Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2008., 22:03   #101
Quote:
Mirčo kaže: Pogledaj post
znaci ja ga onda necu gledati ako je bezveze, takve najave a film nevalja
Mozda ce nekom biti dobar (nije negledljiv), ali nemoj previse ocekivati. Iza takvih ludih i atraktivnih najava se ugl. uvijek nalazi glupav film (kao npr. Cloverfield)...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 22:42   #102
daj ljudi vi stvarno ovo vjerujete -.-
ste gledali drugi clip
namjestenije ne moze biti -.-
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 09:07   #103
Uau, brutalno precizne opservacijske sposobnosti te ako smijem dodati nevjerovatno brze!
Ovu temu je trebalo odavno zaključati...
__________________
GOD IS IN HIS HEAVEN
ALL IS RIGHT WITH THE WORLD
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 10:45   #104
Ja mislio, ko zna sta cu sada vidjet, ovaj filmic ce mi promjeniti zivot i onda ovo.... Ako vas ovo plasi onda ne znam sto bi tek bilo da se zbilja nesto dogodilo???1. Filmic: ljudi stoje i bulje u prazno, vjerojatnost da su vanzemaljci ili nesto paranormalno su jako niske...a vjerojatnost da je namjesteno je puno veca...ali naravno, sigurno je nesto paranormalno, jer inace nebi bilo zanimljivo....2. Filmic: 3 muskarca stoje u odjelu i i dva u bjelim odjelima nesto nose...to moze biti sve, od nekakvog iskopa mrtvaca, trovanje stakora pa sve do neke zajebancije...ali ne, tamo se dogadaju cudne stvari.3 filmic: 3 bicikli i jedno auto u sumi...uopce ne zelim komentirat

Zadnje uređivanje Mr.Bean : 14.07.2008. at 14:20.
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:16   #105
O.k. ljudi u onom dijelu šume stvarno je nešto čudno.Ja vam stanujem vrlo blizu Jelenovca,tamo sam se i rodila prema tome čitav život.I nije nikakva zezancija.Ko klinci smo se igrali po šumi i jednom sam sa prijateljicom bila u tom parkiću pa smo otišle malo dalje u šumu.Odjednom smo čule nekakav čudan zvuk,nešto poput mumljanja i to kao da je vrlo blizu nešto kao mumljanje medvjeda.Naravno da smo se sledile i dale petama vjetra.Odonda nismo više nikada išle tamo.Kasnije kad sam imala svog klinca išli smo tamo šetati i ušli smo na taj dio misleći da je doživljaj iz djetinjstva bila puka fantazija.Pa zaboga sad sam zrela i to je bio samo dječji strah.Međutim kako smo išli sve dublje i dublje meni se dizala sva kosa na glavi i spopadala me neka jeza.Nisam mogla dočekati da otiđemo od tamo.Valjda ta trauma i sjećanje na taj događaj.A o ovome sam pisala u topicu Horor,prije par godina bila je jesen negdje oko 22.30h,prozori su bili otvoreni od kuće jer je bilo toplo.Ja sam bila u kuhinji a sin u kupaoni.Odjednom su se iz susjedova dvorišta začuli grozni neljudski krici,kao da je nešto ugrabilo psa(susjed ga je imao) i da ga odvlači sve dublje i dublje u šumu a krikovi ma to je nešto najgorje i najužasnije što sam ikada čula.I ti krikovi su bili sve tiši i tiši kao da je nešto ogromnom brzinom trčalo i nosilo tog psa.Što je najgorje pas je zaista nestao i susjedi su mislili da se odskitao(oni nisu tu večer ko za inat bili doma).To je isto čuo i sin mi smo se živi smrznuli.Ni dan danas mi nije jasno što je to bilo.I sad naletim na ovaj topic.Sva sreća da se ubrzo selimo od tamo jer to mi nije više ugodno mjesto za život.Nije nikakva šala vjerujte mi i nije mi namjera nikog plašiti ali fakat mi nije jasno što se to tamo događa???
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:36   #106
bilo je u novinama, preformance, niš posebno
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 19:42   #107
Quote:
casia kaže: Pogledaj post
O.k. ljudi u onom dijelu šume stvarno je nešto čudno.Ja vam stanujem vrlo blizu Jelenovca,tamo sam se i rodila prema tome čitav život.I nije nikakva zezancija.Ko klinci smo se igrali po šumi i jednom sam sa prijateljicom bila u tom parkiću pa smo otišle malo dalje u šumu.Odjednom smo čule nekakav čudan zvuk,nešto poput mumljanja i to kao da je vrlo blizu nešto kao mumljanje medvjeda.Naravno da smo se sledile i dale petama vjetra.Odonda nismo više nikada išle tamo.Kasnije kad sam imala svog klinca išli smo tamo šetati i ušli smo na taj dio misleći da je doživljaj iz djetinjstva bila puka fantazija.Pa zaboga sad sam zrela i to je bio samo dječji strah.Međutim kako smo išli sve dublje i dublje meni se dizala sva kosa na glavi i spopadala me neka jeza.Nisam mogla dočekati da otiđemo od tamo.Valjda ta trauma i sjećanje na taj događaj.A o ovome sam pisala u topicu Horor,prije par godina bila je jesen negdje oko 22.30h,prozori su bili otvoreni od kuće jer je bilo toplo.Ja sam bila u kuhinji a sin u kupaoni.Odjednom su se iz susjedova dvorišta začuli grozni neljudski krici,kao da je nešto ugrabilo psa(susjed ga je imao) i da ga odvlači sve dublje i dublje u šumu a krikovi ma to je nešto najgorje i najužasnije što sam ikada čula.I ti krikovi su bili sve tiši i tiši kao da je nešto ogromnom brzinom trčalo i nosilo tog psa.Što je najgorje pas je zaista nestao i susjedi su mislili da se odskitao(oni nisu tu večer ko za inat bili doma).To je isto čuo i sin mi smo se živi smrznuli.Ni dan danas mi nije jasno što je to bilo.I sad naletim na ovaj topic.Sva sreća da se ubrzo selimo od tamo jer to mi nije više ugodno mjesto za život.Nije nikakva šala vjerujte mi i nije mi namjera nikog plašiti ali fakat mi nije jasno što se to tamo događa???
To su bili langolijeri - proždiratelji prostora i vremena!
Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 08:42   #108
Quote:
Unimatrix001 kaže: Pogledaj post
To su bili langolijeri - proždiratelji prostora i vremena!
A možda je bio i kakav Bigfoot
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 22:27   #109
Quote:
casia kaže: Pogledaj post
O.k. ljudi u onom dijelu šume stvarno je nešto čudno.Ja vam stanujem vrlo blizu Jelenovca,tamo sam se i rodila prema tome čitav život.I nije nikakva zezancija.Ko klinci smo se igrali po šumi i jednom sam sa prijateljicom bila u tom parkiću pa smo otišle malo dalje u šumu.Odjednom smo čule nekakav čudan zvuk,nešto poput mumljanja i to kao da je vrlo blizu nešto kao mumljanje medvjeda.Naravno da smo se sledile i dale petama vjetra.Odonda nismo više nikada išle tamo.Kasnije kad sam imala svog klinca išli smo tamo šetati i ušli smo na taj dio misleći da je doživljaj iz djetinjstva bila puka fantazija.Pa zaboga sad sam zrela i to je bio samo dječji strah.Međutim kako smo išli sve dublje i dublje meni se dizala sva kosa na glavi i spopadala me neka jeza.Nisam mogla dočekati da otiđemo od tamo.Valjda ta trauma i sjećanje na taj događaj.A o ovome sam pisala u topicu Horor,prije par godina bila je jesen negdje oko 22.30h,prozori su bili otvoreni od kuće jer je bilo toplo.Ja sam bila u kuhinji a sin u kupaoni.Odjednom su se iz susjedova dvorišta začuli grozni neljudski krici,kao da je nešto ugrabilo psa(susjed ga je imao) i da ga odvlači sve dublje i dublje u šumu a krikovi ma to je nešto najgorje i najužasnije što sam ikada čula.I ti krikovi su bili sve tiši i tiši kao da je nešto ogromnom brzinom trčalo i nosilo tog psa.Što je najgorje pas je zaista nestao i susjedi su mislili da se odskitao(oni nisu tu večer ko za inat bili doma).To je isto čuo i sin mi smo se živi smrznuli.Ni dan danas mi nije jasno što je to bilo.I sad naletim na ovaj topic.Sva sreća da se ubrzo selimo od tamo jer to mi nije više ugodno mjesto za život.Nije nikakva šala vjerujte mi i nije mi namjera nikog plašiti ali fakat mi nije jasno što se to tamo događa???
super prica za djecu plasiti

mozda ipak nesto ima u tom jelenovcu
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 17:41   #110
Quote:
casia kaže: Pogledaj post
A možda je bio i kakav Bigfoot
Najobicniji kojot!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 13:50   #111
Quote:
Mirčo kaže: Pogledaj post
super prica za djecu plasiti

mozda ipak nesto ima u tom jelenovcu
ima jelena
jeleni teroriziraj stanovnistvo
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Jericho159 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.