Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2008., 17:09   #1001
Hvala vam na pomoci. Svida mi se ona 1. crna. Nesto cu sigurno iskombinirati:klap:
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:24   #1002
[IMG][/IMG]
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:27   #1003
Ova od Nikoline mi je super, a ova od Lane i nije baš...
Ali meni je Nikolina uvijek super pa nisam baš objektivna

Inače, danas je Miss Universe i svečane haljine koje će nositi cure misice su iz dućana Noir gdje sam ja kupila svoju vjenčanicu
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:29   #1004
i meni je sto puta ljepša od Nikoline - nisam baš njezin fan-ali izgleda fenomenalno-i ona i haljina
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:46   #1005
slažem se s vama..iako ja niakd ne ih obukla niti jednu niti drugu,nikolinia mi je super...
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:50   #1006
da... i ja ih vjerovatno ne bih obukla...
ma meni Nikolina uvijek izgleda seksi, a Snajki (tak moj drago zove Lanu) nikak da to uspije
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 18:51   #1007
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
da... i ja ih vjerovatno ne bih obukla...
ma meni Nikolina uvijek izgleda seksi, a Snajki (tak moj drago zove Lanu) nikak da to uspije
a kad je ona naspram Pišekice samo curica
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 15:18   #1008
a jos mi je ljepsa ona sa finalne veceri...i super je haljina od misice...pokusala sam je sam indexa skinut....
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 16:12   #1009
Ima li možda netko od vas sliku ove Nikolinine haljine? To je sa prošle Dore. Ovdje se ne vidi baš dobro, a sjećam se da mi je bila super. Ja ne mogu naći bolju sliku na internetu.

elle23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 17:40   #1010
Quote:
iva2110 kaže: Pogledaj post
[IMG][/IMG]
Meni haljine nisu nesto, ali Nikolina da stavi na sebe i jutinu vrecu izgledala bi odlicno. A Lana, tak, tak....jedva se provlaci.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 18:44   #1011
ej cure!!!
U svatovima ima nas 4 djeveruše i sve trebamo biti u istoj BOJI haljine i istog MATERIJALA,haljina treba biti do koljena-ne kratka ne ni duga...e sad,svaka si bira sama KROJ ( da ne budemo baš identične)...
ja sam kroj izabrala -i sad ne znam kojeg materijala da haljina bude -saten i tak nešt sjajno NE dolazi u obzir...evo stavit ću vam slikicu haljine koju sam odabrala -samo srebrno-sivu sa svijetlo zelenom mašnicom (idu boje,provjerila sam) umjesto tog cvijeta oko struka...
jel mi možete reći koji je to materijal-budući da će mi ju krojačica sašiti...taj materijal mi je super,ne znam samo hoće li ga biti u trgovini s materijalima,nisam išla vidjeti još (iz OS sam,pa ak netko slučajno zna...)
HVALA!!!!!

__________________
- Počinjem trošiti... :) -
CHIC_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 16:13   #1012
Quote:
CHIC_08 kaže: Pogledaj post

jel mi možete reći koji je to materijal-budući da će mi ju krojačica sašiti...taj materijal mi je super,ne znam samo hoće li ga biti u trgovini s materijalima,nisam išla vidjeti još (iz OS sam,pa ak netko slučajno zna...)
HVALA!!!!!


materijal ti je chiffon, al ne znam kak se to kaze na hrvatski (mislim da se čak zove šifon )

pise ti na stranici odakle si uzelasliku
t1h4n4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 17:29   #1013
Quote:
zubic_vila kaže: Pogledaj post
a jos mi je ljepsa ona sa finalne veceri...i super je haljina od misice...pokusala sam je sam indexa skinut....

I meni je ljepša ona od finalne večeri. Ja sam tak i tak planirala za iza ponoći imat ili nešto od Linee ili od Matije Vuice, tako da mi je ta sivo-roza haljina definitivno u jedna od favorita ali pričekat ću cro a porter za svaki slučaj
__________________
26.02.2010. stigla je moja ljubav, moja curica žurilica Anja
vexy315 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 21:50   #1014
[IMG][/IMG]

za ljubiteljice crvenežena mi je izgledala mrak
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 09:48   #1015
[IMG][/IMG]

da volim crvenu-ovu bi si dala šivati
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:19   #1016
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
mrs. kaby ja sam kupila tu haljinu na e-bayu! dala sam ponudu od 10$ ali shiping je 150$ No svejedno, cijena je i vise nego cool!

kad stigne javim kakv je materijal (damast), i posaljem sliku da vidis kako stoji !

Mozete li meni objasnit kako se kupuje preko e-baya? kako odabrat veličinu, ako ne bude odgovarala dali se može vratit... Ja cu biti kuma, a ova haljina me ocarala....
ivona_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:44   #1017
Ivona 20, odes na e-bay i registriraš se.
Nakon toga pronađeš haljinu koja ti se svidja (ja ti mogu dati ime prodavatelja za ovu, jer sam ju i sama kupila)
i postaviš svoju cijenu (licitiraš).
Onda čekaš da vidiš jel tvoja licitacija najveća,
ako Da, onda je možeš kupiti.
Nakon kupnje (plaćanja) prodavatelj ti pošalje uljudan mail gdje ti sve objasni što da izmjeriš (struk, ramena, udaljenost od bradavice do bradavice i slične mjere )
i za par tjedana (ovisno koliko brzo šivaju) ti stigne haljina.


Eto, ukratko. Ako nije što jasno daj na PP, da ne zamaramo cure na forumu sa osnovnim koracima na e-bayu (a imate i u veljača broju BUG-a sve o e-bayu : kako kupiti-prodati ) .
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 10:00   #1018
Bok cure...postavila sam vec ovo pitanje na podforumu moda, topic "sto da obucem", ali nisam dobila nikakav odgovor, pa se nadam da cete mi vi bit od pomoci Pocetkom 5mj sam krizmana kuma, i to bas u vrijeme kada nije ni toplo ni hladno, pa sam mislila obuci neke hlace i gore kosuljicu sa puf rukavicima, ili onu sa velikom masnom oko vrata...

Zapravo treba mi slikica sa nekim lijepim hlacama, to je prije svega...Pregledala sam cijeli topic ali tu su vecinom haljine,pa ako netko ima na svom kompu i neke lijepe slikice kojke bi mi odgovarale po opisu sta sam vam dala, bilo bi jako lijepo od vas da postate...Prihvacam sve prijedloge,tnx
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 12:08   #1019
sta kazete za ovu ???
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 12:16   #1020
uuuuu...sexi keksi....
mislimm da bi tebi odlično stajala na tu dugu crnu kosu
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.