Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2004., 21:13   #21
ja nemam 32,a kamoli 35...onda bum stara!i nemam veliku guzu..a imam prcastu i okruglu i cvrstu...i cindy crafword ima dvoje djece pa nije celulitna...i jos mnogo zena koje se paze...meni je njega mene najvaznija,to ste vec mogli skuziti!!!!!!!!!!!!a crnkinje su itekako celulitne,samo se manje vidi jer su tamne-opet kako je tamnije bolje nego svjetlo -
i ko sjedi?????ja da pace na poslu stojim i pod gablecom...a doma me ne mozes zadrzati u sjedeckom polozaju niti kroz citavi dvosatni film.ne vjezbam..osim nekih par vjezbi-za dupe,noge gore i struk...to mi je najbitnije.ha,sad vjerovala ti ili ne...to ja s time nemam nista.meni je bitno da ja sebi i decku i ostalim muskarcima izgledam dobro kraj dvoje djece i 3 banke...a za nepoznate mi se-hebe-.
ja sam od stajanja...(a da ne velim da sam stajala 8 sati do tjedan prije poroda...)dobila one male kapilarice,koje su me uzrujavale..ali sam to nedavno rjesila injekcijama sclera-pa ni toga nemam!
zene,shvatite-da ima nas koka koje jako pazimo na sebe..morti nemamo nis u glavi-ali zato imamo onak kad nas vidis!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:17   #22
ej cure,zaboravih-a jel koja mozda probala onaj spray od sally hanson za noge kaj prekriva nedostatke,kapilare i jaki cel.????????i jos ti ih potamni?to je novo na trzistu...neznam za cro,ai ovde je.mozda bi vam to pomoglo za po ljeti!?
ojte na njihov site...zove se airbrush leggs
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:24   #23
A kako molim te boja mozhe pokriti jaki celulit?

Ili je u Americi celulit neshto drugo nego u Hrvatskoj.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:33   #24
ma malo sam se krivo izrazila-misla sam da ak imas jaki cel.onda ti ga djelomicno pokrije..jer gle-kad pocrnis manje se primjeti i ovak i onak...a ovaj sprej ima ten nutra...nisam probala,ali sam namjeravala kupiti zbog tena...ono do prvog suncanja.jer danas je prerasno-toplo...skoro bu za gole noge a ja volim biti istenirana ono do kraja...pa odi na site od sally hansen i trazi ..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:35   #25
Ne hvala

Ja sam stara baba i sprijateljila sam se sa svojim celulitom...naprosto bi mi nedostajao kad ga ne bih vidjela
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:42   #26
evo vam taj spray:
http://www.sallyhansen.com/airbrush_legs.cfm
pa si citajte...ak vec neko nije koristio!?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 21:48   #27
A u koju cesh boju ofarbat ruke
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 22:02   #28
za ruke ne brinem..one potamne dok hodas i ovak...a za noge trebas ipak bar pol vure na suncu sedeti...posle ide lako...ja bi to za prije tih pol sata!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:45   #29
Quote:
gumby kaže:
aj ne serite, afrodita je bas mrak.
da,a najveca joj je pomracina u glavi
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:48   #30
Quote:
AFRODITA69 kaže:
..dapace ova celulitna stvar mi ne treba jos za sada..a kad bu mi zatrebala i ako bu mi neko dokazal da radi onda bum si ju kupila...
ti bum prvo rekla da se celulit bum rijesil psihicki,jer bum sve u glavi,a sad bum kupil ak zatrebal bum gace
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:51   #31
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja nemam 32,a kamoli 35...onda bum stara!i nemam veliku guzu..a imam prcastu i okruglu i cvrstu...i cindy crafword ima dvoje djece pa nije celulitna...i jos mnogo zena koje se paze...meni je njega mene najvaznija,to ste vec mogli skuziti!!!!!!!!!!!!a crnkinje su itekako celulitne,samo se manje vidi jer su tamne-opet kako je tamnije bolje nego svjetlo -
i ko sjedi?????ja da pace na poslu stojim i pod gablecom...a doma me ne mozes zadrzati u sjedeckom polozaju niti kroz citavi dvosatni film.ne vjezbam..osim nekih par vjezbi-za dupe,noge gore i struk...to mi je najbitnije.ha,sad vjerovala ti ili ne...to ja s time nemam nista.meni je bitno da ja sebi i decku i ostalim muskarcima izgledam dobro kraj dvoje djece i 3 banke...a za nepoznate mi se-hebe-.
ja sam od stajanja...(a da ne velim da sam stajala 8 sati do tjedan prije poroda...)dobila one male kapilarice,koje su me uzrujavale..ali sam to nedavno rjesila injekcijama sclera-pa ni toga nemam!
zene,shvatite-da ima nas koka koje jako pazimo na sebe..morti nemamo nis u glavi-ali zato imamo onak kad nas vidis!
Aha, s 32 ili 35 je covjek star dobro je znati misim kad pocinje granice starosti i mladosti pretpostavljam da iza 35 vise nema ni seksa... jer, ono prestar si za bilo kakvu aktivnost. Boze...

Velis ne vjezbas, ne mazes se nicim, a nemas celulit. Jebote, ti si cudo prirode za miloga boga, mozda bi trebala patentirati tvoj uspjeh, napisat autobiografiju

Kazes nigeru si oke, a i ostalim muskarcima... SVIM ostalim ili samo nekim?

Ovo je off topic - al ne zamjerite
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:52   #32
Quote:
AFRODITA69 kaže:
za ruke ne brinem..one potamne dok hodas i ovak...a za noge trebas ipak bar pol vure na suncu sedeti...posle ide lako...ja bi to za prije tih pol sata!!!!!!!!
Nemoj me zekati... pocrnis za pol vure i nemoj mi rec, onda si crna ko crnkinja?
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 23:54   #33
Quote:
Samantha kaže:
ti bum prvo rekla da se celulit bum rijesil psihicki,jer bum sve u glavi,a sad bum kupil ak zatrebal bum gace
dobra
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 05:04   #34
ismijale vas moje frendice i familija na rockasu danas...pricala sam im o vama i celulitnoj kremi...i onda smo isle na kompac i citale odgovore...zene su umrle...i rekle da umirete od ljubomore!
to mi je tak godilo-jer ocito kad njih 10 cita i veli istu stvar-onda nekaj ima u tome...no to je stara pjesma,pa necemo sad o njoj-iako je vi na sve nacine dokaujete konstantno.
inace samantha-pa nisam ti ja kriva kaj spadas medu dodose pa ne kuzis ljepotu purgerije..a ja koja sam sa 16 god na engleskom govornom podrucju jos nisam zaboravila bum i bus...a tek da moju djecu cujes....
nego-moj niger moze birati picke(hvala bogu)i ima ukusa samo za one bolje...a tvoj sjedi decko,dora...taj bi ti mene odma posevil da nas upoznas...mam bi zaboravil na doricu...to ti garantiram...samo kaj ja jos mogu birati,pa bi ga odma maknula..za ove koje bas i ne mogu-ala ti dusice...ne se srditi pucica...ak si zivcana sedni si na "njega"mam bus dosla k sebi-nemoj da te jedna afro izbaci iz takta...sto mi je do sada prilicno uvjek uspjevalo.
pozdrav zenice moje ,umorna sam od rodendana i smijanja na konto nasih tipica...idem pogledati filmic...pa na corkicu...a mozda filmek i preskocim jer sam nesto trasno napaljena...a on mi se cini isto(pssssssst! )
cujemo se sutra!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 11:56   #35
khm...samo da se javim...da znate da vas citam i gledam...i da vas potsjetim da sam moderator...i khm, khm, da ste skrenule s teme....i ima tu i ljes i sad se otvorio i dark room pa mozemo tamo postat temu oko toga ciji bi frajer koga posevio...a ne tu ovako...

ja se stvarno trudim da ovaj podforum bude uredan i bez chata koji nije u vezi s modom...i vi znate da sam relativno blaga i da sam, istina ja koja vrlo ceso zacathavam topice ...ali to najcesce uvijek ima veze samo s modom (prazmoglava sta ces)....

no, ako niste shvatile:
PRESTANITE S CHATOM IL CU DA VAS UBIJ... OCU REC ILI CU DA ZATVORIM TOPIK!!!!!!!!

I da, da se vratim na temu...koja je ono tema bila????
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 12:03   #36
aha...celulit je bila tema...
elem, ja isla dve godine na tajlandski boks (trener me izopcio jer me nema vec vise od 8 mjeseci ) i kako sam desnjak i koristila sam vise desnu nogu nego lijevu...dogodilo se to da mi je, osim sto je tanja, desna noga bezcelulitna dok lijeva ima nesto ispod dupeta. sad se to vec prosirilo i na desnu...al ispod dupeta...ne na dupetu. sto je cudno jer imam veliko dupe
eh da...i sad se tih naslaga na bedrima moram rijesit. e a zato moram ozdravit do kraja...a imam ja i cekropiju i cimet al nikako da se sjetim mazat to svaki dan...al stavit cu si mobitel da zvoni...

imam ja i celulita po skembi...onak nije vidljiv al je tu...to zato jer imam slaufe koji nikako da se ucvrste (dve fakin godine tajl. boksa i skemba jos uvijek ) al sad sam nabavila one pilates, yoga, tae bo vjezbe pa cu to kod kuce radit...i mislim opet krenut na treninge bar dva put tjedno...pa cu na ljeto bez traume (da, mos si mislit) kupovat badic u onim prokletim svlacionama u kojem se vidi svaka dlaka, prist a o celulitu da ne pricam
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:07   #37
Quote:
debelakrava kaže:
a imam ja i cekropiju i cimet al nikako da se sjetim mazat to svaki dan...
Ovu od cimeta nisam probala (jel fino mirisi?), al od cekropije -
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:38   #38
p to od cimeta fino mirisi...i ono grije...cekropija mene recimo hladi..
al ono sto nisam sigurna je...cekropija je kao za uklanjanje celulita a cimet za zatezanje koze...sad, jedno bi trebalo stavljat ujutro a drugo navece....ja si kontam da cimet ide ujutro a cekropija navece...al nisam sigurna jer nigdje ne pise.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:43   #39
Quote:
debelakrava kaže:
p to od cimeta fino mirisi...i ono grije...cekropija mene recimo hladi..
al ono sto nisam sigurna je...cekropija je kao za uklanjanje celulita a cimet za zatezanje koze...sad, jedno bi trebalo stavljat ujutro a drugo navece....ja si kontam da cimet ide ujutro a cekropija navece...al nisam sigurna jer nigdje ne pise.
E sad, iskreno ne znam... ja sam od ovog ljeta, pocela koristiti taj od cekropije, namazem si pozadinski dio svaku vecer nakon tusiranja, malo tog uzmem, i da imas pravo - hladi. I to je to. Misim, celulit nije otiso (naravno) samo zbog cekropije, al miks cekropije i vjezbanja - dalo je dosta brze i dobre rezultate.

Mozda kupim i ovu od cimeta, da fiiino mirisi (volim miris cimeta ). A u krajnjoj liniji, mozda ni ucinak ne bude lose. Zakaj ne?
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2004., 13:56   #40
ma dobar je od cimeta. onak, bocka i grije. negdje sam procitala da se u plasticnu foliju jos obmotas na 45 min s tim cimetom pa je kao bolji ucinak.
eto, ko sto rekoh ja zanemarila vjezbanje al sad cu pocet opet. slazem se da su kreme + vjezbanje (pa makar hodanje) najbolja varijanta
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.