Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2013., 01:48   #1
Tajno prijateljstvo s bivšom

Ukratko, u vezi sam 6godina. Početak veze nije bio lijep,gotovo godinu dana je moj dragi odlazio na cuge sa curom tzv.prijateljicom ili možemo je nazvati bivšom (ja za to nisam znala,tek poslije sma saznala) i to je tako trajalo i trajalo,osim tih cuga on se često i dopisivao sa njom i meni osobno pričao o njoj i to stalno!! Naravno, meni je prekipilo u tih godinu dana i nastupio je totalni raspad sitema. Nisam to mogla prihvatit i on je to znao pa me uvjervao 3godine da je to sve kraj priče no nije bilo baš tako. Sve je ostalo isto samo što se od mene to sve skrivalo. Opet je nešto u meni puklo i tada smo se posljednji puta do sada posvađali. Obećao je da je to sve gotovo i rekla bih da je bilo djelomice gotovo no onda sam saznal sljedeće..Tražio ju je puem facebooka i općenito preko Interneta jako cesto možda svaki mjesec u prosjeku..Znalo se zalomit i u razmaku od nekoliko dana pa zato kazem u prosjeku...Zbunjena sam i ne znam kako da sve to shavtim, a sram me uopce razg.s nekim o tome...Pa bih vas zamolila za neki koristan savjet.
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 06:39   #2
Ima slučajeva kad dečko i cura shvate da nisu jedno za drugo, te postanu dobri prijatelji. Jednostavno se izgubi taj seksualni i ljubavni interes. Naravno, ima i slučajeva kada bi jedna strana ili obje htjele više. Pusti malo neka ti dečko priča o njoj. Pokušaj uloviti detalje, te shvatiti o čemu se zapravo radi.

Quote:
pa me uvjervao 3godine da je to sve kraj priče no nije bilo baš tako. Sve je ostalo isto samo što se od mene to sve skrivalo.
Prevario te ili su i tada samo pričali ? To je važni detalj. Ako su i samo pričali, loše je što je to skrivao od tebe. Očigledno mu je ona važna, te nema smisla da ga nagovaraš da prekine kontakte s njome. Samo trebaš saznati da li mu je važna kao frendica ili kao cura. To je presudno za vašu vezu.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 08:41   #3
Daj ajde, ako tip 6 godina skriva da se drugom komadu želi uvuć u gaće - nemamo kaj pričat.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:28   #4
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Pusti malo neka ti dečko priča o njoj.
Zašto misliš da će joj odjednom propjevati kao ptičica o njoj kada ju je skrivao 6godina?



3 godine ti je lagao u lice nakon velikih svađa da je sve prekinuo a nije. Nego, kako hoćeš.
Ja bi to sterala kvragu, ali dobro, i inače mi se neda baviti takvim sranjima i lažima, a i ovdje se radi o šestogodišnjoj vezi pa me nemoj slušati jer nisam mjerodavna.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:29   #5
Jedna napomena. Kad su oni prekinui to je njega dosta povrijedilo i okolnosti u kojima ga je ona ostavila nisu bile lijepe jer je on bio bolestan dosta u to vrijeme.
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:32   #6
Da mu je samo prijateljica mislim da bi me i uopznao s njom,barem ja tako mislim da to funkcinira...
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:34   #7
Quote:
culica kaže: Pogledaj post
Da mu je samo prijateljica mislim da bi me i uopznao s njom,barem ja tako mislim da to funkcinira...
Aha.
Znaci, nit nakon 6 godina veze niste u stanju biti iskreni i otvoreni jedno sa drugim...

Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:35   #8
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ima slučajeva kad dečko i cura shvate da nisu jedno za drugo, te postanu dobri prijatelji. Jednostavno se izgubi taj seksualni i ljubavni interes. Naravno, ima i slučajeva kada bi jedna strana ili obje htjele više. Pusti malo neka ti dečko priča o njoj. Pokušaj uloviti detalje, te shvatiti o čemu se zapravo radi.



Prevario te ili su i tada samo pričali ? To je važni detalj. Ako su i samo pričali, loše je što je to skrivao od tebe. Očigledno mu je ona važna, te nema smisla da ga nagovaraš da prekine kontakte s njome. Samo trebaš saznati da li mu je važna kao frendica ili kao cura. To je presudno za vašu vezu.
Da znam d ame prevario nebi bili 6godina u vezi,završilo bi već nakon godinu dana...Ne znam ništa o tim kavama..Niti o cemu su se dopisivali...Znam samo d aje o mnjoj prico u pocetku kao da je najbolja osoba na svijetu i skojom mu je lijepo druzenje..
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:36   #9
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Aha.
Znaci, nit nakon 6 godina veze niste u stanju biti iskreni i otvoreni jedno sa drugim...

Ocito
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:40   #10
Quote:
culica kaže: Pogledaj post
Da znam d ame prevario nebi bili 6godina u vezi,završilo bi već nakon godinu dana...Ne znam ništa o tim kavama..Niti o cemu su se dopisivali...Znam samo d aje o mnjoj prico u pocetku kao da je najbolja osoba na svijetu i skojom mu je lijepo druzenje..
cim on nju hvali na sva usta a i koristi svaku priliku da ju spomene, trebao bi ti se upaliti alarm... Nije to samo kava.
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:42   #11
Quote:
Ženka kaže: Pogledaj post
cim on nju hvali na sva usta a i koristi svaku priliku da ju spomene, trebao bi ti se upaliti alarm... Nije to samo kava.
To je bilo tako smao na početku,kasnije kad je vidio da me smeta nije više..
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:03   #12
Quote:
culica kaže: Pogledaj post
To je bilo tako smao na početku,kasnije kad je vidio da me smeta nije više..
... pa ju je nastavio hvaliti i govoriti da je to najbolja osoba na svijetu s kojom se divno družiti.

Ali s jednom razlikom- sada je počeo to govoriti njoj u ličeko. Tajno.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:08   #13
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
... pa ju je nastavio hvaliti i govoriti da je to najbolja osoba na svijetu s kojom se divno družiti.

Ali s jednom razlikom- sada je počeo to govoriti njoj u ličeko. Tajno.
Ne znam....Možda ste zanemarili taj dio teksta, ali napisala sam da sada iako nemam nikakvih dokaza nekako mu vjerujem da ne odlazi na cuge vise s njom zbog mene ali zato je cesto trazi po Internetu i to mi nije jasno zasto. Kao da je se odreko zbog mene ali ne moze i dalje bez da zna nesto o njoj..
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:11   #14
Imam osjecaj da manipulira samnom...U nekoliko navrata sam htejla raskinut sve sa njim no onda ima odjednom navalu emocija.."Ti i ja smo stvoreni jedno za drugo,nitko mi ne znaci vise od tebe..blabla" i ja se rastopim i opet sve isto.
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:23   #15
Quote:
culica kaže: Pogledaj post
Ne znam....Možda ste zanemarili taj dio teksta,
Pa ono, rekla si da si na početku mu kazala da ti to smeta. Početak nije trajao valjda 3 godine, napisala si da je trajao manje od godinu dana.

Ostalih 2 i nešto godine koje ti je lagao debelo, nisu otišle u vetar da si ih preskočila.

Preskočiti se može zidić, gumi gumi i još koješta, ali ne i vrijeme. Barem su mene tako na fizici učili.

Quote:
ali napisala sam da sada iako nemam nikakvih dokaza nekako mu vjerujem da ne odlazi na cuge vise s njom zbog mene
Pa onda vjeruj. Ja se s ružičastim očalama u vezi nebih zezala nakon 6 godina. Saznaj ili vjeruj. Ali ako vjeruješ- onda više nema mjesta za propitkivanje sebe, njega, i udaranja glavom u zid. Vjeruješ bespredmetno.
Osobno sam se uvjerila da to ne mogu, ti učini kako smatraš da je dobro.
Quote:
ali zato je cesto trazi po Internetu i to mi nije jasno zasto.
Ako ti nije jasno, onda pretpostavljam da ti ne smeta ta činjenica. Ili ipak smeta?
Quote:
Kao da je se odreko zbog mene ali ne moze i dalje bez da zna nesto o njoj..
Onda se nije odrekao nje.

Quote:
.."Ti i ja smo stvoreni jedno za drugo,nitko mi ne znaci vise od tebe..blabla" i ja se rastopim i opet sve isto.
Htjela si prekinuti s njim (pretpostavljam da mozda i nije samo zbog te cure) više puta, i onda ti on kaže dikoju lijepu riječ i ti se rastopiš i odustaneš od prvobitnog nauma. Hoće li tako biti i za još 6 godina?
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 10:33   #16
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post

Ako ti nije jasno, onda pretpostavljam da ti ne smeta ta činjenica. Ili ipak smeta?

Onda se nije odrekao nje.

Smeta me,smeta me jos najvise od svega dosad ucinjenog jer ovo je vezano uz sadasnjost..Puno sam toga oprostila i on sam mi zna reci kad me uhvati tuga zbog svega da me razumije da me to sve davno povrijedilo al da bi trebala zaboravit to..Zaboravim i onda opet saznam nesto novo.
culica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:04   #17
Quote:
culica kaže: Pogledaj post
Imam osjecaj da manipulira samnom...U nekoliko navrata sam htejla raskinut sve sa njim no onda ima odjednom navalu emocija.."Ti i ja smo stvoreni jedno za drugo,nitko mi ne znaci vise od tebe..blabla" i ja se rastopim i opet sve isto.
"Zapela" si u dugoj vezi i ne znas izaci iz nje, kao da se nadas da ce biti onako kako si ti zamislila u svojoj masti. Ovdje si dosla cuti ono sto zelis, a ne ono sto je ocito,jer i pored zdravih ociju si slijepa. Ne znam da li primjecujes da ga branis?! Nikako nije zdravo za jednu vezu da je netko od partnera opsjednut bivsom.
Ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:07   #18
Odakle ti snaga ženo za nosit se sa duhovima prošlosti?
Ne znam...meni to SF.
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 11:31   #19
Mislim da mu ne bi trebala braniti da se viđa s njom ako on to želi. Prvo, zato što općenito ne možeš nekom braniti druge osobe u njegovom životu pa makar to bile bivše. Međutim, imaš pravo znati kakve je prirode njihov odnos i odlučiti paše li ti to ili ne. I imaš pravo tražiti od njega da te upozna s njom.
Drugo, kad nekom nešto braniš, a taj to silno želi, postoji mogućnost da ti to počne raditi iza leđa i skrivati. Onda se desi ovaj sos u kojem si sad. Nitko zadovoljan. Jer, ako tvoj dečko nju želi viđati, ta želja neće prestati time što si mu ti to zabranila. Donekle mu čak i možeš kontrolirati ponašanje, ali želje i misli ne možeš. Dakle, ako između njih dvoje postoji nešto više što prelazi tvoje granice, nikakvom kontrolom to nećeš spriječiti. Ako ne postoji, zašto se ne bi mogli družiti?

Što se tiče njegovog traženja nje na fejsu.. Ne mora značiti da želi nešto s njom, ali može.
Najsigurniji, ali ne i najprimjereniji način bi ti bio da mu hakiraš account, pratiš ga svugdje u stopu, priključiš na detektor laži i ispitaš... Ili možeš pričati s njim o tome. Ne moraš mu nužno spominjati da ulaziš u history, ali možeš pokrenuti temu bivše i reći da te to još uvijek muči i da želiš da to riješite na miran način. I da mu prestaneš braniti da ju viđa ako to želi.
nirta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:34   #20
iz nekog posta sam shvatila da je ta zenska njega ostavila na ruzan nacin, a on zeli da se druze i budu dobri prijatelji poslije toga. s tobom je 6 godina, alli jos nije iskljucio njeno postojanje iz svog zivota iako tebi to smeta. pa prati je na fejsbuku?

je li ti znas uopce zasto oni nisu zajedno? zasto je on s tobom? jer po svemu sudeci, zeli je, iz nekog razloga ju ne moze imati, ali uziva u njenoj blizini i mozda se potajno nada da ce jednog dana biti nade za njih dvoje... a ti si mu super tu da te ima, kad nju vec ne moze. samo se ne moze odreci nje, pa ako ti to zahtjevas, onda ti pored svega taji da se cuju i druze...

samo mi nije jasno kako ti to sve mozes da trpis?
strawberry1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger