Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 20:19   #861
Quote:
kawaguchi22 kaže: Pogledaj post
Gle, ne da mi se ponavljat ono kaj su prije mene napisali o tom zaleđu, po meni je Van Persie utjecao na golmana, al dobro sto ljudi, sto ćudi.
Nego, ja ovdje nisam pričao o sreći, nego o greškama suca.
pa greške sudaca isto mogu spadat pod sreću odnosno nesreću
kretos is offline  
Old 07.07.2010., 20:29   #862
Quote:
kretos kaže: Pogledaj post
pa ono nije zaleđe bilo,van persi nije ometao golmana,nije mu zaklanjao pogled,golman se več bacio u stranu kad je lopta upučena tako da nije zaleđe,a i ako je točno ovo kaj si reko,ali po meni nije,mislim da su nizozemci i zaslužili malo sreće,kolko su puta oni nesterno ispali,kad su trebali biti prvaci,74 i 78 najbolji,al su bili drugi jer su igrali protiv domačina,98 su isto bili najbolji,pa su nesretno na penale ispali,2000 na euru neču ni pričat kak su ispali na penale,tako da mislim da bi bilo vrijeme da im se sve to vrati i zato naprijed holandezi
Mezomorph is offline  
Old 07.07.2010., 21:18   #863
Sneijder je rekao: ''Da, možda igramo nogomet koji nije atraktivan, to nije više totalni nogomet. Ali to je nogomet koji pobjeđuje. Naš niz od 24 pobjede sve govori. Dok pobjeđujemo igrat ćemo ovako. I to je to.''

Čovjek je u pravu. Igrali su atraktivno na EURO-u. Pomeli Talijane, Francuze, Rumunje pa pojeli drek od Rusa..Totalni nogomet i cijelu tu ideologiju koriste još samo O-19, i niti jedan drugi uzrast nacionalne momčadi (i nije mi jasno zašto onda ovi to forsaju :nezna:

Zaleđe je dvojbeno. On definitivno je bio u offsideu i kao nizozemski fan i nizozemac to priznajem. Tak je kak je. Ali nitko ne može dokazati jel imao namjeru igrati ili namjeru izmaknuti se.
Kriteriji i pravila kažu da igrač ako aktivno sudjeluje onda je offside, pošto nije dirao loptu niti utjecao na smjer 0 bodova
Zaleđe je pasivno. Sad sve ovisi o procjeni je li smetao golmanu koju donosi glavni sudac. Golman se već bacio u taj kut gdje je lopta išla ali je ostao kratak. Jebiga. To sad možete knjigu misterija i zavjera napisati. Opet kažem tako je kako je. Sjetite se samo SP 2006. kada su Nizozemce pokrali Portugalci. Onaj nedosuđeni penal na Robbenu kojeg je nogom (umalo u lice) odvalio čini mi se Maniche. Sam Ivanov je rekao nakon tekme da nije imao kontrolu nad utakmicom. Van der Sar je valjda jedini igrač bez kartona bio. Sad se to vratilo. Nizozemci mogu igrati bolje i atraktivnije ali to im je rizik. Ovako igraju već 2 godine i dobro im je..Statistike sve govore. Tako da Boven Oranje!
House M.D. is offline  
Old 07.07.2010., 21:36   #864
Quote:
kretos kaže: Pogledaj post
pa ono nije zaleđe bilo,van persi nije ometao golmana,nije mu zaklanjao pogled,golman se več bacio u stranu kad je lopta upučena tako da nije zaleđe,a i ako je točno ovo kaj si reko,ali po meni nije,mislim da su nizozemci i zaslužili malo sreće,kolko su puta oni nesterno ispali,kad su trebali biti prvaci,74 i 78 najbolji,al su bili drugi jer su igrali protiv domačina,98 su isto bili najbolji,pa su nesretno na penale ispali,2000 na euru neču ni pričat kak su ispali na penale,tako da mislim da bi bilo vrijeme da im se sve to vrati i zato naprijed holandezi
čisto za informaciju,jel ti čitaš sve postove ili samo neke?
sagi is offline  
Old 08.07.2010., 00:05   #865
A sad svi brzo na Twitter i ajmo Oranje
skyline77 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.