Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 20:26   #61
LCHF nije samo mrsavljenje, LCHF je citav "stil" "zivota" koji umjesto kozmetike propisuje prirodnu svinjsku mast, a umjesto UV zastite maslinovo ulje sa zelenim orasima
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:58   #62
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
LCHF nije samo mrsavljenje, LCHF je citav "stil" "zivota" koji umjesto kozmetike propisuje prirodnu svinjsku mast, a umjesto UV zastite maslinovo ulje sa zelenim orasima
moram priznati da nisam naisla na blogu ciji link sam stavila na ove informacije. blog se temelju na prirodan nacin prehrane - objasnjava kako prehrana utjece na zdravlje, pa izmedu ostalog i na nasu kozu i kosu...

istina da ima svakakvih info o LCHF-u na netu, moje misljenje da je ovaj blog dosta kvalitetniji odn. barata se sa provjerenim informacijama ali svako ima pravo na svoje misljenje
mmic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:01   #63
Blog se temelji na pseudoznanosti i propagandi Weston A. Price fondacije koju je autorica popusila. Na ovom forumu imas nekoliko tema o tom "stilu" "zivota" pa se i sama mozes uvjeriti kako njezini sljedbenici svakih par tjedana prakticiraju novo nadrilijecnistvo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:43   #64
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Blog se temelji na pseudoznanosti i propagandi Weston A. Price fondacije koju je autorica popusila. Na ovom forumu imas nekoliko tema o tom "stilu" "zivota" pa se i sama mozes uvjeriti kako njezini sljedbenici svakih par tjedana prakticiraju novo nadrilijecnistvo.
procitala sve ne brini, nisam ludi sljedbenik slucajno sam dosla do tog bloga zbog nekih poveznica gluten - stitnjaca...
u svakom slucaju ne smatram da trebamo izbaciti sve ugljikohidrate, naravno da ih trebamo unositi ali kroz neko voce, povrce, orasaste plodove a ne iz smokija, juha iz vrecice i ostalih preradevina...

mislim, sve to mi znamo samo nam ponekad treba grubo stivo da se malo osvjestimo
mmic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:53   #65
Straw man. Nitko, osim njihovih proizvodjaca, ne zagovara jedenje smokija i juha iz vrecica.

Ali, LCHF-use se protive konzumaciji svih zitarica (da da, i integralnih, i onih koji ne sadrze gluten) i mahunarki, vecine voca i mnogog povrca.

Zaista postoje ljudi koji ne smiju jesti gluten. Ima ih oko 1%. Ima i ljudi koji su alergicni na kikiriki. To ne znaci da nitko ne smije jesti kikiriki jer ce se u protivnom razboljeti.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 23:32   #66
halo...ovdje sam nova!kako smrsavit?ubiti kako trbuh ucvrstit?dali je neko postigao dobre rezultate sa nekom vjezbom ili pazio na prehranu???hvala!!!
ana-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 09:21   #67
Ja sam zadovoljna sa Jillian Michaels i njenim programom 30 days shred (vježbaš 30 dana, 10 dana ide Level 1, pa 10 dana level 2 i 10 dana leve 3), nisam u komadu odradila. iMA ONA JOŠ I PRGRAME Banish fat boost metabolism, 6 weeks 6 pack, No more trouble zones....

Nakon nje sam prešla na ShaunT-a i Insanity program, 60 dana i puno teži.
Ako voliš ples fora je i njegov program Hip hop ABS, plešeš a sutra osjetiš sve trbušne mišiće

Ja vježbam 2-4 puta tjedno, ovisi kako stignem.

Uz to radim vježbe za trbuh prema Beauty blenderu ili sa Zuzkom (youtube kanal).

Vježbanje + praviln(ij)a prehrana daju rezultate, samo treba biti uporan. Prva kila mi je otišla tek nakon 20 dana.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.