Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2008., 11:32   #2001
Ajd, Hoya, javi kak je ispalo. To je ona zlatno-smeđa.
Mene su sad primile takve boje, sad sam svijetlo-smeđa, sa zlatnim pramenovima, da se malo odmorim od crne i crvene.
Ak je to ta zlatno-smeđa, ili je tamnija. Stavi nam i slikicu
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Old 03.08.2008., 12:49   #2002
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Ajd, Hoya, javi kak je ispalo. To je ona zlatno-smeđa.
Mene su sad primile takve boje, sad sam svijetlo-smeđa, sa zlatnim pramenovima, da se malo odmorim od crne i crvene.
Ak je to ta zlatno-smeđa, ili je tamnija. Stavi nam i slikicu
Ziki, kakva je tvoja svetlo smedja? Jel mozda vuce na neku bakarnu? Kako si je izvukla? Kojom farbom i hidrogenom? Ja bi da budem smedja ali nikako crna ili mahagoni
marizza is offline  
Old 03.08.2008., 15:13   #2003
Quote:
marizza kaže: Pogledaj post
Ziki, kakva je tvoja svetlo smedja? Jel mozda vuce na neku bakarnu? Kako si je izvukla? Kojom farbom i hidrogenom? Ja bi da budem smedja ali nikako crna ili mahagoni
Išla sam k frizerki, jer kad sam se doma farbala, uvijek mi je na moju kosu sve ispalo crno. Dobro mi je izvukla svjetliju nijansu, onak više vuče na boju meda, i skroz mi je ubila crveni pigment - sama si nikak to ne bi uspjela izvući s tamnom kosom, s crvenkastim odsjajem. Zato ti je bar za prvi put najbolje da otiđeš k frizerki. Dalje ću ju nekak lakše održavati i sama, sad kad sam se napokon riješila crne.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Old 03.08.2008., 18:33   #2004
Imam prirodnu srednje tamno plavu kosu i danas sam se pofarbala sa Loreal Casting Creme Gloss nijansa 800..nisam previše zadovoljna.Kosa se sjaji i mekana je na dodir no nije posvjetlila kosu već joj je dala zlatni odsjaj..zanima me koliko moram čekati da se ofarbam sljedeći put jer mi je željena nijansa otprilike 2-3 nijanse svjetlija od moje..i koju boju preporučujete? Prije Castinga se nisam farbala 2 godine

Hvala
MissMo is offline  
Old 03.08.2008., 22:22   #2005
Ovako: želim preporučiti i javiti svima koji imaju problema sa osjetljivim vlasištem da je ovo prva boja u mom životu koju uopće nimalo nisam osjetila na glavi, a miris je cvjetni pošto je bez amonijaka.
Ljudi oduševila sam se.
Da, inače sam prirodno tamno smeđa a na vrh glave imam sijedih tako da se moram farbati, ova farba je ubila sijede 100%, daje tako fini štih upravo je ta Praline bojica. Nije ni tamnosmeđa, niti smeđa već ono kak bi rekla...baš kako je na kutiji nije čokoladna recimo...za sada kolko gledam nemam crveni pigment ali ču sutra još po danu gledati na suncu pa javim.
Ja inače taj crveni pigment iskorjenjujem jer mi ide na živce, a drugi bi dali ne znam kaj za to..to je tak u životu
Uglavnom od danas pa na dalje uvijek ču ju koristiti i to samo nju - Praline. Sviđa mi se užasno.
Samo da ju ne ukinu ima da me nema...
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 03.08.2008., 22:29   #2006
http://www.amora.pl/loreal-casting-c...na-p-9600.html i sad bi na ovo još trebalo malo zlaćanog sjaja ne puno, ali eto..
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 04.08.2008., 10:05   #2007
Ovako: sada sam na suncu gledala - ipak se vidi da mi je kosa kao mahagoni boje. Eto nije uspjela ubiti moj crveni pigment ali moram reči da je kvaliteta odlična, jer je kosa jako sjajna i baš neka zdrava boja. Sviđa mi se
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 04.08.2008., 12:41   #2008
Je, i meni je super L'oreal casting, al to je više kao preljev, pa se s njim ne mogu postići drastične stvari, tipa: posvjetljivanje kose, ubijanje crvenog pigmenta, al za održavanje boje kose, potamnjivanje za nijansu, dvije od prirodne, osvježenje boje je suuuuuper
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Old 04.08.2008., 13:28   #2009
Jel da? Pa to sam si i ja mislila..preferance je puno jača boja, a i peče me jako od nje ..mislim da je casting upravo za mene - sijede mi prekrije a osvježi mi kosu i stavi preljev
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 04.08.2008., 15:11   #2010
pramenovi

mogu li pramenovi u kucnoj radinosti izgledati isto tako normalno i lijepo kao kod frizera? i dal se uz to moze koristiti i hidrogen? iskustva molim
ivana18 is offline  
Old 04.08.2008., 16:39   #2011
Nisam frizerka, ali mislim da možeš postići i kod kuće željenu boju.
Hidrogen i njegov postotak ovisi o željenoj boji. Frendica mi radi pramenove (plave) na kapu i to na način da promiješa blanš sa 9% hidrogenom, to stoji oko pola sata na kosi, ispere se (kapa se ne skida), prosuši i na to ide boja.
__________________
Love
Klik! is offline  
Old 04.08.2008., 16:42   #2012
Ovo vrijeme od pola sata koliko se drži blanš, isto ovisi o trenutnoj boji kose te o željenoj boji. Bez hidrogena nemaš nikakvog učinka.
__________________
Love
Klik! is offline  
Old 05.08.2008., 18:23   #2013
Cao cure, ja se farbam keune 7.35, dobijem lijepu svijetlo smedju boju.Farba je inace cokoladno srednje plava.
Sve je lijepo, ali mi opada kosa, izgleda da je od ove farbe, dok sam koristila tamniju nijansu isto od keune jedno vrijeme opadala mi je kosa.
Hocu da promjenim proizvodjaca, ali ne znam sta da uzmem. Mozda onu Wellu ili loreal, njihove 7-ice su boje kao moja kosa sada. Jel neko koristio loreal 7, tamno plava.
Tink is offline  
Old 07.08.2008., 00:16   #2014
jedno pitanje.

da li kad se u frizerskom salonu farba kosa, oni mogu totalno ofarbat kosu da se ne vidi nakon farbanja niti jedna vlas kose u bivšoj boji?
znači apsolutno sve prebojat?
hmore85 is offline  
Old 07.08.2008., 11:58   #2015
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Jel da? Pa to sam si i ja mislila..preferance je puno jača boja, a i peče me jako od nje ..mislim da je casting upravo za mene - sijede mi prekrije a osvježi mi kosu i stavi preljev
Buš javila kak bu ti ispiralo?
ovchica is offline  
Old 07.08.2008., 20:29   #2016
jel može netko ovo moje gori odgovorit, pliz, hitno mi je

hvala
hmore85 is offline  
Old 07.08.2008., 21:09   #2017
Quote:
henmour kaže: Pogledaj post
jel može netko ovo moje gori odgovorit, pliz, hitno mi je

hvala
Mogu, zakaj ne, ak padneš u dobre ruke
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Old 07.08.2008., 21:12   #2018
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Buš javila kak bu ti ispiralo?
Naravno, evo večeras baš perem kosu, malo me frka ali dobro je
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 08.08.2008., 10:26   #2019
Evo da prijavim pranje. Čujte ne znam o čemu se radi ali skoro se ništa nije ispralo, a voda čisto čisto malo da je bila onako svjetlo smeđe boje prilikom ispiranja. Čudno.
Još mi se to nije dogodilo...evo sve stoji na mjestu...
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 08.08.2008., 10:36   #2020
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Evo da prijavim pranje. Čujte ne znam o čemu se radi ali skoro se ništa nije ispralo, a voda čisto čisto malo da je bila onako svjetlo smeđe boje prilikom ispiranja. Čudno.
Još mi se to nije dogodilo...evo sve stoji na mjestu...
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.