Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 25.04.2008., 11:36   #1
Traktorska kosilica

Napokon, nako dosta razmišljanja te čitanja i pisanja po forumu - kupio sam traktorsku kosilicu. Htio sam kupiti MTD Spider 91 kod Peveca, ali bili su toliko neljubazni i odvratni, da sam izašao van. Taj Spider košta 7.999 kn, ali oni ti još naplate sastavljanje i ulje pa to ispadne dodatnih 400+100 kuna. Pitam mogu li sastaviti sam- ne može; gubi se garancija. Pitam za dostavu, plača se posebno. Potrošio sat vremena čekajući na prodavača i na kraju izašao van.
Otišao u Merkur i tamo kupio Mtech 175/107 T. To MTD radi za merkur pod tim (smiješnim ) imenom. U sebi ima Briggsa 17.5 ks u I/C izvedbi i u svim tehničkim rješenjima pljunuti je MTD osim lima oko motora koji je nešto drugačiji i srebrne je boje.Košta 10.499 kn. Montaža je naravno besplatna. Dostava je naravno besplatna (po cijeloj hrvatskoj). Uz isporuku na livadu dobiješ i kratki tečaj košnje. Garancija je 3 godine (uz dva obvezna servisa). I šlag na kraju, došavši na blagajnu udijelili mi oko 400 kn bodova koje mogu potrošiti kod njih.
I kad rezimiram, Spider od 11 ks bi me koštao oko 9.ooo ovaj od 17.5 ks ispadne oko 10.000. Mislim da se isplati. Tim više što su servisi identični kao za MTD (motorama, krun i sl..)
Čekam još koji dan da mi stigne (isporuka je oko tjedan dana tam na moju stranu) pa javim dojmove....
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.