Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2011., 13:51   #1781
Znači ulicom Ljudevia Posavskog do kraja pa lijevo u Zagrebačku koja se nastavlja na Aveniju Dubrava koja se nastavlja na Maksimirsku i onda desno u Aveniju Gojka Šuška?
Moj je život kompliciran.
__________________
...ako postoje neki drugi svjetovi, opet ćemo skupa ja i ti tambure zasvirati...
jean-michele is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 14:07   #1782
To je to. Na raskršću Gojka Š. završava Maksimirska a počinje Dubrava.Tu ti je i okretište tramvaja Dubrava,
diddlay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 14:11   #1783
Hvala ti puno!!!! Ugl, negdje blizu skretanja za Gojka Šuška trebalo bi pisati da se ubrzo skreće za bolnicu Dubrava pa bi se po tomu orijentirala? Nisam još nijednom autom išla za ZG, pa sam skroz zbunjena!!
__________________
...ako postoje neki drugi svjetovi, opet ćemo skupa ja i ti tambure zasvirati...
jean-michele is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 14:42   #1784
Upravo tako,samo polako i vidit ćeš da je to lakše odvozit nego riječima opisat. sretan put!
diddlay is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 23:21   #1785
Quote:
205 Dubrava kaže: Pogledaj post
Sa Gl. Kolodvora ili Trga ideš tramom 6 do Črnomerca, onda prelaziš na bus: 120, 122/123, 131, 172, 176, 177 do stanice VRAPČANSKA ALEJA.
Hvala! A kako od doma na Cvjetnom (ili Sveučilišne aleje) doći do poliklinike Svjetlost u Heinzelovoj?
Lucy-Pevensie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 23:41   #1786
Bilo kojim tramvajem prema Borongaju, od Cvjetnog ti je to 17 direktno. Izlazis na stanici Heinzelova i ides Heinzelovom prema jugu, do poliklinike nema 100m.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 12:36   #1787
Javni prijevoz u Zagrebu

Pozdrav,
Nisam našao nešto slično i ne znam na koji PDF da stavim pa ću pokušati za početak ovdje.
Trebao bi savjet kako ujutro najbezbolnije javnim prijevozom doći od križanja selske i ljubljanske do gl. željezničkog kolodvora

1. Pješke kroz knežiju do tram stanice prisavlje pa onda čekati tramvaj 4 ili 5

Što mislite što je ujutro brže?

1.a četvorkom kružiti do glavnog
1.b ili peticom do miramarske pa pješice kroz pothodnik

2 autobusom linija 107 od stanice nehajska do NSK pa presjedanje na neku od linija prema gl. kolodvoru i dalje pješice kroz pothodnik

3. biciklom kada vremenske prilike dopuštaju (gdje ga ostaviti na glavnom)

Hvala
elektro strojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 12:58   #1788
Imaš na podforumu zagreb temu o zetofcima. Inače kao veliki ljubitelj javnog prijevoza općenito predložio bih bicikl kad god je moguće
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:18   #1789
3. definitivno. Ne toliko zato sto je ZET los u globalu, koliko zato sto ti tramvaj nije pod nosom.

2. je glupost.

1. Do stanica Vjesnik i Prisavlje imas oko 800m, tako da mi je logicnije da ides na Vjesnik. 4 ili 5, 5 samo ako ti 4 zbrise pred nosom jer je vrijeme voznje mozda malo dulje 4-rkom, ali nemas jos 300-400m pjeske. Opcenito nije najpametnija ideja ovisiti samo o cetvorki i petici jer obje voze relativno rijetko (slijed 9 i 10min u spicama). Ako bas gledamo krizanje kao polaznu tocku, ja bih otpjesacio na Ozaljsku (duplo krace nego do Vjesnika) i tamo hvatao bilo sto prema centru. 9 vozi direktno, ako naletis na 3, presjedas na Ciboni, ako dodje 12 presjedas na Vodnikovoj.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans

Zadnje uređivanje Matesonik : 15.03.2011. at 20:25.
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:38   #1790
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
3. definitivno. Ne toliko zato sto je ZET los u globalu, koliko zato sto ti tramvaj nije pod nosom.

2. je glupost.

1. Do stanica Vjesnik i Prisavlje imas oko 800m, tako da mi je logicnije da ides na Vjesnik. 4 ili 5, 5 samo ako ti 4 zbrise pred nosom jer je vrijeme voznje mozda malo dulje 4-rkom, ali nemas jos 300-400m pjeske. Opcenito nije najpametnija ideja ovisiti samo o cetvorki i petici jer obje voze relativno rijetko (slijed 9 i 10min u spicama). Ako bas gledamo krizanje kao polaznu tocku, ja bih otpjesacio na Ozaljsku (duplo krace nego do Vjesnika) i tamo hvatao bilo sto prema centru. 9 vozi direktno, ako naletis na 3, presjedas na Ciboni, ako dodje 12 presjedas na Vodnikovoj.
To je to do ozaljske i na devetku hvala puno
elektro strojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:48   #1791
To bi trebala biti 9 ili 3 na koju bi ušao malo iznad na križanju Selske i Ozaljske.
Najbolje rješenje je bijeg iz Zagreba!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:49   #1792
Inače sa 107 se isplati ići zbog vremena vožnje ali je zeznut red vožnje. Bicikl na glavnom možeš ostaviti na stalku za bicikle kod Konzuma u kolodvorskoj zgradi.
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 21:06   #1793
Vidi, bolnicu u Dubravi je nemoguće promaštit zbog boje i oblika. Inače na putokazu iz smjera istoka piše (desno) KB Dubrava, Markuševec
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 23:50   #1794
Quote:
205 Dubrava kaže: Pogledaj post
Inače sa 107 se isplati ići zbog vremena vožnje ali je zeznut red vožnje. Bicikl na glavnom možeš ostaviti na stalku za bicikle kod Konzuma u kolodvorskoj zgradi.
Prevedeno, 107 ti pase samo ako ti se zaustavi tocno pred nosom, ako ne trcis preko crvenog i ako ti uz sve to ne zbrise bus za Glavni. U stvarnosti, umjesto toga ces dobiti Murphyja na djelu.

Koliko je uopce vrijeme voznje Ozaljska-GK za devetku? 15-ak minuta?
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 00:42   #1795
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Prevedeno, 107 ti pase samo ako ti se zaustavi tocno pred nosom, ako ne trcis preko crvenog i ako ti uz sve to ne zbrise bus za Glavni. U stvarnosti, umjesto toga ces dobiti Murphyja na djelu.

Koliko je uopce vrijeme voznje Ozaljska-GK za devetku? 15-ak minuta?
Da... ne sviđa se ni meni ta 107ica nikako.
Ovo s 9 je najbolje i najbrže do glavnog
pa mislim da bi trebalo bit 15ak minuta dovoljno,
a nakon toga imam brzi vlak ko naručen u 6:55 polazak u 7:15 dugo selo
i onda još 8 min hoda do firme
6:20 polazak iz stana 7:25 dolazak u firmu i nije strašno
elektro strojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 11:00   #1796
Kako od voltinog do rakitnice?

Dakle, da imam auto, to bi bilo prelijepo, i prejednostavno.

A ovak, ZET-om?

Pomagajte

Pozz
Viduka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 10:43   #1797
Uh

Najkrace, najbrze, tralala...nekako doci na krizanje Slavonske i Dragutina Golika i tamo hvatati 107 do mislim Robnih terminala. Za stanicu na kojoj izlazis nisam siguran. Ali 107 ti vozi jedno dva i pol puta dnevno. Nije sarkazam.

Ako ti polasci 107 ne pasu, onda ili nekako do Kvatrica/krizanja Zvonimirove i Heinzelove (118+12, 118+17, 9 direktno) ili cak trojkom do krizanja Vukovarske i Heinzelove. Tamo hvatas buseve 216 ili 276.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 01:58   #1798
Kako doć s tramvajom do Hypo Centra? Slavonska avenija 6, na kojoj stanici trebamo izać?
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 03:21   #1799
Vjesnik
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 07:37   #1800
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Uh

Najkrace, najbrze, tralala...nekako doci na krizanje Slavonske i Dragutina Golika i tamo hvatati 107 do mislim Robnih terminala. Za stanicu na kojoj izlazis nisam siguran. Ali 107 ti vozi jedno dva i pol puta dnevno. Nije sarkazam.

Ako ti polasci 107 ne pasu, onda ili nekako do Kvatrica/krizanja Zvonimirove i Heinzelove (118+12, 118+17, 9 direktno) ili cak trojkom do krizanja Vukovarske i Heinzelove. Tamo hvatas buseve 216 ili 276.

Da, to sa 107 sa skužio.
Izgleda da mi ne gine ova druga opcija.
Ak mi uspije posao tamo, izgleda da mi ne gine još jedno preseljenje

Hvala najljepša!
Viduka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.