Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2008., 13:45   #101
Puce, fala na odgovorima.. Fora je u tome da naš objekt za svadbu ne iznajmljuje navlake a stolci su u 2 boje. Agenciju u Šenkovcu sam zvala i nemaju al sam čula za jednu iz Čakovca pa bum probala. Ak ne, u Zabreg. BYE
coplek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 12:18   #102
hej coplek, si uspila nabavit navlake? a di gu vasa svadba, da nemjau u ponudi navlake?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 12:23   #103
Tequila band je Vz band? Skupi su mi, ali cujem same pohvale. Ima ko iskustva s njima?
zeebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 21:55   #104
Quote:
zeebra kaže: Pogledaj post
Tequila band je Vz band? Skupi su mi, ali cujem same pohvale. Ima ko iskustva s njima?
bila sam na nekoliko svadbi gdje su svirali i mogu ti reci, za te novce uistinu mozes dobiti bolji sastav. previse novca za premalo muzike.
zahtjevna_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 07:35   #105
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
hej coplek, si uspila nabavit navlake? a di gu vasa svadba, da nemjau u ponudi navlake?
Našli smo navlake,. u Čk. Sad samo treba videti dal i kak pašu na stolce. Inače, svadba je u travnju, u hotelu Park. Trenutno smo u pozivnicama i zahvalnicama: pa ak netko ima dobre preporuke...
coplek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 08:08   #106
e, bas mi je drago kaj nisi morala do zg, samo radi toga.. a di si nabavila, cateks? hotel Park je dobar izbor, par put sam se tam dobro provela, osoblje je ok isto kak i klopa, tak da
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 08:15   #107
Quote:
sunci kaže: Pogledaj post
ja sam bila sa svojom kumom na probnom sminkanju u milenijumu...i moram priznati da sam bila sokirana dok sam se vidla

izgledala sam ko porculanska lutkica. dok me buduci vidio rekel je da me nebu zenil

uglavnom, skuzila sam da one imaju isti princip sminkanja za sve mladenke...

zato sam i otisla u prelog kod bojane (kalisto kozmeticki salon). sve se s njom dogovorila i na kraju je super ispalo...
sunci, ak budes jos koji put tu, daj mi pliz reci di je taj kalisto? ja sam isto vec par put vidla kak u milleniumu sminkaju te mladenke, pa me skoro slagiralo..
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 08:30   #108
cure kaj se tiče šminkanja za svadbu u poslovnom prostoru PILKE otvorio se novi salon de luk. cura šminka fantastično. preprepredivno. koristi vrhunsku kozmetiku (adrecito-valjda se tako piše) iznad nje je studio za nokte femina i isto je odličan... cura se zove emina:
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 10:01   #109
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
sunci, ak budes jos koji put tu, daj mi pliz reci di je taj kalisto? ja sam isto vec par put vidla kak u milleniumu sminkaju te mladenke, pa me skoro slagiralo..
Ej!
Kalisto ti je u Prelogu, Glavna 5, tam na katu
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 10:34   #110
bok cure... nije me bilo dosta dugo jer nemam vremena.
u međuvremenu smo riješili fotografa i snimatelja, ovih dana ćemo cvijeće i idem pogledati vjenčanice. pa se bacam na pozivnice. htjela bih ih sama izraditi ali bojim se da kod nas neću naći materijal potreban za izradu... vidjet ćemo...
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 11:15   #111
thanx ivana! a i mislila sam, suncica i je iz Preloga
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 11:19   #112
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
cure kaj se tiče šminkanja za svadbu u poslovnom prostoru PILKE otvorio se novi salon de luk. cura šminka fantastično. preprepredivno. koristi vrhunsku kozmetiku (adrecito-valjda se tako piše) iznad nje je studio za nokte femina i isto je odličan... cura se zove emina:
ne znam za tu marku ili mozda mislis na artdeco?
Ja se sjecam da sam bila jednom tam u zgradi Pilke na manikuri, al to je bilo prije 2,3 godine, tak da ne znam dal je to to..al nokte mi je dobro uredila
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 12:13   #113
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
ne znam za tu marku ili mozda mislis na artdeco?
Ja se sjecam da sam bila jednom tam u zgradi Pilke na manikuri, al to je bilo prije 2,3 godine, tak da ne znam dal je to to..al nokte mi je dobro uredila
da mislimna artdeco (a jesam ga napisala) to je na novo otvereno i sve preporuke za njih dvije!!!!
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 18:55   #114
Obavještavam vas da je moja svadba odgođena do daljnjega, zbog novčane situacije...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:18   #115
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
Obavještavam vas da je moja svadba odgođena do daljnjega, zbog novčane situacije...

ajme,ti ozbiljno? mislim bez riječi....hm neću te gnjavit ali grlim te....
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:38   #116
nažalost, nemožemo si nikako priuštiti, a ne želimo se ni vjenčati "reda radi"
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:41   #117
tiki, a imale smo isti datum.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:42   #118
a ako su samo novci problem, to će se rješiti i bit će sve u redu. vjeruj mi.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 21:46   #119
ei coplek. super kaj si našla. i ja sam mislila da bum si morala negde iznajmiti al na svu sreču navlake za stolice u našem restoranu su u izradi tak da se ne moram mučiti.
a u hotelu meni imaju lepe stolice tak da i ako nebi bilo navlaka bi pristojno izgledalo.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 22:17   #120
malo veći problemi s novcima..... ako se nađe novaca onda svadbe bude, makar ne vjerujem...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.