Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 13:51   #341
Di je ovo, oprosti?

Meni najljepša je naravno Makarska

U rano jutro ili kasno navečer, do 10-11h ili od 6, pola 7 do mraka, to je najljepše... kad svi spavaju, ja se kupam..milina. Tako da, ne znam o kojoj gužvi vi pričate...

Normalno, o ovim skrivenima vam neću, jer onda neće više bit skrivene...
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:03   #342
he, miss rebel, mislis na skrivene na makarskj rivijeri?
da, ima ih
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 03:01   #343
Jumeirah, Dubai...
Werthra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 09:56   #344
Jumeirah je sranje nad sranjima kao i sami Dubai. Jedna ogromna prašnjava cementara koja je preko dana vruća kao ogromna kabriolet željezara.
Tko nije znao Perzijski zaljev vrvi (vrvi!!!!) zmijama (koje znaju i plivati i roniti) i izrazito su otrovne. Na plaži ste po danu relativno sigurni jer izbjegavaju vreli pjesak pa su u moru...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 13:21   #345
Quote:
gramur kaže: Pogledaj post

Ada Bojana, na ušću rijeke Bojane u Jadransko more
Pa to je onaj obični tamni pijesak. Tipična sjevernoalbanska plaža.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 04:11   #346
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Jumeirah je sranje nad sranjima kao i sami Dubai. Jedna ogromna prašnjava cementara koja je preko dana vruća kao ogromna kabriolet željezara.
...
Apsolutno nije sranje, no, dobro, svako ima vlastito misljenje. Postoji vise plaza u okviru Jumeirah dijela. Sitni pijesak, prostrano, prilicno cisto, sofisticirano... A o vrucini - pa, zavisi koje je doba godine. Ne bi bio uzitak da je hladno, a plaza. Sam Dubai je neka druga prica, nije za ovu temu...
Werthra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 14:40   #347
Ljudi pozdrav.Dajte neke prijedloge za ljetovanje,idemo u 8 mj. sa maleckom od 2 god.tražimo da plaža ima puuuno hlada da nije čovjek na čovjeku,da nemoram ići autom,može apartman,neki hotel ili mobilna kućica.
Mislili smo ići u pine beach pakoštane pa ako tko ima iskustva pomozite ili one mobilne kućice u zatonu.
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 15:44   #348
Krvavica u makarskoj rivijeri..jedna od najsumovitijih plaza jadrana i velikaa, a jako malo ljudi. totalni mir. ako budes isao tamo, trazi smjestaj samo kod prvih kuca do mora ili u onoj cesti izmedju Krvavica i Bratusa. Sve ostale kuce su uzbrdo.
ako ces vec u mobilne kuce a zelis debeli hlad na plazi a bez guzve, uzmi u obzir i kamp basko polje kraj baske vode. o tom kampu sam pisala na temi Kampiranje.

u pakostanima i zatonu su guzve. u zatonu i nije neki hlad.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 16:01   #349
hvala puno,a jel tko bio na plaži slatina martišnica na otoku cresu?
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 16:35   #350
bila ja..sto ces, znam cijeli jadran a freak sam za lijepe plaze.
sljuncana, cisto more, mirno (nema guzve, gosti kampa se vise kupaju na drugim plazama kampa). nema hlada na samoj plazi ali ima na rubu plaze, nekih 10 m od vode (mora).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 14:53   #351
Sve od Splita i južnije....STOBREČ, DUĆE (Omiš), Jesenice.....
Plaža na Dućama je mislim jedina prirodna pješčana na našoj obali (ako ne jedina onda jedna od rijetkih)
Zaboravila sma spomenut i Primošten...
ivjema is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 02:57   #352
Maslinica, Šolta.

goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 10:57   #353
Bok ljudi ! Mene interesira plaža Sabunike kraj Nina. Što nudi za djecu ( pedaline, aqua park ....) i da li se mogu iznajmiti ležaljke i suncobran?
žicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 12:43   #354
Quote:
žicar kaže: Pogledaj post
Bok ljudi ! Mene interesira plaža Sabunike kraj Nina. Što nudi za djecu ( pedaline, aqua park ....) i da li se mogu iznajmiti ležaljke i suncobran?
Nisu Sabunike kod Nina nego u Privlaci, to je dio Privlake. Vjerovatno misliš na Kraljičinu plažu od Sabunika prema Ninu koja spada pod Nin. Plitko i toplo more, hlada nemaš. Mislim da se moglo iznajmiti suncobrane, ali mogu se donijeti i vlastiti.. za malu djecu idealno...

Sabunike, to je od Kraljičine plaže na drugu stranu nisu imale ništa za iznajmiti, ne znam možda se što promijenilo. Hlada također nemaš.
demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 11:02   #355
a u Dalamciji je jedina...a znam da ih je mali broj u Hrvatskoj..daj navedi još koju, da malo bolje upoznam lipu Našu
ivjema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 11:17   #356
u Dalmaciji:
bezbroj plaža Paškog zaljeva; Ljubač; Nin + okolica (Sabunike itfd); Vlašići na Pagu; Sakarun na Dugom Otoku; Lumbarda na Korčuli; plaža Šunj na Lopudu; Saplunara na Mljetu; na Peljescu (Orebić itd.) ; Delta Neretve i tako dalje...ima ih i na drugim otocima koje ovdje nisam nabrojala i u drugim mjestima.
izvan Dalmacije: plaža Meli na Cresu; 2 male plažice na rtu Kamenjak kod Pule; Medulin; Susak; Lopar-više tih plaža (San Marino i ostale) i tako dalje i tako dalje... Popis bi bio podugacak kad bih sad isla sve nabrajati, pogotovo one pjescane plazice (ja sam ih nasla svugdje) koje nisu poznate i izvan su naselja.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 11:36   #357
Krknjaši možda i nisu plaža u pravom smislu te riječi, ali su svakako mjesto sjajnog kupanja:

goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 14:32   #358
moj komentar nije islo do tebe, nego do goldietrickz..goldie i ja se cesto "svadjamo"
ja sam samo odgovorila na tvoje pitanje gdje jos ima pjescanih plaza na jadranu a goldie je odmah izvukao zakljucak da ja podcjenjujem a samo sam odgovorila na tvoje pitanje cistim nabrajanjem da pokazem da ima i drugih pjescanih prirodnih plaza (jer si sama rekla da su Duće jedina prirodna plaza u Dalmaciji).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 28.05.2012. at 14:41.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:15   #359
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
moj komentar nije islo do tebe, nego do goldietrickz..goldie i ja se cesto "svadjamo"
ja sam samo odgovorila na tvoje pitanje gdje jos ima pjescanih plaza na jadranu a goldie je odmah izvukao zakljucak da ja podcjenjujem a samo sam odgovorila na tvoje pitanje cistim nabrajanjem da pokazem da ima i drugih pjescanih prirodnih plaza (jer si sama rekla da su Duće jedina prirodna plaza u Dalmaciji).
Istina, cesto se razidjemo u misljenjima. Nije razlog da prestanemo pisat.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:25   #360
To se zove demokracija i sloboda govora
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.