Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 18:05   #4921
cleanance mi ne odgovara jako me pecka i mislim da je ta krema za akne a ja ih nemam. Moja koza je reaktivna i sklona iritacijama i sitnim pristicima kao osip pa vas molim preporuke za takvu kremu

Zadnje uređivanje Rich girl : 28.10.2014. at 18:06. Reason: bbb
Rich girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 15:42   #4922
Cure, kakva je ova kremica?
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:18   #4923
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
spf kreme - trenutno imam Ducray Melascreen legere spf50, ali mislim se prebaciti na Biosolis.
Razmišljaš preći na intenzivni fluid ili na mlijeko za lice (kako ga nazivaju na web stranici bio&bio)?

Baš mi treba nova krema s faktorom pa proučavam Biosolis.
kaili is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 08:49   #4924
Quote:
kaili kaže: Pogledaj post
Razmišljaš preći na intenzivni fluid ili na mlijeko za lice (kako ga nazivaju na web stranici bio&bio)?

Baš mi treba nova krema s faktorom pa proučavam Biosolis.
na mlijeko, ono od 100ml (spf 30)
javi dojmove ako uzmeš
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 10:40   #4925
Da li je netko isprobao Nivea Celluler anti age dnevnu kremu?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 21:34   #4926
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
Cure, kakva je ova kremica?
ovo je sasvim obična krema prolazi za nekoga sa normalnom i nazahtjevnom kožom u cvijetu mladosti, a za ostale teško. ima rjeđu teksturu i brzo se upije, ali brzo i ispari. miris je malo neobičan zbog sezama, biljni ali malo oštriji i slatkastiji. meni osobno nije smetao no mnogima jest. ne znam što bih još rekla, ali meni je s njom bilo jednako ko i bez nje
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:47   #4927
Damn nemam ni nezahtjevnu ni normalnu kozu a i nisam vise u cvijetu mladosti, kupila sam ju bas danas da iskoristim popust. Neka, potrositi ce se, hvala ti na recenziji :beer:
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:54   #4928

možda ti i bude dobra u kombinaciji sa nekim serumom sad se sjetih kako je ova krema jako slična marilou bio jour kremi sa žutim cvijetom po teksturi i djelovanju. nisu loše al im fali ono nešto
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:47   #4929
Pošto sam ovdje dobila preporuku evo da javim . Super mi je afroditina hidratantna krema s kamilicom. Stavljam je navečer poslije aha kreme, upije se brzo i hrani kožu. Koristit ću je svaku drugu večer u kombinaciji sa sibu uljem kada mi stigne. Samo ne znam da li je bolje da prvo ulje stavim pa kremu ili zajedno odmah staviti. Ugl. za sada moja preporuka za tu kremicu. I da jako malo je treba da se namaže preko cijelog lica
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:43   #4930
kakva su vam iskustva sa effaclar duo plus, tj. dal je koju od vas isušivao?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:45   #4931
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
kakva su vam iskustva sa effaclar duo plus, tj. dal je koju od vas isušivao?

Meni je odlican, bolji mi je nego stari uopce se ne perutam (a znalo mi se dogadati sa starim).


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:50   #4932
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Meni je odlican, bolji mi je nego stari uopce se ne perutam (a znalo mi se dogadati sa starim).


..iPhone talking..
a kako ti matira?
stvarno muku mučim s tim kremama, sad kako su došle niže temperature, čelo i dio uz nos su postali turbo dehidrirani, a cijelo lice mi je užasno užasno masno.
dobila sam u ljekarni nekoliko testera, pa sad isprobavam.
prvo sam koristila biodermu hydra, sanirala mi je isperutane dijelove u dva dana, ali nakon pola sata se zasjajim sva.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:58   #4933
Hm pa nije mi nesto po pitanju matiranja.. Zasjajim se isto nakon nekog vremena. Ali i dalje mi je krema broj 1.


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:04   #4934
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Hm pa nije mi nesto po pitanju matiranja.. Zasjajim se isto nakon nekog vremena. Ali i dalje mi je krema broj 1.


..iPhone talking..
ona njihova effaclar mat mi je što se matiranja tiče bila super, sigurno se dva, tri sata nisam sjajila, al isušila me užasno.
imam testere ove, vidjet ću kako će bit.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:36   #4935
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ona njihova effaclar mat mi je što se matiranja tiče bila super, sigurno se dva, tri sata nisam sjajila, al isušila me užasno.

imam testere ove, vidjet ću kako će bit.

Ako ti treba poslati malo kreme vici


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:58   #4936
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Ako ti treba poslati malo kreme vici


..iPhone talking..
vikat ću, hvala
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 09:59   #4937
Mene Duo plus ne matira ništa. Općenito mi ta krema ne radi ništa posebno, ima kiselina, ali i silikona koji po meni i nisu najsretnije riješenje za preparativu.

Imam slično lice kao ti i jedino što mi pomaže je miješati nešto što isušuje i hidratantno. Tako rotiram svaki drugi dan po jedan i stvarno mi je koža bolja nego ikada. Koristim Olival Regerativnu (zbilja super krema, ali za moju kožu je preintezivna za svakodnevno korištenje, koža bude savršena skroz), Duo plus (kažem nit smrdi nit miriši, ne radi nered, ali da je toliko super koliko svi pišu, nije), Bioderma Hydra (ok krema) i zelena Balea. Sljedeće kupujem Bioderma Sebium Serum jer u zadnje vrijeme čitam hrpu pohvala, ok je sastav pa se nadam da me neće razočarati.
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 10:54   #4938
Sve o kremama za lice

Ne znam, ja sam si njime dovela lice u red (opcenito s duom). Vec duze vrijeme u pms-u iskoci jedna glupost i to minimini, a ranije sam redovito isla kod kozmeticarke svaka 3tj koliko sam se cepila. Ja koristim duo+ u kombinaciji sa afroditom make it beautiful (avene leggere sam prije toga no razlika mi je u cijeni tako da sam presla na afroditu).


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 10:36   #4939
moram se malo financijski oporaviti, pa bih onda uzela afroditinu kamilicu za noć (ili olival), a vratila se effaclar mat za dan. nadam se da me ta kombinacija ne bi isušivala...
idem malo pročitati što za sebium serum kažu.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:11   #4940
Quote:
elenas kaže: Pogledaj post
Pošto sam ovdje dobila preporuku evo da javim . Super mi je afroditina hidratantna krema s kamilicom. Stavljam je navečer poslije aha kreme, upije se brzo i hrani kožu. Koristit ću je svaku drugu večer u kombinaciji sa sibu uljem kada mi stigne. Samo ne znam da li je bolje da prvo ulje stavim pa kremu ili zajedno odmah staviti. Ugl. za sada moja preporuka za tu kremicu. I da jako malo je treba da se namaže preko cijelog lica
Afrodita kamilica ne ide nikako preko aha kreme, aha za noć a kamilica za dan za masnu kožu, za suhu nije dovoljno hidratantna. Ulje bi išlo nakon kreme zbog filma koji stvara na koži, inače se krema ne upija u kožu

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.