Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2004., 10:09   #1
Mršavljenje i oblikovanje tijela, višak kože

E, sad ne znam tocno kako se zovu, ali one hlace za mrsavljenje odnosno za znojenje, izbacivanje stetnih tvari, bla, bla, bla, da li je neko probao i stekao dojam da li to vrijedi ili ne.
Prije su bile u pakiranju od koljena do trbuha i kostale su oko 50 kn, a sada su kao ruzno zelene najlonke od gleznja do pupka i dodju u DM-u 100 kn. Nece mi se davati toliku lovu, ako nema nikakav ucinak.
Ako neko zna nesto vise molim da podjeli samnom.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:20   #2
one su ti dobre zato jer se u njima znojiš, potičeš limfu (slično body wrapingu) i izbacuješ toksine iz tijela. ali to možeš i sa malo gušćim tajcama ili ako se zamotaš u foliju
meni to baš nije ugodno, pa nisam ni razmišljala da ih kupim. i jako je važno da vježbaš ili radiš nešto dok imaš te hlačice na sebi.
ako nemaš puno celulita i ako nemaš puno kila viška onda mislim da ti ne trebaju. jer to ti je baš za smanjivanje obujma (putem znojenja). pa sad ti procijeni
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:24   #3
Eeeeeeeeeeee

ja ih upravo imam na sebi.

Kupila sam 3 para jos u 9 mjesecu. One duge.
Doduse boja im jeste zelena neka cudna i osjecam se kao pravi skakavc kada se pogledam u ogledalu.
Ali to nije bit tvoga pitanja.

Ja sam uz njih kupila objekrema protiv celulita Afroditine, i onu od Cekropije i onu od cimeta.
Jendu stavljam ujutro (cimet) a cekropiju prije spavanja.

Hlace su super, ja ih nosim ispod hlaca ili trenirke svaki dan. Iako nista na meni ne visi niti je mlohavo, ali tako lijepo stegnu pa hlace stoje za 10+.

Nosim ih ispod trenirke na Tae bo-u i poticu znojenje jos jace. Dodouse kada ih prvi puta htjednes obuci imaces problema sa navlacenjem, jer su jako jako uske, ali ne brini drugi puta ide kao od sale.

ono sto je dobro kod tih carapa je sto nisu do struka vec skroz do ispod grudi, pa te svu lijepo stisnu, a osim toga onda potice i topljnje masnoca oko struka.

Ja ih nosim svaki puta kada oblacim hlace. Nista se ne primjeti i odlicne su, samo kada sjedas da ne bi vidjele, ja obucem dokoljenke najlonke i super.

E da carape su iste boje kao ovaj


joj jos sam nesto htjela napisati, da da njihova se funkcija povecava ako se istovremeno bavis nekom aktivnosti, bilo da je brza setnja do posla, biciklo, ili sta vec...

Eto,

Uglavnom meni su super,

Jednostavno uz njih i ove dvije kreme imam osjecaj da sam se jos vise ucvrstila,

__________________
:cheer:
Lampica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 04:31   #4
u kaj pa vi koke sve vjerujete...a sve je u biti na psiholoskoj bazi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 17:11   #5
pa čuj afrodita, ne znam baš kako bi ti na psihološkoj bazi micala celulit, ali dobro ...
a činjenica je da kad si zamotan u nešto (nije bitno šta) i znojiš se, smanjuješ obujam.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 17:36   #6
kako bi?pa ak mi neko veli kak te hlace super rade za moj celulit onda bi si cak i u glavi to zamislila i fakat bi mozda vidla razliku...a celulit je recimo isti ko i prije hlaca.znas kolko je toga tu bilo...od hlaca do celofana do krema do gaca..ma izbor za celulitno skidnje je faat veliki-pa kak to da se zene jos bore a njim,a sve tak dostupno???????dapace,tyra banks je super model sa buntom celulita po guzici i bedrima u njenim ranim 20-ima...p ako ona sa svom tom lovom i pomagalima nije uspjela nego se jos uvjek slika tako da joj je rit zakrita..onda neznam ...i zena prizna da ne moze se rjestiti celulita...nikako.
jest da se cel.pojacava sa salom,ali...ne rjesava se tako lako,dapace nikako,bar ne do kraja.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 18:12   #7
Quote:
,tyra banks je super model sa buntom celulita po guzici i bedrima u njenim ranim 20-ima...p ako ona sa svom tom lovom i pomagalima nije uspjela nego se jos uvjek slika tako da joj je rit zakrita..onda neznam ...i zena prizna da ne moze se rjestiti celulita...nikako.
ko joj je kriv sta nije s nama na forumu pa da joj das savjet da je sve na psiholoskoj bazi...da zamisli u glavi i da ce ga skinut...u hebote a mozda ga ona i nema nego si joj ga ti zamislila...vish,vish
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 18:22   #8
pa citaj malo o njoj,vjerujem da ces naici i na taj clanak...i pogle malo njene slike-dupe je uvjek odostraga ili pokrito na neki nacin..u biti...sam vi nastavite sa svojim hlacicama,morti se i kakv rezultat pojavi.meni jos za sad ne trebaju..a kad budu-onda bum si ih nabavila.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 19:08   #9
Re: Afrodita-hlače za ?

Quote:
may@ kaže:
E, sad ne znam tocno kako se zovu, ali one hlace za mrsavljenje odnosno za znojenje, izbacivanje stetnih tvari...
i dobijanje gljivica...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 19:14   #10
Re: Re: Afrodita-hlače za ?

Quote:
Shtefitza kaže:
i dobijanje gljivica...
e ako u 2 sata nošenja tih hlačica dobiješ gljivice, onda nije problem u njima
nosiš ih 2 sata na gaće (da li je to uopće potrebno pisati) i nakon toga ih opereš (a i sebe valjda )
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:05   #11
a kaj vam nije vruce u tome???ja si to zamisljam kao neku gumu kj nategnete na sebe...ok po zimi ali sad je vec valjda malko pretoplo za to...imas kakav site da vidim kak to cudo zgleda...a kaj ne mislite da su kreme bolje?????????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:13   #12
Quote:
AFRODITA69 kaže:
a kaj vam nije vruce u tome???ja si to zamisljam kao neku gumu kj nategnete na sebe...ok po zimi ali sad je vec valjda malko pretoplo za to...imas kakav site da vidim kak to cudo zgleda...a kaj ne mislite da su kreme bolje?????????
O jebote Afrodita, ti ko da si opala s Marsa, majke mi... a velis da imas neke veze s kozmetickom indusrijom, yeah right, ko ja sa kemijom...

Nego... gledaj, ribek, te hlacice ti zgledaju ko hulahopke, sam su ti malo deblje, prije neg kaj ih obleces namazes se kremom protiv celulita isto od Afrodite i navleces te hlace i tak, nosi to jedno vreme, svaki dan...
Kuis? Nadam se da da.


Ja se sam mazem s Afroditinom kremom sa cekropijom, ona zelena tuba, i meni je odlicna. Nisam kupila ove hlacie, al sam vidla. Preporucam da si prvo kupis kremicu, pa vidis. Ak ti pase, i ak celulitic ide dole, onda si kupis i ovo za brzi ucinak, npr. meni je sam kremica dovoljna
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:18   #13
Quote:
AFRODITA69 kaže:
a kaj vam nije vruce u tome???

Ne, ja sam kupila skuplju verziju, ima ugradjenu ventilaciju
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:33   #14
Quote:
magic kaže:
Ne, ja sam kupila skuplju verziju, ima ugradjenu ventilaciju
Ne seri, misit ce da za obzbac imas verziju A i verziju B
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:35   #15
prvo naj se srditi ali sminkanje i microdermalna abrazija,skidanje celulita,peeling i sl nema veze jedno s drugim.ja nisam kozmeticar,niti bi htjela biti.drugo..ak sam vidla reklamu o necemu,ne znaci da sam odma to isla traziti..dapace ova celulitna stvar mi ne treba jos za sada..a kad bu mi zatrebala i ako bu mi neko dokazal da radi onda bum si ju kupila...jos za sad niko nije celulite izgubil a bore se s njima na sve moguce nacine.ja samo radim steps svaki drugi dan i nemam ga...jer to ajde pomaze...ne da ga zgubis,nego da ga ne dobis tak lako..kao i za cvrstu guzicu-meni je to jako bitno,mada izgleda kaj da nije posto je tam cisto straga!
ali je,zene,je..ritice si cuvajte!!!!!!!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:36   #16
cuj ja se u 80% delam bedasta...ali opet tak nebi...afro si je izgradila jedan na pola blentasti lik...tak ga mislim ocuvati!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:38   #17
Da se ti znash ovako 'delat bedasta', vec bi postala slavna
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:40   #18
Ej, Afrodita...jel znash da crnkinje uglavnom nemaju celulit ?

Ako ga imalo dobijesh, izopcit ce te iz geta bez obzira na one tvoje shaumrolne na glavi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 20:49   #19
Quote:
AFRODITA69 kaže:
dapace ova celulitna stvar mi ne treba jos za sada..a kad bu mi zatrebala i ako bu mi neko dokazal da radi onda bum si ju kupila...jos za sad niko nije celulite izgubil a bore se s njima na sve moguce nacine.ja samo radim steps svaki drugi dan i nemam ga...jer to ajde pomaze...ne da ga zgubis,nego da ga ne dobis tak lako..kao i za cvrstu guzicu-meni je to jako bitno,mada izgleda kaj da nije posto je tam cisto straga!
ali je,zene,je..ritice si cuvajte!!!!!!!!!!!!!!
Hm, nemoj mi rec, kakti ja bi tebi trebala vjerovat kad velis da sa 32-35 (kako na kojem topicu) velis da ooopceee nemas celulit? Khm, nda... ne vjerujem ti opce. I jos se falis kak imas veeelku guzicu. Nekak mi 32-35, dvoje, djece, sjedenje, velka guzica nisu jednakost - nemnju celulita.

Naime, ja imam manje godina, nemam djece, vjezbam svaki dan, neam velko dupe, pa mi tu i tam nabaci se malo celulita kojeg sredim kremom i vjezbanjem, dakle nemrem rec da ga nemam.

Khm, nda... ti mozda nemas celulit jer brijes da si crkinja a one navodno to nemaju, ne bi znala

I daj pliz, da ti postovi budu maaalo za mrvicu smisleniji i suvisliji, jer vecimom trazim poantu ilitiga sto je pjesnih htel reci, a ono... ne da mi se
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:09   #20
aj ne serite, afrodita je bas mrak.
__________________
- Doctor! Doctor! DOCTOR! DOCTOR! Doctor! Doctor! Where is The Doctor?
gumby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.