Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2013., 00:25   #5981
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
meni nikad nisu bili napeti ti klubovi.. jedino odem u Q kad je neka dobra svirka.. npr. Postolari..
Da si vidia kako je Tvornica gorila nekidan kad su držali koncert povodom 10 godina rada

Meni su klubovi super jer se moš isplesat, ali u zadnje vrime je sve bitnije od toga...
Nisan došla gledat one seksi(?) tete u Hitcha niti odmjeravat se po Maraschinu
Ništa, čekat ću otočke fešte ovo lito i gotovo
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 00:28   #5982
Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
Da si vidia kako je Tvornica gorila nekidan kad su držali koncert povodom 10 godina rada

Meni su klubovi super jer se moš isplesat, ali u zadnje vrime je sve bitnije od toga...
Nisan došla gledat one seksi(?) tete u Hitcha niti odmjeravat se po Maraschinu
Ništa, čekat ću otočke fešte ovo lito i gotovo
zašto si mi ovo morala reći? zašto?

kakva je meni pizdarija lani bila za prešku feštu..
sviralo je HP i sad se dogovorimo da idemo i sve.. i naravno, dođe budala i kaže da mu se neda ići i otpadne cila ekipa.. ali zato smo išli na jebeni magazin dva tjedna posli..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 10:00   #5983
Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
Govori mi frendica sad na fejsu da je ona došla kad sam ja otišla, i da su na ulasku bile neke dvi cure koje su molile zaštitara da ih pusti pa su mu obećale da će sisti za stol i kupiti bocu cuge pa ih je onda ka jedva pustia
aha,i koja je vjerojatnost da su uzele bocu pića
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 10:39   #5984
Cekaj, sto imaju pravo ne pustiti nekoga negdje jer ima manje godina nego su oni zamislili iako su punoljetni? Ne ide mi to u glavu nikako.
Mislim, imam ja vec godina za uci svuda nazalost ali nije mi jasno kako mogu zabraniti ulaz punoljetnim osobama.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 10:52   #5985
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Cekaj, sto imaju pravo ne pustiti nekoga negdje jer ima manje godina nego su oni zamislili iako su punoljetni? Ne ide mi to u glavu nikako.
Mislim, imam ja vec godina za uci svuda nazalost ali nije mi jasno kako mogu zabraniti ulaz punoljetnim osobama.
Pa nije to neka drzavna ustanova, mogu pustit koga oce i sta oce...

Btw. Hitch propada jer nije doveo ni napravio nista novo otkad se otvorio pa se ljudi zasitili, inace je bio super.


Maraskino , prevelka guzvetina, i kad imas stol laktove dobivas u leđa...

Q bar - alternativa

Forum - boze me sacuvaj na sto je to spalo, djecji vrtić

Yahting u zadnje vrijeme super, stalno neki bendovi, svirke, akcije....

Face (mango), noir, orange, shark, bozesacuvaj... Prazno

A za onaj Svarog neznam, jel ko bio, navodno je super uređen pa jel bude ljudi sta ??
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 13:37   #5986
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Cekaj, sto imaju pravo ne pustiti nekoga negdje jer ima manje godina nego su oni zamislili iako su punoljetni? Ne ide mi to u glavu nikako.
Mislim, imam ja vec godina za uci svuda nazalost ali nije mi jasno kako mogu zabraniti ulaz punoljetnim osobama.
pa upravo to....svugdi je na pocetku bila granica 18, a sad neko novo pravilo moras imati 21, a unutra dica po 15 godina...
užas užas...upravo zbog toga ni ne idem vanka jer...NEMOGU NIGDI!
u maraskina su prije par miseci puštali sve žive jer su propadali....špica je bila u hitcha.....a sad je obrnuto!
svarog su odlićno uredili...za razliku bivšeg caymana....nisam bija navecer vanka tamo ali sam cuja da isto ne pustaju ispod 21!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:05   #5987
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Cekaj, sto imaju pravo ne pustiti nekoga negdje jer ima manje godina nego su oni zamislili iako su punoljetni? Ne ide mi to u glavu nikako.
Mislim, imam ja vec godina za uci svuda nazalost ali nije mi jasno kako mogu zabraniti ulaz punoljetnim osobama.
To biće ima veze s američkom punoljetnošću od 21 godine

Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
Pa nije to neka drzavna ustanova, mogu pustit koga oce i sta oce...

Btw. Hitch propada jer nije doveo ni napravio nista novo otkad se otvorio pa se ljudi zasitili, inace je bio super.


Maraskino , prevelka guzvetina, i kad imas stol laktove dobivas u leđa...

Q bar - alternativa

Forum - boze me sacuvaj na sto je to spalo, djecji vrtić

Yahting u zadnje vrijeme super, stalno neki bendovi, svirke, akcije....

Face (mango), noir, orange, shark, bozesacuvaj... Prazno

A za onaj Svarog neznam, jel ko bio, navodno je super uređen pa jel bude ljudi sta ??
Ja sam prije par tjedana uletila u Svaroga i bile su neke hostese i sve skupa 5 ljudi, nije me nešto impresioniralo...al interijer je odličan stvarno

A Yahting mi je nekako više litnji đir, nikad nisam bila priko zime...što stvarno vridi izać tamo?
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 14:42   #5988
ovaj vikend je bilo hrpu ljudi vanka.. pogotovo ova dičina 1. i 2. srednje..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:45   #5989
Kad sam ja bio 1. i 2. srednje nisam imao love za izaci u klub, odakle ovoj djeci novac? Ja sam zaposlen i u solidnoj financijskoj situaciji pa pazim gdje cu i koliko izaci.
Zar je takva navala mladje ekipe da su morali zabraniti ulaz mladjima od 20? Mislim, razumijem da to starijima smeta, ne volim ni ja kad izadjem negdje gdje je 50% jako mladih ali nisam znao da danas ti mladji imaju novaca za takve izlaske
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:53   #5990
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Kad sam ja bio 1. i 2. srednje nisam imao love za izaci u klub, odakle ovoj djeci novac? Ja sam zaposlen i u solidnoj financijskoj situaciji pa pazim gdje cu i koliko izaci.
Zar je takva navala mladje ekipe da su morali zabraniti ulaz mladjima od 20? Mislim, razumijem da to starijima smeta, ne volim ni ja kad izadjem negdje gdje je 50% jako mladih ali nisam znao da danas ti mladji imaju novaca za takve izlaske
daj plz....oni uopce ni ne trose vanka lovu...nego eto izađu negdi da budu viđeni!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:13   #5991
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
ovaj vikend je bilo hrpu ljudi vanka.. pogotovo ova dičina 1. i 2. srednje..
ako su i bili toliko stari

al ne, ozbiljno, ovo lito san iša vanka, bilo nas par s posla (bobiji, nemojte mi sad mater psovat ) i vidin nekog lika di tetura po cesti, a neka mala ga drži da ne padne

on onako, frizura, roba, sve pet, a mala u minici, štiklama, našminkana i sve to

i pitan ja nju kolko imaju godina

prvo mi je taj mali opsova mater, a onda mi je mala rekla da imaju 14 oboje

ja ono onda san pogleda na sat i vidija da je 10ipo tek

moja reakcija
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:28   #5992
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
daj plz....oni uopce ni ne trose vanka lovu...nego eto izađu negdi da budu viđeni!
Taj mentalni sklop mi nije poznat. Izaci vani da te vide a nemati za pice
A dobro, neka svatko radi sto ga veseli.



@dplazin2

Cemu se cudis, pa najvise teturanja i povracanja i ima dok se ne ''nauci'' piti. Recimo znam za slucaj kad je decko sa nekih 18 godina isao sa ekipom iz razreda kao slaviti kraj godine. Nikad prije toga nije ni okusio alkohol te je nakon par vodki zavrsio na ispumpavanju. I to ujutro. Netko bi rekao d aje alkos ali decko jednostvano nije znao piti. Ovi tvoji sto su teturali sa 14 godina ce sa 18 biti iskusni konzumenti alkoholnih pica i neces ih vidjeti da teturaju uokolo. Osim nekad
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:41   #5993
ali ne mogu razumiti što je s ovom današnjom dicon. ja nisan bija takav kad san bija 1. ili 2. srednje. a da ne spominjen ove što će sad u srednju. kažen, nisan bija takav. ja san u osmon razredu u 11 mora biti doma i gotovo.

prije par stranica san govorija o mistima di možeš izaći.. npr. prije si u krigle u miru moga popiti pivu s ekipon i to, a sad kad dođeš tamo sve neka dičina, a vamo kod šanka lokalna ekipa. konobara neću komentirati. taj kafić je ima potencijala, a sad je poša u kqrac..
i bizzare.. prije se tamo alternativa skupljala i slična ekipa.. sad tamo prođem i nitko stariji od 18.. što se događa s ovim gradom i ovom mladeži?
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:50   #5994
Ma mislim da je tako svugdje, ne samo u Zadru, ali da gdje god se okreneš sve mlađi izlaze....

Normalno je da izlaze i oni, i ja sam bila klinka i izlazila sam, ali nisam OSTAJAL DO 3,4 SATAAA VANI ..... Tako nisam smjela ni u 4. srednje a gdje ranije....
Zara04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 23:01   #5995
Malo previše piju, sve je to od roditelja krenilo, pa preko društva i eto tako lagano, velikim koracima (gutljajima) u život
remus0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 23:03   #5996
ide li ko kod dhma?
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 00:09   #5997
to je sad ˝IN˝
ako ne smiš ostati vanka do 3,4 onda si jadan...ostalo da ni ne govorim!
onaj forum triba POD HITNO zatvoriti!
a i non stop tule nešto o nekim maloljetnickim provjerama....je vidim kako im idee...
kad se sitim kako su nas maltretirali UF!!!
TomZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 12:54   #5998
Quote:
TomZD kaže: Pogledaj post
to je sad ˝IN˝
ako ne smiš ostati vanka do 3,4 onda si jadan...ostalo da ni ne govorim!
onaj forum triba POD HITNO zatvoriti!
a i non stop tule nešto o nekim maloljetnickim provjerama....je vidim kako im idee...
kad se sitim kako su nas maltretirali UF!!!
pusti dicu neka uživaju..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 17:10   #5999
pretpostavljam da ja starija garda ima svoju obitelj, posao ili su nezaposleni poput mene, tako da samo ovi koje drugi financiraju idu vanka....ja i da imam love, otisao bi do nijagare na janjetinu, a ne visio vani do 3 ujutro. Valjda sam ostario
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 20:56   #6000
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da ja starija garda ima svoju obitelj, posao ili su nezaposleni poput mene, tako da samo ovi koje drugi financiraju idu vanka....ja i da imam love, otisao bi do nijagare na janjetinu, a ne visio vani do 3 ujutro. Valjda sam ostario

Ja sam se neku večer našla u situaciji da sam čeznula za svojim kaučem i dekicom i svom hranom koju sam mogla pojesti umisto s tim novcima plaćam cugu..stisle su godine
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.