Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 21:49   #3821
Odnile su nas malo ove ostavke po odgovornosti. Ne mislim na priopcenje ili Kosa i navodnu trulez... ako je tako neka ide odma. Nego sd. Ako falije sa trenerom aj ca jer ti si ga bira. Nema smisla. Citam bas clanak za Dortmund kako su falili sa ovim trenerom iz Ajaxa. Nigdi ne pise da sd Zorc ide ca. A tu je otkaz Kloppu, Tuchelu, i sad ovome uskoro. A Zorc je tu i duze ako se ne varam. Triba stat na balun. Ako Branco nema udio u toj navodnoj trulezi nek stoji i radi dalje.
ronnie7 is offline  
Old 10.11.2017., 22:00   #3822
Quote:
Lovren Dejo kaže: Pogledaj post
Koji je ovo kurac? Postoji mehanizam za traženje izvanrednih izbora. Ne može torcida zahtjevati nešto mimo toga. Može u biti, ali to je onda propast modela. Torcida nema mandat govoriti u ime svih članova. Da ima ne bi nam ni trebali izbori. I šta sad ako Kos ne ode? Hoće li Torcida prekidat utakmice? Oće se prelit problem ko i reprezentacija šta ima i na Hajduk? Koliko god sam volio i volim torcidu, zgražam mogućeg jednoumlja u jezgri. Nikad gori osjecaj u vezi Hajduka nisam imao.
a šta ako ne dođe do izvanrednih izbora ako budemo morali čekat redovne bojim se da bu projek ošo u 3pm
miljo piljo is offline  
Old 10.11.2017., 22:02   #3823
Branco kojemu je jura reprezentativni potencijal? Koji govori bit ćemo prvaci ako nam dopuste, koji je ovaj kad selektirao?
bijeli prah is offline  
Old 10.11.2017., 22:30   #3824
Ovi niti ne prati Hajduka

Sve šta je nabroja tek Kos počeo radit u značajnijoj mjeri, pogotovo ovo uspostavljanje suradnje sa malim klubovima po dalmaciji i šire, potez ne za pet nego deset, nešto šta se prije ni sanjati nije moglo. Akademija na putu da bude teški vrh, nikad sa većom guštom nisam pratija mlađe uzraste, a prva momčad koliko god neki tu prdili puno bolje izgleda nego prije Kosa. Infrastruktura itd. neću niti govoriti.

I sad bi to neki sve zaljuljali i doveli u pitanje jer prva momčad šta!? Četvrta sa istim brojem bodova ka treći u sredini prvenstva?

Jeba me pas ne kontam, ne razumim nikako, ako se bude ovako stupidno, nepromišljeno i nestrpljivo reagiralo onda projekt nema šanse.

A nema ni logike jer oni nestrpljivi su svi protiv ovog modela, njima se ne da gradit dugo oni žele trofeje.

Oni koji ne vide napredak i govore da se loše radi i da triba prominit upravu i/ili NO nisu dobro promislili o čemu govore jer argumentima to ne mogu poduprijeti, sve se svodi na neko osobno i subjektivno nezadovoljstvo kojemu su uzrok njihova nerealna očekivanja.
To ne znači da se mora biti zadovoljan ili nekritičan, dapače, ali se mora biti objektivan i promišljen tako da kritika ode na pravi stranu a ne da se štrapa po svemu šta naiđe iz neke frustracije.

Ukratko, Kosu je zadatak voditi cijeli klub naprid i cijeli klub ide naprid i to dosta velikim koracima, malo šteka prva momčad o ti najviše u voljnom momentu, u glavi. Dokazali su da imaju kvalitetu i da mogu dobro igrat tako da priča o škartu koji je Branco doveo ne drži vodu.

Negdi je drugo puklo, trener je platija buletu jer je za taj problem najizravnije odgovoran i sad uprava mora naći riješenje jer im još traje mandat. Neka novi trener digne momčad i napravi selekciju, ako sad budemo išli u neke izbore pizde materine sami ćemo sebi podapet nogu i umisto riješavanje problema stvorićemo deset novih.

Pa ko garantira da se svi promine da će to onda bit bolje, pa ćemo tako olako ići minjat. Ajde prigledajte kandidate na prošlim izborima, za koliko njih mislite da imaju energiju i poduzetnost Kosa i da bi počeli ovoliko projekta kao on?
napridnasi is offline  
Old 10.11.2017., 22:31   #3825
Sutra bi ka triba bit novi trener? Garantiram Kopić, ne vidim drugo išta realnim, moje osobno mišljenje je da je to ne s konja na magarca nego s konja na kokoš. Ne vidim u čemu je to Kopić bolji od carilla, carrillo je izgubila svlačionici i mora je otići, al očekujem i od Kopića da neće dočekati ni litne pripreme
bijeli prah is offline  
Old 10.11.2017., 22:32   #3826
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Mene ovo polako izgleda ka sukob generacija. Ovi mlađi su za rušenje, rezultat sad i odmah. Ovi malo stariji su strpljiviji a rađe bi stali na balun i malo promislili prije djelovanja.

dobro ti izgleda

al mislim da je pravo vrime za stavit i usijanu mlađariju na pravo misto; ili kako Bojan u odličnom članku kaže: sad je vrijeme da "pustimo navijače da se vrate na tribinu i budu navijači. Da navijaju, pjevaju i bave se ostalim ultras stvarima bez da se to odmah iskoristi za rušenje procesa revitalizacije kluba koji je u šest godina od gubitaša postao samoodrživ klub i koji ima toliko još prostora za napredak, pa samim time i kritiku? Ne histeriju! Kritiku!".

U ovome je po meni sva srž sranja koje je nastalo. Znači, ustrojili smo udrugu, postavili je ko nosioca svih naših težnji, nadanja i vjere.Što je najbitnije i osnovana je da bi se (recimo to malo populistički); izabrali najbolji među jednakima, i upravo da se izbjegnu ovakve debilne i histerične paranoje postavljeni su i neki kriteriji natječaja kojim bi se probralo ljude koji se neće ponašat ko uspaljeni balavci i reagirat impulzivno. Njima je dan legitimitet da donose odluke a sad ćemo zbog izostanka rezultata sve smjenjivat??? Kakvu cemo poluku time porati neukom puku koji i prije ovoga tupi da ulica vodi klub?

Istinabog, tražen je iskorak rezultatski,al traženi su i drugi iskoraci koji su i napravljeni...i šta sad? Zbog izostanka jednog segmenta sve ćemo smjenjivat u niti polovini mandata facepalm: Oćemo li postavljat misto na tablici, broj centaršuta desnog beka, golova prvog napadača, istrčavanja golmana na peterac ko kriterij za opstanak Uprave i NO-a??

Jedini ko može smjenit upravu je NO, i ako je većina u odboru za to, neka izvrše prevrat i to urade. To je gospodo demokracija! Isto ko šta je i demokracija da smjenjujemo NO i Upravu na redovnim izborima, ili eventualno izvanrednim ukoliko za njih prikupimo dovoljan broj potpisa. Samo to.Sve ostalo su baljezganja.

Eto, večeras sam priča i s nekim mladcima koji su bili na sastanku i s nekim starijima....Sukus bi bija taj da su mlaji žestoki i nerazumni (kako godine i nalažu), a stariji ka kuže riskantnost poteza... uglavnom, čini mi se da nikad više nije falija autoritet ko šta je bija Žan da to prisiče....
jery drake is offline  
Old 10.11.2017., 22:41   #3827
Quote:
jery drake kaže: Pogledaj post
dobro ti izgleda

al mislim da je pravo vrime za stavit i usijanu mlađariju na pravo misto; ili kako Bojan u odličnom članku kaže: sad je vrijeme da "pustimo navijače da se vrate na tribinu i budu navijači. Da navijaju, pjevaju i bave se ostalim ultras stvarima bez da se to odmah iskoristi za rušenje procesa revitalizacije kluba koji je u šest godina od gubitaša postao samoodrživ klub i koji ima toliko još prostora za napredak, pa samim time i kritiku? Ne histeriju! Kritiku!".

U ovome je po meni sva srž sranja koje je nastalo. Znači, ustrojili smo udrugu, postavili je ko nosioca svih naših težnji, nadanja i vjere.Što je najbitnije i osnovana je da bi se (recimo to malo populistički); izabrali najbolji među jednakima, i upravo da se izbjegnu ovakve debilne i histerične paranoje postavljeni su i neki kriteriji natječaja kojim bi se probralo ljude koji se neće ponašat ko uspaljeni balavci i reagirat impulzivno. Njima je dan legitimitet da donose odluke a sad ćemo zbog izostanka rezultata sve smjenjivat??? Kakvu cemo poluku time porati neukom puku koji i prije ovoga tupi da ulica vodi klub?

Istinabog, tražen je iskorak rezultatski,al traženi su i drugi iskoraci koji su i napravljeni...i šta sad? Zbog izostanka jednog segmenta sve ćemo smjenjivat u niti polovini mandata facepalm: Oćemo li postavljat misto na tablici, broj centaršuta desnog beka, golova prvog napadača, istrčavanja golmana na peterac ko kriterij za opstanak Uprave i NO-a??

Jedini ko može smjenit upravu je NO, i ako je većina u odboru za to, neka izvrše prevrat i to urade. To je gospodo demokracija! Isto ko šta je i demokracija da smjenjujemo NO i Upravu na redovnim izborima, ili eventualno izvanrednim ukoliko za njih prikupimo dovoljan broj potpisa. Samo to.Sve ostalo su baljezganja.

Eto, večeras sam priča i s nekim mladcima koji su bili na sastanku i s nekim starijima....Sukus bi bija taj da su mlaji žestoki i nerazumni (kako godine i nalažu), a stariji ka kuže riskantnost poteza... uglavnom, čini mi se da nikad više nije falija autoritet ko šta je bija Žan da to prisiče....


Koji članak spominješ, aj daj link
napridnasi is offline  
Old 10.11.2017., 22:42   #3828
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post


Koji članak spominješ, aj daj link


http://www.nogometplus.net/index.php...me-odrastanja/
jery drake is offline  
Old 10.11.2017., 22:43   #3829
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
Ovi niti ne prati Hajduka

Sve šta je nabroja tek Kos počeo radit u značajnijoj mjeri, pogotovo ovo uspostavljanje suradnje sa malim klubovima po dalmaciji i šire, potez ne za pet nego deset, nešto šta se prije ni sanjati nije moglo. Akademija na putu da bude teški vrh, nikad sa većom guštom nisam pratija mlađe uzraste, a prva momčad koliko god neki tu prdili puno bolje izgleda nego prije Kosa. Infrastruktura itd. neću niti govoriti.

I sad bi to neki sve zaljuljali i doveli u pitanje jer prva momčad šta!? Četvrta sa istim brojem bodova ka treći u sredini prvenstva?

Jeba me pas ne kontam, ne razumim nikako, ako se bude ovako stupidno, nepromišljeno i nestrpljivo reagiralo onda projekt nema šanse.

A nema ni logike jer oni nestrpljivi su svi protiv ovog modela, njima se ne da gradit dugo oni žele trofeje.

Oni koji ne vide napredak i govore da se loše radi i da triba prominit upravu i/ili NO nisu dobro promislili o čemu govore jer argumentima to ne mogu poduprijeti, sve se svodi na neko osobno i subjektivno nezadovoljstvo kojemu su uzrok njihova nerealna očekivanja.
To ne znači da se mora biti zadovoljan ili nekritičan, dapače, ali se mora biti objektivan i promišljen tako da kritika ode na pravi stranu a ne da se štrapa po svemu šta naiđe iz neke frustracije.

Ukratko, Kosu je zadatak voditi cijeli klub naprid i cijeli klub ide naprid i to dosta velikim koracima, malo šteka prva momčad o ti najviše u voljnom momentu, u glavi. Dokazali su da imaju kvalitetu i da mogu dobro igrat tako da priča o škartu koji je Branco doveo ne drži vodu.

Negdi je drugo puklo, trener je platija buletu jer je za taj problem najizravnije odgovoran i sad uprava mora naći riješenje jer im još traje mandat. Neka novi trener digne momčad i napravi selekciju, ako sad budemo išli u neke izbore pizde materine sami ćemo sebi podapet nogu i umisto riješavanje problema stvorićemo deset novih.

Pa ko garantira da se svi promine da će to onda bit bolje, pa ćemo tako olako ići minjat. Ajde prigledajte kandidate na prošlim izborima, za koliko njih mislite da imaju energiju i poduzetnost Kosa i da bi počeli ovoliko projekta kao on?
Konacno jedan normalan post.
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 10.11.2017., 22:51   #3830
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
Branco kojemu je jura reprezentativni potencijal? Koji govori bit ćemo prvaci ako nam dopuste, koji je ovaj kad selektirao?
Ne nuzno, poanta je da nema smisla minjat ljude i vizije svako malo. Imena nisu bitna, samo figure.
ronnie7 is offline  
Old 10.11.2017., 23:09   #3831
a pivača ovde na forumu,stvarno vas je gadljivo čitat

nema nikih problema osim naprimjer
šta je ova ekipa sa svim davanjima skuplja negdi 50% od lanjske (odštete,agencije,bonusi ,plače...),
šta klub više nema nijednog potencijalnog mladog igrača ka projekt u prvoj ekipi pa nam opet priti financijski kolaps,
šta se nije vratia dug gradu pa nam svaka šuša može pametovat,
šta radi tetkić i dalje doli bez natječaja,
šta su neki članovi NO uhljebljeni na funkciju za glas podrške,oče li oni napustit funkcije ako ih skupština raspusti,
šta sadašnji NO nijednu odluku nije stopira pa mu ne vidim nikakvu funkciju,
šta neki junior kovačević ima primanja veća od nekih standardnih prvotimaca...

ovi trenutni nemaju više nikakvo moralno pravo birat trenera prve ekipe,nego imaju počistit iza sebe ono šta su zasrali (transfere), pa napustit prostorije
sidrun is offline  
Old 10.11.2017., 23:10   #3832
bravo torcida! kratko i jasno.

nego, jel kos nasa novog trenera?

oce li uspiti u naumu za svaku godinu u hajduku, po bar jednog trenera?
vlaški is offline  
Old 10.11.2017., 23:36   #3833
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
a pivača ovde na forumu,stvarno vas je gadljivo čitat

nema nikih problema osim naprimjer
šta je ova ekipa sa svim davanjima skuplja negdi 50% od lanjske,
šta klub više nema nijednog potencijalnog mladog igrača ka projekt u prvoj ekipi pa nam opet priti financijski kolaps,
šta se nije vratia dug gradu,
šta je tetkić i dalje doli bez natječaja,
šta su neki članovi NO uhljebljeni na funkciju za glas podrške,
šta NO nijednu odluku nije stopira pa mu ne vidim nikakvu funkciju,
šta neki junior kovačević ima primanja veća od nekih standardnih prvotimaca...

ovi trenutni nemaju više nikakvo moralno pravo birat trenera prve ekipe,nego imaju počistit iza sebe ono šta su zasrali (transfere), pa napustit prostorije
Odma san kreira visoko mišljenje o tebi kad si prizna kako si pod snagon argumenata prominija svoje mišljenje o putu kojin Hajduk mora ići.
To je jako ritko u danasnje vrime i odlika je velikih ljudi.
Nije problem u smjeni trenera i paliti crveno svitlo samo radi smjene ka takve nego zbog ovakih stvari koje si nabroja i di se pot već prilija.
Da je u pitanju samo loš rezultat onda ovo sve ne bi imalo smisla,ali nije tako.
Sa ovakin načinom poslovanja sve ovo dolazi u pitanje,funkcioniranje kluba u budućnosti,opstojnost,a samim time i opasnost da sve ode u tri pizde materine,sve ono za što smo se rukama i nogama zalagali.
A,samo iz nečije sebičnosti i potrebe za samopromocijom.
Od početka je bilo jasno da Kos nije taj,odpočetka se ukazivalo na neke anomalije,ali sektaši su se redovno dizali na zadnje noge i branili neobranjivo dok nije dogorilo.
Nebitno je ko je bija u pravu ko u krivu sad je jedino bitno smiriti stanje oko kluba i ne dati više povoda četnicima da orgijaju i slade se nevoljama oko Hajduka!
Jer to je njihovo pogonsko gorivo,sve ono što napada njihov sistem funkcioniranja,njihove jadne živote bez ideala,sve je sadržano u našem cilju.
Imati čisti klub,pošten,ponosan,na diku svima nama.
I zato su oni napali,zato divljaju i žele srušiti sve ono što se kosi sa njihovin virovanjen,a to je sve ono što Hajduk je i što bi triba postati ka dite puka.
Boli njih kurac je li Hajduk izgubija,je li smijenija trenera,kakav je Kos,njima je trn u oku naš put,koji mora i triba biti čist,neopterećen lopovlukon i avangarda.
To njih smeta,zato jer su plaćenici,jer nemaju karakter jer su prodali duše i pokorili se sotoni,a sve za judine škude.
Uvik san uz navijače i da san mlađi i ja bi reagira ka oni,ali neke stvari idu na mlin naših neprijatelja i zato bi tribalo oladiti glave jer to je u interesu Hajduka.
I baš zato što triba ostati na putu kojeg smo zacrtali triba inzistirati na demokratskoj proceduri i demokratskin puten minjati ove koji su loši.A jesu.
Kako nije Carillo dobija drugu sansu,tako je nije ni Kos zaslužija.
Ka ni nadzorni odbor.
Valdano is offline  
Old 10.11.2017., 23:46   #3834
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
a pivača ovde na forumu,stvarno vas je gadljivo čitat

nema nikih problema osim naprimjer
šta je ova ekipa sa svim davanjima skuplja negdi 50% od lanjske (odštete,agencije,bonusi ,plače...),
šta klub više nema nijednog potencijalnog mladog igrača ka projekt u prvoj ekipi pa nam opet priti financijski kolaps,
šta se nije vratia dug gradu pa nam svaka šuša može pametovat,
šta radi tetkić i dalje doli bez natječaja,
šta su neki članovi NO uhljebljeni na funkciju za glas podrške,oče li oni napustit funkcije ako ih skupština raspusti,
šta sadašnji NO nijednu odluku nije stopira pa mu ne vidim nikakvu funkciju,
šta neki junior kovačević ima primanja veća od nekih standardnih prvotimaca...

ovi trenutni nemaju više nikakvo moralno pravo birat trenera prve ekipe,nego imaju počistit iza sebe ono šta su zasrali (transfere), pa napustit prostorije
Prije bi rekao da ti pivaš to sve šta si nabroja je teški kupus:

Skuplja ekipa znači da im je i vrijednost veća, valjda je i cilj dizat vrijednost igračima pa tako Nižića prije nisa moga ni poklonit sad ga već moš pošteno prodat i nisu skuplji za 50%, a vrijednost momčadi je sigurno više narasla nego što su skuplji.

Nema mladog igrača!? A koliko je Toma Bašić star? A ka dolaze Delić i Teklić i još neki. Proda se jedino Vlašić i sad ka nema više nitko mlad!?
Priti financijski kolaps!? WTF?

Deset puta se reklo da će se dobar dio duga prema gradu pribit kroz ulaganja u stadion, tako da se dug vraća.

Tetkič, ne znam ko je to.

Uhljebljeni članovi NO? pojasni i ovo ne razumim

Otkad je to funkcija NO da stopira odluke? Ovo si napisa žešću glupost

To za Kovačevića je procjena struke a ne uprave pa bi njih tribalo pitat, ne znam da li vridi i koliko uopće ima.

Kao što rekoh premalo konciznih argumenata i previše štrapanja.
Nisam to baš očekiva od sidruna ali eto...
napridnasi is offline  
Old 10.11.2017., 23:48   #3835
Ne kuzin samo kako Kos moze bit kriv sto nemamo u juniorima nekog poput Niksija.
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 10.11.2017., 23:52   #3836
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Ne kuzin samo kako Kos moze bit kriv sto nemamo u juniorima nekog poput Niksija.
Nije Kos kriv za ništa.Kriv je onaj koga je stavija.
A,tako je kriv i onaj ko je stavija one koji su stavili Kosa.
Jebiga,sami smo krivi da se ne lažemo.
Valdano is offline  
Old 10.11.2017., 23:55   #3837
Ja nerazumin zasto se žuga da nismo doveli pojačanja ako nam priti kolaps. Povećanje izdvajanja za plaće neznači puno ako ti konkurenti još uvik izdvajaju više od tebe.
Mi smo sa 23M kn skočili na nekih 30tak M i čudimo se šta nismo konkurentni jednoj Rijeci koja je čak i smanjila buđet sa 63M na 45M. Da nespominjem Dinamo koji valjda na 3 igrača izdvaja 70% našeg proračuna.
jordi is offline  
Old 10.11.2017., 23:58   #3838
Pa ni ne možemo imat normalnije okruženje i normalniji klub kad se drame rade oko jednog priopćenja. Ovim tempom plovimo ka pi... mat..... Eto nigdje drugdje
lakrdija 1950 is offline  
Old 11.11.2017., 00:00   #3839
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Ja nerazumin zasto se žuga da nismo doveli pojačanja ako nam priti kolaps. Povećanje izdvajanja za plaće neznači puno ako ti konkurenti još uvik izdvajaju više od tebe.
Mi smo sa 23M kn skočili na nekih 30tak M i čudimo se šta nismo konkurentni jednoj Rijeci koja je čak i smanjila buđet sa 63M na 45M. Da nespominjem Dinamo koji valjda na 3 igrača izdvaja 70% našeg proračuna.
E ali oni bi da Branco nađe zamjenu za Vlašića kojeg smo prodali za 10 milja, i to pri kraju prijelaznog roka, ako je moguće bezplatno i da igra za cetiri tisuće kuna
napridnasi is offline  
Old 11.11.2017., 00:00   #3840
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Ja nerazumin zasto se žuga da nismo doveli pojačanja ako nam priti kolaps. Povećanje izdvajanja za plaće neznači puno ako ti konkurenti još uvik izdvajaju više od tebe.
Mi smo sa 23M kn skočili na nekih 30tak M i čudimo se šta nismo konkurentni jednoj Rijeci koja je čak i smanjila buđet sa 63M na 45M. Da nespominjem Dinamo koji valjda na 3 igrača izdvaja 70% našeg proračuna.
Trenutni nismo konkurentni radi naše nesposobnosti
Tj nesposobnosti bezmudih pickica na terenu. Nista drugo nije razlog tome. Tj.konkurentni smo. Na istom bodovnom zaostatku smo i mi i oni
lakrdija 1950 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.