Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 22:10   #3081
Quote:
RYOU kaže: Pogledaj post
neznam sta je smijesno? to sto znas odakle crpi inspiraciju? bravo za tebe ali to ne mijenja puno ono sto sam rekao.
Mijenja itekako ali ako ti to ne vidiš šta ču ti ja.
__________________
It's not a lie, if you believe it
birkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 00:58   #3082
Quote:
UFOGOVERMENT kaže: Pogledaj post
Nisam genetičar a i ne mogu ti linkati neki link o genetskom križanju kad naša znanost o genetici nije otišla toliko daleko. Bdw greysi i ljudi nisu koza i pauk nego koza i ovca. Ako baš hoćeš uspoređivati. Ima i nekih drugih vanzemaljaca koji su pokušali miksat gene pa nije ispalo ništa nego jedno veliko s**** jer nisu uopće ni blizu slični genetski lanci unutra da bi ih uopće mogao spajat a da to liči na nešto šta bi moglo spadat u kategoriju : uspješna hibridizacija. Greysi su tisućama godina ispred nas. Njihovo znanje o genetici je veliko. Veće od našeg u svakom slućaju.

Obićno po internetu kruži priča kako nekavi reptili jedu ljude ovo ono itd itd. Malo bolji pregled priča otetih i šta ti ljudi prićaju govori u osnovi jednu skroz drugu priču. Riječ je o otimanju radi proučavanja i uzimanja hormona ( sperme kod muških ) i oplodnje ( kod ženskih ).

Eto kad smo kod Crede Mutwe :

Credo Mutwa video :

klik na link

Druga minuta i pedeseta sekunda.


Kako mogu biti kao koza i ovca kad nemaju veze jedni sa drugima razvili su se na dva različita planeta.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 09:14   #3083
ja sam cula misljenje o njemu da je sve popularniji i popularniji kako ljudi svakim danom vide ove iznenadjujuce dokaze koji se blize svim vrhuncima ljudske manipulacije...Medjutim, jos uvjek se zapitaju za reptile da li je to moguce ?

Sto znaci, kazu da je tako izvanredan i onda kao pokvari sve reptilima.

Medjutim, ako je vec tako puno toga dokazao do dan danas, ne bi bilo bas neko cudo i za reptile, jer ovo sto sada svijetom vlada, djavolje je maslo pa te slike uzasa sto se desavaju sada izgledaju gore i od samih reptila.
__________________
peace and love in heart
bijela-maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 10:02   #3084
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post


Kako mogu biti kao koza i ovca kad nemaju veze jedni sa drugima razvili su se na dva različita planeta.
Morat ćeš se obratit nekom genetičaru. Ovo već nije pitanje za alternativu nego za genetiku.

Mi do prije pedeset il sto godina nismo znali ništa ni o kloniranju a danas je to praktički izvedivo a ovi vanzemaljci su tisućama godina ispred nas po pitanju znanosti i tehnologije. Definitivno ja ti nisam prava osoba za dati odgovore na pitanje kako oni to rade. Bdw znam da su neke rase pokušale napravit hibrida al nisu uspijele jer nisu genetcku lanci isti plus nije im ni genetika toliko jača strana kao i greysima. Greysima je jer su oni u genetici debelo budući da imaju problem s razmnožavanjem i jedino ovako mogu opstat. Imaju slab dnk kao vrsta i poboljšavaju ga ovako ( kradu od drugih ).
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 20:58   #3085
Quote:
bijela-maca kaže: Pogledaj post
ja sam cula misljenje o njemu da je sve popularniji i popularniji kako ljudi svakim danom vide ove iznenadjujuce dokaze koji se blize svim vrhuncima ljudske manipulacije...Medjutim, jos uvjek se zapitaju za reptile da li je to moguce ?

Sto znaci, kazu da je tako izvanredan i onda kao pokvari sve reptilima.

Medjutim, ako je vec tako puno toga dokazao do dan danas, ne bi bilo bas neko cudo i za reptile, jer ovo sto sada svijetom vlada, djavolje je maslo pa te slike uzasa sto se desavaju sada izgledaju gore i od samih reptila.


Koje to slike užasa uvijek je bilo sranja čak ih je trenutno manje nego prije.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 21:31   #3086
Quote:
UFOGOVERMENT kaže: Pogledaj post
Morat ćeš se obratit nekom genetičaru. Ovo već nije pitanje za alternativu nego za genetiku.

Mi do prije pedeset il sto godina nismo znali ništa ni o kloniranju a danas je to praktički izvedivo a ovi vanzemaljci su tisućama godina ispred nas po pitanju znanosti i tehnologije. Definitivno ja ti nisam prava osoba za dati odgovore na pitanje kako oni to rade. Bdw znam da su neke rase pokušale napravit hibrida al nisu uspijele jer nisu genetcku lanci isti plus nije im ni genetika toliko jača strana kao i greysima. Greysima je jer su oni u genetici debelo budući da imaju problem s razmnožavanjem i jedino ovako mogu opstat. Imaju slab dnk kao vrsta i poboljšavaju ga ovako ( kradu od drugih ).
Ja mislim da se ti moraš obratiti genetičaru ne ja.
Ja tebe ustvari nisam pitao da mi ti objasniš kako se to vanzemaljci križaju sa ljudima ja znam da je to nemoguće to je moguće koliko i križanje čovjeka i lignje ustvari je još manje moguće od toga.


Ti si rekao da njima treba ljudska sperma i ljudske ženke da im služe kao inkubatori to bi značilo da oni oplođuju svoje jajne stanice ljudskom spermom i implantiraju ih u ljudske ženke a to je moguće samo sa organizmima koji su jako evolucijski bliski a vanzemaljci to sigurno nisu jer su sa drugog planeta a to znači da su nastali potpuno odvojenom evolucijim.


Kad bi bili toliko napredni nebi im trebao genetski matgerijal organizama sa drugih planeta nego bi sami reprogramirali svoju DNA da izliječe neplodnost svoje vrste.
Moj je mišljenje da su vanzemaljci tipa Grey i ljudi gušteri samo moderna verzija vilenjaka zmajevima i ostalih mitova i bajki.


Zadnje uređivanje mau123 : 09.06.2010. at 22:28.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 21:49   #3087
Pa šta ću ja tu. I ovako sam rekao da se uhvatite pametnijeg posla.
UFOGOVERMENT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 09:20   #3088
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Koje to slike užasa uvijek je bilo sranja čak ih je trenutno manje nego prije.
Stvar je u tome što se u zadnje vrijeme(par godina) izvještava samo o sranjima. Kada si zadnji put na npr. Dnevniku u 19:30 čuo neku pozitivnu ili lijepu vijest? Samo izvještavaju o ratvima, ubojstvima, financijskim krahovima itd., a u svrhu stvaranja negativnog ozračja među svima nama.

Tako prije neki dan čitam na nekom od portala da se u Indiji zabio bus u drvo, pa zaboli me za to... taj dan se sigurno i hrpa pozitivnih stvari dogodila u svijetu ali ni riječi o tome. Zašto? baš se pitam.
__________________
It's not a lie, if you believe it
birkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 12:50   #3089
Pravi razlozi "širenja demokracije" u Afganistanu, uzroci rušenja tweensa i potrebe da se stvore predispozicije za "legalan" ulazak Amerikanaca u Afganistan.

http://www.jutarnji.hr/pentagon--afg...atstva/832153/

Pa da Icke nije u pravu ccc....
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 13:50   #3090
Quote:
DiogenBalkanski kaže: Pogledaj post
Pravi razlozi "širenja demokracije" u Afganistanu, uzroci rušenja tweensa i potrebe da se stvore predispozicije za "legalan" ulazak Amerikanaca u Afganistan.

http://www.jutarnji.hr/pentagon--afg...atstva/832153/

Pa da Icke nije u pravu ccc....
Ista stvar sa Irakom i pokradenim Bagdadskim muzejem.
Smiješno je koliko su puta u stanju prodati istu priču i koliko smo "mi" puta u stanju to popušit!
__________________
It's not a lie, if you believe it
birkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:22   #3091
Quote:
birkes kaže: Pogledaj post
Ista stvar sa Irakom i pokradenim Bagdadskim muzejem.
Smiješno je koliko su puta u stanju prodati istu priču i koliko smo "mi" puta u stanju to popušit!
nije zalud narod izmislio onu:

"slijep pored zdravih očiiju"
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 13:22   #3092
Cool David Icke

Zanimaju me vaša mišljenja o njemu i njegovim djelima.
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 13:29   #3093
Jako pametan tip.Lud,ali pametan. Ne shvaćam ga ozbiljno,ali zanimljivo je za pročitati. Pročitao sam Najveću tajnu.

Koja mu je uopće najnovija knjiga?
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 13:30   #3094
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me vaša mišljenja o njemu i njegovim djelima.

Pa... nisi nam rekao kakvi su tvoji dojmovi o njemu, i zašto tako misliš. Što bi ljudi rekli, prvo se predstavi.
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 14:14   #3095
Ja sam pročitao 'Beskrajna ljubav jedina je istina-sve ostalo je opsjena'
Što se knjige tiče dobra je i sve se slaže osim onih reptila...
Inače meni se pisac sviđa jer opisuje stvarnost u kojoj živimo te daje puno informacija o zavjerama,iluminatima itd.

Eto to je moje mišljenje...
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 14:41   #3096
I mene zanima,

zašto jedna tema,

s istim imenom i prezimenom,

nije dovoljna

na ovom forumu!

DAVID ICKE
__________________
"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality"- Michael Ellner
chembro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 14:43   #3097
Trenutno čitam njegovu knjigu Najveća tajna.
Knjiga je jako zanimljiva,što je najvažnije,temelji se na povijesnim činjenicama,unlike bullshit što nam danas prodavaju. Definitivno nam daje drukčiji svjetonazor. Uskoro(kada dovršim ovu) čitat ću tu beskrajna ljubav,kako već,za koju mi kaže jedna osoba da je još bolja.

U puno se stvari slažem s njime,prije nego što sam se upoznao s njegovom literaturom,i svaka mu čast!
SoulHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 15:09   #3098
Kaj mislite da iluminati stvarno žele toliko smanjiti populaciju?
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 15:25   #3099
Icke. On je rekao ono kako je, mnogi koji su upućeni su potvrdili, mnogi koji su sami došli do tog znanja i prije njega su potvrdili... Icke je to ispričao na krivi način možda, ali neka je. Naime, stvari koje on govori, o prirodi stvarnosti i stanju u svijetu oko nas ne mogu u potpunosti biti shvaćene kada su predstavljene ovako nama, na ovoj razini svijesti, recimo to tako. Zato je bio ismijavan i još uvijek je, ali to su ozbiljne stvari koje se odvijaju iza naših očiju, globalna svjetska zavjera je samo mali dio. Nije stvar u tome da se od nas skrivaju neke stvari, po njegovom od nas se SVE skriva potpunom manipulacijom, živimo u svijetu koji mislimo da je takav, ali on to uopće nije. Mislimo to prvo - zbog naše prirode, zbog načina na koji smo 'dizajnirani' i na koji vidimo i shvaćamo stvari. Icke se najviše bavi tim pitanjima, ali ne može ih predstaviti jednostavno na način na koji bi to svatko trebao shvatiti i znati iz svoje ruke i perspektive, ali trudi se i to je u redu, samo što možda proizvodi kontra efekt kod mnogih.

Nedavno je opovrgnuo 2012. kao godinu promjene, kako piše u Najvećoj tajni. Prvo je govorio nešto o 2013., onda je rekao da bi ta promjena kao trebala početi 2011/12. a da će se bitnije promjene vidjeti tamo negdje 2015 - 2018, tako neke godine je spominjao. Ne znam na temelju čega uopće daje datume, nije nešto što će biti trenutno, ali to su njegove pretpostavke. Isto tako je često govorio o trećem svjetskom ratu, ali mislim da ljudi znaju da toga neće biti tako skoro, eventualno u 10-ak godina najmanje. Ionako nije bitno sredstvo za 'smanjenje populacije', kao ni pravi razlog. Ako 'oni' to budu htjeli, to će napraviti sutra, al očito neće.
rskywalke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 15:44   #3100
A na koj način bi to oni sproveli, cjepiva,GMO...
Duma123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.