Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 00:27   #1
Topic samo za iskusne ženskare - pomozite nam da vas prepoznamo!

Bok, potaknuta mnogim pričama iz realnog života, filmova, bajki i sf, zaključila sam da bi bilo pametno otvoriti ovaj topic. Tu će djevojčice, djevojke, žene naučiti kako da prepozna tipa koji će nam slomiti srce. Kako da provalimo vaše muške priče gdje nas vidite samo kao ševu za jednu noć... ili više njih. Kako da prepoznamo vaše znakove da ne planirate vezu s nama ili da vam se ne sviđamo uopće...
Nedavno sam imala takvo iskustvo koje sam okončala na svoju korist gdje sam sačuvala svoje dostojanstvo. Bila sam uvjerena da se tipu sviđam i zaljubila sam se. Patila sam i ne želim da se to ponovi. Želim naučiti kako da prepoznam u budućnosti, te srezat takve likove u početku. Kratko i oštro...
Pa, are you with me?

P.S. - bez suvišnog kometiranja - samo priče i zaključak
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:30   #2
Quote:
intervention kaže: Pogledaj post
Bok, potaknuta mnogim pričama iz realnog života, filmova, bajki i sf, zaključila sam da bi bilo pametno otvoriti ovaj topic. Tu će djevojčice, djevojke, žene naučiti kako da prepozna tipa koji će nam slomiti srce. Kako da provalimo vaše muške priče gdje nas vidite samo kao ševu za jednu noć... ili više njih. Kako da prepoznamo vaše znakove da ne planirate vezu s nama ili da vam se ne sviđamo uopće...
Nedavno sam imala takvo iskustvo koje sam okončala na svoju korist gdje sam sačuvala svoje dostojanstvo. Bila sam uvjerena da se tipu sviđam i zaljubila sam se. Patila sam i ne želim da se to ponovi. Želim naučiti kako da prepoznam u budućnosti, te srezat takve likove u početku. Kratko i oštro...
Pa, are you with me?

P.S. - bez suvišnog kometiranja - samo priče i zaključak
Možda jednoga dana prije nego odem u penziju , ovako nema šanse. Ti želiš da se odreknemo onoga što se gradi godinama No way
P.S. Laganje nije stil
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 00:32   #3
Quote:
intervention kaže: Pogledaj post
Bok, potaknuta mnogim pričama iz realnog života, filmova, bajki i sf, zaključila sam da bi bilo pametno otvoriti ovaj topic. Tu će djevojčice, djevojke, žene naučiti kako da prepozna tipa koji će nam slomiti srce. Kako da provalimo vaše muške priče gdje nas vidite samo kao ševu za jednu noć... ili više njih. Kako da prepoznamo vaše znakove da ne planirate vezu s nama ili da vam se ne sviđamo uopće...
Nedavno sam imala takvo iskustvo koje sam okončala na svoju korist gdje sam sačuvala svoje dostojanstvo. Bila sam uvjerena da se tipu sviđam i zaljubila sam se. Patila sam i ne želim da se to ponovi. Želim naučiti kako da prepoznam u budućnosti, te srezat takve likove u početku. Kratko i oštro...
Pa, are you with me?

P.S. - bez suvišnog kometiranja - samo priče i zaključak
ja ne znam zelim li nauciti prepoznati tipa koji ce mi slomiti srce.
Zoey is offline  
Old 19.08.2009., 00:33   #4
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Možda jednoga dana prije nego odem u penziju , ovako nema šanse. Ti želiš da se odreknemo onoga što se gradi godinama No way
Hajde, nemaš što izgubiti... pomažeš naciji u promidžbi pučanstva. Shvati to kao da radiš uslugu nekoj dragoj ti ženskoj osobi (ako uopće postoji takva?)
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:34   #5
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ja ne znam zelim li nauciti prepoznati tipa koji ce mi slomiti srce.
možda ne ti, ali ima nas tisuće sjebanih otirača koji bi to stvatno željeli - trust me
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:35   #6
Barem je to lagano, cim decko dodje, puno prica, krene da bari prvih 2-3 minute otkad ste se upoznali...to je vec poznato, decko je zenskaros i sve sto zeli je da te "povali"
CybJedi is offline  
Old 19.08.2009., 00:40   #7
Quote:
CybJedi kaže: Pogledaj post
Barem je to lagano, cim decko dodje, puno prica, krene da bari prvih 2-3 minute otkad ste se upoznali...to je vec poznato, decko je zenskaros i sve sto zeli je da te "povali"
OK, to je light ženskar. Ali ima i profića, pa njih pozivam. Ali moja je priča je prilično naivna, tako da se neću sramotiti dodatno. Ja sam žena, i zaslužujem muškarca koji će biti moj oslonac... ali više ne vjerujem da ću ga ikada pronaći... Meni to nije smiješno, to je jako tužno, zar ne?
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:41   #8
Quote:
intervention kaže: Pogledaj post
možda ne ti, ali ima nas tisuće sjebanih otirača koji bi to stvatno željeli - trust me
Svaka ženska osoba je meni draga.

Temom nećeš ništa postići , nema tu pravila, ključ svega je postaviti se prema dotičnoj na način koji će te najprije odvest do cilja. Hoćeš li u svemu tome lagat ili samo izbjegavat govorit istinu to je tvoj odabir.

Laganje nije stil, to je samo kompliciranje koje može dovest do toga da ti cilj umakne i isto ne prakticiram. Nekako imam osjećaj da nije da prostiš pojebao Faraon nego netko stoti. ( faraon = ja pošto te nisam viđao )

Sad je samo pitanje koliko poštenja imaš prema sebi i prema njoj. Igra psihologije. Osobno , ukoliko vidim da dotična i nije za sex only nemam više što tu radit što opet ne znači da s nekima nisam ostao u jako dobrim prijateljskim odnosima. Barem malo poštenja od mene.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 00:43   #9
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Svaka ženska osoba je meni draga.

Temom nećeš ništa postići , nema tu pravila, ključ svega je postaviti se prema dotičnoj na način koji će te najprije odvest do cilja. Hoćeš li u svemu tome lagat ili samo izbjegavat govorit istinu to je tvoj odabir.

Laganje nije stil, to je samo kompliciranje koje može dovest do toga da ti cilj umakne.

Sad je samo pitanje koliko poštenja imaš prema sebi i prema njoj. Igra psihologije. Osobno , ukoliko vidim da dotična i nije za sex only nemam više što tu raditi. Barem malo poštenja od mene.
Zar ne želiš podijeliti bar jedno iskustvo s nama? Sigurna sam da ima dječaka koji će te slijediti ? Ako ne želiš, ok, nije bed...
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:45   #10
ne slušajte piramidu ako boga znate, taj sve laže
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Old 19.08.2009., 00:45   #11
nema tu prepoznavanja takvih ljudi, to se dogodi i najiskusnijima
__________________
kad mi mladost znala, kad bi starost mogla...
4me is offline  
Old 19.08.2009., 00:45   #12
Quote:
intervention kaže: Pogledaj post
Zar ne želiš podijeliti bar jedno iskustvo s nama? Sigurna sam da ima dječaka koji će te slijediti ? Ako ne želiš, ok, nije bed...
Ako te baš zanimaju moje priče poslat ću ti ih na pm.
Nemaju šta dječaci mene sljedit niti im ja u ičemu trebam biti uzor. Kad ti dođe iz guzice u glavu pa vidiš da ono što si radio i nije bilo pošteno prema drugima a ni prema sebi onda ćeš shvatit da je jednako varao i sebe i druge

Quote:
mali_oglasnik kaže: Pogledaj post
ne slušajte piramidu ako boga znate, taj sve laže
Tko te odgojio nesrećo i izveo na pravi put nego ja
Nazovi me
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 00:48   #13
[QUOTE=Piramida_Sunca;22089271]Ako te baš zanimaju moje priče poslat ću ti ih na pm.
Nemaju šta dječaci mene sljedit niti im ja u ičemu trebam biti uzor. Kad ti dođe iz guzice u glavu pa vidiš da ono što si radio i nije bilo pošteno prema drugima a ni prema sebi onda ćeš shvatit da je jednako varao i sebe i druge

Onda moš' pa-pa
Sorri, ali ovaj topic ostaje, ako ne želis sudjelovat onda bok.
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:49   #14
Ne zanima me razlog zbog kojeg je ženskar - to što jest. Još manje njegova životna priča.
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 00:52   #15
Quote:
mali_oglasnik kaže: Pogledaj post
ne slušajte piramidu ako boga znate, taj sve laže
ma ko laze vidis da je Boziji namjesnik
__________________
kad mi mladost znala, kad bi starost mogla...
4me is offline  
Old 19.08.2009., 00:52   #16
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post

Tko te odgojio nesrećo i izveo na pravi put nego ja
Nazovi me
e, da san tebe slušala, daleko bi
nisan platila račun, ne mogu zvat
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Old 19.08.2009., 00:54   #17
Quote:
Sorri, ali ovaj topic ostaje, ako ne želis sudjelovat onda bok.
Sudjelujem

Rekoh pravila nema, nemožeš primjenit ista pravila na ženu od 18 i 30 godina S vremenom, vježbom, praktičnom nastavom koja će rezultirati s xy neuspijeha dođeš do statusa u kojemu si kao piton , tj oblikuješ se prema i oko lovine onako kako treba da što prije možeš konzumirat istu

Vježba je ključ svega , treba razviti instikte i inzuiciju i znat mjeru u svemu , poznavanje psihologije i razvijena sposobnost čitanja su ti tu samo kao bonus. I ključsvega. SAMOPOUZDANJE kojega moraš imati koliko si god visok i težak

To što mi je došlo iz guzice u glavu ne znači da i dalje ne prakticiram isto. Teško se skidam

Quote:
mali_oglasnik kaže: Pogledaj post
e, da san tebe slušala, daleko bi
nisan platila račun, ne mogu zvat
Shvatit ćeš prije ili kasnije
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 01:02   #18
Ok, zaljubila sam se u tipa koji je pred svima napravio totalnu budalu od mene pred svima. Srećom, uspjela sam skupit snage i odjebat stvar, ali i dalje osjećam isto.
Nedavno sam upoznala tipa koji mi se čini ok. No on ima curu - 2 mjeseca su vezi. No ne gajim iluzije - djelimo neke zajedničke interese pa se zato i nalazimo. No po načinu koji me gleda, i kako priča samnom, ne znam... imam dojam kao da mu se doista sviđam. Upoznali smo se preko neta-a, ali nismo razmjenili br. moba... Kada smo zajedno, pričamo satima, smijemo se... uvijek imamo o nećemu pričati... Ali više ne spominje curu.... Da li je to jedan od njegovih lukavih načina da mi se uvuče u gaćice?
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 01:03   #19
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
I sad na koji bih ti ja način trebao reć kako ćeš se ''spasit'' od istoga
Jedini siguran način je izbjegavanje svakog muško ženskog odnosa

I ovo ''pomozite mi da vas prepoznamo'' , daj mi samo jedan dobar razlog zašto bi netko tko se time bavi dao ikakav dobar razlog zbog kojega bi sam sebi ''otežao kretanje''
Pa za početak, mi se nikada nećemo vidjeti - nikada neću uprti prstom u tebe... da li je to dovoljan razlog Piramida_Sunca?
intervention is offline  
Old 19.08.2009., 01:07   #20
Quote:
intervention kaže: Pogledaj post
Ok, zaljubila sam se u tipa koji je pred svima napravio totalnu budalu od mene pred svima. Srećom, uspjela sam skupit snage i odjebat stvar, ali i dalje osjećam isto.

Nedavno sam upoznala tipa koji mi se čini ok. No on ima curu - 2 mjeseca su vezi. No ne gajim iluzije - djelimo neke zajedničke interese pa se zato i nalazimo. No po načinu koji me gleda, i kako priča samnom, ne znam... imam dojam kao da mu se doista sviđam. Upoznali smo se preko neta-a, ali nismo razmjenili br. moba... Kada smo zajedno, pričamo satima, smijemo se... uvijek imamo o nećemu pričati... Ali više ne spominje curu.... Da li je to jedan od njegovih lukavih načina da mi se uvuče u gaćice?
To nije ženskaroš , jer ženskarošu je žena svetinja. Istina na kratko razdoblje ali ipak svetinja. Žena mora biti zadovoljna u svim fazama i onda kad misli da je nebo pala na zemlju i njoj ostavilo njega tu i onda kad shvati da on nije kamen da stoji na jednom mistu.




Taj koji ima curu nije ženskaroš i to nije nikakav način. Čim niste razmjenili brojeve ili što već , čini se da ipak na tebe gleda kao na zanimljivu komunikativnu osobu kojoj se ipak neće uvući u gaćice. To što ne spominje curu ne znači da odmah tebe želi, znači da je pristojan i ne priča o drugoj strani iza njenih leđa. Samim time što ti je dao do znanja da ima curu rekao ti je sve.

Ček , ček , on i cura su 2 mjeseca u vezi , koliko ga ti dugo onda znaš

Quote:
intervention kaže: Pogledaj post
Pa za početak, mi se nikada nećemo vidjeti - nikada neću uprti prstom u tebe... da li je to dovoljan razlog Piramida_Sunca?
Razmislit ću.
Piramida is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger