sam jedino frendicama šivala.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 07:47   #1331
Quote:
Tigrica kaže: Pogledaj post
uf, bas si mi pomogla....
pa to znam, ali sta napisati? trazim originalnu ideju kao sto sam napisala!
Pa pun ti je net citata i svega,samo moraš odabrati...mislim da je malo teško biti originalan sa citatom jer se sada baš to jako nosi,pa ih ima svakakvih.
Ako znaš lijepo crtati radije nešto nacrtaj..meni su super ove majice sa "curicama".

Ne znam da li vidiš sliku. Ako ne, upiši u gogle gorjuss stamps
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 10:37   #1332
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Pa pun ti je net citata i svega,samo moraš odabrati...mislim da je malo teško biti originalan sa citatom jer se sada baš to jako nosi,pa ih ima svakakvih.
Ako znaš lijepo crtati radije nešto nacrtaj..meni su super ove majice sa "curicama".

Ne znam da li vidiš sliku. Ako ne, upiši u gogle gorjuss stamps
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:53   #1333
Meni je teta Goga ostala u najgorem mogucem sjecanju i ostavilai traume samo i ubila me samo u pojam. Pokaze ti jednom kako se nesto radi i ocekuje da instant to ponovis! Za mene koja sam prvi put pipnila masinu u zivotu i koja inace nemam spretnije ruke je to bio problem. Takoder ja sam taj tecaj upisala i platila jer sam htjela malo otpustit si zivce i naucit nesto za dite sasit s obzirom da sam samohrana mama i mama koja je 2 godine visila po bolnici sa svojom materom bolesnoj od tumora. Teta Goga je mene tako izvrijedala da se ja ne trudim, da sam joj najgora ucenica koji je ikad imala itd. Pa nisam ja tamo dosla da budem dizajner ili nesto, dosla sam naucit nesto novo i uzivat u tome a ne da me netko vrijeda i pljuje. Nekome treba vise a nekome manje da nauci i shvati. Ajmo sad sve kojima treba dulje, ubit u pojam i zabranit im da disu, zive i izadu iz kuce i pokusaju bilo sta. UZAS! I jos platis da te netko vrijeda!jedva san nasla babysittericu za malu da naucim sasit maloj kostim ili nesto i odvojila novce i misla se malo opustit kroz kreativan rad a ono dozivim na tecaju mobing! S obzirom da znam iz iskustva da Goga cita ove komentare, hvala Vam teta Goga sto ste me uz sve probleme koji su me snasli u zivotu jos i vi pridonijeli tome da se nakon svakog vaseg sata osjecam ko najvece i najnesposobnije govno! Voljela bi vas vidjet u svojoj kozi kako bi se snasli i osjecali sa vas netko nepoznat pljuje ko vi mene, pored groznog sefa na poslu, bolesne matere i malog djeteta o kojima brinete apsolutno sama samcata!
MATV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 07:57   #1334
[QUOTE=MATV;54806747]Meni je teta Goga ostala u najgorem mogucem sjecanju i ostavilai traume samo i ubila me samo u pojam. Pokaze ti jednom kako se nesto radi i ocekuje da instant to ponovis! Za mene koja sam prvi put pipnila masinu u zivotu i koja inace nemam spretnije ruke je to bio problem. Takoder ja sam taj tecaj upisala i platila jer sam htjela malo otpustit si zivce i naucit nesto za dite sasit s obzirom da sam samohrana mama i mama koja je 2 godine visila po bolnici sa svojom materom bolesnoj od tumora. Teta Goga je mene tako izvrijedala da se ja ne trudim, da sam joj najgora ucenica koji je ikad imala itd. Pa nisam ja tamo dosla da budem dizajner ili nesto, dosla sam naucit nesto novo i uzivat u tome a ne da me netko vrijeda i pljuje. Nekome treba vise a nekome manje da nauci i shvati. Ajmo sad sve kojima treba dulje, ubit u pojam i zabranit im da disu, zive i izadu iz kuce i pokusaju bilo sta. UZAS! I jos platis da te netko vrijeda!jedva san nasla babysittericu za malu da naucim sasit maloj kostim ili nesto i odvojila novce i misla se malo opustit kroz kreativan rad a ono dozivim na tecaju mobing! S obzirom da znam iz iskustva da Goga cita ove komentare, hvala Vam teta Goga sto ste me uz sve probleme koji su me snasli u zivotu jos i vi pridonijeli tome da se nakon svakog vaseg sata osjecam ko najvece i najnesposobnije govno! Voljela bi vas vidjet u svojoj kozi kako bi se snasli i osjecali sa vas netko nepoznat pljuje ko vi mene, pored groznog sefa na poslu, bolesne matere i malog djeteta o kojima brinete apsolutno sama samcata![/QUOT

Ja sam isto bila na tečaju kod Goge i imam samo riječi hvale. Tako da mi je zaista žao što ti je tako bilo. Puno toga me naučila i nakon tečaja sam dolazila kod nje i ispitivala bi ju kada sam negdje zapela.
Ja imam ružno iskustvo kod poznate Ruže. Malo mi je falilo da tražim povrat novca. Jedva sam čekala da to prođe. Na zidu ima nacrtan kroj suknje i to smo precrtavali sa vrlo malo objašnjenja. Više smo "učili" kako se radi mašna nego suknja.
Moj savjet ti je da ne odustaješ nego baš zbog tog ružnog iskustva pokažeš kako možeš super šivati i da tvoja curica s ponosom nosi tvoje kreacije.


http://malashvelja.blogspot.com/
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 14:19   #1335
Quote:
MATV kaže: Pogledaj post
Meni je teta Goga ostala u najgorem mogucem sjecanju i ostavilai traume samo i ubila me samo u pojam. Pokaze ti jednom kako se nesto radi i ocekuje da instant to ponovis! Za mene koja sam prvi put pipnila masinu u zivotu i koja inace nemam spretnije ruke je to bio problem. Takoder ja sam taj tecaj upisala i platila jer sam htjela malo otpustit si zivce i naucit nesto za dite sasit s obzirom da sam samohrana mama i mama koja je 2 godine visila po bolnici sa svojom materom bolesnoj od tumora. Teta Goga je mene tako izvrijedala da se ja ne trudim, da sam joj najgora ucenica koji je ikad imala itd. Pa nisam ja tamo dosla da budem dizajner ili nesto, dosla sam naucit nesto novo i uzivat u tome a ne da me netko vrijeda i pljuje. Nekome treba vise a nekome manje da nauci i shvati. Ajmo sad sve kojima treba dulje, ubit u pojam i zabranit im da disu, zive i izadu iz kuce i pokusaju bilo sta. UZAS! I jos platis da te netko vrijeda!jedva san nasla babysittericu za malu da naucim sasit maloj kostim ili nesto i odvojila novce i misla se malo opustit kroz kreativan rad a ono dozivim na tecaju mobing! S obzirom da znam iz iskustva da Goga cita ove komentare, hvala Vam teta Goga sto ste me uz sve probleme koji su me snasli u zivotu jos i vi pridonijeli tome da se nakon svakog vaseg sata osjecam ko najvece i najnesposobnije govno! Voljela bi vas vidjet u svojoj kozi kako bi se snasli i osjecali sa vas netko nepoznat pljuje ko vi mene, pored groznog sefa na poslu, bolesne matere i malog djeteta o kojima brinete apsolutno sama samcata!
Ja sam isto bila na tečaju kod Goge i imam samo riječi hvale. Tako da mi je zaista žao što ti je tako bilo. Puno toga me naučila i nakon tečaja sam dolazila kod nje i ispitivala bi ju kada sam negdje zapela.
Ja imam ružno iskustvo kod poznate Ruže. Malo mi je falilo da tražim povrat novca. Jedva sam čekala da to prođe. Na zidu ima nacrtan kroj suknje i to smo precrtavali sa vrlo malo objašnjenja. Više smo "učili" kako se radi mašna nego suknja.
Moj savjet ti je da ne odustaješ nego baš zbog tog ružnog iskustva pokažeš kako možeš super šivati i da tvoja curica s ponosom nosi tvoje kreacije

http://malashvelja.blogspot.com/
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:37   #1336
Malo mojih novih stvari..pa tko ima vremena neka malo pogleda

http://malashvelja.blogspot.com/
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:41   #1337
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Malo mojih novih stvari..pa tko ima vremena neka malo pogleda

http://malashvelja.blogspot.com/
od kud je materijal ovaj cvijetni na točkice zadnji?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:16   #1338
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
od kud je materijal ovaj cvijetni na točkice zadnji?
To sam kupila zadnji metar u Vlaškoj kod Kvatrića. Mali dućan poslije svijeta tkanina, piše nešto textil...
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 17:17   #1339
Bila sma jucer u Emporiju na Tresnjevci i moram izraziti zalenje sto su kvalitetom jako jako pali a cijena im je bome, pa skoro otisla u nebesa. Ponuda ima je sve manja i sve losija, a bome i kvaliteta sve upitnija.

Zanima da li je netko u zadnje vrijeme bio u Pamigu? da li imaju malo drugacije materijale po pitanju uzoraka i strukture?
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:45   #1340
Da li netko možda ima neku od mašina za vezenje?Jako su skupe pa me zanima iskustvo iz prve ruke?
Meow6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.