Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 14:37   #2341
Ja imam vitiligo od svibnja ove godine, pigment sam počeo gubiti na šakama, liječnici su rekli da nema lijeka. Probao sam tražiti lijek po internetu. Da li mi netko može pomoći koji je najbolji lijek za vitiligo koji funkcionira i da li vitiligonatural ulje funkcionira.
mladen2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 15:14   #2342
Mladene, čim prije počneš sa terapijom prije ćeš i vratiti pigment!
Liječnici su ne zainteresovani za pružiti više informacija.
Kreni sa melagenin plus rastvorom (mozes ga mazati ne ograniceno) ili Elocom kremom (ali samo par sedmica pa pauza od isto toliko i opet jednu turu od 3-4 sedmice) trebalo bi dati rezultate.
Provjeri šećer, hormone štitne žlijezde i uradi ultra zvuk abdomena kako bi ti internista provjerio dal nije koji kanal zacepljen, jer svi kanali trebaju biti prohodni (bubrežni, žučni...).
Ja sam našla dobrog dermatologa i onako smo sistematski pristupili dijagnozi i imam rezultate.
Srećno!

Zadnje uređivanje Hana Li : 10.10.2012. at 15:26.
Hana Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 17:26   #2343
Quote:
Hana Li kaže: Pogledaj post
Mladene, čim prije počneš sa terapijom prije ćeš i vratiti pigment!
Liječnici su ne zainteresovani za pružiti više informacija.
Kreni sa melagenin plus rastvorom (mozes ga mazati ne ograniceno) ili Elocom kremom (ali samo par sedmica pa pauza od isto toliko i opet jednu turu od 3-4 sedmice) trebalo bi dati rezultate.
Provjeri šećer, hormone štitne žlijezde i uradi ultra zvuk abdomena kako bi ti internista provjerio dal nije koji kanal zacepljen, jer svi kanali trebaju biti prohodni (bubrežni, žučni...).
Ja sam našla dobrog dermatologa i onako smo sistematski pristupili dijagnozi i imam rezultate.
Srećno!
Ja ne znam za tebe,ali meni melagenina plus ništa nije pomogla,koristio sam je oko 11 meseci i potrosio na nju oko 1200 eur i ništa,znači ni najmanji trag poboljsanja nije bilo,sad koristim koprivine kapi i šampon Mycoseb,ako bude rezultata javljam vam,najradije bi krenuo sa tim lekovima iz Turske jer kako tvrdi Buzz provereno deluju,ali jos nikoga nisam nasao ko bi mi kupio te lekove u Turskoj.
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 18:02   #2344
vitiligo nakon rana (krasta)

imam sina od 8 godina koji ima vitiligo...pao je sa bicikla i ima par krastica na glavi od pada. Imam informaciju da kod ljudi koji imaju vitiligo kada krastica otpadne ispod se pojave bijele fleke umjesto normalne pigmentirane koze. Molim za savjet dali postoji neka krema ili bilo kakva pomoc kod ovakvog slucaja....

hvala na pomoci
tataratira is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 20:09   #2345
kupila sam mycoseb šampon u bihaću i platila samo 11KM.
usporedila sam sastav s oronozal šamponom i potpuno ista primjena i sastav.
samo oronozal košta oko 80kn a mycoseb oko 44kn.

poz svima
dalmatiner88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 21:17   #2346
Quote:
dalmatiner88 kaže: Pogledaj post
kupila sam mycoseb šampon u bihaću i platila samo 11KM.
usporedila sam sastav s oronozal šamponom i potpuno ista primjena i sastav.
samo oronozal košta oko 80kn a mycoseb oko 44kn.

poz svima
Pa da,to je ta realna cena mislim,ja u Beogradu plaćam Mycoseb šampon 480 dinara,što je nešto manje od 4.5 eur,nadam se da će delovati i da se otarasimo ove dosadne bolesti Srećno
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 21:19   #2347
napredak sa šamponom???

Quote:
gagi33 kaže: Pogledaj post
Pa da,to je ta realna cena mislim,ja u Beogradu plaćam Mycoseb šampon 480 dinara,što je nešto manje od 4.5 eur,nadam se da će delovati i da se otarasimo ove dosadne bolesti Srećno
Pozdrav svima,

Ima li ikakvih rezultata u primjeni šampona..rado bih pokušala..

Hvala
Belladonabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 19:09   #2348
Quote:
Belladonabella kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Ima li ikakvih rezultata u primjeni šampona..rado bih pokušala..

Hvala
Zasad nema rezultata,koristim ga oko 1 mesec,a i pijem koprivine kapi,ako bude rezultata odmah vam javljam
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 21:55   #2349
Quote:
gagi33 kaže: Pogledaj post
Zasad nema rezultata,koristim ga oko 1 mesec,a i pijem koprivine kapi,ako bude rezultata odmah vam javljam
Hvala na javljanju i puno sreće!
Belladonabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 10:53   #2350
Stigla jesen,koža izbledila pa vitiligo više nije toliko uočljiv te ste se svi sad smirili sa komentarima i traženjem leka za vitiligo
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 09:07   #2351
Quote:
gagi33 kaže: Pogledaj post
Stigla jesen,koža izbledila pa vitiligo više nije toliko uočljiv te ste se svi sad smirili sa komentarima i traženjem leka za vitiligo
U pravu si totalno... jer pazi ja ne vidim sebi ni jednu flekicu na rukama, a leti sijaju koliko su upecatljive, pa se trudim da mazem svaki dan, aaa sad ne vidim da li upopste ima pomaka ili ne pa me ponekad i mrzi da namazem :P
FilipNS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 23:00   #2352
Quote:
FilipNS kaže: Pogledaj post
U pravu si totalno... jer pazi ja ne vidim sebi ni jednu flekicu na rukama, a leti sijaju koliko su upecatljive, pa se trudim da mazem svaki dan, aaa sad ne vidim da li upopste ima pomaka ili ne pa me ponekad i mrzi da namazem :P
Samo budi uporan i ne odustaj,ja sam odlucio da nikad necu prestati sa pokusajima da ga izlecim,ako ne uspem sa mycoseb samponom i koprivinim kapima onda cu na prolece krenuti sa onom biljkom sto je mikele rekao,ili ako nadjem nekog da mi kupi u turskoj one lekove sto je buzz rekao
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 14:40   #2353
x

http://ulmo-prodavnice.shopmania.biz...itiliga-157949

da li neko ima iskustva sa ovom kremom ?
srle srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 19:13   #2354
Quote:
srle srki kaže: Pogledaj post
http://ulmo-prodavnice.shopmania.biz...itiliga-157949

da li neko ima iskustva sa ovom kremom ?
ne znam brate,mnogo nekih preparata se reklamira za vitiligo itd,ja sta god da sam probao nista mi nije pomoglo osim suncanja,vise ne znam kome da verujem,ocigledno je da mnogi zaradjuju pare na nasem nesrecnom vitiligu i ako od njihovih preparata nikakve koristi nema,a opet pokusavam sve redom nebili ga se nekako otarasio,ali ....
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:40   #2355
Jel pomaze nekom ovaj mycoseb shampon?ja ga kosistim skoro 2 meseca i nista
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 12:13   #2356
Pozdrav svima koji čitaju ovaj forum.
Namjeravam iduće ljeto otići na četiri tjedna u Izrael na liječenje. Bio bih tamo otprilike od 3. do 31.7. Tražim nekoga kome odgovara taj termin da podijelimo troškove smještaja. Od dr.Stanimirovića sam dobio informaciju da će ove godine cijena smještaja u hotelu s kojim on surađuje biti oko 200$ po danu za sobu, dakle 100$ po osobi. Nemam posebne preferencije, prilično sam nekonfliktan i susretljiv, samo mi se ne da nepotrebno plaćati dvostruku cijenu.
laowai44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 13:45   #2357
Smile

Quote:
laowai44 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima koji čitaju ovaj forum.
Namjeravam iduće ljeto otići na četiri tjedna u Izrael na liječenje. Bio bih tamo otprilike od 3. do 31.7. Tražim nekoga kome odgovara taj termin da podijelimo troškove smještaja. Od dr.Stanimirovića sam dobio informaciju da će ove godine cijena smještaja u hotelu s kojim on surađuje biti oko 200$ po danu za sobu, dakle 100$ po osobi. Nemam posebne preferencije, prilično sam nekonfliktan i susretljiv, samo mi se ne da nepotrebno plaćati dvostruku cijenu.
neka se javi netko tko se tamo izljecio ja idem i platiti cu i za tebe put
kadcenaciljek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:15   #2358
a jel se nije nitko sjetio, npr. ako nekom bas nista ne pomaze otici i istetovirat bijela mjesta tintom u boji koze (nijansom vase zdrave koze oko bijele fleke) i onda se npr nis nevidi jedino ak se pocne sirit otic opet popravit, sta mislite o tom nacinu??
PhatMind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 20:49   #2359
Srecna vam nova godina i da izlecite vitiligo u 2013 godini a i ja sa vama
gagi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 23:07   #2360
sretna nova nama Vitićima i svima ljudima dobre volje.
power_max is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.