Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2005., 20:56   #21
Quote:
Kyra kaže:
Nisam magic ali znam gdje je Iris

U Robnoj kući Korzo, u prizemlju.
thx
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 21:53   #22
MF translucent je stvarno dobar.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2005., 23:38   #23
Quote:
honey_b kaže:
a kad i zasto koristite puder u kamenu?
mene isto zanima.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2005., 23:46   #24
Quote:
alexxx kaže:
mene isto zanima.
Kad koristis puder u prahu mozes koristiti i u kamenu. Ja preferiram u kamenu jer mi je nekako kompaktniji, barsunastiji, elegantniji...ali to je samo moje subjektivno vidjenje.
Za mene je to sve jedna kategorija. Stvar je u ukusu.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2005., 23:52   #25
Pa da, meni je to ista stvar. Prije sam doma koristila puder u prahu, a ovaj u kamenu sam imala za vani napudrati nos , ali sad mi se ne da imati obadva proizvoda pa kupujem samo kameni - efekt je više manje jednak.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 14:28   #26
Imam suhu kožu pa mi je kozmetičarka strogo zabranila tekući puder i rekla da koristim samo u kamenu i to za matiranje T zone. Inače, taj puder ne prikriva, ponekad ga samo znam natapkat preko korektora.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 17:16   #27
Quote:
club delicious kaže:
Inače, taj puder ne prikriva, ponekad ga samo znam natapkat preko korektora.
ja stavim samo korektor na eventualne pristice i onda taj u kamenu (bezbojni as i said before) i lice se ne sjaji, korektor je "ucvrscen" a iako taj puder ne prekrive nema crvenih flekica i takvih sitnica ne savrsene koze
nekako se nadam da to manje steti od tekuceg pudera
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 09:26   #28
puder u prahu

kako se nanosi? sa spuzvicom ili kistom?
sto je bolje?
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 10:29   #29
Kistom
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 10:40   #30
Ja ga nanosim puferom koji sam dobila uz kutiju. I tapkam, ne potezem.
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 12:57   #31
Ja isto onom pufnom

Mene zanima one rupice sto ima,kako izvlacite puder...ja istresem malo na dlan i onda s dlana uzimam(videla neke sminkere na TV-u ),a iz onih rupica tesko mogu sta izvuci
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 13:25   #32
Ma, samo okrenem kutiju naopako i lupnem lagano, drzeci pufer tik pod okrenutom kutijom, tj. pod tim rupicama - izadje sasvim dovoljno.
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 14:30   #33
ja isto okrenem naopacke, lupnem ga par puta i vratim, otvorim..i sa velikim kistom, puhnem u njega prije da nema previse toga gore.
kupila sam od cliniquea ovaj puder http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD667 jos na zimu i koristim ga svaki dan i jos ga ima dosta..stvarno mi je super i ne mogu vjerovat kolko traje
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 14:56   #34
I ja imam taj Clinique puder u prahu i koristim ga vec godinu i par mjeseci i ima ga jos dosta
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 17:11   #35
Mozes i kistom ili pufom.

Ako koristis kist, prvo zatvorenu kutiju okrenes naopacke, lupnes dvaput i okrenes natrag, otvoris i pokupis ono sto se istreslo na sito, pa protreses kist da se otrese visak. Onda napudras lice.

ili prah pokupis pufom i natapkas po licu.

Sad postoji verzija da visak natapkanog puder ocetkas (skines) cistom velikom cetkom ili (ako izgledas previse brasnasto) mozes se naspricat evianom ili Vichy ili bilo kojom drugom vodicom, da se ne vide brasnaste cestice po licu.

Jeftinija (a jednako dobra) varijanta je da ruke navlazis vodom, lagano ih potpukas u rucnik i dok su jo onako vlazne potapkas po napudranom licu, puder ce se lijepo sleci na lice i neces izgledati "napudrano".
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 17:12   #36
Quote:
SaraTroroga kaže:
a iz onih rupica tesko mogu sta izvuci


Pa i ne izadje puno. ali dovoljno je da prvo napudras nos i velo, onda jedan obraz, pa drugi obraz. Znaci u jedno tri protresanja kutije rijesila si lice.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 17:36   #37
Brasnasti izgled

moze se popraviti vodom, kao sto sam gore opisala.
Brasnasti izgled se obicno dobije od pudera u prahu koji sadrze talk. Kao sto je ovaj:


Quote:
cheghanna kaže:
od cliniquea ovaj puder http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD667 jos na zimu i koristim ga svaki dan i jos ga ima dosta..stvarno mi je super i ne mogu vjerovat kolko traje
Istina je, ovi puderi traju i do godinu dana. Puderi s talkom su odlicni za pokriti fizikalne, bjelkaste SPF (titanijev dioksid i cinkov oksid)

Puderi bez talka, koje jako volim: L'Oreal Translucide i Estee Lauder Lucidity
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 21:33   #38
Ja imam Pupin u prahu i ne daje brasnjav izgled(iskreno bas sam se zacudila )...e sad dal ima talka,nemam pojma,bacila sam kutijicu
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2005., 23:47   #39
ja imam od cliniquea onaj puder u kamenu - jel to "podvrsta" pudera u prahu? kad ga stavis na spuzvicu ko prah je (suha spuzvica of kors)... ta klasifikacija mi nikad nije bila jasna
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2005., 00:03   #40
Quote:
hana kaže:
ja imam od cliniquea onaj puder u kamenu - jel to "podvrsta" pudera u prahu? kad ga stavis na spuzvicu ko prah je (suha spuzvica of kors)... ta klasifikacija mi nikad nije bila jasna
Koji je to "od clinique onaj puder u kamenu"

Puder u kamenu je uglavnom slican puderu u prahui, samo sto ima dodanih cestica koje ga povezuju da se ne rasipa. Jedina prednost mu je sto ga uredno mozes nositi u torbici

Bourjois se hvali da njihovi "puderi u kamenu" nisu klasicni u kamenu, dakle s dodacima koji ih zalijepe u kompaktnu masu nego su "pecenjem" formirani u to zgodnu poluloptu.

U principu se vise isplati imati puder u prahu, vise ga je, pa je jeftiniji za kucnu upotrebu. A onaj u kamenu je skuplji (manje ga je u toj kutiji), ali je zgodan za nosenje po gradu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.