Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2014., 17:41   #21
ovo nije bilo baš smiješno, al je bilo dobro i zanimljivo, ajd
i čudno naravno
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 19:12   #22
Čudna sezona.
Nadam se da ova ženska (iz zadnje ep) neće biti redovan gost u seriji.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 19:40   #23
Louie je odličan komičar, ali mislim da je još bolji pisac i scenarist. Jednostavno, trenutno ne znam za bolju, simpatičniju, duhovitiju, a u isto vrijeme ozbiljnu i podjednako zanimljivu i staloženu seriju.

Kralj.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 21:40   #24
Louie je i s novom sezonom pokazao da je nešto najbolje na malim ekranima. Jer to je jedina serija koja nije ni komedija, ni drama nego baš nešto između. Kao na traci Louie nas hrani različitim osjećajima. Malo se smijemo, malo smo tužni, malo nam je neugodno, a vrlo često se nakon odjavne špice i zamislimo. To se pogotovo odnosi na prekjučerašnju treću epizodu četvrte sezone - "So Did the Fat Lady".
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 22:42   #25
prejako. humor je ovaj put izostao, ali poanta je zestoka.

moj naklon.

@miss hyde
nijedna zena se ne zadrzava u ovoj seriji, pa nece ni 'fat lady', slutim. pogotovo nakon sto je na glas izrekla bolnu istinu.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 21:43   #26
Druga sezona mi je bila vrh vrhova, sad je ok.

Mislim koji kurac s onom ženskom koju je udario dok ga je škakljala ? Koji kurac kakvo je to iskakanje iz tračnica ? I on sad mora do kraja života plaćati 5k$ a bilo je kako ne zarađuje velike novce, tek dovoljno da živi ugodno. I onda očekuješ da će još nešto o tome biti u idućoj epizodi ali sve ide kao da ništa nije bilo.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 23:20   #27
Epizoda s fat lady

cijeli dijalog izvrstan. Bravo Louie!

Meni je inače zadnjih nekoliko epzioda treće sezone fenomenalno, ono sve s Lynchem i postajanjem voditeljem. Ponovila bih tu sezonu. Drugu pamtim kao uglavnom nezanimljivu. Zasad mi je super i epizoda s Jerryjem i Strahovsky. Kukuruza, ja to ne bih tak ozbiljno shvaćala, ni za što ne očekujem da će se nastaviti u idućoj epizodi. Mislim da Louie ful ležerno tome pristupa.

Btw, jel ikome drugome čudno što je za glumicu koja glumi majku njegovih kćeri, tj. bivšu ženu odabrao mulatkinju, a klinke bijele i plave, ne mogu bit svjetlije Jel to njegova neka poruka ili?
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 00:52   #28
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Kukuruza, ja to ne bih tak ozbiljno shvaćala, ni za što ne očekujem da će se nastaviti u idućoj epizodi. Mislim da Louie ful ležerno tome pristupa.
Ne mogu to tako lako pustiti. Uništio je život tam nekoj klinki, pristao joj davati ajmo reći u najboljem slučaju pola svojih mjesečnih primanja do kraja života i to je to, nova epizoda sve super. A toliko je pljuvao po sitcomovima u onoj jednoj epizodi zbog toga što nisu realne.

Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Btw, jel ikome drugome čudno što je za glumicu koja glumi majku njegovih kćeri, tj. bivšu ženu odabrao mulatkinju, a klinke bijele i plave, ne mogu bit svjetlije Jel to njegova neka poruka ili?
Ne znam jel ima kakva poruka ali to me uopće nije iznenadilo, zato što je to ona neka njegova igra koju sam pokupio odma u početku. Mislim pogledaj mu menađera. Više me iznenadilo to što je jako lijepa i što uopće nije onakva bijač kakvom su je opisivali.

EDIT:
So did the fat girl video u 4 dana već ima 700k pogleda na jutubu.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 01:03   #29
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Koji kurac kakvo je to iskakanje iz tračnica ? I on sad mora do kraja života plaćati 5k$ a bilo je kako ne zarađuje velike novce, tek dovoljno da živi ugodno. I onda očekuješ da će još nešto o tome biti u idućoj epizodi ali sve ide kao da ništa nije bilo.
meni se svidjela teorija po kojoj je cijela prica izmisljena da bi zadivio konobaricu koja ga je ranije odbila

druga stvar je da je i sam louis rekao da su prve 3 epizode tipične priče za sebe, a onda idu epizode koje su povezane price (npr elevator part 1 do 6)

Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Btw, jel ikome drugome čudno što je za glumicu koja glumi majku njegovih kćeri, tj. bivšu ženu odabrao mulatkinju, a klinke bijele i plave, ne mogu bit svjetlije Jel to njegova neka poruka ili?
C.K. conceded that his TV daughters are "extremely white," but said that race didn't really factor into his decision to cast Watson in the role of their mom.

"If the character works for the show, I don't care about the racial," the show's creator, writer, director and star said. Plus, there was another reason he went with a black actress.

To C.K., it's all about line delivery. "When a black woman tells you to get a job, it's just more ... " he explained with a laugh.
seg20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 11:15   #30
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Ne mogu to tako lako pustiti. Uništio je život tam nekoj klinki, pristao joj davati ajmo reći u najboljem slučaju pola svojih mjesečnih primanja do kraja života i to je to, nova epizoda sve super. A toliko je pljuvao po sitcomovima u onoj jednoj epizodi zbog toga što nisu realne.
Bilo je i većih diskontinuiteta, recimo brat iz prve sezone kasnije skroz nestaje, a Louie odjednom ima nikad spomenutu sestru. Otpočetka ima neobavezan odnos prema svemu u seriji
__________________
Let us start our Republic with a chain of drug stores, a chain of grocery stores, a chain of gas chambers, and a national game. After that we can write our Constitution.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 21:25   #31
Louis CK has said that continuity is not hugely important to his series, with each episode having its own "end goal". Louie's immediate family has been a major example of this. In Season 1, two different versions of his mother appeared (one a miserable, selfish old woman, and the other a kind and likable middle-aged woman) and he had a loser brother named Robert; in Season 2, his mom doesn't appear, and Robert no longer exists, having been replaced by two sisters (one a likable, tough, pregnant woman, the other a mentally disturbed mother of a sullen teenager) and Season 3's finale introduced another sister portrayed by Amy Poehler. Different actresses have also been used to play his daughters without any explanation.
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:53   #32
Pamela Adlon is back!
opet neke životne lekcije, čudno
slabo humora
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:28   #33
Čitam recenzije nove sezone na netu i ovdje, i zanimljivo mi je kako se često komentari ljudi na serije koje se percipiraju humorističnima svode na smijao sam se naglas i nisam se smijao naglas.

Sjajna nova sezona. Dijelim okolo drugovima Louieja na USB sticku, i ponašam se otprilike isto kao svi oni koji prodaju Krista ili usisavače po kućama, s tom razlikom da je moje poslanje više sveto.
Sjaj-na sezona.
klodet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 01:10   #34
Mlađa kći mu je zakon.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 08:38   #35
Ja nisam toliko oduševljena. Nije mi toliko sjela nasumičnost i skakanje s teme na temu u ovim dvjema epizodama.
Eszter je super. Pantomima u dućanu
I Jane je bila odlična.
I Burstyn divna naravno, jao, koliko dobrih glumica.

Ali da, nedostaje mi humora. I nervira me Louiejeva mutavost u nekim situacijama. Frende, jesi komičar ili nisi. Znaš zucnut kad trebaš valjda. (Mislim na scenu s Pamelom prvenstveno.)
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 10:41   #36
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Ja nisam toliko oduševljena. Nije mi toliko sjela nasumičnost i skakanje s teme na temu u ovim dvjema epizodama.
Nemoj ju gledati kao klasičnu seriju i očekivati neku linearnost od nje.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:05   #37
Pratim seriju od prve sezone tak da znam na kojem je principu. Samo mi nekad to sjedne bolje, nekad ne. Npr. kad mi se svidi neka tema koju otvori ili poželim čut još dijaloga i vidjet razvoj situacije, a on prekine drugom scenom koja mi bude nezanimljiva. Čisto subjektivno...
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:14   #38
A vidiš, meni se opet sviđa to što praktički možeš uskočiti u seriju bilo kada i opet pohvatati konce. Seriju sam počeo pratiti jer mi je Louis ubitačno dobar komičar, ali u seriji je odličan kao glumac i jednostavno je običan čovjek kao i svi mi, sa svojim manama i vrlinama, i zato je serija super jer je odličan preslik stvarnog života

Yvonne Strahovski
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:08   #39
pa ovo je fantasticno!

ovo je sad vec drama. ali zasoljena nasumicnoscu koje se ni braca coen ne bi postidjela.

oces pantomimu sa susilom, oces spontane violine na hodniku, oces doktora koji jednostavno gazi.

@zlatko
sto ti nije jasno? znaci lik objasnjava louieju...'nemoj mislit da bogati ne mogu tuziti siromasne, jer mogu...i zato ti je pametno da do kraja zivota placas 5k mjesecno toj curi kojoj si unistio karijeru.'...i louie skruseno pristaje. mi nemamo pojma koliko njegov lik zaradjuje, ali ja mislim dovoljno da to plati i da i dalje ne ostane gladan.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 21:54   #40
Po mom mišljenju ovo je dosad najbolja sezona Louieja, i to uvjerljivo. Samo se nadam da će i ostatak biti na ovom nivou jer je recimo finale treće sezone (New Year's Eve) za mene nešto najbolje što sam odgledao na TV-u.

Mala je odglumila fenomenalno, ali najviše me se dojmila scena s doktorom.

Quote:
- Počeo sam izlaziti s tom ženom, ali ona napušta zemlju i ne znam što da napravim. Neću moći ostati s njom. A sve više mi se sviđa.

- Poslušaj moj savjet. U medicinskoj školi te nauče tisuće stvari koje se mogu dogoditi ljudskom tijelu, bolesti kakve ne možeš ni zamisliti. Postoji ta stvar kad ti se kosti odvoje i postaneš vreća s organima. Ljudi se rađaju bez lica, bez očiju. Rijetke neurološke bolesti ti mogu izgristi polovicu mozga. Ljudi se rađaju bolesni i poznaju samo bol i patnju.

- I?

- I nikog nije briga hoćeš li se viđati s tom ženom. Odaberi što želiš, ili nemoj.

- Mora postojati rješenje koje će me više usrećiti.

- Pogledaj ovog psa. Koliko nogu ima?

- Tri.

- Točan odgovor je - sasvim dovoljno. Imao ih je četiri, kojot u Poughkeepsiju mu je otrgnuo jednu. Pogledaj mu lice,
savršeno je sretan. Želudac je pun. Sprema se za sljedeću stvar. Znaš što je jedino sretnije od psa s tri noge? Pas s četiri noge.
NotSoSure is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.