Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2006., 16:17   #161
Quote:
Ponosna kaže:
Ići ću i na treći i mislim da će to biti zadnji. Jako sam zadovoljna i najbolje je čekati što dulje između 2 tretmana da sve dlake izrastu koje su ostale. Meni je nakon 2 tretmana,sada nakon cirka 40 dana ostalo još 40% dlaka i otići ću na još 1. No treba uzeti u obzir da laser uklanja 70% ne sve.
Dali misliš nastaviti sa elektrodepilacijom do totalnog istrebljenja?
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 16:46   #162
Quote:
lala kaže:
Tko to obavlja u bolnici? Je li gužva? U Gorice su noge 12000 a žena koja radi i nije baš nešto stručna (bez obzira na certifikate i sl. tečajeve od 3 dana)
u bolnici krizine to radi doktorica, i to samo petkom. ne znam kolika je guzva, nazoves na tel pa dogovoris.
gorica mi nikako nije draga. bila sam na razgovoru kod njih i nisu mi ostavili neki dojam. sta ja znam.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 09:31   #163
Quote:
mitzy kaže:
Dali misliš nastaviti sa elektrodepilacijom do totalnog istrebljenja?
U ne, to boli, probala prije lasera i odustala nakon 1. puta.
Idem na još 1 tretman, ali i sada ih skoro više nema tako da ću se zadovoljiti. A ako narastu za par godina pičim na biološko-enzimsku epilaciju.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 11:08   #164
Quote:
Ponosna kaže:
Poliklinika poliderma.imaš stranicu na internetu.
thanx bilo bi dobro spojiti dvije teme na ovom podforumu jel znaš kako se ostale cijene kreću?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 18:15   #165
za facu 1500,noge mislim 3000,bikini zona 1200.nisam sigurna.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 10:32   #166
Ja sam bila u Skinu na Novoj cesti. Idem na IPL. Oni su to prvi uveli kod nas pa nekako si mislim da imaju i najvise iskustva. Bila sam jednom na bikini tretmanu i prezadovoljna sam. Dobro djeluje jedino na tamne dlake. I ne smiju biti nedavno epilirane, znaci samo britva zadnjih par mjeseci. Otpadnu nekih deset dana nakon tretmana i sad su mi (nakon tri tjedna) pocele izlaziti nove. Evidentno je da ih je sigurno 50% manje. Navodno su 3-4 tretmana dosta kod 90% ljudi za to podrucje. Doktorica je rekla ovako, platim 800kn (za kes) svaki put i ukoliko 4 tretmana ne budu dovoljna (znaci 3200kn) onda cu doplatiti do njohovog pausala od 3500kn i u tom slucaju ce mi ih skidati dok ne nestanu. To bi reklo da ce me ispasti maksimum 3500kn. Jesu ogromni novci, ali ove sam godine odlucila odrijesiti kasu jer mi ih je vec pun kufer, a da ne kazem da sam vec svasta isprobala. Elektroepilacija ispadne uzasno bolna (barem meni) i kosta u konacnici i vise od ovoga, a traje i po tri godine.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 10:39   #167
Vidim sad da su dva topica pa kopiram sa drugog:
Ja sam bila u Skinu na Novoj cesti. Idem na IPL. Oni su to prvi uveli kod nas pa nekako si mislim da imaju i najvise iskustva. Bila sam jednom na bikini tretmanu i prezadovoljna sam. Dobro djeluje jedino na tamne dlake. I ne smiju biti nedavno epilirane, znaci samo britva zadnjih par mjeseci. Otpadnu nekih deset dana nakon tretmana i sad su mi (nakon tri tjedna) pocele izlaziti nove. Evidentno je da ih je sigurno 50% manje. Navodno su 3-4 tretmana dosta kod 90% ljudi za to podrucje. Doktorica je rekla ovako, platim 800kn (za kes) svaki put i ukoliko 4 tretmana ne budu dovoljna (znaci 3200kn) onda cu doplatiti do njohovog pausala od 3500kn i u tom slucaju ce mi ih skidati dok ne nestanu. To bi reklo da ce me ispasti maksimum 3500kn. Jesu ogromni novci, ali ove sam godine odlucila odrijesiti kasu jer mi ih je vec pun kufer, a da ne kazem da sam vec svasta isprobala. Elektroepilacija ispadne uzasno bolna (barem meni) i kosta u konacnici i vise od ovoga, a traje i po tri godine.
Meni je receno da dodjem nakon cca. 3 tjedna jer je bitno da se dlake tretiraju u fazi raste i koliko sam ja skuzila kad vec sve probiju kozu, onda je vec za neke kasno jer su prestale rasti.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 14:43   #168
IPL?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 11:09   #169
IPL - intensed pulse light, kao laser novije generacije.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 14:05   #170
Za cure koje su bile na laserskoj!

planiram uskoro u Rijeci na lasersku depilaciju bikini zone, pročitala sam dojmove od nekih koje su bile.
znam da se trebaju dlačice obrijati prije depilacije ali meni se uvijek stvore prištići ili se koža iritira pa me strah s tim na laser!da li da ih samo podšišam ili
baš obrijem?
što se podrazumijeva pod bikini zonu, samo dlačice izvan tangi ili sve?
koliko boli?
hvala!!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 16:36   #171
Izvan tangi i dolje, ali ima klinika koje skidaju sve. Ja sam sredila samo ono vidljivo, ne sviđa mi se pomisao na čelavicu: Moraš obrijati do kraja, laser uništava korijen. Boli koliko i čupanje obrva kad se već navikneš, 1 dan, pa ni toliko ti je crveno, par dana mažeš aloe verom, nakon 50 dana ideš ponovo. Tada je najbolje je vidiš kaj se vratilo-u punom sjaju
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 17:04   #172
Koliko to košta?
frannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 19:37   #173
tam di sam ja isla je zenska brijala, ti joj velis kak oces otrpilike, onda ona zacrta olovkom i onda brije, pa tek onda laser.
bolje da ti to sve ona napravi, da vidi koliko su dlake rasprostranjene. tak bi to trebalo bit barem.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 20:06   #174
Ja sam sama obrijala. Ima klinika koji ne žele napraviti "čelavicu" zbog neke etike, kaj ja znam. Jedan tretman 1500, al svaki idući je jeftiniji.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 22:07   #175
gdje ima u rijeci laserska depilacija
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 11:57   #176
ja sam se jako puno raspitivala o laserima. u Rijeci dr. Zambelii ima najbolje i najkvalitetnije lasere u Hrvatskoj. za svijetliju kožu i tamnije dlačice koristi se Alexandrite, a na tržištu u SAd-u se najboljim pokazao GentleLase kojeg ima Zambelli. za tamniju kožu i dlačice se koriste tzv. Yag laseri, i opet najbolji je Candelin Yag laser kojeg ima Zambelli. tako da ti je to najbolje mjesto za ići!!!
ove preporuke sam dobila od dermatologa i plastičnog kirurga iz NY, tako da smo u korak sa svjetskim trendovima.
također da naglasim da IPL metoda nije laserska metoda već Intense Pulse Light (koristi svjetlo) tako da je kod nas precjenjena, previše košta za ono što nudi.
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 19:25   #177
i kakve su cijene kod zambellija?
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 15:58   #178
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
ja sam se jako puno raspitivala o laserima. u Rijeci dr. Zambelii ima najbolje i najkvalitetnije lasere u Hrvatskoj. za svijetliju kožu i tamnije dlačice koristi se Alexandrite, a na tržištu u SAd-u se najboljim pokazao GentleLase kojeg ima Zambelli. za tamniju kožu i dlačice se koriste tzv. Yag laseri, i opet najbolji je Candelin Yag laser kojeg ima Zambelli. tako da ti je to najbolje mjesto za ići!!!
ove preporuke sam dobila od dermatologa i plastičnog kirurga iz NY, tako da smo u korak sa svjetskim trendovima.
također da naglasim da IPL metoda nije laserska metoda već Intense Pulse Light (koristi svjetlo) tako da je kod nas precjenjena, previše košta za ono što nudi.

ovo se zove virusni marketing


sto znaci da je ipl precijenjena? i da previse kosta za ono sto nudi?

ja ipl-om skinula nadusnicu, visak obrva i oblikovala bikini zinu, doduse, nije mi preporuku dao dermatolog iz ny, dovoljna su mi bila iskustava cura koje znam


ja zadovoljna, cijena povoljnija od one koju ti vristis, ako nekog zanima, moze na pm.


dlaka vise nema, usput mi je teta skinula i flekice od akni, kapilaricu na licu i koza izgleda sjajnije.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 18:18   #179
ja nisam govorila uopće o cijenama kao prvo....

IPL aparati su puno jeftiniji od laserskih a cijene tretmana su iste...
također oni su klinički dokazano manje efektivni, možeš pogledati istraživanja
koja su uspoređivala različite tehnike i njihovu vremensku uspješnost.
pokazalo se da su veće mogućnosti neželjenih nuspojava koristeći IPL metode (ožiljci, opekline)
ako je za tebe ta metoda djelovala, super!!! jer ja sam pare bacila u vjetar
pa upozoravam druge cure da postoji razlika i da bolje koriste laserske metode!!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 18:37   #180
evo malo informacija.....

American Institute for Laser Medicine


Be aware that hair removal systems that use traditional light for treatment (Intense Pulse Light machines or IPLs) are not true hair removal lasers. These devices use a highly concentrated beam of traditional incoherent light, often in conjunction with a cream or gel, to burn the hair shaft. A serious flaw with these systems is that they lack the laser's ability to produce a selective bandwidth of light that will only affect the hair shaft (selective photothermolysis). These devices produce a wide bandwidth of light that can heat up all of the surrounding tissue. IPLs are generally cheaper devices and are used for various skin procedures first and foremost, with hair removal as more of an afterthought. Judging from consumer feedback, true lasers usually achieve better and faster results for hair removal purposes.


Disadvantages

Long-term data on safety and effectiveness have not been established.

Response rates have not been established.

Not as effective on unpigmented hairs and red or blonde hair.

Must be used very cautiously on darker skin tones or on consumers who tan themselves.

Improper treatment can cause burns, skin discoloration lasting several months, or patchy/grid-like regrowth.

Requires eye protection.

Can be expensive.

Some find treatment painful.

Regulation varies by state, so inadequate controls exist to ensure competent practitioners.

Some consumers do not respond to treatment.
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.