Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2012., 11:08   #21
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Nemoj odmah na poruku, prvo malo lajkaj, pa nešto sitno komentiraj, pa mu onda napadni PM
Dobra špranca, samo nije valjda muškić tako glup jer koja je razlika od direktnog pristupa?

Možda da čekira stalno njegov profil mjesec dana, prostalka ga na najjače i onda skupi hrabrosti poslati poruku:

Piva/Kava?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:21   #22
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znate se ni na bok, a on te dodaje na fejs? Pa onda je red da se javi i s razlogom zašto te dodao.
Dodao ju je jer imaju desetak zajedničkih prijatelja pa mu je njeno ime vjerojatno stalno iskakalo na listi ljudi koje možda poznaje. A s obzirom da on ima preko 400 prijatelja vjerojatno ni ne razmišlja previše koga dodaje, tako da je to pitanje skroz nebitno.

Quote:
Sinderella kaže:
Ma zapravo sam samo željela pitat kak frajeri reagiraju kad im se cura javi na fejsu?
Za boga miloga iskomentiraj mu neku pjesmu, članak, fotku koju je objavio. To je valjda najlakši mogući način za započet komunikaciju. Ako si mu zanimljiva ili ako uopće zna tko si vjerojatno će ti odgovorit pa ćete nastavit dalje. Je li se ti uopće znaš služit fejsom?
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:24   #23
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Zašto ja svaki puta kad vidim fejs u naziv teme dobijem neki neobjašnjiv, instinktivni nagon da ju zaključam.
Morat će mi netko (za dobrobit US-a) pokušati objasniti u čemu je fora.

Za početak, a skroz je vezano uz temu:
dodao ju je na fejsu i nije joj poslao nikakvu poruku?
Baš ništa?

Samo zahtjev za prijateljstvo i ništa više?
Eto, ja sam se pogubio skroz na startu.


Quote:
indian kaže: Pogledaj post


ja sve više mislim da bi se ovaj pdf trebao podijeliti na dvije ekipe, obzirom na dobnu skupinu.
Da. I meni se čini.
Naime, naša generacija (Svesova i moja, jel) ipak pošalje i poruku. Makar i neku skroz kratku, pozdravnu. Ili pak zahvali nakon prihvaćanja zahtjeva.
Stara škola, I guess.

Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
Ma zapravo sam samo željela pitat kak frajeri reagiraju kad im se cura javi na fejsu?
Većinom kao i kad im cura uleti bilo gdje drugdje - ima ih kojima je to super i odmah su zainteresirani vidjeti što bi tu moglo biti dalje, a ima ih i koji se uplaše.
No, ajmo ovako...
Očito nisi predirektna (s obzirom na to kako si reagirala na Stipine prijedloge), pa preporučam sporiju i indirektniju taktiku - komentiranja njegovih statusa.
A što se toga tiče sve ovisi o tvojoj vještini da razviješ konverzaciju. (Koju onda u jednom trenutku suptilno preseliš u inbox. )
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:31   #24
Naravno da je jadno!

Ali, gle... pišeš na Usamljenim srcima. Jadnije od toga ne može bit.

Dakle, nemaš kaj izgubit. Dostojanstva ionako odavno nemamo.
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:49   #25
Quote:
Jack Daniel's kaže: Pogledaj post
Naravno da je jadno!

Ali, gle... pišeš na Usamljenim srcima. Jadnije od toga ne može bit.

Dakle, nemaš kaj izgubit. Dostojanstva ionako odavno nemamo.
Bubneš pa ostaneš živ

Nije jadno uletit. Jadno je dodat ga za prijatelja, stalkat mjesecima, nikad ništa ne poduzet i onda se čudit kad jednog dana stavi status "u vezi".

Za početak...istreniraj simpatični smiješak i jedno veselo i razgovijetno "Bok!" da budeš spremna drugi put kad ga sretneš
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 11:54   #26
Ja sam svom sadašnjem uletjela prek fejsa.. znali smo se od prije, ali nismo pričali možda 10g, osim kad smo se slučajno sreli, što je bilo rijetko.. i eto, kažem, sadašnji dečko probaj, nemaš što za izgubit.. da nije bilo fejsa, nas dvoje nikad ne bi završili skupa.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 13:23   #27
isukrste! pa javi mu se porukom! ne bu ti pala kruna s glave. sad tu neke peripetije izvodit
kovat planove i ne znam kaj...
if it's meant to be, it'll be...



ah... a život može biti tako jednostavan...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:04   #28
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Da. I meni se čini.
Naime, naša generacija (Svesova i moja, jel) ipak pošalje i poruku. Makar i neku skroz kratku, pozdravnu. Ili pak zahvali nakon prihvaćanja zahtjeva.
Stara škola, I guess.
Je, bit će da je u tom kvaka
Inače, od prijatelja na Facebooku kojih imam 83 (ako ne računamo 5 "grupa" i sličnih neosobnih profila), samo 4 ne poznam osobno (ali su ljudi s Foruma, pa računam da se ionako napol poznamo ).
Ne "skupljam" prijatelje, već su to ljudi iz raznih faza života (OŠ, SŠ, faks, posao, Forum, upoznavanja u životnim situacijama) pa je normalno da je komunikacija potrebna i poželjna (osim naravno onih koje si ionako znao odprije).

No, ontopic:
Doista, ne vidim nikakav problem ovdje, to je barem lakša komunikacija nego uživo (meni svakako). Ako te već dodao, valjda ima neki razlog osim kolekcionarstva pa jedno kratko pitanjce njemu ili - kako veli Velia - komentiranje svakako je nešto nepretenciozno a poželjno za uspostavu komunikacije ...
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:09   #29
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Zašto ja svaki puta kad vidim fejs u naziv teme dobijem neki neobjašnjiv, instinktivni nagon da ju zaključam.
Morat će mi netko (za dobrobit US-a) pokušati objasniti u čemu je fora.
Konačno neka konstruktivna ideja na US.

Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
isukrste! pa javi mu se porukom! ne bu ti pala kruna s glave. sad tu neke peripetije izvodit
kovat planove i ne znam kaj...
if it's meant to be, it'll be...



ah... a život može biti tako jednostavan...
Možda oće da joj dajemo konkretne primjere fejs uleta, ono kako da ju sirotu zapazi među svom tom šumom fejsfrendića...

Mrzim fejs, barem dvaput dnevno ga poželim deaktivirat.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:24   #30
meni je bedastije nekome nekaj javno komentirati bez neke prethodne interakcije, nego poslati faking PP bilo kojeg sadržaja...

but that's just me...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:33   #31
Posalji mu poruku ili cekaj da se on javi.
Ali neka to bude nesto obicno. hej, haj i slicno s nekim smajlima, za pocetak.
Preko poruka mi stalno ulijecu i par frendica su putem fejsa razvile komunikaciju s svojim trenutnim deckima.
Ne preporucujem fb chat previse je direktan i zamoran.
Ima tipova koji skupljaju frendove radi broja, ali to nije tvoj problem. ;D
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 16:38   #32
I ja sam bila u slicnoj situaciji nedavno, upoznala sam jednog decka na nekoj velikoj festi i izmijenili smo doslovce 2 rijeci i dodao me na fejs par tjedana nakon toga. Tip mi se bio jako dopao tako da nisam niti razmisljala previse i odmah sam mu poslala neku bezveznu poruku,bilo je nesto tipa: "kako si,sta ima?". Ne moze gluplje i jednostavnije ali upalilo je, poceli smo pricati i tako to...
To je samo jedna poruka,ne moras se tolko premisljati .
cutiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:13   #33
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
meni je bedastije nekome nekaj javno komentirati bez neke prethodne interakcije, nego poslati faking PP bilo kojeg sadržaja...

but that's just me...
Meni je osobnije pm dopisivanje, nego da mi netko lajka nešto a zida.
Ali to sam samo ja
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:19   #34
a da mu jednostavno pošalješ poruku:

vidim napokon si me dodao..
što si čekao do sad? :P

ili nešto u tom stilu..i eto ti komunikacije, počela si prva a nije prenapadno
nego simpatično..barem meni bi bilo
ZeleniZ35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:33   #35
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Meni je osobnije pm dopisivanje, nego da mi netko lajka nešto a zida.
Ali to sam samo ja
pa nisam ni rekla da nije osobnije, samo eto... gledam po sebi... ne bi mi bilo drago da nekog dodam na fejk ili da mene netko doda i da mi sad bez i jedne jedine prethodno prozborene (napisane) riječi upućene isključivo i direktno meni ide "lajkat" gluposti po profilu...

pa bar napišeš faking "bok, kak si?" u jbnoj poruci kad već nekog dodaješ na taj način...


alaj sam nabrijana
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:40   #36
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
alaj sam nabrijana

To ti je od previše B vitamina.



Mislim da ju je bezveze dodao, em imaju par zajedničkih frendova, em mu je koliko toliko poznata u prolazu. Pogotovo ako je imao prije nje 399 prijatelja, pa eto da zaokruži.

Taj fejs...

Pričekaj malo, možda se ti ipak prvi javi. Ako ne, javi se ti njemu, kaj sad... Reakciju ćeš vidjeti nakon javljanja... Teško je to predvidjeti..
tonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:52   #37
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
...Prije desetak dana poslao mi je zahtjev na fejsu, što ja definitivno nisam očekivala. E sad ja ne znam dal da mu pošaljem kakvu bezazlenu poruku preko tog glupog fejsa?
što nisi odmah napisala nešto?
malo je blesavo da tek nakon 10tak dana reagiraš, ali opet, bolje i to nego da još narednih mjesec dana mozgaš o tome na forumu

ako je htio nešto, dobit će povratnu informaciju od tebe (i poticaj za nastavak), ako ne, ionako nije bitno, barem ćeš znati da se time više ne treba zamarati. a nije neka sramota s kojom nećeš moći živjeti, zar ne?

Zadnje uređivanje jil : 10.03.2012. at 18:32.
jil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:58   #38
o isuse posalji mu jebenu poruku i mir,jebote pravite znanost oko gluposti
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:27   #39
ja bih rekla da se javiš svakako.

al možda i nisam mjerodavna jer i sama razmišljam dodati li ga uopće ili čekati da ga sretnem, znam da bi bilo bolje uživo, al ovo je lakše i brže
andcov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:29   #40
Quote:
andcov kaže: Pogledaj post
ja bih rekla da se javiš svakako.

al možda i nisam mjerodavna jer i sama razmišljam dodati li ga uopće ili čekati da ga sretnem, znam da bi bilo bolje uživo, al ovo je lakše i brže
dodaj, pa kaj bude al nemoj samo dodat, napiši nešto uz zahtjev
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.