Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2004., 23:09   #21
Jesam
al sam prije pročitala zakon o zaštiti životinjada ju ne zakinem za njena prava



Vi ozbiljni nemojte me čitati jer sam večeras na pivi, ovo nije zdravo razumski
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 16:39   #22
Savjeti za oblikovanje kose

imam prirodno čupavu kosu i ravnam ju s peglom jer inače izgleda katastrofa... došlo ljeto i još malo ću na more i ne da mi se svako malo peglat ju...
htjela bi napravit neš s njom,al ne znam kaj...
misla sam možda kod frizera nafrkat i da mi bude valovita,ono kaj traje po 2,3 mj...ak znate na kaj mislim... ne znam točno kak se to zove
jel ima neko možda neki pametan savjet?
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 23:46   #23
pa kaj se toliko trudiš da ti bude kosa tip top,ljeto je tu,opusti se,barem je sad takav đir da ti kosa bude čupasta kao da si ustala iz kreveta samo stavi nekaj kvalitetno na kosu da se kosa malo definira i uživaj u morskom imiđu
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 23:55   #24
ja sam isti slucaj i frayla mogu ti rec da taj savjet jednostavno nece ici nazalost. kod mene je kosa takva naelektrisana, uvjek zacupana, a negdje izmedju kovrdjave i ravne pa je nikakva. bukvalno..ne znam sta da radim. tako ja il je peglam do iznemoglosti il je uvijem, il je u rep svezem. nema cetvrtog, a uglavnom koristim ovo trece. nemam vremena za te stvari u zadnje vrijeme a ni zivaca fakat.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 00:10   #25
hvala
ma kad malo bolje razmislim neću bacat pare na pizd a ziher sam da neću bit zadovoljna...
znači pegla i figaro mi ne ginu...
Ida_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 00:52   #26
ma zna to izgledat i dobro kad svezes u rep, fakat. onako one male loknice sto ne idu kontra svemu i svacemu se lijepo namjeste ovaj ostatak bude izmedju al se to ne vidi pa bude ok
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 13:31   #27
ma znam buca, slična je i moja kosa i stalno sam isto tak htjela da mi kosa bude sjajna ko u reklamama, ali kad su mi ljudi počeli govoriti da mi je baš super kad sam čupava, počela sam njegovati taj imiđ i sad imam puno više vremena za nekaj drugo, a zurka je simpa pa sam prihvatila da mi je kosa takva i sad mi drago jer se na taj načiin malo razlikujem po nečem od drugih cura...ne znam, ali meni je super vidit kad tak neka druga cura izgleda otkačeno, ali opet da je nekako sa stilom a i peglanje mi je strašno uništilo ionako već suhu kosu
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 13:34   #28
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
ma znam buca, slična je i moja kosa i stalno sam isto tak htjela da mi kosa bude sjajna ko u reklamama, ali kad su mi ljudi počeli govoriti da mi je baš super kad sam čupava, počela sam njegovati taj imiđ i sad imam puno više vremena za nekaj drugo, a zurka je simpa pa sam prihvatila da mi je kosa takva i sad mi drago jer se na taj načiin malo razlikujem po nečem od drugih cura...ne znam, ali meni je super vidit kad tak neka druga cura izgleda otkačeno, ali opet da je nekako sa stilom a i peglanje mi je strašno uništilo ionako već suhu kosu
kužim te skroz i moja je kosa takva, ali ja ju sada nemam živaca peglati, operem ju i pustim da se prirodno osuši.....a pošto je suhonjava od silnog maltretiranja, stavim malo voska na vrhove i nekad pošpricam sa regeneratorom koji se ne ispire....i ja sam svoju zavoljela
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 14:26   #29
http://www.net.hr/ljepota/page/2007/06/18/0506006.html
artemis7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 17:36   #30
evo ja sam danas kupila catwalk tigi regenerator curls rock i mogu vam rec da je ovo rjesenje svih mojih problema. znam da ne postoji stvar koaj ce mi ispravit kosu al evo postoji koja ce je barem uviti i dovesti u red. odusevljena sam iako cu vjerovatno morat prat kosu svaki dan (od regeneratora mi se brzo masti kosa )
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 17:39   #31
kad ju opere more bu mozda bila bolja... istina tapiri i upravo se ustala su IN... samo niposto nemoj davat nikakvu vrstu minivala... jer kao kad ofarbas kosu i izadje ti izrast tvoje prirodne kose tako i kod minivala izadje izrast ravne kose... mos zamislit kak to zgleda... hih...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 17:41   #32
to je previs nice... to nece ispast bas tako lijepo kucnom njegom...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 21:02   #33
Čuj,ak niš ne pomogne, tu je radikalno rješenje. Ne peri ju nakon kupanja. I ne češljaj. Možeš staviti i malo ulja za kosu. I skupi u neku laganu punđicu. Znam da to nije dobro za kosu i to je stvarno zadnja stvar koju napravi samo ako sve drugo padne u vodu. A kad se vratiš, onda regeneratori, šišanje ...
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:06   #34
evo imam i ja problema s kosom pa molim neki savjet. imam jako gustu, tesku, dugu(do pola leda) i ravnu kosu i htjela bi se malo osisati prije mora(ne prekratko, samo malo skratit kosu)pa me zanima dal' bi mi netko mogao preporuciti neku frizuru koja nije teska za odrzavanje. hvala!
ana22* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:53   #35
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
evo ja sam danas kupila catwalk tigi regenerator curls rock i mogu vam rec da je ovo rjesenje svih mojih problema. znam da ne postoji stvar koaj ce mi ispravit kosu al evo postoji koja ce je barem uviti i dovesti u red. odusevljena sam iako cu vjerovatno morat prat kosu svaki dan (od regeneratora mi se brzo masti kosa )
sve od njih za kovrčavu kosu je super..ja imam i kremu curls rock i sprej za hidrataciju i vride svaku kunu..
a najbolje od najboljeg je bad head uptight-curl maker...kao nekakav sprej kojeg staviš na polumokru kosu i onda osušiš, djeluje i aktivira kovrče toplinom iz fena..genijalno za kovrčavu i polukovrčavu kosu..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 13:05   #36
Quote:
imam prirodno čupavu kosu i ravnam ju s peglom jer inače izgleda katastrofa... došlo ljeto i još malo ću na more i ne da mi se svako malo peglat ju...
htjela bi napravit neš s njom,al ne znam kaj...
misla sam možda kod frizera nafrkat i da mi bude valovita,ono kaj traje po 2,3 mj...ak znate na kaj mislim... ne znam točno kak se to zove
jel ima neko možda neki pametan savjet?
to se zove minival...
meni se kosa isto uvija, al je ravna. to mi najgore što se uvija... ne preporučam ti ić kod frizera jer će se situacija sam pogoršat. preko ljeta si daj malo oduška i prestani ravnat peglom pa vidi kakva će situacija bit.
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 15:30   #37
Quote:
ana22* kaže: Pogledaj post
evo imam i ja problema s kosom pa molim neki savjet. imam jako gustu, tesku, dugu(do pola leda) i ravnu kosu i htjela bi se malo osisati prije mora(ne prekratko, samo malo skratit kosu)pa me zanima dal' bi mi netko mogao preporuciti neku frizuru koja nije teska za odrzavanje. hvala!
Takva je i moja. Na plaži me redovito glava zaboli od sile kose kad je mokra pa vuče glavu put dolje.
Ja ću skoro do frizera da mi kosu malo prorijedi. Frizerke redovito plaču za mojom kosom kad ja dam da mi je istančaju što više mogu, jer od težine kose ne mogu živjeti po ovoj vrućini.
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 17:55   #38
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
sve od njih za kovrčavu kosu je super..ja imam i kremu curls rock i sprej za hidrataciju i vride svaku kunu..
a najbolje od najboljeg je bad head uptight-curl maker...kao nekakav sprej kojeg staviš na polumokru kosu i onda osušiš, djeluje i aktivira kovrče toplinom iz fena..genijalno za kovrčavu i polukovrčavu kosu..
e vidis htjela sam ili taj uptight ili ovaj curls rock, pa sam uzela cursl rock. sad uc morat i taj
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 18:24   #39
Di to nadetee?? ja sve kaj sam do sad probala kao za kovrcavu kosu nije bas imalo nekog efekta posebnog osim neke full cudne paste koju dobila iz njemacke, al nije bas za kovrce, al mi je bilo prrreeesavrsenooo..no tog jasno ni nema u zgu
lactor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 18:57   #40
Quote:
lactor kaže: Pogledaj post
Di to nadetee?? ja sve kaj sam do sad probala kao za kovrcavu kosu nije bas imalo nekog efekta posebnog osim neke full cudne paste koju dobila iz njemacke, al nije bas za kovrce, al mi je bilo prrreeesavrsenooo..no tog jasno ni nema u zgu
tigi proizvode možeš nać u iris parfumerijama.koštaju oko 100 kn al su odlični.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.