Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 13:57   #2001
Meni je logično da su na tim akcijama termini koje nitko neće, bilo u kozmetičkim salonima, bilo u hotelima, restoranima i slično. Pa neće oni prodavati svoju najbolju uslugu ili smještaj u pola cijene, za stvari koje im idu. Prodaju se stvari koje ne idu.

Što se tiče konkretnog tretmana nije u redu jer se to ne radi u ljeto i proljeće i u tom smislu je čak i opasno za klijenta, i to nije fer.

Bajdvje, jel zna netko normalnu kozmetičarku za depilaciju na području Trešnjevke, šireg centra, Srednjaka....da nije preskupa i da je normalna?
Altera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 14:24   #2002
runolist?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 15:04   #2003
Ja sam još jučer pisala Promotivi.hr zbog tog tretmana mikrodermoabrazije usred ljeta, ali su naravno moj komentar moderirali, odnosno nisu ga pustili. Toliko o profesionalizmu i kako se izvlače pare na uštrb nečijeg zdravlja.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 16:56   #2004
to jedino ima smisla prijaviti državnom inspektoratu. svi ostale, uključujući i kojekakve udruge za zaštitu potrošača koje mi plaćamo preko državnog proračuna, ti neće ništa napraviti niti poduzeti
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:49   #2005
Ma sumnjam ja da bi itko išta tu napravio jer koliko toga se prodaje na našem tržištu od raznih kvazi preparata za mršavljenje i proizvoda za ljepotu koji obećavaju sve i svašta,a na kraju ne bude ništa. Tako da takvi tretmani u ovo doba godine su valjda osobni rizik osoba koje ih odluče uzimati, pod parolom - tko vam je kriv što se ne informirate.
Jadno je to
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 20:07   #2006
evo i ja konacno bila u famoznoj kali i moram se pridruziti onima koji se, doduše, u manjini, čude tolikom hvaljenju salona. osim ako pohvale idu na račun priatnosti i odnosa prema klijentu, tu je stvarno sve pet i nemam nikakvog prigovora.

dobila sam i testere krema koje je kozmeticarka koristila pri tretmanu i dobre su mi pa mislim da cu ih otici kupiti.

bila sam na čišćenju lica i depilaciji. čisćenjem sam zadovoljna, ali ne odusevljena kako ovdje znam citati, ali depilacija mi je napravljena katastrofalno. radila sam pazuhe egipatsku i u drugom salonu u koji idem inace kozmeticarka mi uvijek na kraju one male dlačice pocupa pincetom, ovdje mi to nije napravljeno pa sam doma morala sama dalje, noge, obični vosak, nakon depilacije mi uopće nisu bile glatke nego se isto osjetilo dlačica koje se ne mogu pokupiti voskom. to sam isto očekivala da mi sredi jer ako sam dosla depilirat noge, dosla sam ih depilirat kak se spada.

iako se ovdje dijele same petice ovom salonu,po meni zasluzuje tu ocijenu samo za navedeno na početku posta - dakle, za cistocu, urednost, pristupacnost, privatnost, nekome kome je to jako vazno je kala dobar izbor. iako se nista manje ugodno ne osjecam u "svom" salonu.

ne kazem ja da oni općenito depilaciju lose rade, al eto, ja nisam zadovoljna.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 20:41   #2007
a zato su ti noge radili voskom, to si ti htjela ili je kozmetičarka procijenila ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 20:48   #2008
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
evo i ja konacno bila u famoznoj kali i moram se pridruziti onima koji se, doduše, u manjini, čude tolikom hvaljenju salona. osim ako pohvale idu na račun priatnosti i odnosa prema klijentu, tu je stvarno sve pet i nemam nikakvog prigovora.

dobila sam i testere krema koje je kozmeticarka koristila pri tretmanu i dobre su mi pa mislim da cu ih otici kupiti.

bila sam na čišćenju lica i depilaciji. čisćenjem sam zadovoljna, ali ne odusevljena kako ovdje znam citati, ali depilacija mi je napravljena katastrofalno. radila sam pazuhe egipatsku i u drugom salonu u koji idem inace kozmeticarka mi uvijek na kraju one male dlačice pocupa pincetom, ovdje mi to nije napravljeno pa sam doma morala sama dalje, noge, obični vosak, nakon depilacije mi uopće nisu bile glatke nego se isto osjetilo dlačica koje se ne mogu pokupiti voskom. to sam isto očekivala da mi sredi jer ako sam dosla depilirat noge, dosla sam ih depilirat kak se spada.

iako se ovdje dijele same petice ovom salonu,po meni zasluzuje tu ocijenu samo za navedeno na početku posta - dakle, za cistocu, urednost, pristupacnost, privatnost, nekome kome je to jako vazno je kala dobar izbor. iako se nista manje ugodno ne osjecam u "svom" salonu.

ne kazem ja da oni općenito depilaciju lose rade, al eto, ja nisam zadovoljna.
odlican post!
slazem se u potpunosti!
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:23   #2009
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
a zato su ti noge radili voskom, to si ti htjela ili je kozmetičarka procijenila ?
ja sam htjela jer ih i inace depiliram voskom, egipatsku radim samo pazuhe i bikini. cura kod koje depiliram noge se doslovno pretrgne da mi iscupa svaku dlacicu koja je ostala nakon voska, ovdje mi je stvarno ostalo brdo tih sitnih. jos je i minus to jer mi pazuhe recimo nije nicim namazala poslije depilcaije, u salonu u kojem idem uvijek to naprave i koza mi bude super.

kazem, stvarno je moguce da sam ja eto nesto posebno zahtjevna ili sam naletila na kozmeticarku koja nije tako precizna, tko je zadovoljan kalom ici ce i dalje tamo bez obzira na to sto sam ja napisala, ja sam samo iznjela svoje iskustvo od tamo koje nije skroz negativno, ali su dobili pluseve od mene za područja za koja plus ima i salon u koji inace idem, a jeftiniji je.

ne znam, toliko ste hvalile to ciscenje lica da sam ja stvarno mozda i previse ocekivala pa se razocarala, za depilaciju nisam ni citala nesto posebno jer sam mislila da ako ciscenje odrade tako super da je onda i depilacija super. ali eto,meni nije
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:29   #2010
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
ja sam htjela jer ih i inace depiliram voskom, egipatsku radim samo pazuhe i bikini. cura kod koje depiliram noge se doslovno pretrgne da mi iscupa svaku dlacicu koja je ostala nakon voska, ovdje mi je stvarno ostalo brdo tih sitnih. jos je i minus to jer mi pazuhe recimo nije nicim namazala poslije depilcaije, u salonu u kojem idem uvijek to naprave i koza mi bude super.

kazem, stvarno je moguce da sam ja eto nesto posebno zahtjevna ili sam naletila na kozmeticarku koja nije tako precizna, tko je zadovoljan kalom ici ce i dalje tamo bez obzira na to sto sam ja napisala, ja sam samo iznjela svoje iskustvo od tamo koje nije skroz negativno, ali su dobili pluseve od mene za područja za koja plus ima i salon u koji inace idem, a jeftiniji je.

ne znam, toliko ste hvalile to ciscenje lica da sam ja stvarno mozda i previse ocekivala pa se razocarala, za depilaciju nisam ni citala nesto posebno jer sam mislila da ako ciscenje odrade tako super da je onda i depilacija super. ali eto,meni nije
Ja se nakon depilacije uvijek tuširam kod njih i stavim si svoj losion. Doduše nikad nisam depilirala pazuhe, tak da ne znam da li nešto oni stavljaju poslije depilacije.
A u koji salon inače ideš, očito je dobar ? Jer danas su dobri saloni fakat postali rijetkost. Nije da mislim odustati od Kale, ali da i druge cure znaju da imaju opciju.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:31   #2011
Gdje je taj Runolist, negdje na Trešnjevki ?
Beautybeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:52   #2012
jel zna netko salon u rijeci koji radi dobro tretmane čišćenja?
ja već godinama (čitaj 10) tražim kozmetičarku u rijeci, ali bezuspješno!
moja kozmetičarka u sisku je savršena, ali savršena, tako dobro očisti lice, bez puno kerefeka. pravo mehaničko čišćenje lica, koje je meni jako bitno jer imam jako puno mitesera i svaka pora na licu mi je začepljena!
ovdje sam probala pitaj boga koliko salona i u svakom mi tiskaju vrlo kratko, a ostatak tretmana rade pilinge, stavljaju maske i druge pizdarije.
očajna sam više jer mi stvarno treba dobro čišćenje, a ne stignem u sk tako često!
dakle više me nije briga ni kako salon izgleda, ni jesu ljubazne kozmetičarke, ni koju kozmetiku koriste, samo da me netko očisti više kak spada!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:58   #2013
Runolist je na Knežiji. Točna adresa je Stara Knežija 10, roza zgrada.
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 09:21   #2014
Hvala na info za Runolist
Beautybeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 09:44   #2015
Quote:
Fem kaže: Pogledaj post
Jel itko bio u salonu Magic life? Av. V. Holjevca?
Razmišljam da idem kod njih na kavitaciju i limfnu drenažu jer su mi blizu posla, a i imaju ponudu na Ponudi Dana, ali bih voljela čuti koju dobru riječ...
I mene zanima.....
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:26   #2016
Ovako, da se javim i ja sa svojim prvim iskustvom u kozmetičkom salonu...

Bilo je baš onako kako sam i očekivala, a to je budući da sam imala naručeno samo korekciju obrva (što košta 20-30 kn), znala sam da tu njihov interes neće biti velik... Makar, dobar "trgovac" bi uspio uvaliti još ponešto ili barem preporučiti, ali ovdje ni bu, ni be!

Dakle, bila sam u salonu Skin u Velikoj Gorici. http://www.salonskin.net/

Svi se nekamo šeću, netko ti kaže "dobar dan" i ode, netko samo prođe... onda dođe druga i pita jel sam naručena... pa dođe treća pa veli da pričekam...

pa dođe četvrta i veli da si sjednem na stol. Ništa drugo.

Ja onak, već pomalo A jel mogu ja vas nešto pitat prije nego me počnete čupkat?

-Da, možete, naravno.
-Ne želim ništa predramatično, zapravo sam došla pitat dal je moguća promjena oblika, makar mislim da nije...jer sam predugo čupala ovak kak jesam...
-Da, mislim da neće ići, počupat ću vam po ovom obliku koji već imate pa ćemo vidjeti, ali mislim da je to to.
Ja: -Ok.

Čupa,čupa, čupa... pita, jel ok,da mi ogledalo, je, veli to bi vam bilo tolko KN i doviđenja.

**********
Normalno da kužim da netko tko dođe na tak "mali tretman" da neće skakat oko njega, ali isto tak, mogli su ponuditi nešto,pitat jel me zanima to i to... pa neke prospektiće... Niš.

Tak da, odnos sa klijentom...ne bi baš rekla da je na razini.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:54   #2017
mislim da je to super odnos- nema mi nista gore nego kad dodjem znajuci tocno sto zelim a onda mi krene objasnjavati da trebam jos ovo ili ono.
znaju bit vrlo agresivne pa budi sretna sto te nisu gnjavili
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 13:34   #2018
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ja se nakon depilacije uvijek tuširam kod njih i stavim si svoj losion. Doduše nikad nisam depilirala pazuhe, tak da ne znam da li nešto oni stavljaju poslije depilacije.
A u koji salon inače ideš, očito je dobar ? Jer danas su dobri saloni fakat postali rijetkost. Nije da mislim odustati od Kale, ali da i druge cure znaju da imaju opciju.
kaj ti ponude tusiranje ili? meni to nitko nije ponudio
noge depiliram u jednom salonu na tresnjevci, to jedna cura ima, mislim da je lotus ili tako nesto, skupa je, ali super radi i nije mi bed platit 100kn za potkoljenice jer znam da ce mi bit glatke glatke i da necu nakon nje nis nac.

na egipatsku idem u salon dora98 isto na tresnjevci. vidjela sam ovdje na temi da se nekim curama nije svidio salon,odnosi u salonu ili tako nesto, ugl, ja se uvijek depiliram kod vlasnice salona (ljiljana) i nikad,ama bas nikad mi se nakon njene depilacije nije dogodilo da su mi pazuhe bile crvene, da mi je ostalo dlacica i sl. cure koje u tom salonu rade ne znaju raditi, to je istina, zato se ja uvijek kod ljiljane narucim i uvijek budem zadovoljna. kakvi su im ostali tretmani ne znam jer nisam probala, ali s depilacijom sam jako zadovoljna.

jos mi je bio dobar i kozmeticki salon valeno dok je tamo radila jedna cura s crnom kosom,ona je odliöno depilirala, poslije sam isla jednom, ta cura vise nije radila tamo i njena "nasljednica" me oöajno izdepilirala. onda sam otkrila doru i vise ne idem drugdje, osim sto sam sad u kalu isla na izlet, ali nakon ovoga vise sigurno ne istrazujem salone.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:33   #2019
U Kali imaju kupaonicu s WC-om i tuš kadom samo za mušterije i kad sam prvi puta dolazila nakon otvorenja salona, pokazali su mi tu kupaonu i rekli da se time mogu služiti. I tak se ja s time služim. kad god sam bila, ta kupaonica je tak izribana kao kod mene doma pa mi uopće nije bed. Inače sam užasno osjetljiva na nečistoću u salonima.
meni rade sve egipatskom, doduše pazuhe nikad nisam tako tretirala. ja sam s egipatskom super zadovoljna puno dulje su mi noge i ostalo glatki. vosak nikad nisam voljela i nikad nisam imala takav osjećaj glatkoće, bez obzira u kojem salonu sam se depilirala.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:39   #2020
znas li mozda koju pastu koriste u kali za egipatsku?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.