Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 15:40   #921
dr. severin protiv iritacija i uraslih dlacica

meni je mnogo pomogao "aftershave for women" od dr. severina - moze se naci preko amazona. i protiv iritacija i protiv uraslih dlacica. prijatan je i hladi posle depilacije. jedina mu je mana sto je skup, ali jedna bocica traje i po nekoliko mjeseci pa je to ok.
jane011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:35   #922
Bok ako mogu pridruzila bi vam se. Britvicom sam se uvijek brijala,pristici redovno iskakali i tako mogla sam se svakih 10 dana brijati inace bi pokolj na nogama napravila. I prosle godine odem ja na secernu depilaciju. Ajme meni majko draga koja divota! Koza glatka,nema crnih tackica..ali nije sreca dugo trajala. Nakon par dana kada su valjda dlake pocele rasti uzas,kao sfurena mi je koza bila,pristici gnojni ogromni.. Ajde mozda je ono prvi put jelte.Uradim i intimni dio,majko mila uzas uzas i sada imam te potkozne uzasne kuglice,kao zrno graha,iskasapljena sva i tako .. pilingiram se skoro svaki dan ali one ne zele van. Mazem se butterom za tijelo,zmaci nekaj tak masnije..
Dzasmajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:39   #923
ja koristim epilator i nemam nikakvih problema.
Nackalinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:52   #924
Peelings, nothing more than peelings...

A kakav losion ili kremica poslije, to je individualno. Sve što sadrži alou veru sigurno nije pogrešno...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 20:23   #925
MOLIM VAS DAJTE NEKI SAVJET!

Dakle ja sam stvarno očajna! ZAdnjih par godina moje noge izgledaju kao minsko polje! Probala sam svakakve načine depilacije: vrucim i hladnim vokom, šećernom pastom, brijanje, one kremice za depilaciju... sve zivo
Međutim UVIJEK mi se poslije na nogama jave crvene fleke, prištići, urasle dlake, a sad i ožiljci.
Koristim Avene cold cream s kojim perem noge ( umirujuce djeluje), špricam Body Murad sprejem za smanjenje crvenila, koristim oštru britvicu i pjenu za brijanje mažem losionima, radim piling jednom tjedno ma sve živo sam probala i rezultat je opet isti...
Sad je ljeto, a ja moram skrivati noge u dugim hlačama jer izgledaju prestrasno.
Ako se ne depiliram/ brijem neko vrijeme onda se to smanji malo, ali kad ponovo depiliram ponovo se vrati..
Molim Vas ako ima neko neki savjet, dobru kremu, bilo što, bila bih Vam do neba zahvalna!
yandiib is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 08:49   #926
Imam i ja isti problem,sad sam opet nakon godinu dana opet probala depilirati epilatorom i horor po nogama.Da stvar bude gora luda ja pa išla i ruke epilatorom Upalni prištevi već par dana.. Razmišljala sam i došla do zaključka.Ako upali javim.

Uvijek poslije depilacije bi ja obilno namazala tretirano mjesto,zadnji put kokosovim uljem..Moja teorija barem za moju kožu je da to mazanje samo začepi kožu i stvaraju se prištevi.

Sinoć sam ruke grubo prošla sa peelingom od soli i u nedostatku dezinficionog sredstva polila direktno alkoholnim octom.I ništa više.Ostavila tako preko noći i evo jutros 80 posto se smirilo i povuklo.

Dakle poslije epilacije samo dezinfekcija,nakon dva dana početi sa peelinzima i obilnijim mazanjem kremama da koža omekša i olakša put dlakama za vani.Ja se nadam da sam našla rješenje.
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 10:49   #927
Prvo pravilo je da se prije depilacije napravi peeling, ali ne uljni, tako da vosak bolje hvata i da ne treba vise puta ici po istom mjestu, po mogucnosti hladni vosak, jer je bolji od toplog za vene i kapilare. Secerna pasta mi nikad nije odgovarala, a britvica mi je nocna mora iz teen dana, valjda svaka dlaka je imala svoju kuglicu. Ne istiskujte dlake, jer onda jos ostecujete i okolnu kozu, samo blago pritisnuti ako je pri vrhu i dezinficiranom iglicom izvuci dlaku. Poslije dep voskom 12 h se ne tusirati, a poslije tusiranja obilno se napudrati baby puderom, nikako ne maslace ni ulja. Cak mi je dobra baleina krema za poslije dep. Eto to je moje iskustvo, vec godinama se dep samo voskom i sad vec dugo nemam nikakvih problema s urastanjem i pristicima. E da, epilator mi je bio isto koma, slicno britvici
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 15:10   #928
Meni je pomogla Cicaplast krema od Avena, ali baš krema, a ne losion jer u ljekarnama imaju oboje u sličnim ambalažama.
Noge su mi stvarno bile upaljene i crvene. Sad sam se vratila britvici jer jedino tako imam normalno stanje sve ostalo iritira.
I slažem se s prethodnim komentarom da baby puder smiri i pomaže, barem meni jest. Također ona mala kremica zelena od babylove marke u dm-u te sudocrem.
ancy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 13:19   #929
isprobat ću piling...

kad se desi iritacija (od žileta), pa još i urasla dlaka napravi crvenu...kvrgu..., preko noći namažem gustu cinkovu kremicu od babylovea. dođe cca 7 kn, uzmem malo putno pakovanje. stoji uz bebi proizvode. namijenjena je upaljenim djecjim guzama. Ključna riječ je cink. meni do jutra prođe 80% crvenila i otekline/izbočenja.
nedostatak: fakat je gusta pa ostavi trag na gaćicama. po potrebi stavim one gazaste komprese da mi ih ne zmaže. tanko mazati. krema je teška i gusta.
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 09:16   #930
Quote:
jasamopjevam kaže: Pogledaj post
isprobat ću piling...

kad se desi iritacija (od žileta), pa još i urasla dlaka napravi crvenu...kvrgu..., preko noći namažem gustu cinkovu kremicu od babylovea. dođe cca 7 kn, uzmem malo putno pakovanje. stoji uz bebi proizvode. namijenjena je upaljenim djecjim guzama. Ključna riječ je cink. meni do jutra prođe 80% crvenila i otekline/izbočenja.
nedostatak: fakat je gusta pa ostavi trag na gaćicama. po potrebi stavim one gazaste komprese da mi ih ne zmaže. tanko mazati. krema je teška i gusta.
Molim te sliku na tu kremu
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:06   #931
Ja sve to rijesim s termalnom vodom Ivatherm, a moze i Vichy ili Avene.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:47   #932
Quote:
Dzasmajna kaže: Pogledaj post
Bok ako mogu pridruzila bi vam se. Britvicom sam se uvijek brijala,pristici redovno iskakali i tako mogla sam se svakih 10 dana brijati inace bi pokolj na nogama napravila. I prosle godine odem ja na secernu depilaciju. Ajme meni majko draga koja divota! Koza glatka,nema crnih tackica..ali nije sreca dugo trajala. Nakon par dana kada su valjda dlake pocele rasti uzas,kao sfurena mi je koza bila,pristici gnojni ogromni.. Ajde mozda je ono prvi put jelte.Uradim i intimni dio,majko mila uzas uzas i sada imam te potkozne uzasne kuglice,kao zrno graha,iskasapljena sva i tako .. pilingiram se skoro svaki dan ali one ne zele van. Mazem se butterom za tijelo,zmaci nekaj tak masnije..
Isti slučaj sam i ja imala sa brazilskom uz pomoć šečerne paste. Meni bi počele duuboko urastati, nikakav peeling, trljanje rukavicama niti kopanje iglama nije pomagalo. Na kraju sam odustala, ali od zadnjeg čupanja sam završila s kuglom (folikulitis) na desnoj velikoj usni zbog koje nisam mogla hodati dok mi nisu to izvadili u bolnici pod općom anestezijom. Završila sam s nekoliko šavova i odonda u obzir dolazi samo ponekad britvica i ništa više od trimera. Nije glatko niti će ikad biti, štoviše planiram početi furati natural look sa samo šišanjem jer mi ne pada na pamet svako malo završavati pod nožem ili se kljukati aantibiticima. Iako, otkako sam uzela Philipsovu Lumeu i nakon brijanja si izblicam, puno manje urastaju jer praktički ni ne rastu i jako su se prorjedile. Eto to je jedino što je malo pomoglo... Nekome je brazilska spas, meni od početka nije funkcionirala i kad bi počele rasti je bilo grozno. Tako da preporučam odustajanje od nje.
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.