Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 21:26   #2061


U Zaboku
mOdnaMaCkicaa is offline  
Old 19.08.2009., 21:27   #2062
Quote:
mOdnaMaCkicaa kaže: Pogledaj post
Da,preko TComa.
Gledala sam sad na nekoj stranici,i piše da ima hrvatski,ja sam tražila u postavkama jezik,ali nemogu pronaći
stisni settings, pa general, pa international, pa language i tamo odaberi Hrvatski
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Old 19.08.2009., 21:35   #2063
@Velorien, @assassin

Hvala na objašnjenju.

Mislim da sam sad donio i konačnu odluku - ne uzimam pretplatu!

Ovih 75 KN izgleda ništa, ali s obzirom da potpisujem ugovor na dvije godine ta se cifra penje na 1800 KN, a potrošio bi možda 10% od plaćenog. Stoga mi se ta investicija čini neisplativom.

Nadam se da će pošiljka uskoro stići u Rijeku pa se čujemo kad mi zapne jailbreak ili slično
__________________
Windfucker
vedrica is offline  
Old 19.08.2009., 21:35   #2064
Hvala

E,da,downloadirala sam iTunes,i ja kad spojim Iphone na laptop,neželi pokrenuti iTunes stalno mi se javlja nešto,i pita kao dal hoću deinstalirati iTunes ili opet downloadirati (tako nešto)
mOdnaMaCkicaa is offline  
Old 19.08.2009., 21:37   #2065
Hrvatski jezik je uveden sa 3.0 firmwareom.
Kako provjeriti koju verziju imate- imate par postova iznad

modna- ne očekuješ da će netko proreči što to "nešto" znači...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 19.08.2009., 21:56   #2066
Talking

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ima ove zemlje (ne da mi se pisati ):


Offline Maps upute
Ja sam shvatio kako napraviti i uspješno sada koristim, tako da mislim da nije toliko komplicirano.

iphonenodata.com- odeš na tu stranicu preko mobitela i "Disable EDGE/3G" i instaliraš profil.
Kada ti zatreba internet- Settings> General> Profile> crveno Remove i omogućen ti je internet.
Hvala, znaci necu morati ponovo rucno unositi postavke?
madam octa is offline  
Old 19.08.2009., 21:58   #2067
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Kakav bluetooth?
Nešto su ti krivo rekli.
Da nisu rekli da napraviš jailbreak, a ne update?

Pogledaj koji firmare trenutno imaš.
Ili u iTunesu kada spojiš iPhone

Ili u Settings> General> About> Version i onda broj koji piše.

Ako je manji broj od 3.0/3.1 onda napiši točno koji eror ti javlja (ili stavi sliku, ako ti se ne da pisati ).

firmare je 2.2.1.

nisu rekli da napravim jailbreak (šta je to uopće?!?) nego update.

a error je: "there was a problem downloading the software for the iPhone. The network connection timed out. Make sure your network settings are correct and your oinnection is active, or try again later.!"
n3s is offline  
Old 19.08.2009., 22:02   #2068
http://www.simonblog.com/2008/10/05/...lbreak-iphone/
Mjenjanje samog softwera iPhone da možeš stavljati programe koji nije napravio Apple.
random passwrd is offline  
Old 19.08.2009., 22:47   #2069
Osim NAVIGONA,imate još i Mobile Maps Europe (hrvatski GUI ali ne i glasovna navuigacija) i iGo (sve na hrvatskom,i GUI i turn-by-turn glasovna navigacija).
cpt00 is offline  
Old 19.08.2009., 23:37   #2070
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Hvala, znaci necu morati ponovo rucno unositi postavke?
Ne, one se automatski nastane (gamad je neizbrisiva, T- mobile ih je ukorijenio ).
Quote:
n3s kaže: Pogledaj post
firmare je 2.2.1.

nisu rekli da napravim jailbreak (šta je to uopće?!?) nego update.

a error je: "there was a problem downloading the software for the iPhone. The network connection timed out. Make sure your network settings are correct and your oinnection is active, or try again later.!"
Ako ti je sve u redu s internetom, probaj na drugom kompjuteru.
Quote:
cpt00 kaže: Pogledaj post
Osim NAVIGONA,imate još i Mobile Maps Europe (hrvatski GUI ali ne i glasovna navuigacija) i iGo (sve na hrvatskom,i GUI i turn-by-turn glasovna navigacija).
Samo napomena- Mobile Maps= Sygic.
U novoj verziji (koje nema na Appulo.us ) ima i glasovna navigacija na Hrvatskom jeziku.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 20.08.2009., 01:07   #2071
Naravno da je nema na Appulo.us,jer je nema ni u AppStoreu.Jedina verzija Mobile Maps Europe je 7.71.1 koja ,kako sam i napisao,ima hrvatski GUI ali ne i glasovno navođenje.Ovo pišem samo zato da se ljudi ne lome tražeći po internetu nešto čega nema.

Zadnje uređivanje cpt00 : 20.08.2009. at 01:08. Reason: l
cpt00 is offline  
Old 20.08.2009., 08:08   #2072
Spajanje na internet

Kako znam jesam li sopojen na internet preko mreze ili wi-fi-a?
Radi se o 3g 8GB!
kresozg is offline  
Old 20.08.2009., 08:13   #2073
Ako si spojen preko wifija trebala bi se pojaviti ona ikona kao na macu, kao tri plava luka
A preko mreze ti pise e ili 3g
madam octa is offline  
Old 20.08.2009., 10:56   #2074
Quote:
madam octa kaže: Pogledaj post
Ako si spojen preko wifija trebala bi se pojaviti ona ikona kao na macu, kao tri plava luka
A preko mreze ti pise e ili 3g
Nisi baš u pravu,ako ti se koji od ova 3 simbola pojavi na mobitelu ne znaći da si i spojen na njih već da je dostupan taj signal(Wi-fi,E,3G).
zdenis83 is offline  
Old 20.08.2009., 12:39   #2075
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
Nisi baš u pravu,ako ti se koji od ova 3 simbola pojavi na mobitelu ne znaći da si i spojen na njih već da je dostupan taj signal(Wi-fi,E,3G).
Osim WiFi. Prikaze ga samo kad si connectovan. A kad je dostupan pise tu u Settings Not Connected. Jer te pita oce li se spojiti kad je signal dostupan.
__________________
Ć3v@πy...

prodajem tortilje
Phantom_Lord is offline  
Old 20.08.2009., 22:46   #2076
može li mi netko preporučiti neki program kojim mogu konvertirati film pa ga potom prebaciti na iPhone? (skinila sam neki glupi program koji konvertira 10 minuta filma)

Hvala!
n3s is offline  
Old 20.08.2009., 23:17   #2077
neznam da li pitam na pravom mjestu, no zanima me ima li netko da je uzeo
iphone na pretplatu, a da vec ima od ranije pretplatu tj. moze li jedna osoba potpisati 2 pretplatnicka ugovora ?

hvala
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 20.08.2009., 23:53   #2078
Quote:
n3s kaže: Pogledaj post
može li mi netko preporučiti neki program kojim mogu konvertirati film pa ga potom prebaciti na iPhone? (skinila sam neki glupi program koji konvertira 10 minuta filma)

Hvala!
HandBrake,to je priije bio software samo za Mac,a sad ga imaš i za Windowse.Ima gotove presete za iPhone,iPod itd.Video bude vrhunski i možeš birati izlazne formate(mp4,m4v,mov...)Ja ga koristim dosta dugo i stvarno sam zadovoljan.
Link:http://tinyurl.com/2bpogd
cpt00 is offline  
Old 21.08.2009., 09:28   #2079
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
neznam da li pitam na pravom mjestu, no zanima me ima li netko da je uzeo
iphone na pretplatu, a da vec ima od ranije pretplatu tj. moze li jedna osoba potpisati 2 pretplatnicka ugovora ?

hvala

Kod istog operatera ne. Jedino mozda ako je jedan poslovni ugovor a drugi privatni
madam octa is offline  
Old 21.08.2009., 10:26   #2080
jel se može 3GS kupljen u T-mobileu otključat da radi na Tele2? Čitao sam na drugim forumima da se 3G može,al nisam našao za novi...
ron_mexico is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.