Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2013., 20:51   #41
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Da li je pametno,pogotovo, na početku veze...

Ne.

Polako. Postoji nekakav uvod, upoznavanje, rasplet i nadajmo se sretan kraj...kao i u svakoj priči. Ne treba vezi pristupiti kao razgovoru za posao ili ispovjedi u crkvi.

Zašto bi nekome koga znam mjesec, dva, tri morala nužno ispričati sve pojedinosti iz svog života? Ili obrnuto, on meni...

Stignemo si sve ispričati i pretresti sve teme, ako ostanemo dovoljno dugo zajedno...
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 20:55   #42
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...

Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
Moram priznati da sam se najviše u životu opekla s onima koji su inzistirali na iskrenosti.
Ne razumijem te priče.. ja sam iskren, cijenim iskrenost, želim da budeš iskrena prema meni... itd...
Kao što i kažeš sama, iskrenost bi se trebala podrazumijevati pod normalno, a ne kao nešto što se non stop nekome gura pod nos kao obavezno.

Eh sad... otvoriti dušu na početku? Prilično teško pitanje...
Pričati bez zadrške o prošlosti - da.
Pričati o svakoj sitnici, svim patnjama, bolima, prekidima u tančine - baš i ne, ne vidim smisao...
Sve te informacije s vremenom saznamo, ne mora biti baš sve sad i odmah....

E sad.. hoće li to druga strana iskoristiti da te povrijedi na takav isti način govori više o njemu nego o tebi... meni bi bilo sasvim dovoljno da zaključim kako ta osoba nije dostojna da bude dio moga života. Ponekad je čist rez najbolje rješenje. Idi i ne osvrći se više. Nemoj gubiti vrijeme na nekog tko te bio u stanju svjesno povrijediti.
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 21:01   #43
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
da ga znas ~2-3 miseca, di ste se zblizili, di si ga upoznala dobro
Ako mi je sve potencijalno škakljive stvari o sebi prešutio da ne bih stekla krivi dojam o njemu, nakon 2-3 mjeseca teško da sam ga dobro upoznala.

Podsjeća me ovo na onog tipa koji s curom nije pričao o tome kako se ona nosi sa svojom sljepoćom, jer su bili harmonični.

Jebo harmoniju koju plaćaš time što si ostajete stranci.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 21:08   #44
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ako mi je sve potencijalno škakljive stvari o sebi prešutio da ne bih stekla krivi dojam o njemu, nakon 2-3 mjeseca teško da sam ga dobro upoznala.

Podsjeća me ovo na onog tipa koji s curom nije pričao o tome kako se ona nosi sa svojom sljepoćom, jer su bili harmonični.

Jebo harmoniju koju plaćaš time što si ostajete stranci.
Mene na onoga sta mu je cura imala gangbang za prvi put
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 21:31   #45
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Mene na onoga sta mu je cura imala gangbang za prvi put
Tom liku bi to smetalo i na 2. i na 222. dejtu, garantiram.

(uostalom i jel nije bilo da je kasnije saznao, više ne znam )
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 21:35   #46
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Tom liku bi to smetalo i na 2. i na 222. dejtu, garantiram.

(uostalom i jel nije bilo da je kasnije saznao, više ne znam )
tema je odmah na pocetku veze sve i otvoreno... kad je on saznao,sad je nebitno, ali nadovezujem se na naslov teme,...
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 21:51   #47
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
tema je odmah na pocetku veze sve i otvoreno... kad je on saznao,sad je nebitno, ali nadovezujem se na naslov teme,...
Pa zapravo je bitno kada je on saznao.
Jer ja tvrdim da bi njemu ta činjenica smetala jednako nakon 222. dejta kao i nakon 2. dejta (čak mi se i čini da je saznao s odmakom, dakle imao je vremena upoznati curu, što ti zagovaraš kao bolje). On je osoba koja prema tome ima određen stav, i curi neće "pomoći" ako je u početku to i skrivala.
Misliš li da bi takvom slučaju pomogao vremenski odmak? Ja mislim da ne.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 22:21   #48
ne kuzim to raspravljanje o bivsima sa sadasnjima
ne kuzim nikako
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 22:21   #49
Kazem da bi imao puno bolju predodzbu o tome sta mi kaze nakon ~2 miseca, da bi znao i sta se krije iza te njene "stvari", koliko je iskrena u onome sta govori itd...
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 23:27   #50
Stvar je u tome što ja njemu nisam rekla ništa preosobno i intimno o moje prethodne dvije veze...pričala sam više o osobnosti tih ljudi i o tome što mi nije kod njih odgovaralo...kao što je i on pričao o svojoj djevojci s kojom je bio više od deset godina ...živjeli su zajedno i više od dvije zadnje godine veze bilo mu je kao u paklu...varali su jedno drugo...on je postao ovisnik o SLu ...ona ljubomorna na sve i sva...na kraju je agonija prestala...došla sam ja...bio je sretan...i ja sam...ja nisam na osnovu onog što sam čula o njemu donosila zaključke koji bi na bilo koji način utjecali na našu vezu...vrijeme je trebalo pokazati sve...on izgleda je...proučavao me je motrio ,a da nisam znala i tog bila svjesna,a trebala sam znati...donosio krive zaključke i ponašao se u skladu s njima...napravio mi je nakon godinu dana isto što je radio svojoj prethodnoj djevojci...još uvijek mi je stalo do njega...zato pitam...Da li je dobro na početku veze (može to biti i nakon dva mjeseca...još je to početak) ,iskreno i otvoreno ,odmah pričati o sebi...a ne možeš ne pričati ako te pita...ili i tu vrijedi ona stara"put do pakla popločan je najboljim namjerama".
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 23:29   #51
Tip je kreten. Bi li zbilja više voljela da si to otkrila za tri godine?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 23:55   #52
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Tip je kreten. Bi li zbilja više voljela da si to otkrila za tri godine?
Ma u pravu si, gledajući racionalno... sasvim u pravu...ali mislim da smo mogli neke stvari popraviti ili izbjeći da sam ja na vrijeme skužila neke stvari,a to me muči...jer stvarno je bio dobar,poseban u svemu...bilo nam je jako lijepo...ne vjerujem da se dogodilo što se dogodilo... a mislim da se dogodilo što sam bila preiskrena...otvorena u svemu...paradoksalno ali istinito...
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 00:49   #53
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Ja sam 100% iskrena i kazem sve sto mi padne na pamet, sve sto osjecam i zelim. Ne suzdrzavam se ni od cega, ni na prvom ni na petom spoju. I to isto ocekujem od druge strane - potpunu iskrenost i otvorenost. Po meni je to jedini recept za uspjesnu vezu.

....
Upravo tako. Mogu, ali ne želim se sputavati. Ako osjetim poriv da kažem bilo što o sebi, reći ću. Na 1. ili x. susretu.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 00:51   #54
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Ma u pravu si, gledajući racionalno... sasvim u pravu...ali mislim da smo mogli neke stvari popraviti ili izbjeći da sam ja na vrijeme skužila neke stvari,a to me muči...jer stvarno je bio dobar,poseban u svemu...bilo nam je jako lijepo...ne vjerujem da se dogodilo što se dogodilo... a mislim da se dogodilo što sam bila preiskrena...otvorena u svemu...paradoksalno ali istinito...
On je bio tako divan i prekrasan, i bilo vam je jako lijepo, i on je megaposeban, DA SI MU BAREM LAGALA O SEBI PA BI TE I DALJE VOLIO.



Ovaj..

edit: nemamo nogicu?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 00:54   #55
Quote:
sadeski kaže: Pogledaj post
Nemaš ništa za sakriti? WTF? Are you Human? Ili naivna. Ljudi se boje tolike iskrenosti.
Istina guši, i treba ju dozirati sa oprezom, poput zmijskog otrova inače ubija.


Strah, baš tako. Zato i ubija samo one koji se boje.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 05:28   #56
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
On je bio tako divan i prekrasan, i bilo vam je jako lijepo, i on je megaposeban, DA SI MU BAREM LAGALA O SEBI PA BI TE I DALJE VOLIO.



Ovaj..

edit: nemamo nogicu?
Da ,to što kažeš, čista je logika...ali nekad neke stvari nemaju veze s logikom...uplašiš nekoga s nečim što je već imao...jer to je prošao...stvar je u tome što mi je bilo jako stalo i još mi je stalo i ako vjerojatno pomoći nema...žao mi je ako sam napravila takvu grešku, a ne neku drugu...do problema je došlo onda kad je najmanje trebalo jer smo imali idilu...ili je to sve bio samo san...
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 05:38   #57
Dakle, veza vam se raspala jer si mu rekla da ti je bivši muljao i lagao ti? I to je bila ta velika greška koja te koštala idilične veze?


Iskreno se nadam da ćeš se kroz tjedan dana probuditi i shvatiti kakve pizdarije briješ, jer ovo ne da nema veze s mozgom nego...
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 05:44   #58
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Ma u pravu si, gledajući racionalno... sasvim u pravu...ali mislim da smo mogli neke stvari popraviti ili izbjeći da sam ja na vrijeme skužila neke stvari,a to me muči...jer stvarno je bio dobar,poseban u svemu...bilo nam je jako lijepo...ne vjerujem da se dogodilo što se dogodilo... a mislim da se dogodilo što sam bila preiskrena...otvorena u svemu...paradoksalno ali istinito...
A šta se zapravo dogodilo?
__________________
Be yourself; everyone else is already taken.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 06:09   #59
Quote:
ZEGA kaže: Pogledaj post
Točno ta izjava mi je i prva asocijacija bila. Jack je nenadj*** genij ekrana.

Quote:
savrsena kaže: Pogledaj post


Strah, baš tako. Zato i ubija samo one koji se boje.
Ja se obično prvo do frasa zgrozim a onda No nije da se bojim, samo... tako šta ja sad znam šta!!!
__________________
It's Just A Ride
sadeski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 06:10   #60
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Dakle, veza vam se raspala jer si mu rekla da ti je bivši muljao i lagao ti? I to je bila ta velika greška koja te koštala idilične veze?..
I meni neki upitnik stoji iznad glave. Dobro da nisam jedini.

Iskrenost je vrlina; nikako mana. To što u ovom bivanju nije održiva i sobom vuće više štete nego koristi je neka sasvim druga priča. Ako želiš, ili iskrenost u odnosu držiš primarnim, sasvim je bespotrebno kalkulirati oko doziranja. Ionako je najjednostavnije kad sve izađe na vidjelo ćim prije. Polagano, postepeno otvaranje i kontantno mjerenje tuđe otvorenosti dovodi do istog rezultata; samo sa dužim vremenskim odmakom. Danas ljudi više nisu sposobni biti iskreni niti sami sa sobom. Iz te osobne lažnosti; ili da ublažim; skrivenosti; oćekivati od drugih iskrenost? Počevši od skrivanja kompleksa, maskiranja mana bilo kojeg oblika... sve do izmjenjenog ili apsolutno lažnog karaktera, a onda po istom i poriva, željenja, nadanja, percipiranja.... Istina, koliko god da sjeb**a bila, otvara vrata; ili barem prozor; za izlazak iz labirinta kontantne opetovanosti kretenizama koje vrtimo. Sa druge strane; jedino je tren bitan. Ako ti je u trenu dobro, zašto ga kvariti ili "zanemarivati" na naćin izbavanja iz istog, kroz neko percipiranje kako bi moglo biti bolje? Životariti o očekivanju življenja nikad dokučive "istine", ili živjeti u mutnom, nikada sigurnom trenu koji zbog određenih zabluda donosi zadovoljstvo.....
__________________
Be yourself; everyone else is already taken.

Zadnje uređivanje descender : 15.09.2013. at 06:33. Reason: nepismenost
descender is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger