Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2010., 00:40   #1
3. pretkolo LP, uzvrat: Dinamo - Sheriff (6-7), srijeda, 04.08., 20.00


NK Dinamo Zagreb
-

FC Sheriff Tiraspol


Nakon 1-1 u prvoj utakmici, u Zagrebu se, na stadionu u Maksimiru, susreću prvaci Hrvatske i Moldavije. Ulog je velik - prolaz dalje donosi minimalno plasman u EL, s mogućnošću plasmana u LP, dok gubitnik ima još jednu šansu za osiguravanje ulaska u EL.


prva utakmica

U prvoj utakmici Dinamo je bio bolja momčad na terenu. Zagrebačka je ekipa povela odličnim pogotkom Sammira, ali umjesto da traže još koji gol, stali su i primili jako glup pogodak. No, 1-1 je jako dobar rezultat, i rezultat koji Dinamu osigurava prolaz i ako se ova utakmica završi rezultatom 0-0.


Dinamo

Dinamo je netom prije prve utakmice doveo Antu Rukavinu iz Panathinaikosa, koji nije zaigrao u Tiraspolu. Upravo se nedostatak napadača pokazao kao problem u toj utakmici.
U prvenstvu je Dinamo doživio poraz od Rijeke, na domaćem terenu, i ta je utakmica bila sigurno upozorenje Modrima. Dojam je da je egzekucija veliki problem, jer je Dinamo imao preko 20 udaraca prema Rijekinom vrataru, a samo jedan gol. Također, boljka je i obrana, velika boljka. Već je primljeno 8 golova ove sezone, a čak 6 je bilo iz prekida. No, očekujem popravak u ovoj utakmici. Nadam se dobrom učinku napadača i dobroj igri obrane.
U ovoj utakmici ne možemo računati na pocrvenjelog Barbarića i ozlijeđenog Calella.
Vjerojatan je debi Rukavine, kao i europski debi mladog Ademija.


Sheriff

U prvoj su utakmici pokazali da im je obrana bolji dio ekipe. Prema naprijed su bili sterilni i gol je bio samo plod Dinamove katastrofalne reakcije u obrani.
U prvenstvu su u drugom kolu odigrali 0-0 kod Olimpije Balti.
Svi igrači su dostupni za utakmicu u Zagrebu.


očekivanja

Od Dinama očekujem sigurnu pobjedu, mada bih odmah pristao na 1-0 i prolaz dalje, jer je ovdje važniji rezultat nego dojam. Također, nadam se da se Zajec neće odlučiti na neki ziheraški pristup, da se ne bi ponovio Salzburg od prošle sezone (iako je Salzburg svemirski brod za Sheriff).

Očekujem pobjedu Dinama 4-1
mitch is offline  
Old 02.08.2010., 00:43   #2
jebi se taman sam mislio počet raditi temu

on topic: Gazimo Šerif
3:1
Proud to be is offline  
Old 02.08.2010., 00:44   #3
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
jebi se taman sam mislio počet raditi temu
a čuj... napravio sam je jutros, ali nije mi se dalo aktivirat


ali evo, ti možeš praviti za prvo kolo LP








mitch is offline  
Old 02.08.2010., 00:45   #4
moglo se to i bolje otvorit

inače, očekujem poraz 2:3
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 02.08.2010., 00:47   #5
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
a čuj... napravio sam je jutros, ali nije mi se dalo aktivirat


ali evo, ti možeš praviti za prvo kolo LP

Može

edit: Ovaj razmještaj grbova pretpostavljam simbolizira Dinamovu superiornost nad Šerifom
Proud to be is offline  
Old 02.08.2010., 00:48   #6
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
moglo se to i bolje otvorit

inače, očekujem poraz 2:3
mitch is offline  
Old 02.08.2010., 00:53   #7
Sve ispod pet komada u mreži predstavnika nakaradne republike transkurčije je razočaranje
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 02.08.2010., 01:56   #8
Ide se i 1:0
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Old 02.08.2010., 01:56   #9
konacno topic povodom ovog megaokršaja

dinamo rutinski, 1:0 u '84.
uz ugodnu popunjenost prva tri reda maksimirske ljepotice, bit ce to vecer za pamćenje

a evo i prigodne pjesme http://www.youtube.com/watch?v=SXmhyc_QynE
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Old 02.08.2010., 03:07   #10
ide se, ide se...posto su karte??
prognoziram 2-1,prekokret u 2. poluvremenu
sharkyboy is offline  
Old 02.08.2010., 10:06   #11
Quote:
škašiškafnjak kaže: Pogledaj post
To su pustili na poluvremenu protiv Rijeke.

Očekujem oko 15 000 navijača i prolaz dalje. Na Antinim krilima do Europskog proljeća.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Old 02.08.2010., 10:17   #12
3-0
jägermeister is offline  
Old 02.08.2010., 10:25   #13
Uh, ne znam što bi očekivao od ove tekme. Nema tko zabit gol (nadam se da će se to s dolaskom Rukavine promjeniti), Badelj i Morales totalno van forme, u obrani propuh na čelu s "izgubljen u vremenu i prostoru" Butinom. Možda reprizu utakmice s Khazarom (glupo primljen gol u 1. poluvremenu, pa onda stizanje u 2. poluvremenu), igranje na 0:0 (iako to nikada nismo znali odigrati) ili pak rapsodiju i pobjedu s 3,4 gola razlike (Hearts, Koper). Uglavnom, na kladi igram opciju 2/1
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 02.08.2010., 10:30   #14
razbit cemo ih s 1-0. pirja ce sljakat
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Old 02.08.2010., 10:40   #15
Iskreno, bojim se malo ove tekme, nakon kaj sam vidio kak nas je RIieka dobila. Ili budu produžeci ili ćemo dobiti 1:0 2:1. Ok. istina da nas je Rijeka dobila na način, koji prolazi 1 od 100 puta, sa dva šuta na gol. Ako Zeko ne napravi neke rošade, znači bez Doda,Sivonjića, Moralesa i Ibaneza, onda ne bu dobro! Mali Ademi i Vrsaljko moraju početi tekmu, nadam se i Chago sa Ademijem iza! Badelju je vrijeme da se probudi, a slepom da proradi! Nadam se i nezaboravnom debiju Rukavine,nek pokaže mali da vrijedi!
__________________
Kaj mi pak mogu, kad sam PURGER
cleaner is offline  
Old 02.08.2010., 10:52   #16
ibanez, dodo, callelo a to sam uvjek govorio pod hitno nekud prodat, posudit, poklonit , simic po meni bez veze dofuran, jer ak nema snage za hnl, jebes to kaj je besplatan, prestani igrat i bok....ademi i vrsaljko, pogotovo vrsaljko budu dobri....morales? ne znam kaj je tom covjeku, prvo je drkal radi potresa, pa radi repke, napred nista novo , bude ruki proigral kad ga sammir pocne filat loptama druge nema....
jägermeister is offline  
Old 02.08.2010., 11:01   #17
Ako je suditi po onome što sam vidio u prvoj utakmici, imamo sreće jer su moldavski šerifi bezvezna momčad čak i za visoke hrvatske standarde. Da je u igri netko jači, bila bi to tužna maksimirska srijeda. Sammir će ih pojesti kao Michelangelo miješanu pizzu.
Grupa Queen is offline  
Old 02.08.2010., 12:11   #18
Dinamo bi trebao to rijesiti be vecih problema.U svim segmentima su bolji od Sherrifa koji se zna solidno branit,ali kad treba napadat jalovi su.
Nadam se da cemo vidjeti Rukija na djelu.
joebi is offline  
Old 02.08.2010., 13:50   #19
ocekujem neivjesnu tekmu, i prolaz dinama. da sam ja zajec ja bi igro ovak

loncaric

vrsaljko biscan, mesaric cufre


ademi, chago

rukavina sammir ibanez

slepicka
giovanni006 is offline  
Old 02.08.2010., 14:48   #20
QUOTE=giovanni006;28117634]ocekujem neivjesnu tekmu, i prolaz dinama. da sam ja zajec ja bi igro ovak

loncaric

vrsaljko biscan, mesaric cufre


ademi, chago

rukavina sammir ibanez

slepicka[/QUOTE]


zamijeni pozicije Mesariću i Cufreu, Meso je igrao i lijevoga u Lokomtivi,a Cufre je sigurnost u obrani! Vrsaljka pomakni u vezu umjesto Rukavine, Rukavinu umjesto Ibaneza,a umjesto Ibaneza Etta na Vrsaljkovu poziciju!
__________________
Kaj mi pak mogu, kad sam PURGER
cleaner is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.