Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 10:45   #1
Komentari na četvrti natječaj- Tikvice na slano

Drage kuharice i kuhari,
otvaram topic Komentari za četvrti krug natječaja. Tematika istog će biti obznanjena od pobjednice trećeg kruga, MalaMulice, vrrrrrlo skoro.
Ovaj topic zatvaram dok se ne pojavi prvi recept i fotka, a do tada (u ovom međuvremenlju) imamo chat za eventualne komentare, predigru i sl.
Uživajte i nakon što Mulica otvori topic, dopisat ću tijekom dana pravila za isti, a na tragu pravila koja su bila i u prošlom krugu natječaja.
Vole i grle vas (do gušenja) polly, DD i štemajzl.
Deedy is offline  
Old 31.08.2011., 21:12   #2
čestitam cofleku na otvaranju 4. kruga
lijepo, lijepo
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 31.08.2011., 21:35   #3
Ova Coflekica je odlučila stalno biti prva u postanju na natječaj


Ružica je prekrasna a jelo fino. Jedino mi umak malo strši na tanjuru. Servirala bih ga u zdjelici pored tikvica, a nisam čak ni sigurna da bih umočila tikvice u umak, jer su mi grillane tikvice same po sebi dovoljne
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 31.08.2011., 21:53   #4
Thx Polly : )


Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Coflek izgleda odlično
Obožavam tikvice
thx ivka : )

ja ih bas ne ljubim preveć, ali nemrem odoliti natjecanju : sportskitip:
i zbog Mulice naravno

Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ova Coflekica je odlučila stalno biti prva u postanju na natječaj :rofl


Ružica je prekrasna a jelo fino. Jedino mi umak malo strši na tanjuru. Servirala bih ga u zdjelici pored tikvica, a nisam čak ni sigurna da bih umočila tikvice u umak, jer su mi grillane tikvice same po sebi dovoljne :klopa
pa ko bi vas dočekao, počeli bi zadnji dan

thx tajo : )
umak je i s mrkvicom tak da ona daje malo slatkoce koja btw. meni paše uz tikvice.
ali slazem se i s tobom, grill je sam po sebi odlicna stvar.
coflek is offline  
Old 31.08.2011., 22:02   #5
bravo coflek

napravit ću to sigurno ovih dana.. ali mislim da neću glasati ovaj put.

prošli put sam se jedva odlučio za 3 jela a žao mi je da glas nisam dao još nekima...

edit: ustvari je možda jednostavnije glasati samo za jedno jelo
solar is offline  
Old 31.08.2011., 22:15   #6
Quote:
coflek kaže: Pogledaj post



pa ko bi vas dočekao, počeli bi zadnji dan
Vidim ja da tebi paše biti prva. Ovako si odmah s Mulice sva svjetla reflektora skrenula na sebe
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 31.08.2011., 22:24   #7
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
bravo coflek

napravit ću to sigurno ovih dana.. ali mislim da neću glasati ovaj put.

prošli put sam se jedva odlučio za 3 jela a žao mi je da glas nisam dao još nekima...

edit: ustvari je možda jednostavnije glasati samo za jedno jelo
hvala sole

istina, tesko se odluciti, mozda ce sad biti lakse, iako je najbolje onak kak je zla patka napravila
coflek is offline  
Old 31.08.2011., 22:29   #8
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Vidim ja da tebi paše biti prva. Ovako si odmah s Mulice sva svjetla reflektora skrenula na sebe
ma neee


za neku tortu npr.bi mi ipak trebalo malo više vremena
coflek is offline  
Old 31.08.2011., 22:47   #9
Quote:
coflek kaže: Pogledaj post
i zbog Mulice naravno
ae

Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Vidim ja da tebi paše biti prva. Ovako si odmah s Mulice sva svjetla reflektora skrenula na sebe :ro fl:
jesam već rekla da serebritiji dolaze među zadnjima?


čestitam coflek na otvaranju

izgleda da si ti na sebe stvarno preuzela ulogu krštenja svakog natječaja!
što se jela tiče...narafno da mi se sviđa! ja bi još na to stavila brdo češnjaka i petrusimula! i tikvice bi servirala baš na umaku, ne bi ga ovako okolo poslužila!

al mi je ovo malo prejednostavno za natječaj
naj se ljutit!

edit: i slike mi se sviđaju! :ne stane cerek:
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 31.08.2011., 22:53   #10
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post


al mi je ovo malo prejednostavno za natječaj
Evo je na, već prigovara

Sad me strah staviti ono što sam planirala
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 31.08.2011., 23:02   #11
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
ja bi još na to stavila brdo češnjaka i petrusimula!
Da ti dečko ne guli more sigurno ne bi!
Mislim da nema goreg nego kad ti se približi osoba koja bazdi po nečemu, češnjak je pri vrhu top liste odvratnih mirisa, a da smo na LJES-u rekla bih ti gdje se još češnjak jako osjeti.
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
al mi je ovo malo prejednostavno za natječaj
S vremenom ćeš naučiti cijeniti jednostavnost ... barem se nadam.
Donata is offline  
Old 31.08.2011., 23:11   #12
hocu ''tikve, buce, bundeve''. jesen stize, a ova ne da.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 31.08.2011., 23:18   #13
Pa mislim da može i to. Ako je nabrojala cvjetove i one neke bodljikave tikvice zašto ne bi moglo i ovo što si ti napisala
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 31.08.2011., 23:19   #14
cof, opet probijanje!!
bravo!

jednostavno, ukusno i zgodno si dekorirala.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 31.08.2011., 23:40   #15
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Evo je na, već prigovara

Sad me strah staviti ono što sam planirala :zu bo:
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Da ti dečko ne guli more sigurno ne bi!
Mislim da nema goreg nego kad ti se približi osoba koja bazdi po nečemu, češnjak je pri vrhu top liste odvratnih mirisa, a da smo na LJES-u rekla bih ti gdje se još češnjak jako osjeti.


S vremenom ćeš naučiti cijeniti jednostavnost ... barem se nadam.
hebem vam...cijenim ja jednostavnost, i sigurno ću ovo coflekino radit jednom, ali ću prije dat bod onome ko napravi nešto kompliciranije, a da mi se isto sviđa! jao...ne mantajte me odma!

donata, dečko voli češnjak i petrusimul ko i ja...on je taj koji ih rezucka kad je doma! i kad jedemo zajedno, ne osjeti se...smrdi on, smrdim ja!

ovo ljes-ovsko neću komentirat

edit: jezebel, a hoću i ja posao u struci! jebemvam, pa napravi neki vrag od tikvica!
tajo, kako mogu tikve, buče i bundeve? rekla sam tikvice...cvjetovi tikvica su dio tikvica, samo sam to navela da me kasnije ne pitaju jel se i to može...a one zelene bodljikave su isto vrsta tikvica! baš tikvica! ne buča ili bundeva!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 31.08.2011., 23:56   #16
Nakon toliko danas nepotrebno prolivene žuči i umaka od zle krvi, Coflekice, našla si najbolji lijek i melem za rane.

Krajnje jednostavno, a tako atraktivno. Također divne fotke i super ukupna prezentacija. Ovo nije zamjerka, nego moje viđenje tvog jela, ja bih mozarelu prije maslinjaka malo utunkao u neku svježu mediteransku travicu, kao malo origana ili mrvicu ružmarina i obvezno dodao češnjak. Sve u svemu... Bravo !
Pellaprat is offline  
Old 31.08.2011., 23:57   #17
Prije nego se na ovom novom natječaju ozbiljno zahuktamo, (Mulice, pripremam se), molio bih te Deedy da mi malo pojasniš smisao i što će dobrog donijeti nova odredba br.4 u pravilima.

Svaki forumaš se može natjecati sa po dva jela, ostala iznad toga ne postavlja u natječaj. Onaj koji se odluči natjecati s 1 jelom, ne postavlja ostala jela na natječaj, te se naknadna predomišljanja neće uvažiti.

Na proteklim Natječajima više od dva uratka mislim (nisam provjeravao) postavljali smo Mulica, Donata i ja. Do ovog zadnjeg morskog to nije zasmetalo nikog osim dežurnu prosipateljicu žuči Ta.ju, što je i otvoreno prigovorila, normalno kad sam veći broj uradaka stavio ja.
Ako i ostali natjecatelji i ti ovaj natječaj shvaćate kao ja, kao vrhunsko gastronomsko druženje i kao uspio pokušaj dobrog oživljavanja pdf-a kako tada veći broj uradaka može istome štetiti ? Poštujem tvoju moderatorsku odluku, no nadam se da mogu tražiti pojašnjenje iste i molim tebe, ostale modove i cijelo natjecateljsko društvo da ovaj moj upit shvatite dobronamjerno, u duhu u kojem je i napisan.

Hvala

Zadnje uređivanje Pellaprat : 01.09.2011. at 00:11.
Pellaprat is offline  
Received Infraction
Old 01.09.2011., 00:04   #18
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
hocu ''tikve, buce, bundeve''. jesen stize, a ova ne da.
To je i meni bilo žao, ali danas na placu sam razgovarao s ženom koja ima najveći broj vrsta buča i tikvi, sve one šminkerice jeseni, s mog bloga, su njene, i rekla mi je da je još dobrih mjesec za njih prerano, pogotovo zbog suše. Zato, jezebel idemo ovdje pobijediti i znamo temu za listopad.
Pellaprat is offline  
Old 01.09.2011., 00:05   #19
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post

tajo, kako mogu tikve, buče i bundeve? rekla sam tikvice...cvjetovi tikvica su dio tikvica, samo sam to navela da me kasnije ne pitaju jel se i to može...a one zelene bodljikave su isto vrsta tikvica! baš tikvica! ne buča ili bundeva!
Meni je to sve isto


Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Prije nego se na ovom novom natječaju ozbiljno zahuktamo, (Mulice, pripremam se), molio bih te Deedy da mi malo pojasniš smisao i što će dobrog donijeti nova odredba br.4 u pravilima.

Svaki forumaš se može natjecati sa po dva jela, ostala iznad toga ne postavlja u natječaj. Onaj koji se odluči natjecati s 1 jelom, ne postavlja ostala jela na natječaj, te se naknadna predomišljanja neće uvažiti.

Na proteklim Natječajima više od dva uratka mislim (nisam provjeravao) postavljali smo Mulica, Donata i ja. Do ovog zadnjeg morskog to nije zasmetalo nikog osim dežurnu prosipateljicu žuči Ta.ju, što je i otvoreno prigovorila, normalno kad sam veći broj uradaka stavio ja.
Ako i ostali natjecatelji i ti ovaj natječaj shvaćate kao ja, kao vrhunsko gastronomsko druženje i kao uspio pokušaj dobrog oživljavanja pdf-a kako tada veći broj uradaka može istome štetiti ? Poštem tvoju moderatorsku odluku, no nadam se da mogu tražiti pojašnjenje iste i molim tebe, ostale modove i cijelo natjecateljsko društvo da ovaj moj upit shvatite dobronamjerno, u duhu u kojem je i napisan.

Hvala

Pele, na tvoje trolanje neću reagirati, već sam ga prijavila.

Uopće nije poanta u tome što si ti napravio više jela, nego u činjenici da su neki natjecatelji poštovali pravilo od navedena dva jela, a neki nisu. Onaj tko je napravio više jela je bio u prednosti, kao i onaj koji je od tih više jela popratio komentare forumaša pa se odlučio samo najuspješnije prijaviti za anketu. To nisu ista pravila za sve i protiv toga ću biti uvijek, neovisno o kome se radi.
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 01.09.2011., 00:12   #20
Sheeva Jelo po mom guštu i što je najgore, nešto slično sam planirala napraviti
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.