Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 11:21   #1
Igra - 20 Pjesama

Ova igra je u samo cca 3 tjedna dobila izuzetnu popularnost, pa sam pomislio, posto se zna koj put desiti da malo "zapnemo", odnosno da smo na "čekanju", sto nije milo nekim nestrpljivim forumasima......zasto ne uvesti jos jednu ovakvu igru - za prave entuzijaste.....

Neka ova bude Top-20, pa zato probajte da teme budu sto atraktivnije i dovoljno zanimljive da bez većih problema ispunimo svih 20 mjesta.

I na kraju, naravno, pravila - koja su praktički copy / paste pravila Igre Top-10.


"Pravila su u ovom slučaju ovakva:

Svatko odgovara dodajuci pjesmu na listu prethodnih pjesama na zadanu temu. Onaj tko odgovara 20-tom pjesmom u nizu započinje novu temu i postavlja prvu pjemu te teme.

Sve naravno, uz navodjenje youtube ili slicnih linkova, kao i kod prethodnih igara.

Izbor tema je prakticki neogranicen. Od najobicnijih mogucih na bazi asocijacija (s kojom i zapocinjemo), do onih vezanih uz sam karakter glazbe (npr. najbolje gitaristicke solaze / istaknuta duhacka sekcija / jaki perkusivni intro - outro), do potpuno apstraktnih / podloznih vlastitoj interpretaciji.

Zanimljive su i teme koje su vezane uz druge povijesne ili npr. religiozne aspekte (nrp. Sedam Smrtnih Grijeha).

Bitno je napomenuti da, kod dodavanja vlastite pjesme na listu, potrebno je napraviti copy / paste prethodno navedenih pjesama da uvijek vidimo kompletan niz.

Svakako je za očekivati da ćemo mi zainteresirani sudjelovati po nekoliko puta u svakoj temi, ali ipak, prije nego stavite dvije-tri svoje pjesme za redom, dopustite nekom drugom da dodje do izrazaja......
kvart99 is offline  
Old 11.11.2017., 11:23   #2
Tema - Naš popularni Vuco u pjesmi kaze: "Volim Piti i Ljubiti"......a što Vi volite ? Izrazite se nazivom pjesme (riječ "volim" ne treba biti u nazivu)



1. Frankie Goes To Hollywood - Watching The Wildlife (1987)

Frankie Goes To Hollywood - Watching The Wildlife (1987)
kvart99 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.