Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2007., 20:55   #61
Talking

Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je tu rijc o tajnom projektu srpske i americke vlade, naime Amerikanici manipuliraju tvojim mozgom putem coca-cole dok srbi svercaju vanzemaljce i ruse u drugu dimenziju koja se otvarapomocu energije iz tvoga mozga...
: .ajde neko ko se zna nasalit
poslanikk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:07   #62
Ne, ta piramida je zapravo zvjezdana kapija.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:08   #63
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
i ja sam nakon što sam prvi put pogledao film krug, "osjećao" da netko stoji u kutu sobe. isto tako, ne volim svoj podrum, pa ne mislim da stvarno netko tamo i je.
to što mi je moj podrum neugodno mjesto ne znači i da tamo nešto ima. dovoljan je strah. ako se bojiš, ne činiš to i gotovo.
Ja se inače nisam bojala svog kreveta ni prije ni poslije toga tako da mislim da to nije posljedica mojih strahova
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:10   #64
Inače, jedna od teza evolucije je da u naprednoj fazi nećemo više komunicirati verbalno ili vizualno nego telepatski. Mislim da to najbolje opisuje način na koji sam ja vidjela tu tetu da sjedi uz rub mog kreveta.

A to da me duh zaključao na balkon je bilo toliko jebeno nevjerojatno da me stari došao otključat i najprije slagao da me je on. A kad je vidio da je meni sve ravno do Slavonije onda mi je rekao da me nije on zaključao i da ne zna što da mi kaže. Ja sam jednostavno znala i nisam se upuštala u neku raspravu
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:21   #65
Quote:
Biserka32 kaže: Pogledaj post
A to da me duh zaključao na balkon je bilo toliko jebeno nevjerojatno da me stari došao otključat i najprije slagao da me je on. A kad je vidio da je meni sve ravno do Slavonije onda mi je rekao da me nije on zaključao i da ne zna što da mi kaže. Ja sam jednostavno znala i nisam se upuštala u neku raspravu
Koje si lijekove uzimala?
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:28   #66
One koji ti trenutačno uzimaš ali ti ne pomazu
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:29   #67
Ja ne uzimam nikakve. Osim ako mislis na bombone, ali to nisu lijekovi.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:42   #68
ja jako volim bombone i sve slatko.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:52   #69
Bomboni od karamele
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:53   #70
Gumeni bomboni
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 21:59   #71
A ja mislio *one* bombone, kad je već bila riječ o lijekovima...
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 22:10   #72
A JA VAS SVE JAKO PUNO VOLIM
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 09:46   #73
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
a kako ti to sve znaš? kako znaš da nam ništa ne mogu? mislim, ono, meni se čini da pedofila ima i s one strane jer zašto bi neke sjene dolaze po noći i sjedile na nogama djevojčica i promatrali ih?
...u teoriji i svim knjigama koje sam pročitao piše tako,ali u praksi neznam...
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 12:34   #74
evo jedini cudni dogadaj koji sam ja dozivio je kad bi spavao da sanjam neki dogadaj i sjecam se ujutro par slika nakon godinu ili par mjeseci dodem tocno u tu situaciju iz sna dejavu samo šta mi se san slozi jako lose predvidanje buducnosti hehe a ovih sjena to mi se nikad ne desava inace rijetko kad sanjam.legnem zaspem i probdim se
kad se probudim usred noci i idem piti nekad imam osjecaj da je nesto iza mene ali to je strah nista vise. mozda moj mozdak nesto smislja
__________________
The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
ritualist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 14:04   #75
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
to se mozag poigrava s tobom,i meni se to zna dogoditi,toneš u san i onda se trgneš kao da se bojiš da ne padneš,to ti je normalno
e to se meni dogadja par puta tjedno. i znam da je normalno ali je ipak vrlo neugodno...
__________________
"Ljubav je jedina snaga koja može neprijatelja pretvoriti u prijatelja!"
(Tupac Shakur)
štogod....
Miss_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 05:50   #76
San ili??

Jel se vama desi ko meni sto bude cesto. evo npr sad upravo... lego ja oko 4, i ok malo fali da zaspem... tj ne zaspem skroz.. i ono otvorim oci, ono vidim neku bubu il sta visi nadamnom... i ja se trgnem u ustanem.. ono nije nista... i tako bude cest.. nekad i zmiju , itd sanjam. tj nije pravi san,nego nesto izmedju sna i jave: P
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 12:14   #77
Znam, znam.
I ja nekada sanjam neki događaj ili nešto, i onda kada se probudim treba mi par minuta da razbistrim glavu i da uvidim da je sve bio san.

To me nekada i plaši.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 16:54   #78
kako sam se ja neki dan trgnula... srce ono tuče nenormalno.. al počesto se desi da imam osjećaj ko da ću il past s kreveta il ko da će nešto na me past, pa se trgnem ko nikad...
 
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 19:32   #79
Je jednom je meni tako zujala jebena muha, a zapravo je nema...
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 00:54   #80
meni se ovo dešava: spavam na leđima i sve super. najednom postanem svjesna da sanjam i želim se probuditi. ništa ne sanjam samo želim otvoriti oči, a nikako ne mogu. pa se pokušavam nekako smiriti i tek nakon nekog vremena ih jedva otvorim. onda opet zaspim i to se ponovi. i tako nekoliko puta tokom noći. kao da mi mozak i tijelo nisu usklađeni. eto kak to objašnjavate?
Leannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.