Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 09:37   #1
Bili kutak - štorija 25.

***********************

UČLANI SE!

***********************


Štorija 24.

Štorija 23.

Štorija 22.

Štorija 21.

Štorija 20.

Štorija 19.

Štorija 18.

Štorija 17.

Štorija 16.

Štorija 15.

Štorija 14.

Štorija 13.

Štorija 12.

Štorija 11.

Štorija 10.

štorija 9.

štorija 8.

štorija 7.

štorija 6.

štorija 5.

štorija 4.

štorija 3.

štorija 2.

štorija 1.
Blay is offline  
Old 21.09.2017., 09:41   #2
Prvi...
Naprid naši
jordi is online now  
Old 21.09.2017., 09:57   #3
Drugi.
__________________
Što ga više lome to ga volim jače..HŽV
acer is offline  
Old 21.09.2017., 09:58   #4
..

Zadnje uređivanje crash1004 : 21.09.2017. at 10:10.
crash1004 is offline  
Old 21.09.2017., 10:51   #5
@artoni

Ja sam navijace kao izvor financiranja naveo kao jedno rijesenje. U ovom trenutku to je najizglednija opcija ako se zeli ubrzati dolazak do kraja duge ceste. To je opcija sidanja u ferarija i dolaska do cilja. Druge opcije kao gazda (sa ovim bi mozda i napravili nesto al osjecaj i rezultat krajnji je kao kod fufe koju pokupi neki tatin sin ili mafijas sa bemvejom ili meckom) ili jaki sponzor (od gospodarstva ne mozemo ocekivati da omoguci neku pilu s kojom bi dugu cestu preletili) su puno nerealnije od opcije navijaca koji financiraju klub. Ovo financiranje bi bilo recimo usmjereno na sve osim placa igraca. Za place bi islo od sponzora, marketinga, prodaje igraca, ulaznice...
Ovo sam ovako na brzinu napisa ali ima nacina da se novac od navijaca odvoji od placa tako da mi koji bi davali znali bi da vecina ide za klub da postoji kao takav (omladinski pogo, zaposlenici, odrzavanje...).
Ako je ovo nemoguce onda se trebamo strpiti i stisnuti u fići na ovoj dugoj cesti.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Old 21.09.2017., 12:12   #6
Stručni managment ( predsednik, SD i trener ) , ne diletanti, su preduvjet za ozbiljan rad, i orijentiranost ka rezultatima su jedina šansa za budućnost. I filosofija da ako treba grist na terenu bez kompromisa su jedini ispravan put...

Poslato sa VTR-L29 uz pomoć Tapatoka
paker is offline  
Old 21.09.2017., 12:54   #7
S radošću želim izvijestiti javnost kako su napori naša dva kluba za organizacijom prijateljskog susreta urodili plodom. Ovo je svojevrstan poklon brojnoj viteškoj, ali i Torcidi iz cijele BiH, kao i svim navijačima Viteza i ljubiteljima nogometa u našem okruženju. Hvala Hajduku što su učinili napore sa svoje strane kako bismo uspjeli osigurati dolazak nama dragih sportskih prijatelja u Vitez. Više informacija o samom susretu obznanit ćemo na konferenciji za tisak“, kazao je u izjavi za medije glasnogovornik Ivan Sajević.

Utakmica između Viteza i Hajduka bit će odigrana u petak, 6. listopada 2017. godine, s početkom u 15,00 sati, na Gradskom stadionu Vitez.
Aubameyang is offline  
Old 21.09.2017., 12:55   #8
ne vidin ijednu opciju u kojoj mi nismo prvaci ove godine
Marin Mišura is offline  
Old 21.09.2017., 13:50   #9
Kad ce se znat parovi 1/8 finala kupa?
lakrdija 1950 is offline  
Old 21.09.2017., 14:25   #10
Bili kutak - štorija 25. "Bez naslova"
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Old 21.09.2017., 14:30   #11
Quote:
Hajduk je odradio posao u Oriovcu bez “ozljeda” i bezbolno, na kraju i sasvim okruglo sa 3:0, premda nije pružio naročito “ljekovitu” igru nakon glavobolje i potresa protiv Rijeke i poraza u jadranskom derbiju.

Tako će Hajduk u osmini finala 25. listopada na Šubićevac, Šibeniku na noge. Ne tako davno, u proljeće 2010. godine to je bilo finale Kupa

Velikan sportskog novinarstva Alfi i njegove alternativne činjenice
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 21.09.2017., 14:32   #12
Quote:
Boka Juniors kaže: Pogledaj post
Velikan sportskog novinarstva Alfi i njegove alternativne činjenice
Aubameyang is offline  
Old 21.09.2017., 14:36   #13
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Ne vidim što tu nije jasno. Hajduk u osmini finala igra protiv kluba koji bude imao treći najslabiji koeficijent.
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 21.09.2017., 14:38   #14
Quote:
Boka Juniors kaže: Pogledaj post
Ne vidim što tu nije jasno. Hajduk u osmini finala igra protiv kluba koji bude imao treći najslabiji koeficijent.
Tako bi trebalo biti. I tako je bilo prošle godine. ALI...

http://hns-cff.hr/natjecanja/hrvatski-kup/

pogledaj ovdje šta piše pod Raspored i rezultati.
Aubameyang is offline  
Old 21.09.2017., 14:39   #15
https://www.youtube.com/watch?v=JXcYaC-BOLw

Nazalost, apsolutno sve tocno receno i izanalizirano
ashaman is offline  
Old 21.09.2017., 14:42   #16
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Tako bi trebalo biti. I tako je bilo prošle godine. ALI...

http://hns-cff.hr/natjecanja/hrvatski-kup/

pogledaj ovdje šta piše pod Raspored i rezultati.
Jel ovo onda znaci da u cetvrtfinalu idemo na Inter - Sesvete, ili se za cetvrtfinale zdrijeba?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Tizz is offline  
Old 21.09.2017., 14:44   #17
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Tako bi trebalo biti. I tako je bilo prošle godine. ALI...

http://hns-cff.hr/natjecanja/hrvatski-kup/

pogledaj ovdje šta piše pod Raspored i rezultati.
Sad sam vidio da su i na Sportnet forumu svi zbunjeni oko toga

Ali ja sam mišljenja da je ovo na službenoj stranici upisivao netko slabo upućen. Vjerojatno će korigirati kad se odigra zadnja utakmica šesnaestine. Problem je samo što ćemo morati čekati do 18.10. kad je ta utakmica na rasporedu
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 21.09.2017., 14:46   #18
Natjecateljski parovi na utakmicama pretkola, četvrtfinala i polufinala određuju se ždrijebom, a na utakmicama šesnaestine i osmine finala na osnovu koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju Hrvatskog nogometnog kupa u posljednjih pet godina natjecanja.
Durdov is offline  
Old 21.09.2017., 14:46   #19
Quote:
Tizz kaže: Pogledaj post
Jel ovo onda znaci da u cetvrtfinalu idemo na Inter - Sesvete, ili se za cetvrtfinale zdrijeba?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Mislim da je to greška HNS i da će biti ovako kako Boka kaže. Ja samo hoću reći da Alfi (ovaj put) nije ništa kriv.

Ovaj "raspored" gdje mi igramo sa Šibenikom im je vjerojatno povućen iz sustava Comet jer se isto jučer dogodilo i u BiH gdje je automatski sustav posložio 16-1, 15-2,...

btw, ako ne griješim mi bi u četvrtfinalu išli na Osijek ukoliko svi nositelji prođu.

@Durdov

onda je to novo pravilo od ove sezone? Prošle godine je i u četvrtfinalu išlo po koeficijentima.
Aubameyang is offline  
Old 21.09.2017., 14:48   #20
...

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.