Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2012., 18:58   #1
Sagorjevac masti THERMO CUTS Optimum nutrition

Pocela sam tek koristiti Thermo cuts, pa me zanima ako neko zna sta bi trebala jesti, a sta ne?

Zelim smrsati nekih 5-6kg...Nedavno sam prestala trenirati Kick Box pa se ugojila malkice :/ sad namjeravam trcati i na vreci trenirati svaki dan,eventualno svaki drugi...

Malo mi je komplikovano za ishranu jer sam svaki dan skoro na fakultetu, mada i u kantini uvijek imaju salate xD

ako je neko koristio Thermo cuts, kakvi su rezultati???..meni su bas preporucili to ( jer je Nutrex Lipo 6 koji sam htjela zabranjen od nedavno)

Unaprijed hvalaa
ficko60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 19:05   #2
Quote:
ficko60 kaže: Pogledaj post
Pocela sam tek koristiti Thermo cuts, pa me zanima ako neko zna sta bi trebala jesti, a sta ne?

Zelim smrsati nekih 5-6kg...Nedavno sam prestala trenirati Kick Box pa se ugojila malkice :/ sad namjeravam trcati i na vreci trenirati svaki dan,eventualno svaki drugi...

Malo mi je komplikovano za ishranu jer sam svaki dan skoro na fakultetu, mada i u kantini uvijek imaju salate xD

ako je neko koristio Thermo cuts, kakvi su rezultati???..meni su bas preporucili to ( jer je Nutrex Lipo 6 koji sam htjela zabranjen od nedavno)

Unaprijed hvalaa

Ako ćeš iskreno, otkad su zabranjeni preparati za sagorijevanje masti koji sadrže efedru, oni više gotovo nemaju nikakav učinak. A opet, zabranjeni su s razlogom. Salo s efedrinom puno lakše ode, ali možeš navući puno ozbiljnije zdravstvene probleme koji nisu vrijedni toga.

Što se iskustva tiče, koristio sam Animal cuts dok je bilo efedre (bilo nekakvog učinka) i kasnije kad nije bilo efedre (nije bilo učinka).

S tim da ne znam što će ti to...trenirala si, mlada si...tvoje tijelo ima dobru memoriju nedavne dobre forme, malo središ prehranu i ubaciš poneki kraći intenzivni trening i to je to..

Taj preparat će ti pomoći isto toliko kao da treniraš sprint, a dvije frendice ti pušu u leđa...toliki je učinak.
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.