Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 10:43   #81
Je, jako je to lijepo, samo mislim da puno toga ovisi o broju ljudi, jer ako imaš veliku svadbu, onda to znači i ogroman šator, a onda to znači i puno para Ali da je lijepo, je jako.
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 13:30   #82
Ja jos neznam koju cvjecarku angazirati mislila sam ove cure iz violette-a??? sta vi mislite?
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 14:26   #83
Ne znam ni ja to još. Meni one lijepo rade, tako da mi se čini da bi ti bilo OK. Ja inače idem u jednu cvjetarnu u Jušićima, tamo radi jedna (ili dvije, bo) mlada cura, ima super ideje, sve onako neobično i ludo, a ja to volim, tako da mi se nekako čini da ću kod nje
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:03   #84
a ja pak bas cekam sajam...mislim da cu iz rijeke definitivno nekog za cvijece, jer me u Crikvi svi znaju i meni se bas nitko ne svidja, a jos ce mi rec "daj mala ne shizi" kad im pocnem govorit sta hocu....ove u Ri ce mozda to mislit al se nece usudit rec jer sam nova musterija spremna dobro platit haha
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:29   #85
Btw. gdje je na kraju sajam? Ambasador ili Kristalna? Ja više ništa ne znam
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:42   #86
valjda i u jednom i u drugom... svasta. morat cemo se prosetat malo...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:48   #87
Super, možda ima jako puno toga za vidjeti, pa im nije sve stalo
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:59   #88
otvoreno

ja bi ponovila pitanje o villi ariston ili o villi astra o lovranu? ima li netko možda iskustva ili preporuku? općenito, što mislite o vjenčanjima na otvorenom?
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:00   #89
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja to još. Meni one lijepo rade, tako da mi se čini da bi ti bilo OK. Ja inače idem u jednu cvjetarnu u Jušićima, tamo radi jedna (ili dvije, bo) mlada cura, ima super ideje, sve onako neobično i ludo, a ja to volim, tako da mi se nekako čini da ću kod nje
čula sam i ja za tu cvjetarnu u Jušićima, i vidjela par buketića - FENOMENALNI SU
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 18:22   #90
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ja bi ponovila pitanje o villi ariston ili o villi astra o lovranu? ima li netko možda iskustva ili preporuku? općenito, što mislite o vjenčanjima na otvorenom?
Evo ja sam ti pisala o Villi Astri, ovdje; https://www.forum.hr/showthread.php?t=173640
pogledaj postove broj 6 i 7.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 20:53   #91
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja to još. Meni one lijepo rade, tako da mi se čini da bi ti bilo OK. Ja inače idem u jednu cvjetarnu u Jušićima, tamo radi jedna (ili dvije, bo) mlada cura, ima super ideje, sve onako neobično i ludo, a ja to volim, tako da mi se nekako čini da ću kod nje
ko da je i meni pticica vec pjevala o njoj ajmo navalit na nju...jadna zena
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:02   #92
Ma meni su one tako dobre, ja kod njih nosim zamatati darove, ako želim da bude baš onako posebno. Tako mi lijepo zamotaju da mi uvijek bude žao kad vidim da netko to kida i dere A i cvijeće super rade, a i one fore s neobicnim vazama, pa nekim kamenčićima unutra, pijeskom, cvijećem, špigulama im isto dobro idu
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 11:04   #93
Vila Ariston, ne znam, lijepo mi izgleda, ali nisam baš čula previše pohvalnih riječi. Mislila sam ići vidjeti sljedeći tjedan (na mejl ti kažu da dođeš jer da sve individualno dogovaraju i rade), ali mi se nekako ne da, kad mi ih nisu ishvalili, ne ide mi se Uostalom, mislim da je i Tima rekla da ne dobiješ ono što platiš, a upravo to sam i ja čula na skroz drugoj strani. Nemam pojma, uglavnom, više mi nisu tako privlačni
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:27   #94
Jeste bili ikad kod tete floristice u gradu kraj el rija? ona mala cvjetarna? ja sam tamo znala nositi zamotat poneki poklon i super radi zena. bas bi trebala i do nje otic malo pa da vidimo sta nudi
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:43   #95
joj kod nje sam ja isla par puta po neke bukete i tako...lijepo rad zena, da.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:53   #96
Istina, da lijepo radi. a meni je OK i ona na vrhu Ciottine (to je ono, kraj antikvarijata, pa na vrhu uzbrdice). Isto lijepo radi. I ima lijepi izlog
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 13:59   #97
joj da...i tamo sam vec bila. evo i nju cu obic. vec ih imam 4 onda...valjda ce od jedne doc neka pametna ideja
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 14:02   #98
a jeste culi za 'dashu'? radi na vezickoj placi? neznam kako se cvjecarna zove-onako je u nekom kioskicu ali kazu da ima dobre ideje
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 14:02   #99
Brzo se to skupi Hoće, sigurno će bar jedna imati nešto pametno za predložiti
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 14:09   #100
aj bar ih ima dolje u centru pa se nemoram vozikati doduse dobila sam letak od agencije koju oni preporucaju al ne mogu se sad sjetit. doma mi je...valjda cu i do nje otic. valjda imaju razlog da je preporuce...cemo vidit.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.