Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2011., 21:20   #61
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Prika, otišao si malo preduboko. Pitanje je bilo jednostavno, a nisam tražio odgovor da je ta dilema zadnja rupa na svirali. Nema veze što je zadnja rupa na svirali, to je moje pitanje, al shvaćam ja što želiš reći.

Ukoliko govoriš da je to da se skrene s bitnih stvari, onda, ukinimo sport. Zašto nam treba zabava? Čemu? Dajte na 24/7 kako nam Jaca odlazi negdje i pregovara. Kužiš?

Ne ide to tako.

Ima ljudi kojima su Simona Gotovac i slični dno dna, baš kao što su vjerujem i tebi, a i meni su, ali prijatelju, živimo u državi gdje su to, vjerovao ili ne, NAJGLEDANIJE I NAJČITANIJE vijesti. To je žalosno. Hrvatski narod je glup.

Jedna Nives Celzijus je gledanija i čitanija nego šta ja znam, presuda generalima ili prosvjedi ili potpisivanje sporazuma ili itd...Kužiš.

Ali to, to vrijedi za privatne televizije i tu za mene staje svaka priča. oni neka sa svojim parama snimaju govno 24 sata dnevno, ja tu nemam što reći. Neka snimaju.

Ali, mi plaćamo HRT. Mi. Da, mi. I ja, koji ga plaćam, želim hrvatski nogomet na njemu. Napravite anketu, istražite tržište, a ako se ne isplati vjerojatno će i ljudi okrenuti mišljenje.

Ali, ti bez ikakvog ispitavanja javnosti samo bubneš - tako i tako ćemo. I naravno, tko kroji to? Politika.

I sad dolazim do apsurda, koliko god nekom smiješno bilo.

Znači, Dinamo, kojem plaćamo stadion, igrače, novog Bentlya i Dinamo koji je najmanje moj/naš, ne mogu gledati na televiziji koju plaćam i koja je najmanje moja/naša, a i jedni i drugi bi trebali biti u mojoj/našoj službi.
Ja mislim da bi u prime timeu trebali ići prilozi koji bi popularizirali amaterski i rekreativni sport, poput ne znam, školskih natjecanja, hrvati su pretila nacija i treba klince naučiti da se bave svojim tijelom i da će za taj trud biti nagrađeni (pojavljivanje na telki, nagrade za najbolju školsku ekipu). Iz pretilosti sljede mnoge bolesti, što opterećuje zdravstveni aparat, a ako bi ljudi zdravije živjeli, smanjili bi se izdaci za tu granu državne intervnecije. To je za mene nacionalni interes.

A ne praćenje profesionalne lige i odlaženje u minus zbog nje. Država se treba bogatiti na privatnim/profesionalnim klubovima, a ne obrnuto. Ja bi to ladnu ukinuo s HRT-a, doviđenja, tko želi biti profesionalac, neka se fino izbori na tržišnoj utakmici za svoje prihode, ako ne možeš, doviđenja, odjebi.

Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Uloga HRT-a je promicanje nacionalnih interesa, kako i sami znamo HNL je godinama gledaniji od lige prvaka, dakle ako cemo rec da je skup subjektivnih misljenja nacionalni interes onda je taj skup bio ipak na strani hnl-a. Zar ne ?
Nikako medunarodna natjecanja bez hrvatskih klubova ne mogu biti vise od nacionalnog interesa nego nego domace prvenstvo
Kul, glasaj za druge. I ja ću.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 06.07.2011., 21:20   #62
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
A koja je bitna razlika između Simone Gotovac i hrvatske nogometne lige? Što to čini HNL nacionalnom vrijednošću ispred ostalih sportova? Jedini razlog zašto se nogomet privilegira u medijima je zato što je najpopularniji sport u Hrvatskoj. Međutim, što kad nogomet (u ovom slučaju, HNL) više nije popularan? Zašto bi u tom slučaju nogomet dobivao prednost pred bilo kojim drugim sportom? Posebno takvu prednost da se plaćaju nebulozne pare za prijenos utakmica, i to u prime timeu?
Pa sam si dao odgovor na pitanje. Nogomet je popularniji od ostalih sportova i to je razlog, samo to.

A ja sam već duže vrijeme ogorčen na HRT kad je u pitanju TV program, a osobito odnos prema košarci.
papirlova is offline  
Old 06.07.2011., 21:22   #63
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bi u prime timeu trebali ići prilozi koji bi popularizirali amaterski i rekreativni sport, poput ne znam, školskih natjecanja, hrvati su pretila nacija i treba klince naučiti da se bave svojim tijelom i da će za taj trud biti nagrađeni (pojavljivanje na telki, nagrade za najbolju školsku ekipu). Iz pretilosti sljede mnoge bolesti, što opterećuje zdravstveni aparat, a ako bi ljudi zdravije živjeli, smanjili bi se izdaci za tu granu državne intervnecije. To je za mene nacionalni interes.

A ne praćenje profesionalne lige i odlaženje u minus zbog nje. Država se treba bogatiti na privatnim/profesionalnim klubovima, a ne obrnuto. Ja bi to ladnu ukinuo s HRT-a, doviđenja, tko želi biti profesionalac, neka se fino izbori na tržišnoj utakmici za svoje prihode, ako ne možeš, doviđenja, odjebi.

Potpis. Od prvog do posljednjeg slova.

Ali HRT je privatna televizija. Vlade RH.
papirlova is offline  
Old 06.07.2011., 21:23   #64
ajde ajde, pa još uvik imaju teletekst
Ono is offline  
Old 06.07.2011., 21:28   #65
Ja sam oduševljen ovom viješću.


HTV-u želim da se sam uguši. Ionako je Bruno utro put urušavanju sportske redakcije ignoriranjem najljepšeg sporta na svijetu, košarice.
mitch is offline  
Old 06.07.2011., 21:40   #66
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Hrvatski narod je glup.
Netočno. Hrvatski narod NIJE glup,nego hrvatski narod se sustavno zaglupljuje to je bitna razlika. Sustavno zaglupljivanje potječe iz medija, nametljivosti određenih osoba,pojava i informacija. Zatim se iz medija prenosi na okolicu usmenim putem od pojedinca do pojedinca, nemoguće je zaobići takve vijesti jer one te prate,iskaču sa portala, foruma, novinskih stranica...

Senzacionalizam zamjenjuje realnost, prljave gaćice pjevačice su sigurno ''bolja'' tema od gladnog djeteta koje moli knjige za 3. osnovne. ''Pjevačica'' je jedna,a ''djece'' je mnogo. To je ono što moramo shvatiti. Dok god se ne osvjestimo i ne prekinemo kao hipnotizirana masa poštovati kultove ličnosti financirajući ih tako što im pridajemo medijsku pozornost biti ćemo tu gdje jesmo.

sorry za offtopic...
profa52 is offline  
Old 06.07.2011., 23:06   #67
Pozdravljam ovu odluku. Jebene videostranice su zanimljivije od tog šupljeg natjecanja koje, uzgred budi rečeno, ide u prime time-u.

Druga je stvar što se radi o hrvatskoj televiziji, a u 98% slučajeva prenose što one bijednike od Dinama, a što RK Zagreb, VK Mladost i Cibonu.

Hoću reći, HRT je ionako zagrebačka prćija, što je degutantno.

U svakom slučaju, veliki za HRT.
*rabbit* is offline  
Old 06.07.2011., 23:09   #68
Pa normalno je da se prenosi RK Zagreb u ligi prvaka, Mladost u Euroligi,prvak Hrvatske u nogometu, a Cibona se nije prenosila ove godine koliko se sjećam...
Morales77 is offline  
Old 06.07.2011., 23:25   #69
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Pa normalno je da se prenosi RK Zagreb u ligi prvaka, Mladost u Euroligi,prvak Hrvatske u nogometu, a Cibona se nije prenosila ove godine koliko se sjećam...
Da, normalno je da se sve to prenosi.
Ali nije normalno da se ne prenosi još puno toga.
I, nažalost, prvenstveno ono što nije iz Zagreba. I to svatko mora priznati.
Jedan primjer - prošle godine su dvije naše odbojkaške momčadi igrale Final four europskog natjecanja..
Rijeka i Split.
I još se taj Final four igrao u Spaladium areni.
HTV ništa nije prenosio.
A samo tjedan dana kasnije se igrao i Final four odbojkaša.
I tu je bila i zagrebačka Mladost.
Igralo se u Italiji i HRT je to prenosio.
Da ne spominjem kako se ne prenosi Šibenik i slični kad igraju u Europi.
Pa čak se ni Hajduk ne prenosi - gostujuća pretkola prošle godine HRT nije prenosio.
Ili ragbi. Imamo klub koji godinama hara regionalnom ligom. Nikad prijenosa nije bilo. Ali zato gledamo bezbroj hokejaških utakmica regionalne lige.
A ragbi je negdje u rangu sa hokejom, globalno gledano.
Pa i lokalno, u hokeju i ragbiju smo podjednako uspješni.
Ponavljam, nije problem što gledamo hokej. Problem je što ne gledamo i ragbi, npr. Pa da se i oko njega digne slična medijska prašina.
A bez televizije je to nemoguće.
I mogu se naći bezbroj sličnih primjera.

Ono što mene zanima je kakva će biti regularnost prvenstva ako ne budu prisutne kamere.
Ako je do sada bilo svega, mogu samo zamisliti kako će biti ako nema nikakvog vjerodostojnog svjedočanstva - snimke.
pc_arhe is offline  
Old 06.07.2011., 23:26   #70
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Pa normalno je da se prenosi RK Zagreb u ligi prvaka, Mladost u Euroligi,prvak Hrvatske u nogometu, a Cibona se nije prenosila ove godine koliko se sjećam...
za RK Zagreb je normalno. Za Mladost je možda normalno. Ali zašto se onda ne prenosi Primorje u toj istoj Euroligi, koje je btw tu svemirsku Mladost sašilo u prvenstvu hrvatske. A Dinamo se prenosi protiv svih onih jazavaca, dok u tom kolu ima zanimljivijih utakmica. Da se razumijemo - meni ni jedna utakmica HNL nije zanimljiva i ne mogu vjerovati da doista neko vikendom sjedi doma i gleda tu lakrdiju
*rabbit* is offline  
Old 06.07.2011., 23:28   #71
Pa prenosilo se i Primorje koliko se sjećam, pa i Jug. Slažem se da se favorizira Dinamo na HRT-u te da je bilo nekad zanimljivijih utakmica od onih u kojima je sudjelovao Dinamo,a bile su na tv-u...
Morales77 is offline  
Old 06.07.2011., 23:29   #72
Quote:
pc_arhe kaže: Pogledaj post
Da, normalno je da se sve to prenosi.
Ali nije normalno da se ne prenosi još puno toga.
I, nažalost, prvenstveno ono što nije iz Zagreba. I to svatko mora priznati.
Yep. Isti kurac ko što su i zagrebački mostovi na savi džabe, dok se krčki most na primjer plaća 30 kuna. Jebiga, to je zagreb

I to je problem ove države, sve se svodi na usrani Zagreb ko da je centar svijeta
*rabbit* is offline  
Received Infraction
Old 06.07.2011., 23:31   #73
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Pa prenosilo se i Primorje koliko se sjećam, pa i Jug. Slažem se da se favorizira Dinamo na HRT-u te da je bilo nekad zanimljivijih utakmica od onih u kojima je sudjelovao Dinamo,a bile su na tv-u...
Nije se prenosilo uvijek. Prenosilo se kad se termin nije kosio s terminom Mladosti ili nečeg trećeg. Protiv Vasasa u ključnoj posljednoj utakmici u skupini je bio jedino povremeni prijenos na Radio Rijeci. Lakrdija. Za domaće utakmice manje više - koga zanima lako ode. Iako je bazen premal za zainteresirane. Ne znam ako znate - VK Primorje je vaterpolski klub s najvećom prosječnom posjećenošću u Europi.

Jebo me pas, bilo bi sasvim normalno da se te utakmice prenose, pa to je jedini sport gdje u domaćoj ligi imamo svjetski ravnopravne momčadi. I to njih 3.
*rabbit* is offline  
Old 06.07.2011., 23:52   #74
Quote:
pc_arhe kaže: Pogledaj post
Jedan primjer - prošle godine su dvije naše odbojkaške momčadi igrale Final four europskog natjecanja..
Rijeka i Split.
I još se taj Final four igrao u Spaladium areni.
HTV ništa nije prenosio.
A samo tjedan dana kasnije se igrao i Final four odbojkaša.
I tu je bila i zagrebačka Mladost.
Igralo se u Italiji i HRT je to prenosio.
Final four europskog natjecanja? Šta puntaš tu neuk narod?

Riječanke i Splićanke su igrale F4 srednjeeuropske lige koju igraju mi, Slovenci, Austrijanci, Slovaci. Da, trebalo se to prenosit.

Ali uspoređivati to sa, nakon desetak godina, prvim nastupom nekog hrvatskog kluba na F4-u nekog europskog kupa (Challenge kup) što je uspjelo dečkima iz Mladosti je sasvim promašena stvar.
fortaleza is offline  
Old 07.07.2011., 00:08   #75
Quote:
*rabbit* kaže: Pogledaj post
Pozdravljam ovu odluku. Jebene videostranice su zanimljivije od tog šupljeg natjecanja koje, uzgred budi rečeno, ide u prime time-u.

Druga je stvar što se radi o hrvatskoj televiziji, a u 98% slučajeva prenose što one bijednike od Dinama, a što RK Zagreb, VK Mladost i Cibonu.

Hoću reći, HRT je ionako zagrebačka prćija, što je degutantno.

U svakom slučaju, veliki za HRT.
koji kur*c ne prenose ove nase mlade na kosarci?? vjerujem da je cijena mala
kao i za korarkasice cijena je bila isto mala
neka prenose nase mlade da vidimo kako igraju rukomet,nogomet kosarka
jeb* ih dinamo da ih jeb*
onda zasto kad se igra npr. u split osijeku zasto komentator mora doci iz zagreba? sta nema u tim gradovima komentatora??? a da mora taj komentator bit navijac dinama
adrijanos is offline  
Old 07.07.2011., 00:13   #76
da, sve je to tajni komplot. hercegovaca, slavonaca i dalmatinaca koji drmaju hrvatskom s ciljem da promiču zagreb i zagrepčane (ma što te kategorije obuhvaćale) na uštrb ostatka države.
ZinedineZidane is offline  
Old 07.07.2011., 00:28   #77
Kakve sad veze ima prenošenje HNL - a s centraliziranošću Hrvatske?
Sudden Sid is offline  
Old 07.07.2011., 00:31   #78
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Kakve sad veze ima prenošenje HNL - a s centraliziranošću Hrvatske?
Nikakve
*rabbit* is offline  
Old 07.07.2011., 01:03   #79
Je li idi objavljeno koliko će Hajduk dobit od HRT-a za prijenos Barce?
The Godfather is offline  
Old 07.07.2011., 01:09   #80
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Je li idi objavljeno koliko će Hajduk dobit od HRT-a za prijenos Barce?
iskreno sumnjam da je, transparentnost je još uvijek nepoznat pojam u RH.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.