Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 13:43   #8801
Prati tko radove Danesse Myricks? Odusevljena sam s njom, kao i s Casey Gore, radi slicno kao CT i LE s naglaskom na tom prozracnom, svjezem tenu..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 24.11.2017., 21:49   #8802
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Slažem se, isprike na off topicu.

On topic - https://www.youtube.com/watch?v=ylEXFNbL6eg

Predivna mi je ova cura i look, i čini mi se da je Charlotte malo smanjila jačinu filtera na filmićima.

wau baš me zanimalo to kak ste rekli "smanjila sa filterima" jer jedino što sam ja gledala je 5:30min vrhunskog preseransa kroz 5 filtera, taj njen govor mi je da se naježiš, prva asocijacija mi je nekakav stari pervertit koji ti dahće u 3h ujutro na telefon i šapće ( 0:40 - 0:46) naježila sam se, a ovoj modeluši taman izraz lica kad joj skida masku i je kao da joj Hanibal sprema za večeru

"puting on the magic cream, magic cream magic skin" ahm je, magic filter, otišla sam za drugi monitor provjerit jesam ja čorava ili što se događa, puna usta hvale vlastitih proizvoda amazing, mesmerazing, beautiful, sve divno i krasno i faking nevidljivo

opet taj izgovor i napadni naglasci -.- nemrem

i obrve na curki ne kužim, ful prirodno sve ali obrve su dva kilometra promjera na svaku stranu, čemu to?


da ne bih bila šupak pogledala sam u međuvremenu gro drugih videa i dalje mi nije jasno

još jednom https://youtu.be/ylEXFNbL6eg?t=40s
maslelu is offline  
Old 24.11.2017., 21:57   #8803
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
wau baš me zanimalo to kak ste rekli "smanjila sa filterima" jer jedino što sam ja gledala je 5:30min vrhunskog preseransa kroz 5 filtera, taj njen govor mi je da se naježiš, prva asocijacija mi je nekakav stari pervertit koji ti dahće u 3h ujutro na telefon i šapće ( 0:40 - 0:46) naježila sam se, a ovoj modeluši taman izraz lica kad joj skida masku i je kao da joj Hanibal sprema za večeru

"puting on the magic cream, magic cream magic skin" ahm je, magic filter, otišla sam za drugi monitor provjerit jesam ja čorava ili što se događa, puna usta hvale vlastitih proizvoda amazing, mesmerazing, beautiful, sve divno i krasno i faking nevidljivo

opet taj izgovor i napadni naglasci -.- nemrem

i obrve na curki ne kužim, ful prirodno sve ali obrve su dva kilometra promjera na svaku stranu, čemu to?


da ne bih bila šupak pogledala sam u međuvremenu gro drugih videa i dalje mi nije jasno

još jednom https://youtu.be/ylEXFNbL6eg?t=40s
A gle, stavivši filtere sa strane i osebujni karakter Charlotte - model prije šminke mi je ispodprosječan, a nakon šminke apsolutno-nevjerojatno-zapastunesvjest-prekrasan
ElsaStarfire is offline  
Old 24.11.2017., 22:05   #8804
Voli Charlotte tako hvaliti svoje proizvode, zato ju uvijek gledam bez tona

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 24.11.2017., 22:05   #8805
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
model prije šminke mi je ispodprosječan
Ženskica mi je prekrasna...prije i poslije.

Mene osobno više iritiraju balavice koje se prenemažu, kolutaju očima i besmisleno lamataju rukama dok pričaju ...kao kul je.
BBC drama is offline  
Old 24.11.2017., 22:33   #8806
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
wau baš me zanimalo to kak ste rekli "smanjila sa filterima" jer jedino što sam ja gledala je 5:30min vrhunskog preseransa kroz 5 filtera, taj njen govor mi je da se naježiš, prva asocijacija mi je nekakav stari pervertit koji ti dahće u 3h ujutro na telefon i šapće ( 0:40 - 0:46) naježila sam se, a ovoj modeluši taman izraz lica kad joj skida masku i je kao da joj Hanibal sprema za večeru

"puting on the magic cream, magic cream magic skin" ahm je, magic filter, otišla sam za drugi monitor provjerit jesam ja čorava ili što se događa, puna usta hvale vlastitih proizvoda amazing, mesmerazing, beautiful, sve divno i krasno i faking nevidljivo

opet taj izgovor i napadni naglasci -.- nemrem

i obrve na curki ne kužim, ful prirodno sve ali obrve su dva kilometra promjera na svaku stranu, čemu to?


da ne bih bila šupak pogledala sam u međuvremenu gro drugih videa i dalje mi nije jasno

još jednom https://youtu.be/ylEXFNbL6eg?t=40s
ja isto ne mogu svariti charlotte. pet minuta reklame vlastitih proizvoda.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 24.11.2017., 22:46   #8807
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
A gle, stavivši filtere sa strane i osebujni karakter Charlotte - model prije šminke mi je ispodprosječan, a nakon šminke apsolutno-nevjerojatno-zapastunesvjest-prekrasan
Isprodprosječna? Cura doslovno ima savršeno lice za šminkanje (istaknute jagodice, pune usne, krupne oči, oblikovane obrve) gdje ne treba izmišljati toplu vodu, niti koristiti neke ekstra proizvode za dobiti ono nešto.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 24.11.2017., 22:48   #8808
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Isprodprosječna? Cura doslovno ima savršeno lice za šminkanje (istaknute jagodice, pune usne, krupne oči, oblikovane obrve) gdje ne treba izmišljati toplu vodu, niti koristiti neke ekstra proizvode za dobiti ono nešto.
A ne znam što bi ti rekla osim da su ukusi različiti

Eto, žao mi je, ali nije mi žena za koju bi rekla da mi je lijepa
ElsaStarfire is offline  
Old 24.11.2017., 22:50   #8809
meni charlotte jako čudno priča. ne mislim na naglasak. nego ovak... ko da pljuje
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 25.11.2017., 00:15   #8810
Cure, sto kažete na cosmopolitanovu nagradu za blogericu? Osobno mi je ta teta rsimpa ali mi njen blog nije bas neki vrh? Jos je nije ni bilo konstantno ove godine?
http://bbbeautylicious.blogspot.hr/?m=1
whatamess is offline  
Old 25.11.2017., 00:20   #8811
kakve nominacije, takva i pobjednica.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 25.11.2017., 00:29   #8812
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
wau baš me zanimalo to kak ste rekli "smanjila sa filterima" jer jedino što sam ja gledala je 5:30min vrhunskog preseransa kroz 5 filtera, taj njen govor mi je da se naježiš, prva asocijacija mi je nekakav stari pervertit koji ti dahće u 3h ujutro na telefon i šapće ( 0:40 - 0:46) naježila sam se, a ovoj modeluši taman izraz lica kad joj skida masku i je kao da joj Hanibal sprema za večeru :

Hahaha i ja se uvijek čudim kako ona govori, i sad sam išla ovo poslušat, pišam


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 25.11.2017., 00:29   #8813
Dovoljno. Nisam uopće išla za tim, malo me iznenadilo ovo. Apsurdno mi je, ispravite me ako grijesim, nominiran je blog sa posljednjom objavom u 2015..
whatamess is offline  
Old 25.11.2017., 08:50   #8814
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Meni izgleda okej...samo da ne pretjera
Gledala sam kako izgleda nakon što je sve "splasnulo" i točno se vidi da je prešla granicu prirodnog izgleda. Gornja usna joj izgleda zaleđeno, osmijeh neprirodan potpuno. Ako nju veseli, nek' ide svaki mjesec ali po mome mišljenju joj ljepše stoje njene prirodne usne nego nepomične plastične.

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
A gle, stavivši filtere sa strane i osebujni karakter Charlotte - model prije šminke mi je ispodprosječan, a nakon šminke apsolutno-nevjerojatno-zapastunesvjest-prekrasan


Čudni su ukusi ženski.

Meni žena izgleda kao san. I ovo što Elektra kaže, nema puno posla na njenom licu. Doslovno može ispromovirati bilo koji tip proizvoda da mi žene pomislimo da nam sve to treba.
Lorraine is offline  
Old 25.11.2017., 09:08   #8815
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post


Čudni su ukusi ženski.

Meni žena izgleda kao san. I ovo što Elektra kaže, nema puno posla na njenom licu. Doslovno može ispromovirati bilo koji tip proizvoda da mi žene pomislimo da nam sve to treba.
Joj bože, evo savršena je i prekrasna i sram me bilo ovako ljubomornu išta drugo misliti kamo li reći, mea culpa
ElsaStarfire is offline  
Old 25.11.2017., 09:12   #8816
Nisam to napisala. Napisala sam da su čudni ukusi, različiti. U prvoj rečenici. Tebi nije lijepa, ok. Valjda mogu reći da meni je. Nemojmo dramatizirati.
Lorraine is offline  
Old 25.11.2017., 09:18   #8817
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Nisam to napisala. Napisala sam da su čudni ukusi, različiti. U prvoj rečenici. Tebi nije lijepa, ok. Valjda mogu reći da meni je. Nemojmo dramatizirati.
Imaš pravo, dramatizirala jesam. No ovo moje nije bilo upućeno toliko tebi koliko svim curama zajedno koje su me quoteale i onda se išćuđavaju.

Da, ukusi su općenito čudni i različiti, pa što sad

Eto, nije mi lijepa, al nisam ni rekla da je rugoba i da me skoro herc strefio kad sam je vidla. Samo mi eto bez šminke nije lijepa.

S druge strane, sa šminkom mi je zaista savršena i prekrasna.
ElsaStarfire is offline  
Old 25.11.2017., 09:30   #8818
Sad i ja mislim da dramiš jer niti jedan post nastavljen na tvoj upis nije uvredljiv, omalovažavajući ili slično.

Tvoje mišljenje i ukus, al dozvoli i nama da izrazimo naše.
BBC drama is offline  
Old 25.11.2017., 12:41   #8819
Meni je model prekrasan i bez šminke. Ima zahvalno lice za šminkanje. Sve na njoj izgleda lijepo prirodno, za razliku od ovih blogera, posebno Nikkitutorials koja uvijek izgleda ko lutka sa tri kile šminke.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 25.11.2017., 15:44   #8820
Obozavam Charlotte Tilbury, cim krene fufljati georgeous, topim se.
Stvarno smisno reklamira svoje proizvode
Al je vrhunska sminkerica.
calecaki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.