Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2011., 14:14   #81
JEEEEEEEEEEEEEJ, I JA SAM OPRALA KOSU N A P O K O N !!!!
Kosa mi je savršeno ravna, kao da sam je peglala, savršeno, isto sam je samo osušila bez četke bez ičega, još sam uz to mlatarala fenomkao luda! jupi !!! samo mi je kosa još malo ostala pri tjemenu masna kao da šampon nisam dobro isprala, sada ne znam je li problem u meni ili treba još koje pranje da se to malo ispere. uglavnom super super !!!!
jeeleenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 14:41   #82
super cure...bas mi je drago..ohrabrile ste i mene da odem to napraviti eh, sada treba samo ksupit lovicu i idemmm
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 14:51   #83
cure mene zanima jel ste nakon brazilskog primjetile neke promjene što se tiče ispucanih vrhova? jel brazilsko rješava i taj problem ili
Westgategirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 14:57   #84
i bilo bi super ako bi se kojoj od vas dalo poslikat rezultat

jeste obje radile to u studiu ljepote?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:46   #85
pa mislim da su mi i vrhovi u boljem stanju, u biti jesu da, mada sam ih ja svejedno ošišala nekih 2 cm, pa da sve zajedno izgleda super a ne da mi ti vrhovi kvare sliku.

mada mislim da je ovaj tretman super za puštanje kose, jer ja se non stop peglam već godinama, i nikako mi kosa ne može narast, tj stalno moram kratit vrhove jer ispucaju, a ovako ako se fakat ne budem trebala par mjeseci peglat, na taj način mi može narast kosa, tj vrhovi ostat normalni.

i da, babylove šampon mi je ok, malo se slabije pjeni na prvom nanošenju, ali vec s drugim lijepo opere i full je nježan, paše mi za tjeme.

javim se s drugim pranjem, i stavit ću fotku kose prije i poslje ovih dana.
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 12:18   #86
jedino što mi se malo manje sviđa je to da kosa ima puno manje volumena, tj izgleda čak malo masno, iako sam je oprala jučer.. ali to je vjerojatno zato jer više nije suha već ful hidratizirana, misli da ne bi trebala stavljat regenerator nakon pranja možzda, bar za početak, dok je ovako puna keratina i nimalo suha.

valjda nisam naviknula, budući da inače imama slamu, koju je ok prat jednom u 6 dana, a ni onda nije masna.
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 14:29   #87
a ova tri dana sto ju nisi smjela prati jel bilo za javnost? jel mogu normalno okolo takva? XD
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 14:57   #88
slikeslikeslikeslike sry na gnjavazi ali htjela bih vidjet prije nego sto se narucim
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 21:41   #89
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
slikeslikeslikeslike sry na gnjavazi ali htjela bih vidjet prije nego sto se narucim
vjeruj mi, isto kao što na netu fotke prikazuju.. raščupana slama v.s pofenirana, zdrava, skoro popeglana kosa.
tj, moja izgleda kao i da je popeglana. nije da sam prije imala afro kovrče, ali sam imala solidno frkavu kosu, pogotovo u prednjem dijelu, oko lica. i suhu. sad nije suha nimalo, i full je ravna. slijedeća je briga samo koliko će to tako trajat.
i da, naravno da si za javnost, ti s frizurom normalnom izađes iz salona,samo je treći dan malo masnija kosa.. ali taj dan je ionako pereš pa..
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 01:55   #90
Quote:
JackBlack kaže: Pogledaj post
Ja se isto registrirala da se javim u vezi brazilskog.. koja pošast, ha?
iako je mozda i kancerogeno, sve za ravnu kosu.
bila sam danas u studiu ljepote na jarunu, i napravila taj tretman. imam kosu do ramena, i došlo me 600 kn, s tim da me frizerka još i ošišala onim vrućim škarama. I cura je stvarno preljubazna, pre super. Što se tiče samog tretmana, naporan je, peče za oči i nos dok vas pegla preko tog keratina, ali ako nije opasno po zdravlje, već samo neugodno, a rezultati stvarno budu kao što frizeri obećavaju, vrijedi malo potrpit. u četvrtak navečer imam prvo pranje, pa ću javit stanje. inače imam slamastu kosu koja se,pogotovo u prijednjem dijelu kovrča. i vrhovi su mi uništeni od pegle. za sad izgleda predivno mi kosa, ali kao i nakog oničnog peglanja, pa ćemo vidjet ako će s pranjem ostat ista.

što se tiče šampona bez klorida i sulfata, našla sam u dm od marke babylove, dječji, ne sadrži zlu ekipu. košta nekih 14 kn. i regenerator od Alverde s rozim čepom isto nema sulfata i klorida, kosta 17 kn.
također se registrirah zbog istog...i eto ispada da sam i ja bila u studiu ljepote dan nakon tebe, dijelim ista iskustva šta se tiče frizerke i šišanja vrućim škarama.
ironično i ja san čitajući sastav svih živih šampona otkrila taj babylove ali i hipp (oko 20 kn)
Sutra perem kosu i nadam se da će i to iskustvo bit ko tvoje
pepi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 02:00   #91
Quote:
Westgategirl kaže: Pogledaj post
cure mene zanima jel ste nakon brazilskog primjetile neke promjene što se tiče ispucanih vrhova? jel brazilsko rješava i taj problem ili
iz mog iskustva- ne baš.
ja sam imala oko 5 cm žute i ispucale vrhove, pa sam odma rekla da mi to ošiša vrućim škarama jer mi nije imalo smisla da keratin može obojat to žutilo.
I nakon šišanja i tretmana, kosa izgleda zdravo, al ako se želiš provuć bez šišanja već jako ispucalih vrhova, mislim da ti to neće proći.
pepi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:46   #92
Bok cure, evo ja sam u utorak drugi put prala kosu ,,, jako sam zadovoljna ,, jedini minus mi je sto mi se kosa ful brzo masti ,, nakon treceg dana se vec vidi , sto je za mene osobno sok, jel sam ja prije imala grivu koja se nikad nije mastila osim eventualno tjemena jel je bila suha sva ...
ja isto perem s babylove, pa stavim regenarator alverde na vrhice, pa na vlaznu kosu kremu za ravnjanje cisto iz navike od prije i na kraju susim s okruglom cetkom, al onak slampavo, uzimam debele i velke pramenove, ubiti ko da ju cesljam dok ju susim i rezultat je predobar ,,, ispadne mi ravna, sjajna kosa i tak ostane super 2 dana- pocne se mastit kao sto sam vec rekla ,,,, najbolja stvar kod brazilskog mi je kad izadem van na vlagu kosa se ne napuhuje, prije kad bi ju osusila i ispeglala bi mi se gore ponasala nego sad bez pegle kad bi ju speglala mislim da bi mi bila onak fulllll ravna ,,, moja kosa prije ovog je stvarno bila suha i nije imala lijeo pad i bila je valovita,, odnosno nisam mogla zamislit da ju sam posusim fenom i tak izadem, osim ak ju ne stavim u rep nadam se da ce mi ovo sto duze trajat i ak izdrzi ta tri mjeseca sigurno cu ic ponovo ,,, cure ste provjerile dal taj tigi sampac nema osim sulfata i natrijev klorid odnosno na eng. sodium chlorid jel on isto nije dobar za keratin
Minimouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 18:51   #93
e da nije mi bas jasno s kojim to preparatom rade u salonu Exluzive, jel pogledala sam na youtubeu jako puno clipova o tretmanu keratinom i nisam vidla niti jedan di se to drzi na glavi 3 dana, a pogledala sam sve poznatije proizvodace,al ak valja koga briga a osobno mislim da je kod njih to preskupo
Minimouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:00   #94
dajte curke neke fotke

ja sam priej par mj htjela izi u exclusive.tada su to tek bili dobili ali prepaprena mi je cijena bila,a i bila bi im pokusni kunic...i iskreno nijenisu mi se bas dojmili ljudi koji tamo rade....za sada mi se po citanju ovdje na forumu najbolja solucija cini studio ljepote
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 19:15   #95
Ima neko da je radio brazilsko na ekstenzijama ?
Iako, meni se, kad čitam, čini da proizvođači ekstenzija vjerojatno to i rade na "sirovoj" kosi da bi dobili onako finu ravnu za prodaju


Sent from my iPhone using Tapatalk
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:50   #96
Evo, prošlo je mjesec dana od mog brazilskog u salonu Exclusive. Kosu sam prala Hipp šamponom i Tigijem bez sulfata. Kosa mi se sve više vraća u početno stanje. Već je prošla pola puta, recimo to tako
Ja nezadovoljna i sigurno neću ponavljati brazilsko tako brzo. Barem ne kod njih. Probat ću u dogledno vrijeme ono ravnanje sa Schwartzkopf kremama, pa javim rezultate.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 20:26   #97
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Evo, prošlo je mjesec dana od mog brazilskog u salonu Exclusive. Kosu sam prala Hipp šamponom i Tigijem bez sulfata. Kosa mi se sve više vraća u početno stanje. Već je prošla pola puta, recimo to tako
Ja nezadovoljna i sigurno neću ponavljati brazilsko tako brzo. Barem ne kod njih. Probat ću u dogledno vrijeme ono ravnanje sa Schwartzkopf kremama, pa javim rezultate.
a joj, sad si me zbedirala..

a koliko to ravnanje s kremicama kao drži,vremenski, i jel zagladi kosu?
to si mislila radit u Nicole Nicole?

javim se i ja nakon mj dana, da vidimo kako je mojoj kosi držalo..
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 01:04   #98
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Evo, prošlo je mjesec dana od mog brazilskog u salonu Exclusive. Kosu sam prala Hipp šamponom i Tigijem bez sulfata. Kosa mi se sve više vraća u početno stanje. Već je prošla pola puta, recimo to tako
Ja nezadovoljna i sigurno neću ponavljati brazilsko tako brzo. Barem ne kod njih. Probat ću u dogledno vrijeme ono ravnanje sa Schwartzkopf kremama, pa javim rezultate.
bas mi je zao...al nadam se da ce dovoljno ljudi ovo procitat i izbjegavati ih bar sto se brazilskog tice..meni se nekako na prvu nisu sviejdli...ne djeluju mi profesijonalno...za dat 1000kn za nesto tako nije malo
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 10:48   #99
Quote:
JackBlack kaže: Pogledaj post
a koliko to ravnanje s kremicama kao drži,vremenski, i jel zagladi kosu?
to si mislila radit u Nicole Nicole?
Da, u Nicole Nicole. Rekli su mi da drži cca 3-4 mjeseca, čini mi se, i nakon toga se počne lagano opet vraćati na staro. Razlika je u tome što nema formaldehida, ne treba kosu održavati nikakvim posebnim šamponima i možeš se normalno kupati u moru i bazenu što je super za preko ljeta. Jedino u čemu je brazilsko bolje je da poboljšava kvalitetu kose, a ovo ravnanje ne. Al dobro, barem neću biti masna već 3. dan kao s brazilskim... I Schwartzkopf ravnanje je jeftinije. Rekli su mi da bi na moju dugu gustu kosu zajedno sa šišanjem platila oko 500 kn.

Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
bas mi je zao...al nadam se da ce dovoljno ljudi ovo procitat i izbjegavati ih bar sto se brazilskog tice..meni se nekako na prvu nisu sviejdli...ne djeluju mi profesijonalno...za dat 1000kn za nesto tako nije malo
Ma da! Jelena Rozga trešti, maserka hoda naokolo s masnom kosom i svi mi se obraćaju sa 'ti' Običan kvartovski frizeraj...
Al dobro, ja nisam platila 1000 kn, nego 550 kn jer sam kupila kupon na Kupime.hr. Uz to sam kao i masažu dobila ali mi ne pada na pamet tamo se masirati, sve je samo ne opuštajuće i ugodno.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 11:04   #100
hah ja bih je bas htjela izravnat vec jednom al me sada strah bacat lovu...jel netko bio na tom glatu? zanima me koliko ostecuje jer mi je kosa vec koma zanima me iskustvo cura koje su bile u studiu ljepote
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.