Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2011., 10:28   #1
Nicole Scherzinger



Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger (Honolulu, Havaji, 29. lipnja 1978. ) američka je pjevačica, tekstopisac, plesačica, model i glumica. Poznata je kao vodeća vokalistica grupe Pussycat Dolls. Prije te grupe bila je članica grupa Days of the New te Eden's Crush. Nakon raspada tih bendova, pridružila se grupi Pussycat Dolls te je postala vodeća vokalistica grupe. Pussycat Dolls su izdale dva albuma PCD i Doll Domination te bile na nekoliko koncertnih turneja. Nakon što je napustila grupu u prosincu 2010. godine, Scherzinger je počela solo karijeru, te je u ožujku 2011. objavila svoj debitanski solo album Killer Love. Drugi singl s albuma, "Don't Hold Your Breath" je dostigao prvo mjesto UK Singles Charta, što je Scherzingin prvi solo singl na vrhu te liste [3].
Početkom 2010. godine proglašena je pobjednikom desete sezone emisije Dancing with the Stars. Scherzinger će se pojaviti kao sudac u američkoj verziji hit emisije The X Factor .

wikipedia



Poison
http://www.youtube.com/watch?v=9joqPp3peLg&ob=av2e

Don't Hold Your Breath
http://www.youtube.com/watch?v=z4nKO...feature=relmfu

Right There
http://www.youtube.com/watch?v=YkdkX...feature=relmfu

Najnoviji spot:
Wet
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:41   #2
Sviđa mi se ona! Ima lijep glas. I čini mi se skroz down-to-Earth. Plus, ovu pjesmu Right There sam poslušala nekih 1000 puta.
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 12:54   #3
I ja isto

Bolje mi je bez Centa
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:36   #4
cura ima veoma dobar glas, plese dobro, a i pjesme su joj dobre, zasluzuje ona i vise uspjeha.
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 20:34   #5
Meni nije jasno zašto izbacuje neke glupe singlove poput Wet ili Don't Hold Your Breath kad na albumu ima pjesama kao što su Club Banger Nation i Killer Love
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 21:59   #6
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
I ja isto

Bolje mi je bez Centa
I meni.
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 12:14   #7
uff kolko me ona uvijek žicira i izgledala mi ko glupačica... s svojim facama i pogotovo na trkama forumule ali onda sam je gledala na plesu sa zvijezdama i promijenila mišljenje, fkt je okej... najbolja mi jai ho
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 14:41   #8
Meni je bila bolja u grupi, ovako dok je solo nisu iz nje izvukli nista posebno, svaki treci single mi je ok za poslusati ali ne vrti se duze od tri dana, dok se PCD jos uvijek vrti, ne znam zasto su to zeznuli....
Paratres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 11:35   #9
jedna od najlijepsih pjevacica definitivno
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 15:22   #10
http://www.youtube.com/watch?v=ppF3Upn9C7Q

Dave Aude produkcija
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 15:35   #11
a je, zgodna je..ne bi joj naplatio
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 10:32   #12
Spot za 'Wet' i na Vev-u

Nicole Scherzinger - Wet

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 22:48   #13
mnogo lijepa..o da..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 16:44   #14
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 09:40   #15
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 10:27   #16
Predivna, presavršena i presexy
Ne volim takvu muziku, ali njene pjesme su odlične. Ima predivan glas.
__________________
SnowDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:12   #17
Novi spot

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 03:06   #18
odlična

http://www.toofab.com/2011/12/14/nic...variety-video/
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 13:37   #19
ufff, ja ju pratim vise zbog izgleda i don't need a man spot
al nisu joj pjesme lose, poslusam koju povremeno

Scream - ovdje mi je predivna
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 17:07   #20
ima li kakve sanse da dode u hrv ? na fejsu napisala da pocinje europsku turneju, al na netu sam nasao samo za ovaj mjesec gdje ce biti..htio bi ju vidjeti uzivo
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.