Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 19:46   #201
Thumbs up pohvala

Evo gospođo mali demant Vašeg navoda, ja sam otišao u prodavaonicu gdje sam tražio ugradnu peč ploču perilicu i ostalo ta mi je gospođa sve lijepo objasnila ali baš sve o svakom aparatu i vidim da ona ima iskustva. Ne znam zašto tako negodovanje jer možda neka pravila postoje po kojim ljudi moraju raditi. Meni je roba čak dovežena besplatno orginal pakovana i odnešena na kat. I moja preporuka za gorenje aparate i Gorenje Studio.

Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Ja više nikada nogom kročiti u Gorenje Studio objekat, barem ne ovaj u Osijeku...
Loša, skroz loša iskustva. Ne sa aparatima nego sa osobljem.
Ukratko, prije 6 godina došli muž i ja u njihovu trg u Osijeku i htjeli kupiti sve Pininfarina aparate. Kaže neki lik dođite popodne kad bude poslovođa zbog popusta. Mi dođemo, ono neka žena, reko ok, ona izvadi papir na koji je lik pisao popis svega što nam treba i tamo piše na njemu dolaze gospodin nadobudni u kravati i gospođa (što se odnosilo na nas). Okrenuli mi nekako na šalu, jedva dogovorili neki popust na gotovinu i sve donekle okej...ali ti njihovi pogledi kao odakle ćemo mi to kupiti i ostalo je bilo ispod svakog nivoa...Nakon godine dana smo selili opet, i uzimali nove aparate, ovaj puta Ora ito i nismo išli kod njih nego u Lesninu jer je bio popust na kuhinje uz Gorenje aparate...
Prije tjedan dana...tražim perilicu i sušilicu, nađem Gorenje i sjetim se da su otvorili Studio trgovinu i nazovem. Javi se lik, ja pitam jer imaju perilicu i sušilicu, kaže on ima, pitam za cijenu i lijepo on meni kaže cijenu, popust na gotovinu 5%. Pitam, jel može još malo popusta, kaže on može, dođite pa ćemo pitati šeficu.
Dolazim ja sva bitna u dućan, sa 10 000 kn keša i spremna kupiti stvari, samo da uz tih 5% daju još malo popusta, barem još 2,3 posto...
Kad ugledam blaženu šeficu, to ista ona prije 6 godina. Žena je toliko neljubazna, smiješka niotkuda, kamoli da bi nešto malo prgpvprila...Kao da joj nije u cilju prodati nešto.
Pitam za cijenu, kaže zajedno 9.998 kuna. Popust na gotovinu 5% i izađe sve skupa 9.500. Ja se čudim, kažem rekao kolega popust...kaže ona ne može više, nema uvjeta za popust. Ja pitam, pa dobro koji su kriteriji za popust veli ona meni: 5% je popust na kupnju do 10 000 kuna a 10% je ako je vrijednost robe izunad 10 000 kuna...Ja sva u čudu i ne vjerujem, dakle za dvije kune ona meni neće dati popust...ljudi, kažem ja njoj onako podrugljivo pa jel imate žvake pa da kupim da prijeđe taj iznos...
Ljudi nije stvar ni u nekih 500 kuna ako već kupujem tako skupe stvari, ali ja sam iz proncipa izišla van i više me neće vidjeti.
Samo zbog jednog razloga jer im je djelatnica tj šefica toliko neugodna, odnos s klijentima je katastrofalan, a njeno lice mi stvara noćne more. Jako, jako loš odnos prema kupcima, dakle i prije 6 godina i sada. Čudi me da takva osoba još radi tamo. Ili sam ja jedina kojoj se potrefio takav peh.

Inače volim Gorenje, imam sve njihovo i jako sam zadovoljna.
Aparate naručili preko bijele tehnike.com i sve oslično, za 1.300 kuna jeftinije nego kod njih.
manager is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 18:25   #202
Kakva se pokazala Simplicity sudjerica, hvala
epeco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 18:55   #203
Quote:
epeco kaže: Pogledaj post
Kakva se pokazala Simplicity sudjerica, hvala
Neznam za suđericu.Ja imam perilicu za rublje i zadovoljna sam,za sada (2 g.)
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 15:53   #204
Pitala sam i na Sam svoj majstor, al mi nitko ne odgovara. Kupila sam Gorenje hladnjak retro kolekcija (ledenica gore) i prema uputstvima stavila kotacic na 4, dakle neku srednju vrijednost. Ucinilo mi se prvi dan da hladnjak ne hladi dovoljno, no mislila sam da ne znam procjeniti hladnocu jer je nas prosli hladnjak ludo hladio. Jucer sam stavila unutra jogurt i nakon par sati ucinio mi se topliji nego kada sam ga donijela iz ducana pa sam pojacala hladjenje na 6/7. Danas sam izmjerila temperaturu hladnjaka i ona je na 6 od maksimalnih 7 iznosila 5,5 stupnjeva. Cini mi se to nekako malo?! Optimalna temperatura u hladnjaku bi trebala biti na 5 stupnjeva, tako da mi ovo bas i nije jasno. U prostoriji gdje je sad hladnjak isti termometar pokazuje 18 stupnjeva. Nije znaci pretoplo. Dal da zovem Gorenje tehnicku podrsku u pon ili je ovo cisto normalno hladjenje? Dosada sam imala samo 20g stari hladnjak i s njim mi je uvijek bio problem da je prejako hladio tako da mozda i ja ne znam s ovim. Al opet, mislim da .... Ne znam vise ni sama.... Kakva su vasa iskustva i savjeti! Hvala puno!
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 09:34   #205
dosta mi je više, pa da ovdje podijelim svoje iskustvo. naručila sam štapni mikser direktno sa gorenje stranice, no zabunom sam(jer izgledaju indentično, i gugl mi je pokazao slike od ovog drugog)uzela krivi. čim sam to skužila, javila sam im se isti dan emailom pitajući da li mogu zamijeniti proizvod i nadoplatiti za ovaj drugi, no ništa od odgovora. onda sam im se javila na fejs, gdje su rekli da će mi netko odgovoriti uskoro, i ako je hitno da im mogu tamo napisati. napišem istu poruku, pošaljem još jedan mail za slučaj da prvi nisu primili, opet ignoriranje danima. naravno, kad je trebalo platiti, dobila sam predračun u roku keks,a nije da tražim povrat novca nego da im nadoplatim i zamijenim proizvod! zašto ja nekog moram moljakati da mu dam svoje novce?! uglavnom, na kraju sam pukla i napisala im ljutu poruku na fejs opet. pretpostavljam da će i to ignorirati. više NIKAD neću kupiti ništa od njih, i kao zadnju opciju morati ću pokušati prodati taj štapni po jeftinijoj cijeni i uzeti ovaj drugo u nekoj drugoj trgovini kojoj je stalo do svojih kupaca.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:16   #206
Nadam se da mi netko ovdje može pomoći.

Imam peć s pećnicom Gorenje-new line godište negdje cca1989/1990 i u odličnom je stanju ali imam problem s određivanjem temperatura.

Naime, na prekidaču za temperature navedeni su brojevi umjesto stupnjeva i to od 1-11 pa nemam pojma, tj. ne mogu točno odrediti koliko je stupnjeva taj jedan broj jer su mu upute zagubljene a jedno vrijeme peć nisam koristila i sad mi je problem prilikom pečenja finijih kolača odrediti točnu temperaturu.

Pećnica inače ima ventilator i može peći na više nivoa, u super je stanju, ali što vrijedi kad ne znam koja je maksimalna temperatura.

Zna li itko ovdje, ima li itko takvo što slično na pećnici od 1-11?
Ba Nija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 21:00   #207
Kupiti termometar i mjeriti temperaturu

http://www.njuskalo.hr/mali-kuhinjsk...-oglas-5004412
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:19   #208
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Kupiti termometar i mjeriti temperaturu

http://www.njuskalo.hr/mali-kuhinjsk...-oglas-5004412

E, hvala...ideja je skroz na mjestu
Ba Nija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 19:57   #209
Prodajem gorenje dc power hb 802 W ako nekog zanima. sve zapakirano kao novo, nekorišteno, račun i garancija.

Zadnje uređivanje Dotty : 26.10.2015. at 20:11.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 20:12   #210
Pozdrav, ima li netko iskustva sa Gorenje Classico linijom?

http://www.gorenje.hr/proizvodi/lini...sico-kolekcija
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 21:13   #211
da malo ozivim temu, sto se tice novijih modela, kakva su iskustva s perilicama za suđe od gorenja? evo ni nasli GS52115W i cini se super, 5 g garancije, to mi je neki dobar znak, sto mislite?
šminkerica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:08   #212
Poz ekipa, ima gorenje ugradbenu pećnicu 15_ak godina i u zadnje vrijeme mi se sam uključuje infra grijač, iako je pečenje na sklopki namješteno na na donji i gornji, ne na infra. Znači tek kad se temperatura podigne preko 200 stpupnjeva, uključuje se infra i čuje se motorić ražnja.
ivan_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:44   #213
Odlučila sam kupiti aparate iz linije simplicity...sve bijele-indukciju,pecnicu,mikrovalnu....

Ima li ih tko? Kako ste zadovoljni?
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:55   #214
Quote:
bubaspara kaže: Pogledaj post
Odlučila sam kupiti aparate iz linije simplicity...sve bijele-indukciju,pecnicu,mikrovalnu....

Ima li ih tko? Kako ste zadovoljni?
Imam indukciju bijelu i prezadovoljna sam.
Također veš mašinu crnu i isto sam zadovoljna
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:56   #215
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Imam indukciju bijelu i prezadovoljna sam.
Također veš mašinu crnu i isto sam zadovoljna
Hvala old
Indukcija me i najvise brine...buduci sad imam crnu staklokeramiku...ipak se na crnom manje vidi bilo što...al sad zapela za sve bijelo:klap:
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 16:19   #216
ja imam pecnicu i sa svim sam zadovoljna (pogotovo kako se brzo ugrije), osim sto
http://www.saturo.hr/pecnice/442-gor...implicity.html
ova donja crna horizontalna linija se bas primjeti.
meni je kuhinja bijela i prvo sam mislila da su majstori krivo montirali ladicu ispod nje, ali je do pecnice
kad gledam u nju, vidim tu liniju. na srecu je skivena
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 16:57   #217
Quote:
bubaspara kaže: Pogledaj post
Hvala old
Indukcija me i najvise brine...buduci sad imam crnu staklokeramiku...ipak se na crnom manje vidi bilo što...al sad zapela za sve bijelo:klap:
Ma zakon je! Ja još nisam morala ribati indukciju, a i kipilo je i prskalo. Samo prebrišem sa mokrom spuzvom.
Jednom mi je požutjelo jedno polje jer sam kupila jeftinu tavu za palačinke. Pozlilo mi je odmah, mislia sam da sam uništila ploču, ali na sreću bijela magična spužva je jednim potezom sve skinula
Nova tava je dobila izgon
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:14   #218
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Ma zakon je! Ja još nisam morala ribati indukciju, a i kipilo je i prskalo. Samo prebrišem sa mokrom spuzvom.
Jednom mi je požutjelo jedno polje jer sam kupila jeftinu tavu za palačinke. Pozlilo mi je odmah, mislia sam da sam uništila ploču, ali na sreću bijela magična spužva je jednim potezom sve skinula
Nova tava je dobila izgon

Ma jojjj super...ja u zadnje vrijeme kupovala ikea365 lonce..wok..tave tak da mislim da nebu problema
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 18:05   #219
Quote:
bubaspara kaže: Pogledaj post
Ma jojjj super...ja u zadnje vrijeme kupovala ikea365 lonce..wok..tave tak da mislim da nebu problema
Jel' idu Ikea 365 na indukciju?
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 23:45   #220
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Jel' idu Ikea 365 na indukciju?
Idu idu...
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.