Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2011., 21:12   #1581
Ja sam na nekoliko mjesta ljudima koji nisu mogli podnijeti (a ni rušiti) taj promašaj sa dimnjakom ugradio namjenski ventilator koji pospješuje funkcionalnost dimnjaka .

Ventilator košta cca 300€ u kompletu sa regulatorom brzine.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 12:57   #1582
ovaj ventilator vrijedi i koristi uloženo
- a ti slas 1981 kupi si žarulju za pećnicu
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 14:53   #1583
Quote:
kanjar kaže: Pogledaj post
...
- a ti slas 1981 kupi si žarulju za pećnicu
I pokusaj pronaci keramicko grlo, da ne bi pokusaval staviti zaruljicu namjenjenu za visoke temp. u plasticno grlo.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 21:31   #1584
Čestitke svima na trudu i znoju oko njihovih pečenjara, lijepo za vidit, ali ne mogu a da ne primjetim da su vam skoro sve na isti kalup !
MozakMozgovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 22:57   #1585
Pa i svi auti su skoro na isti kalup. Imaju dva para kotaca, jedan volan i jos jaaaako puno slicnosti, a svaki je ipak drugaciji.
A tak je manje vise i kod tih pecenjara, sve izgledaju jako slicno, a nema dvije iste.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 20:17   #1586
evo,mali nastavak danas,zalijana je kapa....



Uploaded with ImageShack.us

e,sada imam malo pitanjce,nakon koliko vremena mogu zidati dimnjak,koliko treba kapi da dozori da mogu sigurno zidati...?
__________________
Sretan sam ko tornado među kamp-kućicama
viking dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 21:21   #1587
Pomoć

Mikisha!
Kod izgradnje pečenjare najvažnije je rješiti problem odvoda dimnih plinova.
S obzirom da je veličina otvora za pečenje u međusobnoj ovisnosti sa promjerom i visinom dimnjaka, potrebno je pokušati najjeftinije rješenje sa smanjivanjem površine prostora za pečenje ugradnjom polukružnih limova različite veličine, kako bi se dobio potreban odnos. To bi otprilike izgledalo ovako:




Uploaded with ImageShack.us
georgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 21:29   #1588
e,sada imam malo pitanjce,nakon koliko vremena mogu zidati dimnjak,koliko treba kapi da dozori da mogu sigurno zidati...?[/QUOTE]



Ako nisi dirao i skidao suport od stupaca i dasaka ispod betonske strukture, možeš početi nakon dva do tri dana. Inače beton se stvrdnjava do 4 tjedna kad je hladnije vrijeme, odnosno do tri tjedna kad je toplo.
georgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 22:53   #1589
Quote:
georgy kaže: Pogledaj post
Mikisha!
Kod izgradnje pečenjare najvažnije je rješiti problem odvoda dimnih plinova.
S obzirom da je veličina otvora za pečenje u međusobnoj ovisnosti sa promjerom i visinom dimnjaka, potrebno je pokušati najjeftinije rješenje sa smanjivanjem površine prostora za pečenje ugradnjom polukružnih limova različite veličine, kako bi se dobio potreban odnos. To bi otprilike izgledalo ovako:




Uploaded with ImageShack.us
Ma ja sam si, Georgy, iz očajanja već i to pokušao ali ništa nisam dobio. Bojim se da mi je ipak dimnjak u vrtlogu nekih vjetrova! http://www.slike.com/?v=7Xx2N.jpg
mikisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 08:41   #1590
Quote:
mikisha kaže: Pogledaj post
Ma ja sam si, Georgy, iz očajanja već i to pokušao ali ništa nisam dobio. Bojim se da mi je ipak dimnjak u vrtlogu nekih vjetrova! http://www.slike.com/?v=7Xx2N.jpg


Smatram da je prečnik dimnjaka fi 250 isuvise mali za pečenjaru ovih dimenzija.
Prema nekim tablicama fi 250 mm dimnjaka je za prednji otvor ložišta površine cca 700X600 mm a tvoj je značajno veći.
Za tvoju veličinu ložišta (procijenio sam dimenzije sa slike) dimnjak je trebao da bude min. fi 450 mm.
Rješenje problema
1. Prinudna cirkulacija sa ventilatorom na izlazu (vec predloženo i po meni optimalno)
2. Zamjena dimnjaka sa većim prečnikom - skupo rješenje
.CAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:28   #1591
Pročitao sam sve postove, od prvog do posljednje. Neke stvari sam shvatio, a neke ću kopirati. Meni se osobno sviđ (i vjerojatno ću ga napraviti) [IMG]C:\Users\Franjo\Pictures\Rostilj\Galiot_unutarnji. jpg[/IMG]
Valjda sam uspio staviti sliku.
Otići ču do origlanlog (da ne reklamiram firmu) i "ukarsti mjere"
franjop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 15:31   #1592
Quote:
.CAR kaže: Pogledaj post
Smatram da je prečnik dimnjaka fi 250 isuvise mali za pečenjaru ovih dimenzija.
Prema nekim tablicama fi 250 mm dimnjaka je za prednji otvor ložišta površine cca 700X600 mm a tvoj je značajno veći.
Za tvoju veličinu ložišta (procijenio sam dimenzije sa slike) dimnjak je trebao da bude min. fi 450 mm.
Rješenje problema
1. Prinudna cirkulacija sa ventilatorom na izlazu (vec predloženo i po meni optimalno)
2. Zamjena dimnjaka sa većim prečnikom - skupo rješenje
Ovo prvo rješenje se i meni najviše sviđa što moram priznati, a opet kad pogledam da trenutno dim izlazi ali sve je to nešto nježno. Nema izlaza one količine dima koja je recimo iz dimnjaka na kući. Moraću tražiti ventilator ali malo niže cjenovne grupe. Ipak 300 € je mnogo! Mislim da će se većina složiti sa mojom konstatacijom.
mikisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 16:02   #1593
Quote:
mikisha kaže: Pogledaj post
Ovo prvo rješenje se i meni najviše sviđa što moram priznati, a opet kad pogledam da trenutno dim izlazi ali sve je to nešto nježno. Nema izlaza one količine dima koja je recimo iz dimnjaka na kući. Moraću tražiti ventilator ali malo niže cjenovne grupe. Ipak 300 € je mnogo! Mislim da će se većina složiti sa mojom konstatacijom.
A da probaš sa nečim ovakvim možda???

http://www.megrad-ck.hr/hrv/pocetna/1/8

Ipak je to pečenjara pa bar mislim da je "prirodno" kolko tolko bolje...
Imaš takvih kapa i na njuškalu a cijena je daleko prihvatljivija...
dado3112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 20:19   #1594
Quote:
dado3112 kaže: Pogledaj post
A da probaš sa nečim ovakvim možda???

http://www.megrad-ck.hr/hrv/pocetna/1/8

Ipak je to pečenjara pa bar mislim da je "prirodno" kolko tolko bolje...
Imaš takvih kapa i na njuškalu a cijena je daleko prihvatljivija...



Dado,

Neke kape su cisti ukras a neke vrste kapa sprecavaju povrat dima u slucaju vjetra, ali sve kape su dodatni otpori dimnim plinovima i u normalnim uvjetima (kada obicno koristimo pečenjaru) smanjuju "vuču - kapacitet" dimnjaka

Pozdrav .....
.CAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 20:36   #1595
Quote:
mikisha kaže: Pogledaj post
Ovo prvo rješenje se i meni najviše sviđa što moram priznati, a opet kad pogledam da trenutno dim izlazi ali sve je to nešto nježno. Nema izlaza one količine dima koja je recimo iz dimnjaka na kući. Moraću tražiti ventilator ali malo niže cjenovne grupe. Ipak 300 € je mnogo! Mislim da će se većina složiti sa mojom konstatacijom.

@mikisha

350 € je profi ventilator za restorane i profi pečenjare sa konstantnim radom, a tebi takva ulaganja za povremeni rad (pretpostavljam) nije potreban
Postavis sebi zadatak .....Ventilator !???? !!!!.....
Prikupljas podatke..?!
Motor - ventilator 12 v DC od autohladnjaka na auto otpadu (zastiti ga od direktnog udara plinova).

Ventilator-rotor neki radijalno aksjalni, jer propelerni imaju kapacitet i nemogu da odstvare veliki napor a što je tebi potrebno i na takav za sitne novce rijesis problem.

U svemu tome je najveca draz, da si sam rijesio problem

PS: Ako postavis i propelerni ventilator (manje rada) stanje ce ti se znatno popraviti

Pozdrav
.CAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 21:34   #1596
a i fućkaš taj roštilj ako nema malo dima......
__________________
Sretan sam ko tornado među kamp-kućicama
viking dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 09:34   #1597
Quote:
viking dr. kaže: Pogledaj post
a i fućkaš taj roštilj ako nema malo dima......
mikisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 10:00   #1598
Quote:
.CAR kaže: Pogledaj post
@mikisha

350 € je profi ventilator za restorane i profi pečenjare sa konstantnim radom, a tebi takva ulaganja za povremeni rad (pretpostavljam) nije potreban
Molim te da ne lupaš tek da se nešto piše!! Ventilator koji sam ja naveo služi isključivo za pomoć dimnjacima koji slabo vuku dok su restoranski i nekoliko puta skuplji i sasvim drukčije konstrukcijski izvedeni.Mislim da bolje da ne stavlja ništa nego da stavi krivo jer mu neće motor izdržati temperaturu a čisto sumnjam da će sam složiti ventilator od nekog auto kilera da povuće 1500-2000 m3/h zraka tj. dima.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 11:00   #1599
Quote:
zh1 kaže: Pogledaj post
Molim te da ne lupaš tek da se nešto piše!! Ventilator koji sam ja naveo služi isključivo za pomoć dimnjacima koji slabo vuku dok su restoranski i nekoliko puta skuplji i sasvim drukčije konstrukcijski izvedeni.Mislim da bolje da ne stavlja ništa nego da stavi krivo jer mu neće motor izdržati temperaturu a čisto sumnjam da će sam složiti ventilator od nekog auto kilera da povuće 1500-2000 m3/h zraka tj. dima.


Zaboravio si prijatelju dodati da mu je neophodna i regulacija broja okretaja i da bez toga nemoze ..... da prosjecno jednom u mjeseca, ja mislim i znatno rjeđe uziva pored svoje pecenjare

R E K L A M E S E P L A C A J U

O ventilatorima znam vjerovatno znatno vise nego sto mislis, tako da si olako koristi termin "lupaš"
Ostajem pri svom postu uz napomenu da je ovo jedina i posljednja moja replika na ovu temu

LIjepi pozdrav
.CAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 13:06   #1600
Da citiram sam sebe:
Quote:
zh1 kaže: Pogledaj post
Ventilator košta cca 300€ u kompletu sa regulatorom brzine.
i na priloženoj slici se vidi da je to ventilator koji ima konstrukcijski smješten motor van strujanja zraka tj. topline i ne može mu naštetiti vrući dim. Činjenica je da je 300€ za nekoga dosta novaca no ja sam iznio profesionalno i estetski 100% prihvatljivo rješenje . O bilo čijem znanju nemam namjeru raspravljati no mogu na osnovu nečije izjave donijeti prilično vjerodostojan sud. Konkretno ,za te novce se ne može kupiti apsolutno nikakav "profi ventilator za restorane i profi pečenjare" niti je takav u ovom slučaju potreban.
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.