Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 02:55   #201
Quote:
Pavlekic kaže: Pogledaj post
Vlasnik franšize za Hrvatsku je tvrtka iz Grčke "Marinopoulus Group" koja pokriva Grčku, Bugarsku, Hrvatsku, Rumunjsku i Cipar, tako da ako je outlet u Hrvatskoj onda je outlet i u tim svim zemljama.

http://www.marinopoulos.gr/news.php

Prije nekoliko su dana otvorili prve tri prodavaonice u Grčkoj u povijesti, sada i u Hrvatskoj, a ovlašteni su i za distribuciju Banana Republic.

Ali pametni hrvati znaju sve. Pa tako imaju i čvrste dokaze da je ovaj GAP u Hrvatskoj outlet.

Ajmo, dajte dokaze!!!

Ili otiđite u shopping u Pariz, ako vam je Arena sranje.

Ova gore uspoređuje Pariz i Zagreb!!??
GAP u Hrvatskoj nije u franšizi već je direktno ušao, jedna od rijetkih država smo. Skup je zbog poreza naših, uvoza i zbog tržišta, tj. nema pritisak sličnih firmi pa može malo veću cijenu zaračunati, jer radili su tržišno istraživanje koliko su ljudi spremni dati.
Dajte malo vremena da vide kako će ljudi reagirati te će se adekvatno prilagoditi.

Sve u svemu, uvik pozdravljam dolazak novih brendova.
yelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 10:09   #202
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
bila i skoro se upiškila.....
pola sata sam tražila wc,kružila okolo naokolo i nitko od zaposlenika mi nije znao reći gdje je....pa gdje oni pobogu onda idu
Točno to Nas dvoje smo pola sata tražili wc. Taman nađemo "putokaz", dođemo do onog trga, putokaz nestane. I tako u krug..

Zara Home, omg, okvir za sliku košta 200 kn, a nije ni ništa drugo manje, to definitivno nije dućan za mene Gap također, 600 kn za traperice nikako nije pristupačna cijena.

Zato sam otišla u Avenue Mall i tamo kupila dvoje traperice.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 11:17   #203
Sve u svemu - obećavajuće Otići ću opet kada malo splasne euforija, i kad se otvore i ostale trgovine! Bad što nema Mullera i što je Gap ispao skuplji nego što sam se nadala Plus prekrasan L'erbolario dućan, kupila krasnu kremicu (i 20% popusta i dobila uzorke )!
fly_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 11:36   #204
Smile Marks & Spencer, Peek & Cloppenburg

Da li su u Arena centru otvoreni Marks & Spencer i Peek & Cloppenburg?
kljunas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 11:46   #205
Jučer stiga iz Zadra u 11 sati ujutro i obiša skoro svaki dućan sve do 6 sati na većer haha gori san od ženskog roda. Sve u svemu jako lipo ali me totalno razočara GAP. Koje smeće imaju u ponudi pa to je za ne povirovati. Ima trgovina za svaki džep od onih jeftinijih do skupljih. Također moran naglasiti da skoro pa da nije bilo osobe u Areni a da nije barem nešto kupio u nekom dućani, toliko o tome da je kriza u hrvata!
Jedini minus je taj što nema signala na mobitelu te mali broj kafića. A što se tiće WC-a odma san ga pronaša jer se nalazi pokraj MCdonaldsa
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 11:48   #206
Ne vjerujem, otvori se novi centar, a svi navale u minijaturni mcD
__________________
Ma zafrkava se, uopće ne bu poletil...
Boa Vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 12:42   #207
Jel i danas guzva?
Znaci u GAP-u nema trapki bagatelnih cijena? Koga oni farbaju onda?
Anirul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:04   #208
ogromna guzva,najbolji ducani nisu otvoreni i kolko sam uspio vidjet nema birca u kojem se pusi!!!-.-
charlie91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:11   #209
Je li Bata otvoren? Hvala na informaciji, upravo se spremam tamo pa da ne idem bez veze.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:16   #210
Quote:
Pavlekic kaže: Pogledaj post
Vlasnik franšize za Hrvatsku je tvrtka iz Grčke "Marinopoulus Group" koja pokriva Grčku, Bugarsku, Hrvatsku, Rumunjsku i Cipar, tako da ako je outlet u Hrvatskoj onda je outlet i u tim svim zemljama.

http://www.marinopoulos.gr/news.php

Prije nekoliko su dana otvorili prve tri prodavaonice u Grčkoj u povijesti, sada i u Hrvatskoj, a ovlašteni su i za distribuciju Banana Republic.

Ali pametni hrvati znaju sve. Pa tako imaju i čvrste dokaze da je ovaj GAP u Hrvatskoj outlet.

Ajmo, dajte dokaze!!!

Ili otiđite u shopping u Pariz, ako vam je Arena sranje.

Ova gore uspoređuje Pariz i Zagreb!!??
Gap u Grčkoj i to ne u glavnom gradu postoji već dvije godine, ljetos je otvoren drugi. Vidjela na svoje oči

I nema potrebe za gubljenjem živaca, Gap jest precijenjen u svim zemljama EU, pa tako i kod nas, jedino je u SAD-u ta marka cjenovno u rangu HM-a pa i niže, ništa čudno
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:34   #211
Obzirom da je Grčka već u EU skoro 30 godina pravo je čudo da je GAP tamo prisutan tek dvije godine, a ovdje nekima smeta što je sada u Hrvatskoj, koja je čak i zvan EU.

GAP je sirotinjska robna marka, isto kao i H&M, a šteta je da se opet sve zasralo s tim skupim cijenama.

Nikako neću skužiti ZAŠTO je u Hrvatskoj sve višestruko skuplje nego u jednoj Austriji li Njemačkoj.
Pavlekic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 14:00   #212
zašto?
a od čega bi jaca i kompanija kupovala torbe, satove, stanove, zemljišta i skupe aute?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 14:02   #213
Da, Pavlekic, ali dvije godine ipak nije isto što i prije dva dana Men se čini da ti nisi baš siguran kaj pokušavaš poručit
I ponavljam, GAP je svugdje u EU skup, ja fakat ne razmem čemu takvo iščuđavanje
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 14:13   #214
Quote:
kljunas kaže: Pogledaj post
Da li su u Arena centru otvoreni Marks & Spencer i Peek & Cloppenburg?
Marks&Spencer je, a drugi nije (niti će biti).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:07   #215
Taj Jeans Club, jel to ovo: http://www.jeansclub.hu/#/en/catalogue/woman/?

Sasvim okej im izgleda roba s obzirom na cijenu, osim ak nije uživo puno lošije
Malo me podsjeća na terranovu i slične dućane, a još je duplo jeftiniji, tak da će se ziher nać tu i tamo dobrih komada, pogotovo pomodnih "za jednu sezonu"
Lady Evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:09   #216
Je, to je. I da, sličan je Terranovi i NewYorkeru, ali se meni čini da su cijene (kod nas) nešto više. Niže nisu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:11   #217
na njihovim stranicama nisam našla popis trgovina pa me zanima od vas tko je bio, jel ima Peek & Cloppenburg, Salsa i Miss Sixty

edit: vidim da je mokry odg za P&C
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:24   #218
Ja nisam vidio ni Salsu ni Miss Sixty.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:43   #219
tnx....jel interspar puno veći ili je sve isto kao u cityu koji mi je i dalje najdraži što se tiče ponude.....

šteta da interspar ne napravi svoj restoran self service kao u mariborskom europarku
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:58   #220
Čini mi se da sam vidio da Interspar nudi nešto za jesti, ali nisam ziher je li baš restoran ili je kao ono u CC1. Inače, veći je nego onaj u CC1, iako je ponuda ista.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.