Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2013., 18:18   #1
Wentworth (2013-2021)

http://en.wikipedia.org/wiki/Wentworth_%28TV_series%29

Počela je nova serija, australska, ženski zatvor... pogledala prvi nastavak, serija obećava Gleda se....

Žena završi u zatvoru zbog pokušaja ubojstva muža koji ju je premlaćivao... standardna zatvorska priča, šverc droge, dvije klike jedna protiv druge, žene se mlate, spletkare...
Spletom okolnosti usljed jedne takve tuče ubijena je upraviteljica zatvora, glavna glumica trčeći za curicom naleti preko ubijene zatvorenice i padne u lokvu krvi....
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 21:43   #2
@Lost01 :gugl je moj prijatelj: ima tema

Ajmo svi koji su pogledali i vole OITNB nek gledaju i ovo puno sličnosti sa OITNB-om žene, zatvor itd.

Tu je naravno 'australska verzija Alex' zove se Frankie

I ima još neka stara koja me užasno podsjeća na Vee

Mene su kupili praktički odmah, u dan i pol sam pogledala prvu sezonu, sad ko ozeblo sunce čekam drugu : duricamode:
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 14:36   #3
Hvala na preporuci....jurim skidat to veceras, pa kad pogledam par epizoda, svratim prokomentirati
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 10:24   #4
Prva sezona je odlična. Nisam očekivala onakvo finale. :Suprised:

Ne znam zašto svi Franky uspoređuju s Alex, meni su njih dvije potpuno različite ličnosti.

Wentworth je baš podcijenjena serija, u sjeni OITNB-a. Meni je draža od OITNB-a i zasluženo ima malo veću ocjenu na IMDB-u.

Zar nitko ne gleda Wentworth?



Spoiler
Drago mi je što je Bea upucala Braydena, onaj njegov ljigavi osmijeh kada je spustila pištolj.
Nash i Doreen su mi baš super par, a Joshua mi je preslatko dijete.
Kraj spoilera


Predobro finale 3. sezone.


Spoiler
Will je trebao pustit' onu glupaču da izgori.
Franky i Bridget.
Kraj spoilera


Drago mi je što će Franky i Bridget biti i u 4. sezoni.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 12:20   #5
Pogledao sam prvu sezonu i mogu reći da je serija čista brutala! Prvu sezonu sam pogledao u tri dana.

Bilo bi mi draže da nisu ubili Jacs jer su joj ovako samo skratili muke.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 10:43   #6
Pogledao prvih 7 ( od 10 ) epizoda 1. sezone..... utisci su dobri, jako solidna australska serija o ženskom zatvoru te odnosima zatvorenica i osoblja.... po meni ovo je bolje od razvikane Netflix-ove serije slične tematike Orange is The New Black.....definitvno se gleda dalje....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 12:39   #7
Odgledao i 2. sezonu serije i mogu reći da mi je 2. sezona znatno bolja od prve....i kudikamo bolje od puno razvikanije Netflix-ove serije slične tematike - Orange is the new black"
Serija je puno životnija i izgleda puno stvarnija nego OITNB....
Moja ocjena serije je 8/10.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 18:01   #8
Pogledao i 3. sezonu serije.... što reći, jednostavno mi nije jasno da ova serija ima tako malo postova te da ljudima jednostavno prolazi ispod radara... nakon Oz-a najbolja zatvorska serija....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 18:23   #9
Ima li kakve scene o planiranju bijega ???
Poput Prison break ?
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 18:35   #10
Quote:
msvijet kaže: Pogledaj post
Ima li kakve scene o planiranju bijega ???
Poput Prison break ?
U 2. sezoni ima bijeg iz zatvora ali serija nije takav tip serije kao Prison Break ( ipak je ovo serija o ženskom zatvoru ).... inače, serija ima 5. sezona za sada a u 2018. godini ide i 6. sezona....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 20:14   #11
Krenuo sa gledanjem 5. sezone... i dalje je to vrlo, vrlo dobro; po meni trenutno top zatvorska serija....
BTW, 6. sezona kreće 19.06.2018......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2019., 19:55   #12
Sutra kreće 7. sezona.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 23:33   #13
Smile

Zar je moguće da nitko ne gleda ovu seriju. Bila sam sumnjiva na početku ali ova serija je remek djelo.Prva sezona je ok ali od druge nadalje serija rastura.
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2019., 15:25   #14
Ja sam odustala, nikako mi se nije dalo započeti novu sezonu. Nije mi to to kad nema ni Bee, ni Ferguson, ni Frankie pretpostavljam.
Trebalo je to završiti sa smrću Ferguson
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2019., 15:07   #15
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ja sam odustala, nikako mi se nije dalo započeti novu sezonu. Nije mi to to kad nema ni Bee, ni Ferguson, ni Frankie pretpostavljam.
Trebalo je to završiti sa smrću Ferguson
U osmoj sezoni se vraća jedna od njih hehe..
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2020., 10:46   #16
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
U osmoj sezoni se vraća jedna od njih hehe..
Viđena u zadnjem kadru zadnje epizode 7. sezone
Inače, vrlo emocionalan kraj 7. sezone po meni najbolje ( ženske ) zatvorske serije .....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 14:50   #17
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Zar je moguće da nitko ne gleda ovu seriju. Bila sam sumnjiva na početku ali ova serija je remek djelo.Prva sezona je ok ali od druge nadalje serija rastura.

Ni meni nije jasno...kako malo gledalaca ima serija i kako je opšte nepoznata, a ide od 2103.godine.

Sjajna je gluma, dijalozi su sjajni, priče ima u svakoj sezoni, zapleta, raspleta, dobro, skrene u banalnosti malo, ali, generalno - ODLIČNA SERIJA!!!

OINTB je "mala maca"...
Dramas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 15:11   #18
Quote:
Dramas kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno...kako malo gledalaca ima serija i kako je opšte nepoznata, a ide od 2103.godine.

Sjajna je gluma, dijalozi su sjajni, priče ima u svakoj sezoni, zapleta, raspleta, dobro, skrene u banalnosti malo, ali, generalno - ODLIČNA SERIJA!!!

OINTB je "mala maca"...
Nešto slično ovome je i španjolska serija Vis A Vis ( Locked Up )....4 sezone i dostupna je na Netflixu....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2020., 20:37   #19
Smile

Quote:
Dramas kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno...kako malo gledalaca ima serija i kako je opšte nepoznata, a ide od 2103.godine.

Sjajna je gluma, dijalozi su sjajni, priče ima u svakoj sezoni, zapleta, raspleta, dobro, skrene u banalnosti malo, ali, generalno - ODLIČNA SERIJA!!!

OINTB je "mala maca"...
Da ide baš od 2103.god..- ne ide, hehe. 2013.-a je u pitanju.
Za manje.od mjesec dana ide 8.sezona. Najavljeno je još 20 epizoda ukupno podijeljenih u osmu i devetu i to bi bilo jubilarnih 100.
Snimanje je, dakako, prekinuto zbog korone, ali ipak se osma emituje regularis, kao što rekoh, veoma brzo.
Nemam predstavu šta se može sve izdešavati, dokle će ići...jer iznenađenja su na vidiku.

Prva glumačka postava, od prvih nekoliko sezona mi je bila omiljena, ali, vidjećemo. Finiš sedme je bio bombastičan! ����
Dramas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 00:23   #20
Serija mi je dobra, ali zna biti podosta pretjerivanja... Slažem se da je u prvim sezonama ekipa bila bolja, ove 2 sestre Rita i Ruby su strašno dosadne i cijela ta priča oko njih mi je
A ova nova babuskara s ovim transićem
Izgledaju kao mama i sin, a ne ljubavni par. Allie kao top dog... Mnjah
Nekad mi se čini da se njima uopće ne ide van iz tog zatvora, non-stop rade neka sranja i produžuju si kaznu.
Inače, one sezone dok se nisu pojavile Rita i Ruby su mi bile super i slažem se da je serija bolja od OITNB.
kalayaan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.