Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2011., 00:10   #1
Titlovi

Pozdrav ljudi..!
Znam da je ovakvih tema brdo ali nijedana nije ponudila rješenje za moje potrebe.
Dobio sam simpa film kojeg inače nemogu nabaviti lako....taj film inače več ima zaljepljen prjevod (na eng.)....znači "zaljepljen", znači moram preko njega zalijepiti ovaj prjevod kojeg sam napravio u VisualSubSync-u (srt). Taj bi film volio podjelit mojoj rodbini i prijateljima pa bi htio da to liči na nešto...tj. htio bih neki program u kojemu mogu ubaciti titlove....odrediti im veličinu, staviti ono zatamnjenje iza slova i pozicionirati to na mjesto na kojemu se pojavljuje prijevod koji je zaljepljen u film i nasnimiti tj. zaljepiti to tako...da nebi ljude zbunjivao dvostruki prjevod koji bi išao jedan preko drugoga. Thanks!!!!
marko.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 00:50   #2
vidi ovdje
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 17:48   #3
da ja ne otvaram novu temu moze li mi ko objasnit kako da sprzim ili kako vi to vec kazete na prazni dvd film i ubacim titlove i da mogu gledati na tv
fux is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:45   #4
Quote:
fux kaže: Pogledaj post
da ja ne otvaram novu temu moze li mi ko objasnit kako da sprzim ili kako vi to vec kazete na prazni dvd film i ubacim titlove i da mogu gledati na tv
Film u kojem formatu i sa cime bi gledao na TV-u.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:38   #5
Quote:
fux kaže: Pogledaj post
da ja ne otvaram novu temu moze li mi ko objasnit kako da sprzim ili kako vi to vec kazete na prazni dvd film i ubacim titlove i da mogu gledati na tv
avi recomp
mamboking 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:43   #6
Quote:
mamboking 1 kaže: Pogledaj post
avi recomp
avi recompresor ne može pržit
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.