Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2011., 23:45   #1101
pozdrav svima! prvo da kazem da nemam apsolutno nikakve veze sa astronomijom i totalni sam debil za to - neznalica; ali evo pratim tj.pokusavam pratit elenin i nibiru i razaznat sta se zapravo dogada...
zelim postavit jedno pitanje : citam kako su se kod poravnjavanja dogadali nazalost potresi ali me zanima zasto se ovo
Elenin – Zemlja – Jupiter 18.05.2009 Los Angeles 4.7 uzima kao ,, veliki '' potres jer ostali su 7,8,9 rihtera...pa 4,7 mi prema tome ne izgleda puno?! pozdrav svima!
katrin91 is offline  
Old 21.08.2011., 23:59   #1102
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nemoguće je ne primijetiti da što je ključni datum bliži, Kostelac na blog stavlja više marketinških sadržaja. I kako takvi ljudi onda mogu imati vjerodostojnost? Najizglednije ipak zvuči hipoteza da je cijela ova gungula oko 26 IX podignuta da se u ljudima ubije vjera u opasnost koja prijeti 21. XII 2012. jer će im se do onda doista sva proročanstva ogaditi
Joj, lik je govorio kao se Hopi narukvice mogu kupiti samo do 18.08.2011 i više nikako jer tako nalažu Hopi indijanci, međutim sad je pomjerio datum do 05.09.2011
deki00 is offline  
Old 22.08.2011., 09:36   #1103
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nemoguće je ne primijetiti da što je ključni datum bliži, Kostelac na blog stavlja više marketinških sadržaja. I kako takvi ljudi onda mogu imati vjerodostojnost? Najizglednije ipak zvuči hipoteza da je cijela ova gungula oko 26 IX podignuta da se u ljudima ubije vjera u opasnost koja prijeti 21. XII 2012. jer će im se do onda doista sva proročanstva ogaditi
pa 21.12.2012 koliko sam ja skužio je krivi datum. jer je stvar da se treba uskladiti sve promjene s kalendarima od Rimskog carstva do danas i onda se dobiva ipak 2011 godina.
zebracat is offline  
Old 22.08.2011., 10:11   #1104
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nemoguće je ne primijetiti da što je ključni datum bliži, Kostelac na blog stavlja više marketinških sadržaja. I kako takvi ljudi onda mogu imati vjerodostojnost? Najizglednije ipak zvuči hipoteza da je cijela ova gungula oko 26 IX podignuta da se u ljudima ubije vjera u opasnost koja prijeti 21. XII 2012. jer će im se do onda doista sva proročanstva ogaditi
lika, koji ima potrebu naglasiti da pjeva bolje od houdeka, uopće ne mogu shvatiti ozbiljno (molim obratiti pažnju na komentare čitatelja)
__________________
Take my advice! I don't need it!
sunashce is offline  
Old 22.08.2011., 18:35   #1105
Ljudi Sorry za offtopc ali Kostelac stvarno ok pjeva
http://www.youtube.com/watch?v=znOq9q72_-c
foo_fighter is offline  
Old 22.08.2011., 21:36   #1106
Quote:
webx kaže: Pogledaj post
kao i pad ekonomija sirom svijeta dok svicarski franak vrtoglavo raste a na njemu je prikazano sve sto nam slijedi, nibiru, ogromni cunamiji itd. cak i konstelacija planeta na 26.9. sto znaci samo jedno, nikakve prirodne katastrofe nece biti neposredno vec izazvano namjerno. valjda je plan da se smanji broj ljudi drasticno a ko prezivi bice mikrocipiran tj. upravljan sa daljine. svijet je definitivno lud i ovo ne mogu biti ljudi vec humanoidi ako je i mrvica toga sto ima pogotovo na blogu ivice kostelca istinita

ps. ako ste zadnjih mjesec dana pratili hrt 1 i 2, rtl 1 i rtl 2, te novu tv, previse je cudno sto nam psihu bombarduju sa filmovima serijama i dokumentarcima koji asociraju na sci-fi, smak svijeta i nadrealno, kao da nas i oni pripremaju na najgore. cak su i tog kostelca rtl i nova intervjuisali, znaci vjeruju mu i valjda znaju da se nesto sprema


samo me zanima zašto si siguran da neće biti prirodne katastrofe, već namjerno izazvane. što ako "oni" znaju već dugo vremena za nibiru, elenin i njihove putanje? jer poznato je da su uvijek kroz povijest skrivali znanja, palili biblioteke, križarenjem krali stare civilizacije, geocentrični sustav...
52_9 is offline  
Old 22.08.2011., 21:48   #1107
Quote:
foo_fighter kaže: Pogledaj post
Ljudi Sorry za offtopc ali Kostelac stvarno ok pjeva
http://www.youtube.com/watch?v=znOq9q72_-c
Sorry za offtopic, ali moram vam reći da on i jako dobro svira gitaru.
schnitzl is offline  
Old 22.08.2011., 22:05   #1108
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Nekako imam predosjećaj da će prolaskom svih navedenih datuma teoretičari malo utihnuti.
Utihnut će svakako, samo je pitanje iz kog razloga
bashd is offline  
Old 22.08.2011., 23:58   #1109
Ekstremno čudno.


U filmu Deep Impact predsjednik SAD je crnac, a glavna tajnica (vidio sam maloprije samo trailer, film sam već zaboravio ali pretpostavljam da je ta uloga) liči na Hillary.

Pa sve je jasno. Ili će se armagedon desiti namjerno ili slučajno više nije ni bitno,

bitno je samo da ONI već sve znaju godinama i decenijama.
guestx1 is offline  
Old 23.08.2011., 00:29   #1110
U Armageddonu je predsjednik bijelac, i što ćemo sad? Hvatanje za filmove baš i nije neki argument. Pa to su samo filmovi, jer ne vjerujem da je Lederova bolji prorok od Baya. I obratno.
Ord Mantel is offline  
Old 23.08.2011., 01:05   #1111
Quote:
guestx1 kaže: Pogledaj post
Ekstremno čudno.


U filmu Deep Impact predsjednik SAD je crnac, a glavna tajnica (vidio sam maloprije samo trailer, film sam već zaboravio ali pretpostavljam da je ta uloga) liči na Hillary.

Pa sve je jasno. Ili će se armagedon desiti namjerno ili slučajno više nije ni bitno,

bitno je samo da ONI već sve znaju godinama i decenijama.
http://www.11points.com/movies/11_pr...t_ii_got_right

Izgleda da je Robert Zemeckis umiješan u sve to jer je puno toga predvidio.

i ovo je isto interesantno

http://www.cracked.com/article_17370...came-true.html

Mislim da je jasno da su svi ti ljudi bili dobro informirani. Ne postoje slucajnosti, sve je to konspiracija.

zanimljivo

cak je i ime glumca u slicnosti sa nazivom kometa

lol

ali mozda je sve samo paranoja

nadam se

Zadnje uređivanje Bat Kol : 23.08.2011. at 11:52.
guestx1 is offline  
Old 23.08.2011., 01:53   #1112
za 70 godina, nakon mutacije prouzrokovane Eleninom, žene će imati 3 sise...
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Old 23.08.2011., 02:09   #1113
kako je pala asocijacija na deep impact?

ukucah u youtube 25.09.2011 i jedan od ponuđenih linkova je bio ovaj, minut 11:23

zastrašujuće definitivno

dakle više ne sumnjam u jedno - elenin je komet koji će pogoditi Zemlju i napraviti kaos enormnih razmjera


pošto sam laik za sve ovo, ima li iko da demantuje asocijacije i da ih argumentirano ismije? volio bih da ima

btw. ovo je isto neko postavio na youtube, lol biće divota večeras spavati ispada da je povijest na zemlji stoljećima u rukama scenarista i režisera, ko zna, možda je sve dosad od tornada i cunamija samo priprema naše plitke svijesti da se ne začudimo kada bude nešto veće, može li tornado biti izazvan namjerno? nešto mi je sad on čudan, mada sam laik možda griješim možda nema ničeg tu izazvano namjerno??

Zadnje uređivanje guestx1 : 23.08.2011. at 02:34.
guestx1 is offline  
Old 23.08.2011., 02:52   #1114
Quote:
guestx1 kaže: Pogledaj post
kako je pala asocijacija na deep impact?

ukucah u youtube 25.09.2011 i jedan od ponuđenih linkova je bio ovaj, minut 11:23

zastrašujuće definitivno

dakle više ne sumnjam u jedno - elenin je komet koji će pogoditi Zemlju i napraviti kaos enormnih razmjera


pošto sam laik za sve ovo, ima li iko da demantuje asocijacije i da ih argumentirano ismije? volio bih da ima

btw. ovo je isto neko postavio na youtube, lol biće divota večeras spavati ispada da je povijest na zemlji stoljećima u rukama scenarista i režisera, ko zna, možda je sve dosad od tornada i cunamija samo priprema naše plitke svijesti da se ne začudimo kada bude nešto veće, može li tornado biti izazvan namjerno? nešto mi je sad on čudan, mada sam laik možda griješim možda nema ničeg tu izazvano namjerno??
Evo ti jedan koristan podatak.
Elenin je bio najblizi zemlji 16.8 na udaljenosti od 34,980,000 km; 21,730,000 mi. i blize nece biti. Sto kazes na to? Wikipedia je divna stvar. Ali oni lazu
Necro21 is offline  
Old 23.08.2011., 02:56   #1115
It will make its closest approach to the Earth on 16 October 2011, at a distance of 0.2338 AU (34,980,000 km; 21,730,000 mi)
October je listopad, tako da još ima šanse...
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Old 23.08.2011., 03:05   #1116
Quote:
Necro21 kaže: Pogledaj post
Evo ti jedan koristan podatak.
Elenin je bio najblizi zemlji 16.8 na udaljenosti od 34,980,000 km; 21,730,000 mi. i blize nece biti. Sto kazes na to? Wikipedia je divna stvar. Ali oni lazu
instinkt me nije varao za tornado, nažalost, youtube i internet vrve o tome,

link

ljudi su objavili previše toga, čak ima i sajt gdje objavljeno da su izbrisani podaci link

čudi me samo zašto ne ukinu internet jer vrvi informacijama, ionako su ljudi piuni u prljavoj igri

Zadnje uređivanje guestx1 : 23.08.2011. at 03:19.
guestx1 is offline  
Old 23.08.2011., 03:07   #1117
Ma citao sam nedugo da je trebala biti katastrofa za 16.8 zbog nekog poravnanja. My bad
Jedino sto mene malo brine je onaj apophis i honda. Elenin me uopce ne interesira kao ni izmisljeni nibiru.
Necro21 is offline  
Old 23.08.2011., 03:23   #1118
Quote:
Necro21 kaže: Pogledaj post
Ma citao sam nedugo da je trebala biti katastrofa za 16.8 zbog nekog poravnanja. My bad
Jedino sto mene malo brine je onaj apophis i honda. Elenin me uopce ne interesira kao ni izmisljeni nibiru.
ako je nibiru izmišljen onda možda bude prikazan kao hologram

kako ne bi bilo moguće, pa već su na nekim aerodromima hologrami osoblja kako bi se avio kompanije borile protiv štrajkaća na poslu lol

link

đžavolja rabota

ne pitaj kako, samo surfam po netu i štošta nađem. previše je kockica u mozaiku

Zadnje uređivanje guestx1 : 23.08.2011. at 03:28.
guestx1 is offline  
Old 23.08.2011., 04:11   #1119
Quote:
guestx1 kaže: Pogledaj post
ako je nibiru izmišljen onda možda bude prikazan kao hologram

kako ne bi bilo moguće, pa već su na nekim aerodromima hologrami osoblja kako bi se avio kompanije borile protiv štrajkaća na poslu lol

link

đžavolja rabota

ne pitaj kako, samo surfam po netu i štošta nađem. previše je kockica u mozaiku
Da si malo bolje pogledao, vidio bi da to u stvari nisu hologrami nego projekcije na neki komad plastike ili papira!
deki00 is offline  
Old 23.08.2011., 07:29   #1120
Da li se itko od vas zagovornika ovih teorija zapita "Da li sam ja normalan? Zar je moj život zaista Hollywoodski film? Jesam li ja prosvjetljeni glavni glumac ili comic sidekick character?"

Elenin je već toliko puta "objašnjen" od strane Astroboba da tko god napravi upis poput "siguran sam da će nas udariti" automatski ispadne glup u mojim očima.
Scythe is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.