Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Šta ćemo a??
Gripen 26 37.14%
F16 Block 70 25 35.71%
Ma neka leti pa koji je da je. 19 27.14%
Glasovatelji: 70. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 15:17   #41
meni su najjaci ovi koji se pitaju koji ce kurac hrvatskoj avioni. pa koji ce nam kurac ista ako tako pocnemo gledat oko sebe. ne treba nam avijacija? veli nato da treba. ne treba nam ljudi koji se bave fondovima eu? veli eu da treba. ne treba nam kurac jer dobre picke poput vlatke pokos odu tudumu u kanadu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 23.11.2017., 15:25   #42
Kaj će nam kad imamo kanadere, ako se itko bude grčio zalijemo ih jarunskom vodom.
LongSinceDark is offline  
Old 23.11.2017., 15:27   #43
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Kaj će nam kad imamo kanadere, ako se itko bude grčio zalijemo ih jarunskom vodom.
dobro, to je za susjede zmazance, janeze i jovane. al nemre kanader sudjelovat u nato akcijama, jebiga.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 23.11.2017., 15:29   #44
Budala je uvik bilo i bit ce. Problem je sta mi budalama pustamo da za nas odlucuju.
HoD is offline  
Old 23.11.2017., 15:43   #45
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
meni su najjaci ovi koji se pitaju koji ce kurac hrvatskoj avioni. pa koji ce nam kurac ista ako tako pocnemo gledat oko sebe. ne treba nam avijacija? veli nato da treba. ne treba nam ljudi koji se bave fondovima eu? veli eu da treba. ne treba nam kurac jer dobre picke poput vlatke pokos odu tudumu u kanadu.
Meni su najjači oni koji ne mogu jednu suvislu dat zašto su nam ti avioni potrebni osim air policinga. Jasno jednu suvislu bez udaranja u prsa domoljubna.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.11.2017., 15:56   #46
El mogu ja el mogu ja? Ajde HoDe kad si vec navalija.

Zato sta piloti, avioinzenjeri i mehanicari nisu vilozofi i ekonomisti pa da ih pokupis na ulici di puse travu ili smrcu koku i dovedes u slucaju potrebe. Jednom kad si prikinija njihovu obuku i skolovanje onda je prica svrsila za iducih 10 godina.

Onaj ko kaze da zna da nam nista nece bit iducih 10 godina je kreten. A nisu ni ovi iz natoa naivcine kojima mos lagat i must ih ko nase udruge vladu. 2% je 2%.
HoD is offline  
Old 23.11.2017., 15:59   #47
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Meni su najjači oni koji ne mogu jednu suvislu dat zašto su nam ti avioni potrebni osim air policinga. Jasno jednu suvislu bez udaranja u prsa domoljubna.....
cuj bilo je budala koji su jos '91. i '92. u saboru tvrdili da je buducnost hrvatske u jugoslaviji. bilo je i onih koji su trecinu okupiranog teritorija nazivali gradjanskim ratom. a nazalost ima i dalje onih koji misle da se ti avioni kupuju samo zbog vojnih aktivnosti.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 23.11.2017., 16:01   #48
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Meni su najjači oni koji ne mogu jednu suvislu dat zašto su nam ti avioni potrebni osim air policinga. Jasno jednu suvislu bez udaranja u prsa domoljubna.....
Tak je.
A nema za dječje lijekove.
Nema za vatrogasce.
Nema za prosvjetu.
Nema ni za rasvjetu.
A ljudi kopaju po kontejnerima.
A teleći mozak dvije i pol marke po kili, koliko naš vrijedi tek trebamo utvrditi.
A koji će nam kurac aviJoni, za one srpske naMiGuše dovoljan nam je osrednji pzo.
Kako dejstvuje pzo:
tražiš MiGa
vidiš MiGa
pušiš MiGa
rušiš MiGa

Prosto k'o pasulj <-- toj ono kaj pasi jedu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 23.11.2017., 16:03   #49
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
El mogu ja el mogu ja? Ajde HoDe kad si vec navalija.

Zato sta piloti, avioinzenjeri i mehanicari nisu vilozofi i ekonomisti pa da ih pokupis na ulici di puse travu ili smrcu koku i dovedes u slucaju potrebe. Jednom kad si prikinija njihovu obuku i skolovanje onda je prica svrsila za iducih 10 godina.

Onaj ko kaze da zna da nam nista nece bit iducih 10 godina je kreten. A nisu ni ovi iz natoa naivcine kojima mos lagat i must ih ko nase udruge vladu. 2% je 2%.
Poslat ćemo ih na školovanje i obuku u švedsku ili US za 100 puta manju lovu...uostalom napravi ugovor s recimo mađarima ili austrijancima o obuci i školovanju .
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.11.2017., 16:06   #50
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
cuj bilo je budala koji su jos '91. i '92. u saboru tvrdili da je buducnost hrvatske u jugoslaviji. bilo je i onih koji su trecinu okupiranog teritorija nazivali gradjanskim ratom. a nazalost ima i dalje onih koji misle da se ti avioni kupuju samo zbog vojnih aktivnosti.
Hrpa floskula......niti jedno od ovo troje nema veze s ovim avionima, klasična desničarska.... imam tri mantre koje pionavljam na sve teme......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 23.11.2017., 16:09   #51
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
cuj bilo je budala koji su jos '91. i '92. u saboru tvrdili da je buducnost hrvatske u jugoslaviji. bilo je i onih koji su trecinu okupiranog teritorija nazivali gradjanskim ratom. a nazalost ima i dalje onih koji misle da se ti avioni kupuju samo zbog vojnih aktivnosti.
Nitko ne može sa sigurnošću tvrditi da bi nam bilo lošije u jugi pod srpskom vladavinom nego što nam je sad u nezavisnosti pod bosanskohercegovačkom.

Ipak je hrvatska najnazadnija država europe, s obzirom na enormni razvnojni potencijal kojim posjeduje to je stvarno izuzetno teško nadmašiti.
LongSinceDark is offline  
Old 23.11.2017., 16:19   #52
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nitko ne može sa sigurnošću tvrditi da bi nam bilo lošije u jugi pod srpskom vladavinom nego što nam je sad u nezavisnosti pod bosanskohercegovačkom.

Ipak je hrvatska najnazadnija država europe, s obzirom na enormni razvnojni potencijal kojim posjeduje to je stvarno izuzetno teško nadmašiti.
ae , lakse se i do srpske picke dolazilo
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 23.11.2017., 16:20   #53
I bolje su, ove bosanske ne znaju razliku između pite i bureka.

Tražiš pitu dobiš burek, tražiš burek dobiš bolonjez u lisnatom.
LongSinceDark is offline  
Old 23.11.2017., 16:26   #54
a sto sarmu motaju uf
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 23.11.2017., 17:19   #55
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Meni su najjači oni koji ne mogu jednu suvislu dat zašto su nam ti avioni potrebni osim air policinga. Jasno jednu suvislu bez udaranja u prsa domoljubna.....
Jebe mi se za druge i šta drugi misle a ja oću da imamo avijone i to neke brze za popizdit. I isto mi se jebe oće li samo pizdarat po nebu i vršit ti air policing ili ležat na pisti a kad bi moga birat ja bi glanc novi F16. I oću ih i za ne daj bože jer ja sam Titov pionir a drug Stari je reka "živimo kao da će sto godina biti mir, a spremajmo se kao da će sutra izbiti rat" a njemu moš reć svaki kurac ali glup nije bija. A još kad se sitin susistva ja bi dvi eskadrile.

Imaš problem sa mojim stavom???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 23.11.2017., 17:34   #56
Druze Cuka jemas prav. A evo jos da dodan najveci razlog od svih. Ako se te pare ne potrose na avione opet ce se popit i pojist. Sta vi mislite? Da ce se rijesit navodnjavanje Slavonije sa tim parama? Prije cu ja to rijesit nego sedmicin rodjak.
HoD is offline  
Old 23.11.2017., 17:55   #57
Obzirom da HS produkt izvozi u USA ko blesav, ja bi F16 u kompenzaciji.
Jedan za jedan.
mwm is offline  
Old 24.11.2017., 07:52   #58
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Hrpa floskula......niti jedno od ovo troje nema veze s ovim avionima, klasična desničarska.... imam tri mantre koje pionavljam na sve teme......
truc muc buc, ti imas samo jednu mantru - desnicari, desnicari sakrijte krezubu nejac idu desnicari. obrisi sline pa probaj opet. svako ulaganje u vojnu opremu je stratesko, cime nam je svedska ikad pomogla.

Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nitko ne može sa sigurnošću tvrditi da bi nam bilo lošije u jugi pod srpskom vladavinom nego što nam je sad u nezavisnosti pod bosanskohercegovačkom.

Ipak je hrvatska najnazadnija država europe, s obzirom na enormni razvnojni potencijal kojim posjeduje to je stvarno izuzetno teško nadmašiti.
i koji je razlog da nisi zatrazio azit u bugarskoj, rumunjskoj ili srbiji?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 24.11.2017., 08:30   #59
pa stace tamo nije on Sirijac
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 24.11.2017., 08:36   #60
kombinacija nicka, avatara i priče ovog 7nationsa je nenadjebiva

rekao bih da je koincidencija prevelika :
https://www.24sata.hr/sport/pa-jel-o...spremio-549651
dct4 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger