Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2010., 14:17   #601
Kakve su to gluposti na prvoj stranici da se u teretani samo nabija mišicna masa?!?! pa ja u teretani radim samo steper (aerobna vježba) traka-trcanje/hodanje(aerobna) bicikl (aerobna) kakvi jebeni mišici???????može se i te kako mršavit u teretani tak da nemojte pricat gluposti....
__________________
Jedno je zajebancija a drugo je treće.... :D
sadsadsad is offline  
Old 30.10.2010., 15:45   #602
Nepravilna prehrana + previse aerobnog + nista anaerobnog = gubljenje misicne mase

Vecina ljudi zeli spustit BF, ja neznam koji je tebi cilj.
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Old 30.10.2010., 15:52   #603
Isto mi je to cilj ne kužim...ak se držim prehrane tj smanjeni unos kalorija +trcanje i steper di ja tu tocno nabijam masu?...objašnjenje plz
__________________
Jedno je zajebancija a drugo je treće.... :D
sadsadsad is offline  
Old 30.10.2010., 19:16   #604
Quote:
sadsadsad kaže: Pogledaj post
Isto mi je to cilj ne kužim...ak se držim prehrane tj smanjeni unos kalorija +trcanje i steper di ja tu tocno nabijam masu?...objašnjenje plz
Ne nabijaš masu.
To što u teretani radiš samo na steperu i biciklu je tipično, još tu i tamo radis na nekoj spravi za aduktore i slično.

To ti nema previše efekta. Mislim, radiš aerobno trošiš kalorije, imaš veći prostor za hranu a da ostaneš u deficitu.
Slijedi gubitak kilaže, ali ti propada i određeni postotak mišića.
One priče da ne želiš biti mišićava i to slično ostavi za neke druge sfere jer ti imaš malo mišića i nemaš nikakve brige da bi mogla postati mišićava. Kako ćeš pobogu postati mišićava ako unosiš manje kalorija nego je potrebno kao prvo, a kao drugo si žensko i razina testosterona ti je minorna u odnosu na muškarce koji se itekako muče da bi dobili mišiće.
Trening utezima je najbolja stvar za fizičku promjenu, jer treningom utezima ćeš potaknuti mišiće da se učvrste i da ostanu, dok će masti odlaziti. I tako ćeš postići definiran i čvrst izgled.
A samo aerobnim treningom ćeš izgubiti salo, ali i mišiće, tako ćeš postati samo sitnija verzija prijašnje sebe. Osim ako si opasno debela, onda se biločim mijenja izgled tijela jer imas puno puno previše masti.

Zato trening utezima, kalorije u DEficitu i rezultat ti je garantiran.
zzziher is offline  
Old 30.10.2010., 19:30   #605
mi se nismo shvatili...ja sam skužila da vi tvrdite da se u teretani može SAMO NABITI mišicna masa tj pretvorit salo u mišice a da se ne može smršavit!naravno da ne želim bit pljoska bez definicije :/ja moram smršavit ali i putem si elim zatezat tjelo.. eto pozdrav!
__________________
Jedno je zajebancija a drugo je treće.... :D
sadsadsad is offline  
Old 30.10.2010., 21:56   #606
Quote:
sadsadsad kaže: Pogledaj post
mi se nismo shvatili...ja sam skužila da vi tvrdite da se u teretani može SAMO NABITI mišicna masa tj pretvorit salo u mišice a da se ne može smršavit!naravno da ne želim bit pljoska bez definicije :/ja moram smršavit ali i putem si elim zatezat tjelo.. eto pozdrav!
Ne moraš mi persirati.
Ne znam tko to tvrdi, ali ja sigurno ne. Zato jer rad u teretani je samo jedan dio. A da li ćeš rasti ili mršaviti ovisi isključivo o unosu hrane.
Nemoguće je pretvorit salo u mišiće. To su dvije različite materije. Možeš povećati volumen mišićnih stanica. A salo moraš iskoristiti kao energiju da bi se smanjilo.

Eto, ja ti kažem koji ti je recept najbolji, diži utege 3-4 puta tjedno. I discipliniraj se u kuhinji. Ako ti je premalo hrane, tada ubaci cardio da si "oslobodiš" još kalorija koje možeš pojesti.
zzziher is offline  
Old 02.11.2010., 15:12   #607
pls some good answer ^^

Imam 15 godina, visok sam 185 cm i imam višak kg. Naime imam 89 kg, a neznam kako se riješiti toga :S Ne jedem previše slatkog (jednostavno mi ne valja), ujutro jogurt, rucak razlicito, vecera razlicito (ali manje kolicine, naravno), ne jedem povrce i voce pretjerano, svaki dan vozim bicikl pola sata. I nista, jos lagano dobivam. Na sistematskom su mi rekli kao da imam "teške kosti", al to su za mene gluposti, zanima me kako smrsavjeti u što kraćem roku
trust1 is offline  
Old 02.11.2010., 15:20   #608
Ova stara tema danas? U ovakvom obliku? Ni pod razno. Novi forumaši kojima se mršavi naći će dovoljno infosa na top temama na prvoj stranici podforuma Rekreacija.

Hvala i doviđenja.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.